Shopify vs Squarespace: salīdziniet plānus, statistiku un cenas (2020. gada maijs)

Shopify vs Squarespace: salīdziniet plānus, statistiku un cenas (2020. gada maijs)

Shopify vs Squarespace: salīdziniet plānus, statistiku un cenas (2020. gada maijs)

Jums ir sapnis:


Izveidojiet labāko e-komercijas veikalu pasaulē.

Tava ideja ir ģeniāla.

Jūsu produkts ir skaists.

Preču zīme ir nevainojama.

Tagad kā jūs izveidojat savu vietni?

“Palīdziet!”, Jūs kliedzat bezdibenī. veikals veikalā vs laukums kvadrātā

Izvēles izaicinājumi

Miljoniem jaunu e-komercijas uzņēmumu īpašnieku katru gadu saskaras ar šo dilemmu. Tas ir grūts.

Izveidot savu vietni no jauna un pieņemt darbā izstrādātāju var būt ļoti dārgi. Par laimi, no kuriem izvēlēties divus zvaigžņu e-komercijas veidotājus.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem, ar kuru saskaras ikviens, kurš vēlas izveidot vietni, kurā ir iekļautas iepirkumu groza iespējas, ir platformas izvēle.

Acīmredzot jūs vēlēsities strādāt ar sistēmu, kas ir pietiekami stabila, lai nodrošinātu gadu uzticamus pakalpojumus. Divi no atzītākajiem nosaukumiem nozarē ir Shopify un Kvadrāts.

Izvēle par Shopify vs Squarespace nav vienkāršs process, un pirms iesaistīšanās vienā platformā ir svarīgi apskatīt vairākus kritiskus faktorus. Padziļināsimies, lai uzzinātu, kuru platformu vislabāk izveidot 2020. gada maijā.

Shopify vs Squarespace komercijas iespēju salīdzinājums

Ātri apskatīsim iespējas, kuras jūs iegūstat no katra uzņēmuma viņu pamatplānā. Esam izvēlējušies Squarespace Commerce Basic, lai salīdzinātu ābolus ar āboliem, jo ​​jūs, visticamāk, meklējat e-komercijas veikalu, ja salīdzināt Shopify un Squarespace:

Shopify vs Squarespace Salīdzinājums

wdt_IDFeatureShopifySquarespace Commerce
1Bezmaksas izmēģinājuma versija14 dienas14 dienas
2Zemākā plāna nosaukumsPamata ShopifyPamata
3Mēneša cena29,00 USD30,00 USD
4Gada cena26,10 USD26,00 USD
5Maksas par kredītkarti2,9% + 0,303%
6Maksas par darījumuNavNav
7Produktu skaitsNeierobežotsNeierobežots
8Atbalsts24/724/7
9SSLBezmaksasBezmaksas
10Pamests grozs

Shopify izcenojumi, plāni, plusi un mīnusi

Ātri apskatot Shopify mājas lapu, viņi acīmredzami ēdina e-komercijas veikalu veidotājus – kas, cerams, jūs.

Mans ātrais ieteikums zarnām ir tāds, ka, ja jūs noteikti plānojat izveidot e-komercijas veikalu, un e-komercija ir galvenā jūsu biznesa sastāvdaļa, apmeklējiet Shopify.

Ja jums ir tikai 30 minūtes laika izlemt – dodieties uz Shopify.

Bet …. tu esi gudrāks par to! Jūs vēlaties salīdzināt visas funkcijas starp Shopify un Squarespace. Tāpēc turpiniet lasīt.

Vienkārši zināt, ka Shopify ir mazo uzņēmumu e-komercijas veikalu tirgus līderis, un jūs nevarat noiet greizi.

SHOPIFY MĀJASLAPA SHOT

Shopify plānotās cenas var būt jebkas, sākot ar “jūs vēlaties, lai es maksātu 29 USD mēnesī?” līdz “wow 299 USD ir lēts manam miljonu dolāru biznesam” (blakus piezīme, ja jūs esat miljons dolāru biz, pārbaudiet Shopify Plus).

Lai gan 29 ASV dolāri var daudz norīt, ja kāds pirmo reizi tiešsaistē pārdod savas 5 ASV dolāru apsveikuma kartītes (kā ātrs piemērs), tiešām, ja jūs to salīdzināt ar savas vietnes izveidošanu WordPress un īrējat izstrādātāju, tas ir iepriecinājums.

Ļaujiet man jums pateikt, tikai dažu stundu attīstības darbs WordPress vietnē var būt simtiem dolāru – viss Shopify gada rēķins -, bet es atmetu.

 Shopify plāna salīdzināšanas režģis

 

Shopify īsie galvenie momenti (plusi):

 • Es mīlu, ka jums var būt neierobežots produkts – kurš gan par to vēlas uztraukties?
 • Failu glabāšana – neierobežota – lieliski
 • 24 stundas diennaktī atbalsts – ticiet man, ka jums tas ir vajadzīgs
 • Krāpšanās analīze – neesat pilnīgi pārliecināts, vai izmantosit, bet lieliski, ka tā būs
 • Pamesta groza atkopšana – var uzreiz palielināt peļņu līdz pat 30%
 • Bezmaksas SSL sertifikāts

Shopify mīnusi:

 • Tas var būt saistīts ar apņemšanos maksāt 29 USD mēnesī, ja jūs tikko sākat darbu
 • Nav bezmaksas domēna vārda
 • Tikai 2 darbinieku konti (ar zemāko plānu)

Cenu noteikšana kvadrātā, plāni, plusi un mīnusi

Paskatieties, cik skaista ir Squarespace mājas lapa:

SQUARESPACE MĀJAS LAPA

Viņi nepārprotami iegūst zīmolu. Viņi patiešām koncentrējas uz dizaineriem, veidotājiem, veidotājiem un maziem uzņēmumiem.

Kad cilvēki nezina, kur vērsties, lai paši izveidotu vietni, viņi bieži dodas uz Squarespace. Reklāma ir neizbēgama, un zīmols tagad ir sadedzināts mūsu smadzenēs.

Jūs domājat, ka GoDaddy domēniem, Squarespace ērtām vietnēm.

Mēs šodien koncentrējamies uz laukumu tirdzniecību, bet tikai tāpēc, lai ātri parādītu standarta vietnes cenu noteikšanu (bez e-komercijas), tas ir, cik lēti tie ir mēnesī:

KONSTRUKCIJAS VIETAS PAMATCINĀŠANA

Es noteikti viņus aplaudēju par lētu vietņu atnākšanu uz masu.

Tagad … ir daži, kas tur saka, ka tas joprojām ir pārāk dārgs.

Oy vey.

Es domāju, ka es to saprotu, bet, ja šī persona redzētu, cik tālu esam nonākuši 20 gadu laikā, šī informācija vienkārši nebija iespējama.

Konkurence ir laba, tā mums visiem ir atvedusi lētus un skaistus vietņu veidotājus.

Ok, tagad skatos Tirdzniecības kvadrātu plāni:

SQUARESPACE tirdzniecības plāni

Acīmredzot cenu noteikšana ir mazliet paaugstinājusies – tas noteikti ir e-komercija. Tas prasa vairāk atbalsta, vairāk tehnoloģiju, un, atklāti sakot, ir saistīts arī lielāks risks.

Squarespace īsie notikumi (plusi):

 • Tāpat kā Shopify, jūs saņemat neierobežotu daudzumu produktu – lieliski
 • Bezmaksas domēna vārds (ar gada plānu) – bonuss (bet skatīt zemāk)
 • Iekļauts SSL – obligāts nosacījums e-komercijai
 • 24 stundas diennaktī atbalsts – ticiet man, ka jums tas ir vajadzīgs
 • Mobilajām ierīcēm optimizēts (bet tas ir dots) – ja tas nenotiek, tas būtu darījuma pārkāpējs

Shopify mīnusi:

 • Šī parādītā cena tiek iegūta tikai gada plānā, mēnesī tā ir dārgāka
 • Viņi nepiemin failu glabāšanas ierobežojumus – parasti tas nozīmē, ka ir daži
 • Domēna vārda atjaunošana ir USD 20 + – daudz vairāk nekā vidēji nozarē (sīkāku informāciju skatīt šeit)
 • Pamests grozs, kas nav iekļauts pamatplānā (Shopify veic to pašu cenu)

Feature by Feature Shopify un Squarespace salīdzinājums

Un tagad mēs salīdzinām, pēc pazīmēm.

Kas iznāk virsū?

1) Vienkārša lietošana

Visredzamākais kontrasts starp Squarespace veikala un Shopify veikala veidošanu ir lietošanas ērtuma ziņā. Kopumā par Shopify būtu jādomā kā par izturīgāku platformu, un Squarespace jāuzskata par vienkāršāku. Tiem, kuri izvēlas izvēlēties tos, kas nav izstrādātāji, Squarespace iegūst lielus punktus, it īpaši par tā spēju integrēties ar cita veida funkcionalitāti, piemēram, pakalpojumu lapām un emuāriem. No otras puses, Shopify ir ļoti specializējusies tiešsaistes veikalu nozarē.

Uzvarētājs: Kaklasaite – Squarespace uzvar vienkāršības labad, Shopify – par specializāciju

2) Izmaksas

Shopify biznesa modelis ir veidots, ņemot vērā to vienību skaitu, kuras klienti vēlas izlikt savos veikalos. Pamata plāns sākas ar 26,10 USD gadā, un progresīvs plāns sasniedz pat USD 299 mēnesī. Katrā darījumā ietilpst 30 centu maksa, un atkarībā no izvēlētā plāna var tikt iekasēta papildu maksa no 2,25 līdz 2,9 procentiem..

Squarespace lepojas ar daudz vienkāršotāku cenu struktūru. Ir divi plāni: pamata un progresīvie plāni.

Nekad nav jāmaksā par darījumiem, un klientiem ir atļauts izvietot neierobežotu skaitu produktu. Pamatplāns maksā no 26 līdz 30 USD mēnesī, atkarībā no norēķinu struktūras. Progresīvais plāns maksā no 40 līdz 46 USD mēnesī.

Uzvarētājs: Kaklasaite – izmaksas ir gandrīz vienādas.

3) Atbalsts

Kad tiešsaistes veikals samazinās, var droši apgalvot, ka jūs nedaudz izbuksēsit un vēlaties pēc iespējas ātrāk saņemt skaidru atbildi. Abas platformas piedāvā klientiem tiešraides tērzēšanu un e-pasta atbalstu, taču Shopify ir vienīgais, kas nodrošina atbalstu pa tālruni, un tas to nodrošina 24/7 tiešraidē. Citiem vārdiem sakot, lai arī Shopify parasti ir dārgāks, tas ir gadījumā, ja jūs saņemat to, par ko maksājat. Ja jūs varat strādāt ar Squarespace profesionāļu komandu, kas var sniegt trūkstošo tiešo tālruņa atbalstu, kāda uzņēmumam nav, varat izmantot šo iespēju, lai ietaupītu dažus izmaksu ietaupījumus..

Shopify mēdz piedāvāt arī lielāku un spēcīgāku kopienu. Jums būs viegli laiku izsekot citu lietotāju informācijai, un šī priekšrocība, kas lietotājiem ar zināmām attīstības iespējām būs interesanta. Arī kvalificētu speciālistu ieteikumi ir tuvu.

Uzvarētājs: Shopify

4) paplašināmība, iespējas un pielāgošana

Jo modernāks, kā jūs domājat, ka jūsu vietne kļūs, jo lielāka iespējamība, ka vēlēsities izmantot Shopify. Rīki, kurus tas padara pieejamus, arī kvalificētiem izstrādātājiem ļauj paveikt daudz vairāk.

Laukums kvadrātā patiešām nodrošina izstrādātāja režīmu, taču, lai to iespējotu, nepieciešams nedaudz pūļu. Pretēji tam, Shopify piedāvā piekļuvi apjomīgam lietotņu veikalam, kas vietņu īpašniekiem ļauj savās vietnēs nodarbināt vairāk nekā 1400 dažādas lietotnes.

HTML un CSS sistēma ir viena no lietām, kas platformai piesaista daudz Shopify plusi. Shopify ļauj veikt augstāku pielāgošanas pakāpi. Tiem, kas vēlas mazāk iekļūt savu vietņu iekšienē, Squarespace var šķist pievilcīgāka izvēle. Tas padara platformu īpaši populāru cilvēkiem, kuriem nav vajadzīgas nekādas e-komercijas iespējas.

Viena neliela priekšrocība, ko piedāvā Squarespace, ir integrācija ar Getty Images. Ja vēlaties paātrināt attēlu iegūšanu produktu lapās, tas var dot nelielu stimulu.

Shopify gūst nelielu ieguvumu, pateicoties tā integrācijai ar AMP – sistēmu, kas izstrādāta, lai paātrinātu mobilo lapu piegādi. Mobilā un adaptīvā dizaina sarežģītība arvien vairāk izšķir panākumus meklētājprogrammu rezultātu lapās, tāpēc tas ir kaut kas jāpatur prātā.

Īpaši vēlaties apsvērt Shopify, lai izveidotu vietni, kas būtu vairāk orientēta uz mobilajām ierīcēm un ir paredzēta jaunākai auditorijai.

Uzvarētājs: Shopify

5) Starptautiskā sadarbība

Pateicoties Shopify lielajai koncentrācijai uz e-komerciju, platformai ir tendence daudz labāk atbalstīt starptautiskos pārdevējus. Piemēram, ja jūs meklējat pārdot produktus klientiem Eiropā, vietnes spēja ātri aprēķināt ES PVN prasības un tikt galā ar tām ir liels plus.

Uzvarētājs: Shopify

Vispārējs ieteikums: Shopify

Kad runa ir par e-komercijas vietņu veidotājs, ne tikai vispārīgs, Shopify uzvar.

Es uzskatu, ka mēs redzam, ka specializācija šeit uzvar. Squarespace ir lieliski piemērots vispārējai vietnei, taču Shopify katru mēnesi investē savā e-komercijas platformā.

Shopify gadu gaitā ir eksponenciāli audzis, un tam ir milzīgi ieguvumi akciju tirgū. Mēs domājam, ka Shopify diezgan ilgu laiku uzvarēs.

Alternatīva (traka) ideja: Kāpēc gan ne?

Es to neiesaku, ja jūs sākat darbu – vienkārši sāciet to.

Bet, ja jūs esat traks cilvēks, ar savvaļas skatienu acīs, jūs, iespējams, varētu to novērst.

Squarespace piedāvā atbalstu Shopify groza pogu integrēšanai. Ja esat apmierināts ar esošo Squarespace vietni, tas var būt īpaši izdevīgi. Tā vietā, lai mēģinātu pārvietot visu vietni uz Shopify, jūs varat vienkārši izveidot veikalu vai groza apakšdomēnu, kas izmanto platformu, vienlaikus saglabājot visu pārējo vietnē Squarespace.

Atkal – es labprātāk izvēlētos tikai vienu. Bet ir iespējams izveidot sistēmu kopā ar veco pirātu un likt abiem darboties.

Secinājums

Lielās problēmas, kas potenciālajiem klientiem ir jāņem vērā, izvēloties starp Shopify vs Squarespace, ir izmaksas un funkcionalitāte.

Ja jūs uztraucaties par to, cik maksā Squarespace, redzēsit, ka tas ir nepārprotams ieguvējs, īpaši tiem, kas vēlas, lai varētu masveidā palielināt.

No otras puses, Shopify profesionāļiem ir tendence mīlēt platformas augsto paplašināšanas un atbalsta līmeni. Katra sistēma noteiktos aspektos atņem skaidru ieguvēju, taču atšķirības konkrētajās priekšrocībās liks aizdomāties par to, kāds šobrīd ir jūsu tiešsaistes veikals un kāds jūs to plānojat izveidot nākotnē.

Squarespace salīdzināšana ar citām platformām? Apskatiet šo Sadalījums kvadrātā vs WordPress citam salīdzinājumam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector