WP Engine vs GoDaddy: salīdziniet cenas, iespējas un ātrumu – 2020. gads

WP Engine vs GoDaddy: salīdziniet cenas, iespējas un ātrumu – 2020. gads

WP Engine vs GoDaddy: salīdziniet cenas, iespējas un ātrumu – 2020. gads

Ja jūs salīdzināt GoDaddy ar WP Engine, jūs salīdzina ābolus ar apelsīniem.


GoDaddy mērķis ir atlaižu cenu noteikšana mērogā.

WP Engine ir daudz augstākas kvalitātes, WordPress specifisks pakalpojums.

Jā, GoDaddy tagad piedāvā savu Pārvaldīto WordPress mitināšanu, taču tas vairāk ir mārketinga nosaukums, nevis tas, kas konkurē ar to, ko piedāvā WP Engine.

WP Engine vs GoDaddy cenu noteikšana

Parasti lielākā daļa cilvēku pieņem lēmumu, pamatojoties uz sākotnējām izmaksām, nevis kopējo vērtību.

Mēs saprotam, ka cenu punkti daudziem lietotājiem var radīt situācijas vai sabojāt situāciju, tāpēc mēs pārliecināmies, ka šī informācija tiek parādīta pirms visa cita. To sakot, mums ir jāpiemin, ka cena ir tikai viena jūsu sniegtā pakalpojuma sastāvdaļa, tāpēc, ja jūs varat tērēt nedaudz vairāk un iegūt labāku cenu, mēs ļoti iesakām iet šo ceļu.

Rezultātā mantra “jūs saņemat to, par ko maksājat” ir tikpat patiesa ar hostinga pakalpojumiem, kā tā ir ar visu citu.

Turklāt, lai pārliecinātos, ka šis salīdzinājums ir pēc iespējas vienāds, mēs aplūkojam GoDaddy WordPress mitināšanas paketes, nevis to standarta mitināšanas plānus. Tādā veidā jūs varat redzēt, kā viņi sakrājas, pamatojoties uz līdzīgiem faktoriem.

GoDaddy hostinga cenu noteikšana īsumā

 • Pamatplāns: Mēnesī 3,99 USD, lai sāktu, 7,99 USD mēnesī, lai sāktu
 • Deluxe plāns: Mēnesī jāsāk 4,49 USD, atjaunošanai – 9,99 USD
 • Galīgais plāns: Mēnesī 7,99 USD, lai sāktu, 14,99 USD, lai to atjaunotu
 • Izstrādātāja plāns: Lai sāktu 13,99 USD, atjaunošanai 24,99 USD

WP dzinēja cenu noteikšana

 • Personīgais: USD 34 mēnesī (atlaide ar mūsu saiti)
 • Profesionālis: Mēnesī 99 USD
 • Bizness: Mēnesī 249 USD
 • Piemaksa: jautājiet viņiem cenu noteikšanu

Kā redzat, WP Engine ir daudz vairāk nekā GoDaddy, ar ko dažiem cilvēkiem var pietikt, lai no tā pilnīgi izvairītos. Tomēr, kā jau minējām iepriekš, vērtība var būt daudz labāks indikators, kuru opciju izvēlēties, tāpēc nedomājiet, ka GoDaddy ir gudrāka izvēle, jo tā maksā mazāk. Tomēr, salīdzinot ar cenu vien, Go Daddy ir daudz rentablāka.

Uzvarētājs: Ej tēti

Naudas atdošanas garantija

Runājot par tīmekļa vietnes izveidi, jums ir nepieciešams laiks, lai izdomātu, kā visu ieprogrammēt, un jāpārliecinās, ka tas viss sanāk. Kā tādu jūs varat izvēlēties plānu tikai tāpēc, lai pēc dažām dienām izmēģinātu, lai uzzinātu, ka jums ir nepieciešams kaut kas atšķirīgs. Par laimi, daudzi hostinga pakalpojumi piedāvā garantiju, kas nozīmē, ka, ja jums pakalpojums būs jāatceļ noteiktā laika posmā, tie jums atlīdzinās bez problēmām. Šajā gadījumā WP Engine dod jums sešdesmit dienas, lai mainītu savas domas, savukārt GoDaddy piedāvā četrdesmit piecas..

Uzvarētājs: WP dzinējs

Klientu atbalsts

Pirms mēs sadalīsim dažādās iespējas un priekšrocības, kuras jūs saņemat ar katru resursdatoru, vispirms vēlamies izpētīt, cik labi ir viņu atbalsta sistēmas. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs strādājat ar vietņu veidošanu, jums galu galā būs jārunā ar kādu, kas saņem tehnisko atbalstu, tāpēc ir obligāti, ka jums vienmēr ir jābūt piekļuvei tam un varat ātri saņemt atbildes. Paturot to prātā, ir četras galvenās metodes, kuras saimnieki izmanto, lai sniegtu atbalstu, tāpēc apskatīsimies, kā katra saimniece sakārto.

Atbalsts pa tālruni

Runājot par atbalsta tālruni, jūs nevēlaties mūžīgi gaidīt, pirms sasniedzat dzīvu cilvēku. Vislabāk ir arī, ja jūs varat piezvanīt jebkurā dienas laikā vai naktī, lai vakara vidū strādājat savā vietnē, joprojām varētu saņemt palīdzību, ja kaut kas noiet greizi. Abi pakalpojumi piedāvā atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī un visu diennakti, un abi tie pārāk ilgi jūs neaptur.

Uzvarētājs: kaklasaite

Tiešraides Čats

Lielākajai daļai cilvēku aizkavēšanās ir viena no vissliktākajām izdarāmajām lietām, tāpēc tieša tērzēšanas funkcija parasti ir daudz labāks veids. Tādā veidā jūs joprojām varat atrisināt problēmu reālā laikā, taču jums nav jāuztraucas par neērtiem klusumiem vai sliktu lifta mūziku. Abām vietnēm ir uzticamas tiešsaistes tērzēšanas funkcijas, kaut arī GoDaddy ne vienmēr ir tiešsaistē, tāpēc jums jāpārliecinās, vai mēģināt sasniegt viņus parastā darba laikā. Ņemot vērā, ka daudz cilvēku savās vietnēs strādā visās nakts stundās, tas ir sava veida ievērojams trūkums.

Uzvarētājs: WP dzinējs

E-pasts

Ciktāl tas attiecas uz atbalsta sistēmām, jūs nevarat būt vienkāršāks par e-pasta saņemšanu. Tas ir paredzēts gadījumos, kad rodas problēma, kas nav nekavējoties jāatrisina. Tomēr jūs arī nevēlaties gaidīt atbildes pēc dienām, tāpēc ir svarīgi, lai pakalpojums nekavējoties sazinātos ar jums. Atkal WP Engine ir pienācīgs e-pasta pakalpojums, taču jebkura iemesla dēļ GoDaddy nav e-pasta funkcijas. Lai gan jūs varat piezvanīt visu diennakts stundu laikā un tērzēt parastā darba laikā, šķiet savādi, ka nevarat nosūtīt e-pastu, lai problēma tiktu atrisināta..

Uzvarētājs: Acīmredzot WP Engine

Forumi

Pēdējā metode, kā viesiem piedāvāt atbalstu saviem klientiem, ir pārpilnība konsultāciju un citas informācijas par kopīgiem jautājumiem, lai cilvēki varētu meklēt savas problēmas risinājumu, nekonsultējoties ar nevienu vai negaidot atbildi. Gan WP Engine, gan GoDaddy ir ieviesušas šādas sistēmas, taču GoDaddy rīcībā ir daudz pilnīgāks FAQ un instrukcijas informācijas komplekts..

Uzvarētājs: Ej tēti

Ātrums

Nosakot mitināšanas pakalpojuma vērtību, viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir redzēt, cik labi tas spēj izturēt slodzes ātrumu. Mūsdienu strauji attīstītajā sabiedrībā jebkas, kas tiek ielādēts ilgāk nekā dažas sekundes, var justies kā mūžīgi, tāpēc ir tik svarīgi, lai jūsu saimniekdators nedod jums nekādu nobīdi. Ja rodas problēmas ar ielādi, auditorija atleks no jūsu lapas, un jūs iegūsit sliktu reputāciju.

Lai salīdzinātu abu vietņu ātrumu, mēs apskatījām neatkarīgus testus, ko veica citi, lai redzētu, cik labi tie ir salikti. Šeit ir rezultāti.

Ej tēti

 • Labākais ātrums:31 sekundes
 • Sliktākais ātrums:97 sekundes
 • Vidēji: 10 sekundes

WP dzinējs

 • Labākais ātrums: 503 milisekundes
 • Sliktākais ātrums:58 sekundes
 • Vidēji: 872 milisekundes

Kā redzat, WP Engine ir daudz uzticamāks un konsekventāks, turpretim GoDaddy ir ievērojami plaša kļūdas robeža. Tā kā jums nav jāuztraucas par to, vai cilvēkiem būs grūti ielādēt jūsu vietni, šķiet, ka labāka izvēle ir WP Engine. Šķiet, ka labāku rezultātu iemesls ir tas, ka WP Engine ir paredzēts vienam pakalpojumam, turpretim GoDaddy dara vairāk nekā tikai WordPress mitināšanu, tāpēc tā serveriem ir jāreaģē uz dažāda veida datiem..

Uzvarētājs: WP dzinējs

Laiks

Papildus ielādes laikiem jūs arī vēlaties pārliecināties, ka jūsu vietne nenotiek avārijās, tāpēc vairums mitinātāju piedāvā tā saucamo darbības laika garantiju. Tas nodrošina jums mieru, ka jūsu lapa vienmēr būs pieejama un netiks pakļauta tīkla savienojuma problēmām neatkarīgi no tā, kur pasaulē cilvēki piekļūst jūsu vietnei. Paturot to prātā, WP Engine piedāvā garantiju, kamēr GoDaddy to nedara. Tas nozīmē, ka, ja jūs kādreiz piedzīvosiet dīkstāvi GoDaddy serveros, tie jums nekompensēs, tāpēc tas dažiem var būt darījuma pārkāpējs.

Salīdzinot abus pakalpojumus, tie abi lieliski nodrošina augstu uptime procentuālo attiecību, taču mala ir WP Engine. Šai vietnei ir ne vien konsekventāks 100% uptime vērtējums, bet arī patīkami pieskarties faktam, ka saņemat garantiju.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Vērtība

Tagad, kad esam redzējuši, ko jūs varat sagaidīt no veiktspējas un uzticamības, apskatīsim pamata pakotnes, kuras saņemat ar katru mitināšanas pakalpojumu. Atkal, lai lietas būtu godīgas un līdzsvarotas, mēs salīdzināsim abas vietnes tikai WordPress mitināšanas vietnēs. Tas nozīmē, ka, izvēloties parasto dalīto mitināšanu GoDaddy, atkarībā no jūsu vajadzībām varat iegūt nedaudz atšķirīgus pakotnes.

Ej tēti

 • Pamata: Viena vietne, 25 tūkstoši apmeklētāju mēnesī, 10 GB krātuve, bezmaksas domēns, SFTP pakotne
 • Luksusa numurs: Viena vietne, 100 000 apmeklētāju mēnesī, 15 GB krātuve, bezmaksas domēns, SEO spraudnis
 • Galīgais: Divas vietnes, 400 000 apmeklētāju mēnesī, 30 GB krātuve, bezmaksas domēns, viens SSL sertifikāts
 • Izstrādātājs: Piecas vietnes, 800 tūkstoši apmeklētāju mēnesī, 50 GB krātuve, bezmaksas domēns, viens SSL sertifikāts

WP dzinējs

 • Personīgais: Viena vietne, 25 tūkstoši apmeklētāju mēnesī, 10 GB krātuve, bezmaksas datu pārsūtīšana, bezmaksas SSL sertifikāti
 • Profesionālis: Desmit tīmekļa vietnes, 100 tūkstoši apmeklētāju mēnesī, 20 GB krātuve, bezmaksas datu pārsūtīšana, bezmaksas SSL sertifikāti
 • Bizness: Divdesmit piecas vietnes, 400 000 apmeklētāju mēnesī, 30 GB krātuve, bezmaksas datu pārsūtīšana, bezmaksas SSL sertifikāti
 • Piemaksa: 150 vietnes, viens miljons apmeklētāju mēnesī, 100-300 GB krātuve, bezmaksas datu pārsūtīšana un SSL sertifikāti
 • Uzņēmums: 150 vietnes, pieci miljoni apmeklētāju mēnesī, 400 GB-1 TB krātuve, bezmaksas datu pārsūtīšana un SSL sertifikāti

Kā redzat, WP Engine nodrošina daudz lielāku vērtību nekā GoDaddy.

Tomēr, kā mēs redzējām iepriekš, cenu punkti ir daudz augstāki, tāpēc ir jēga, ka jūs varat darīt vairāk. Neskatoties uz to, ja katru programmu pārsniedzat pamata pakotnes, ir viegli redzēt, ka WP Engine ir daudz ko citu piedāvāt. Arī tas, ka jūs saņemat neierobežotu datu pārsūtīšanu un bezmaksas SSL sertifikātus savām vietnēm neatkarīgi no plāna iestatīšanas, nozīmē, ka WP Engine jau ir labāka izvēle. Vienīgā galvenā GoDaddy priekšrocība ir fakts, ka ar katru plānu jūs varat iegūt bezmaksas domēnu.

Pretējā gadījumā jūs sevi ierobežojat, izvēloties GoDaddy par savu WordPress resursdatoru.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Secinājums

Tātad, runājot par WordPress mitināšanu, ir acīmredzami, ka WP Engine ir labākas funkcijas, lielāka uzticamība un labāks klientu serviss. Tomēr, ja nevēlaties vai nav nepieciešams savā vietnē izmantot WordPress, tad GoDaddy ir daudz citu iespēju un priekšrocību, kurām varat piekļūt, padarot to par daudzpusīgāku resursdatoru..

Uzvarētājs: WP Engine for WordPress, GoDaddy jebkam citam

Lai izpētītu visas jūsu mitināšanas iespējas, apskatiet mūsu WP Engine un HostGator salīdzināšanas ziņu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector