SiteGround vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

SiteGround vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

SiteGround vs GoDaddy 2020: salīdziniet cenas, iespējas un citu

Piekļūsim tam: ja jūs izlemjat starp SiteGround un GoDaddy, mēs iesakām SiteGround kā labāko kopējās vērtības resursdatoru. Jūs saņemsit augstākā līmeņa atbalstu, labākas funkcijas un kopumā augstākas kvalitātes mitināšanu. GoDaddy var jūs kārdināt ar saldo zaudējumu līmeņa USD 1 / mēnesī hostinga darījumu, lai pievilinātu jūs durvīs, taču, salīdzinot vietni pēc objekta, SiteGround uzvar rokas uz leju..

CENAS  |  VĒRTĪBAATBALSTS  |  UPTIME  |  ĀTRUMS  |  IESPĒJAS  |  SECINĀJUMS  


SiteGround ir viena no visstraujāk augošajām hostinga kompānijām pasaulē un, iespējams, labākā mitinātāja lielākajai daļai cilvēku. Ar nevainojamu klientu atbalstu, lieliskām funkcijām un zemām cenām šajā globālajā mitināšanas uzņēmumā var patikt daudz.

4.8

Recenzents

4.9

Lietotāji (79 balsis)

VS

GoDaddy nav nepieciešams ievads – tas, iespējams, ir atzītākais resursdatoru un domēnu vārdu nodrošinātājs pasaulē. Tas nozīmē, ka tas ir tāds pats kā McDonald’s hostings – lēts, masveida tirgus, bet ne īpaši labs. Salīdzinot ar jebkuru citu saimnieku, parasti uzvar otrs saimnieks. Tomēr, ja esat lojāls GoDaddy domēns, var būt vērts pieturēties pie viņiem maziem projektiem un izcilam tālruņa atbalstam..

3.4

Recenzents

4.1

Lietotāji (26 balsis)

Cenu noteikšana

Rezultāts: 4,5

Vietnes vietnes cenas, par kurām jūs saņemat, ir smieklīgi zemas. Lielākā daļa lietotāju sūdzas par to, ka pēc pirmā gada cenu pieaugums ir gandrīz dubults. Vietne SiteGround lielākoties piedāvā pārsteidzošas atlaides – lai jūs vienmēr varētu atrast labu darījumu. Viss no vietnes SiteGround, kas tiek kopīgots līdz speciālai mitināšanai, ir par ļoti pieņemamu cenu.

StartUpGrowBigGoGeek
Pārdošanas cena3,95 USD / mēnUSD 5,95 mēnesī7,95 USD / mēn
Normāla cenaUSD 11,95 mēnesīUSD 11,95 mēnesīUSD 34,95 mēnesī
VislabākIesācējiemStarpposmsPlusi

Skatīt cenu noteikšanu

Rezultāts: 5,0

GoDaddy cena ir ļoti zema un lieliska iesācējiem. Tā kā reklāmas piedāvā ekonomisku mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī, hostings ir praktiski bez maksas. Tomēr viena lieta, kurai jāuzmanās, ir atjaunošanas likmes. Kad jūsu pirmais periods ir beidzies, ekonomikas mitināšana palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tāpēc esiet piesardzīgs.

EconomyDeluxeUlimimate
Pārdošanas cenaUSD 1,00 mēnesī7,99 USD / mēnUSD 12,99 mēnesī
Normāla cena8,99 USD / mēn11,99 USD / mēn16,99 USD / mēn
VislabākIesācējiemMazs biznessVietnes ar intensīvu satiksmi

Skatīt cenu noteikšanu

Vērtība

Rezultāts: 5,0

Jūs neatradīsit labāku mitināšanas vērtību tirgū nekā SiteGround, mēs nevaram pietiekami dziedāt viņu uzslavas. Izmantojot diennakts atbalstu, ikdienas dublējumus un bezmaksas SSL, SiteGround aptver visus nepieciešamos pamatus.

Mēs ļoti iesakām veikt jaunināšanu, lai sasniegtu GrowBig plānu neierobežots vietnes, dubultā krātuve un WordPress inscenējums (uzticieties mums, ko vēlaties). Turklāt jūs saņemat bezmaksas migrāciju, kas ietaupa daudz problēmu. Vienīgā mūsu sūdzība par SiteGround vērtību ir ierobežotā diska vieta, kas var ātri aizpildīt.

Rezultāts: 4,0

GoDaddy vērtība ir diezgan laba tam, ko jūs saņemat. Jūs maksājat diskontētas cenas masu tirgus saimniekam. Piemēram, tas, ko jūs iegūstat ar Economy plānu (tagad tiek pārdots par USD 1 mēnesī) ir 1 vietne, neapmēram joslas platums un 100 GB krātuves un bezmaksas domēns. Pat ja cena palielinās līdz USD 8,99 mēnesī, tā joprojām ir pienācīga vērtība. Tomēr mēs iesakām apmeklēt Deluxe, jo jums ir neierobežots vietņu un krātuves apjoms (saprāta robežās).

Visos plānos ir 24 stundu diennakts atbalsts, kas ir obligāts, kā arī drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība.

Divas lielas problēmas ar šiem GoDaddy koplietotajiem hostinga plāniem: nav bezmaksas SSL sertifikāta, kas kļūst par nozares standartu, kā arī 1 GB ierobežojums datu bāzēm. Ja izmantojat WordPress un jums ir daži augstas kvalitātes fotoattēli, varat ātri pārsniegt šo datu bāzes ierobežojumu. Šo divu iemeslu dēļ mēs pilnībā piesaista GoDaddy.

Klientu atbalsts

Rezultāts: 5,0

Vietnes klientu apkalpošana vietnē ir nopietna. Jūs saņemat atbalstu 24/7/365, izmantojot tālruni, e-pastu un tērzēšanu. Atbalsta aģenti ir draudzīgi, izpalīdzīgi un patiesi sniedzas pāri un pārsniedz jūsu problēmu risināšanu.

Iepazīstieties ar mūsu pilnu vietnes vietnes pārskatu, lai redzētu uzslavas, kuras viņu klienti dzied – to visu atbalsta. Viņi ir uzlauzuši šo sīkfailu. Ja esat iesācējs, atbalstam vajadzētu būt jūsu prioritātei Nr. 1, tāpēc dodieties ar SiteGroun pār jebkuru citu šī aspekta mitinātāju. 

Skatīt vairāk

Rezultāts: 4,0

GoDaddy lepojas ar savu diennakts tālruņa atbalstu, kas ir pilnīgi jēga viņu masu tirgus klientu lokam. Viena no vājajām vietām bija fakts, ka tālrunis bija vienīgais veids, kā viņus apmaldīties. Kopš tā laika viņi to ir mainījuši un tagad piedāvā tērzēšanas atbalstu, kam dod priekšroku daudzi interneta nervi.

Atbalsts pa tālruni parasti ir augstākas kvalitātes, jo tie sāk dzīties pakaļ un var ātrāk atbildēt uz jūsu jautājumiem. Esmu atklājis, ka tērzēšanas atbalsts ātri izveido savienojumu, taču jums ir jāpāriet pa dažiem stīpām, ieskaitot ievadot PIN kodu un gaidot viņu atbildi. Atbalsta kvalitāte parasti ir ātra reakcija, atšķirībā no SiteGround, kur tie nodrošina pilnīgus risinājumus. Kopumā labs atbalsts, bet ne ideāls. 

Skatīt vairāk

Hostings Uptime

Rezultāts: 5,0

SiteGround sola 99,99% uptime, kas ir gandrīz tikpat labs, cik tas izpaužas. Trešo personu veiktās pārbaudes apstiprina, parādot diapazonu no 99,95% līdz 100% mēnesi pēc mēneša.

SiteGround piedāvā proaktīvu uzraudzību ar savu pielāgoto programmatūras steku un AI, lai palīdzētu novērst agresīvus robotprogrammatūras uzbrukumus. Neuztraucieties par vietnes SiteGunt darbības laiku, viņi to ir nodrošinājuši.

Rezultāts: 3,5

GoDaddy uptime ir samērā labs, bieži 99,95% vai labāks. Tīmekļa lietotāju atsauksmes ir dažādas, taču parasti darbspējas / dīkstāves netiek uzskatītas par galveno problēmu.

GoDaddy ir servera darbspējas garantija (brīdinājums – juridiskais žargons!) – bet tas tikai aptver 99,90% (trūkst .09.) – tas nozīmē, ka jūsu mitināšana mēnesī var būt 43 minūtes, un viņi to uzskata par normālu. Iedomājieties, ka jūsu vietne atrodas kritiskā iepirkšanās periodā gandrīz stundu! Turklāt GoDaddy tikai dod jums 5% kredīta atmaksa – kas var būt tikai penss. Mēs domājam, ka viņiem vajadzētu būt augstākiem standartiem un kredītam pilnu mēnesi.

Ātrums

Rezultāts: 4,5

Vietne Ground piedāvā vairākus ātruma optimizācijas līmeņus: CDN optimizāciju, Cloudflare, dinamisko kešatmiņu un atmiņas saglabāšanu. Tas viss palīdz uzlabot vietnes ātrumu, izmantojot vietnē SiteGround iebūvētu tehnoloģiju.

Turklāt viņu klientu atbalsta komanda vienmēr ir pieejama, lai aizdotu roku un sniegtu padomus, kā paātrināt jūsu vietni. Iespējams, ka tur būs ātrāki saimnieki, taču tas ir viens no vislabākajiem rādītājiem.

Rezultāts: 3,5

Cik ātri notiek ātruma pārbaude, GoDaddy nokrīt pakas vidū. Viņi mēģina jūs pamudināt viņu galīgajā plānā, lai iegūtu vairāk apstrādes jaudas un ātruma, kas mani noberzē nepareizā veidā. Arī ekonomikas plāniem ir nepieciešams ātrums!

Ieslēgts Twitter GoDaddy saņem nelielu summu sūdzību, bet, godīgi sakot, gaidīja vairāk no šī populārā saimnieka.

GoDaddy neizveidoja mūsu ātrāko tīmekļa mitināšanas sarakstu. Atzīmējiet šo ziņu, ja vēlaties doties kopā ar uzvarētāju.

Iespējas

Rezultāts: 5,0

Vietnei Ground ir dažas no labākajām iespējām, ko piedāvā visi saimnieki. Viņi ne tikai piedāvā savus pielāgotos rīkus, kas atvieglo jūsu dzīvi, bet arī izmanto cPanel, Cloudflare un citas trešo pušu tehnoloģijas..

Manās iecienītākajās funkcijās ietilpst WordPress inscenējums, saglabāta ātruma tehnoloģija un viss vietņu jaunināšanas iespēju klāsts..

Skatīt visas funkcijas

Rezultāts: 3,5

Neesat milzīgs GoDaddy funkciju fanu pamatplānos. Lielākā daļa cilvēku šajās dienās sāk savas vietnes WordPress, un kamēr GoDaddy nav WordPress mitināšanas, jums atkal ir jāveic jaunināšana, lai, piemēram, iegūtu WordPress. Izmantojot GoDaddy ekonomikas mitināšanas plānus, jūs nesaņemat bezmaksas SSL, nesaņemat dublējumus un viņi neveic migrēšanu.

Kaut arī GoDaddy ir daži pielāgoti rīki, ko viņi ir izveidojuši, uzņēmumam, kas ir tik liels, es gaidītu, ka viņi piedāvās vairāk funkciju nekā mazāks, skrāpju resursdators, piemēram, SiteGround, taču viņiem ir jāiegūst peļņa. Kopumā funkcijas ir ok, nevis lieliskas.

Skatīt visas funkcijas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector