17 nemokamų „Google Analytics“ vietų 2020 m. Vietų (nuo pradedančiųjų iki profesionalių)

17 nemokamų „Google Analytics“ vietų 2020 m. Vietų (nuo pradedančiųjų iki profesionalių)

17 nemokamų „Google Analytics“ vietų 2020 m. Vietų (nuo pradedančiųjų iki profesionalių)

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas buvo atnaujintas 2019 m. Mes pakeitėme kai kurias senesnes svetaines, kurios nebeaktualios, ir pridėjome keletą puikių naujų šaltinių. Štai jūsų analizės sėkmė 2019 m. Ir vėliau!


„Google Analytics“ ne visada lengva išmokti.

Iš tikrųjų tai yra taip sudėtinga, kad daugelis žmonių to nepaiso – didelė klaida. Jei praleidžiate milžinišką savo dienos dalį – kiekvieną dieną – keisdami savo svetainę ir optimizuodami ją paieškos sistemoms, lankytojams ir pardavimams, argi nėra prasmės įsitikinti, kad už savo pinigus skiriate daugiausia pinigų? Kaip jūs analizuojate tai, ką darote?

„Google Analytics“ problema ta, kad tai panašu į naujo sporto, pavyzdžiui, banglenčių, mokymąsi – kai pirmą kartą atsistoji ant banglentės, esi toks, kaip „aš galiu naršyti dabar!“ bet tada jūs suprantate, kad peržengėte jodinėjimo baltu vandeniu pagrindus, tai yra staigi mokymosi kreivė. Labai lengva prisijungti prie „Google Analytics“ ir pamatyti, koks buvo jūsų srautas per pastarąsias 30 dienų. Daug sunkiau išsiaiškinti, kaip analizuoti pagal geografinę vietą, srauto šaltinį, puslapio kategoriją ir kt.

„Google Analytics“ yra nepaprastai galinga ir nors nėra galimybės prisijungti ir leisti laiką su ja, šie šaltiniai padės greičiau pasiekti jūsų greitį.

Pasinerkite ir linksminkitės.

1. Moz

„Moz Analytics“ įrašai

Mozas yra turbūt svarbiausias masinis švietimo apie įeinančią rinkodarą ir SEO, taip pat parduodančios programinę įrangą, pedagogas. Jų atsidavimas mus ugdyti neturi precedento. Savo tinklaraštyje Kristi Hines paaiškina, kaip įdiegti „Google Analytics“ labai išsamiai. Kristi paaiškina, kas tai yra ir kaip tai panaudoti savo naudai. Komplekte yra atitinkami vaizdai, kuriuose pateikiami visi „Google Analytics“ aspektai – nuo stebėjimo įrankių iki internetinės parduotuvės nustatymų jūsų „WordPress“ svetainėje. Jis skirtas pradedančiajam, nieko nežinančiam apie „Google Analytics“. Per kelias minutes vartotojui vartotojui prireiks visiško naujoko.

2. „Google Analytics“ akademija

„Analytics“ akademijos ekrano kopija

„Google Analytics“ akademija tiesiogiai iš pačių „Google“ lankytojų pateks į savarankiško kurso ir pamokų ciklą, kuriame mokysitės iš ekspertų. Galite išbandyti savo žinias ir prisijungti prie mokymosi bendruomenės interaktyviame forume, kur galite mokytis iš savo bendraamžių. Kas gali būti geresnė vieta mokytis „Google Analytics“ nei iš pačių autorių? Jų kursuose yra „Google“ žymų tvarkyklės pagrindai, programų mobiliesiems analizės pagrindai, el. Prekybos analizė: nuo duomenų iki sprendimų, „Google Analytics“ platformos principai ir skaitmeninės analizės pagrindai..

Pajutę, kad išmokote viską, ką galite, atlikite vieną iš jų sertifikavimo testų.

3. „Google Analytics“ mokymai & Sertifikavimas

„Analytics“ mokymo ekrano kopija

„Google“ žengia dar vieną žingsnį toliau vykdydama „Google Analytics“ mokymus ir sertifikatus. Čia jie pateikia nuorodas į „Google Analytics“ akademiją, kurią matote aukščiau, sąrankos kontrolinį sąrašą, pradžios vadovą, pagalbos centrą ir testavimo centrą. Pridėję seminarų ir vaizdo įrašų, įskaitant įvadinius, tarpinius ir pažengusiųjų kursus, galite rasti sertifikuotą savo srities trenerį, kad galėtumėte mokytis asmeniškai..

Tie, kurie geriausiai mokosi iš vaizdo įrašų, savo „YouTube“ kanale taip pat siūlo nuorodas.

4. „Occam“ skustuvas su Avinashu Kaushik

Užima „Razor Analytics“

Avinash Kaushik yra turbūt geriausias „Analytics“ rašytojas. Jis yra „Google“ bendradarbis, tačiau visą laiką nereklamuoja „Google“ produktų. Jis žino, kad ten yra daugybė įmonių analizės sistemų, peržengiančių „Google Analytics“, todėl jis žiūri į visą spektrą. Jo slaptas padažas – tai jo sugebėjimas imtis didžiulių, monumentalių idėjų ir jas paprasčiausiai distiliuoti. Jis paliečia visus skaitmeninės rinkodaros kanalus, kad išanalizuotų visų jų efektyvumą ir nukreiptų jus teisinga linkme.

Geriausia jo rašymo dalis yra ta, kad jis pateiks jums savo nuomonę ir pasakys, ką daryti. Kai kuriais atvejais jis gali būti neutralus, o kitais – labai vertinamas. Bet to reikia ir pradedantiesiems, ir vidutinei auditorijai, aiški kryptis iš privalumų. Aš dažnai praleidžiu 1-2 valandas, kad pasisotinčiau jo medžiagos. Laimei, jis skelbia pranešimus tik kartą per mėnesį, kitaip aš negalėčiau gauti jokio tikro darbo!

Aukščiau susietas jo tinklaraščio vadovas nukreipia jus iš to, kuris nežino apie „Google Analytics“, į tą, kuris išmano „Google Analytics“. Jis tai išskiria penkiais paprastais žingsniais: (1) išsiaiškina jums optimaliausią karjeros kelią, (2) pasinaudokite dviem pirmaisiais internetinės analizės įrankiais, 3) įgykite išsilavinimą, (4) žaiskite realiame pasaulyje ir (5) ) susirask savo pirmąjį analitikos darbą. Kai žengsite į penktą žingsnį, su šio tinklaraščio įrašu susidursite nuo 3 iki 6 mėnesių. Tai nėra kažkas, ko jūs išmokstate per naktį, nes jame yra daug informacijos.

5. „Analytics Talk“

„Cutroni Analytics“ pokalbis

Justinas Cutroni yra vienas iš geriausių analitikos minčių lyderių šioje srityje. Nors šis jo tinklaraštis kurį laiką nebuvo atnaujintas, yra tam tikras nesenstantis auksas, dėl kurio jis vis dar yra vienas populiariausių analizės tinklaraščių pasaulyje.

„Analytics Talk“ sukūrė visą jų svetainę, esančią „Google Analytics“. Jie siūlo keletą informatyvių tinklaraščio įrašų, kad ne tik išmokytų jus apie „Google Analytics“, bet ir atnaujintų jus su naujais dalykais. Norėdami pateikti jums pavyzdžių, ką jie siūlo, trys pirmieji jų tinklaraščio įrašai (šio rašymo metu) buvo: 1) „Google Analytics“ kohortos ataskaitos supratimas, 2) „Offline“ ir internetinių duomenų naudojimas „Google Analytics“ pakartotinei rinkodarai skatinti, ir (3) supratimas apie kelių įrenginių matavimus ir vartotojo ID. Tai yra internetiniai dienoraščių įrašai, skirti padėti jums žinoti apie „Google Analytics“ naujoves.

6. KISSmetrika

Kissmetrics tinklaraštis

„KISSmetrics“ yra savarankiškai patvirtintas tinklaraštis apie analizę, rinkodarą ir testavimą. Jie turi puikų paieškos variklį, suteikiantį daugybę išteklių visiems, norintiems išmokti „Google Analytics“. „KISSmetrics“ taip pat siūlo „Analytics“ internetinius seminarus. Jei kada nors buvo vienas tinklaraštis, kuris žinojo bet ką apie viską, kas susiję su „Google Analytics“, tai būtų šis.

Vis dėlto čia yra dalykas – kartais „KISSmetrics“ moko jus naudotis „Google Analytics“, kitu metu rodo, kuo jie skiriasi ir yra geresni nei „Google Analytics“. Nemanau, kad jie laikytų save „Google Analytics“ konkurentu, tačiau jie gali sumenkinti kai kurias „Google Analytics“ funkcijas, kad galėtų reklamuoti savo programinę įrangą. Manau, kad jie turi omenyje geriausius ketinimus, tačiau tai turėtumėte atsiminti.

Kaip ir bet ką, prieš atlikdami monumentalius savo svetainės pakeitimus, patikrinkite, ką jie sako, dar su 1–2 šaltiniais.

7. „SkilledUp“

„Skilledup“ ekrano kopija

„SkilledUp“ yra svetainė, siūlanti mokymosi kursus įvairiomis temomis. Jie žino, kad „Google Analytics“ gali sukelti painiavą ir mokytis reikia tam tikrų disciplinų. Taigi, jie ne tik patys siūlo kursus, bet ir pateikia nuorodas į kitas svetaines, siūlančias tokius kursus kaip Lynda.com. Šie kursai nėra nemokami. Tačiau jie yra labai išsamūs ir išmokys jus visko, ką reikia žinoti apie „Google Analytics“.

8. Beno Bardono el. Knyga: „Google Analytics“ pradedančiųjų vadovas

„Ben Barden Analytics“ vadovas

Benas Bartonas padarė puikų darbą naudodamas šią el. Knygą. Tai yra PDF formato ir labai gerai organizuota. Jei norite savarankiškai pereiti prie savarankiško kurso, tai galite tai padaryti. Jis yra 21 puslapio ilgio, jame gausu informacijos apie viską, pradedant orientacija ir baigiant srauto šaltiniais, ir baigiant auditorijos mokymu. Yra labai nedaug kitų neprisijungus prieinamų vadovų, kurie yra tokie pat naudingi kaip šis.

9. „TakeFlyte“ vadovas

„TakeFlyte Analytics“

„TakeFlyte“ sukūrė labai išsamų ir labai ilgą įrašą, kuriame išmokys visko, ką reikia žinoti apie „Google Analytics“ – nuo paskyros nustatymo iki maksimalių rezultatų. Jie pateiks jus iš srauto šaltinių apžvalgos, kaip nustatyti tikslus. Jie nepalieka nė vieno akmens. Jie trumpai apžvelgia kiekvieną, bet tai pasako viską, ką reikia žinoti viename tinklaraščio įraše.

10. „Portent Interactive“ „Analytics“ įrašai

„Portent Analytics“ vadovai

Ian Laurie yra viena juokingiausių rašytojų skaitmeninės rinkodaros pasaulyje. Ir jo komanda yra viena geriausių interneto rinkodaros agentūrų. Taigi galite tikėtis, kad jų analizės tinklaraščio įrašai bus ir informatyvūs, ir kartais juokingi. Komanda pasisako aukščiausiose skaitmeninės rinkodaros konferencijose, todėl žinote, kad jų pranešimai yra geriausi.

Man patinka Portent dienoraštis ir gidai – jie dažnai yra nusiteikę ir aistringi. Jei norite įgyti įdomesnį ir patobulintą išsilavinimą, pridėkite jų svetainę prie savo skaitymo sąrašo.

Kai kurios senbuvės, bet gėrybės yra Įdiekite vaizdo vadovą ir Pagrindinės statistikos vaizdo vadovas.

Kai kurie žmonės tiesiog geriau mokosi naudodamiesi vaizdo įrašais. Portentas tai supranta, todėl jie sukūrė porą vaizdo įrašų tiems besimokantiesiems regėjimo srityje. Vaizdo įrašuose galima pateikti daugiau informacijos per trumpesnį laiką – tikėkitės, kad įtrauksite vaizdo įrašą į pristabdymą, kai tik gausite informaciją.

Antrasis vaizdo įrašas po aukščiau pateikto diegimo vaizdo vadovo. Čia pateikiama metrika, kurią jie vadina pagrindine statistika. Visada naudinga turėti popierių ir rašiklį, kad būtų patogu rašyti informaciją. Iš pradžių stebėkite viską, tada vėl stebėkite, kaip užrašoma svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti, ir kaip skaityti bei suprasti „Google Analytics“ statistiką..

11. „Koozai Analytics“ įrašai

„Koozai Analytics“ įrašai

„Koozai“ yra Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi skaitmeninės rinkodaros įmonė, kurios analizės paslaugos yra viena iš pagrindinių jų specialybių. Jie komandos narius trenkė tranšėjomis dieną ir parą, todėl jie teikia praktinių žinių, kuriomis galite naudotis šiandien.

Skirtingai nuo kitų agentūrų, jos nuolat atnaujina savo tinklaraštį, ypač analizės srityje. Jie taip pat gamina daugybę vadovų ir baltųjų knygų, apimančių skaitmeninės rinkodaros ir analizės aspektus. Pridėkite juos prie savo sklaidos kanalo, kad gautumėte geriausius analizės atnaujinimus ir taktikas.

12. Dienoraštis apie meilę

„Loves Data“ tinklaraštis

„Loves Data“ tinklaraštis yra naujas atradimas iš mano pusės, tačiau tai yra nuostabus analitikai skirtas tinklaraštis. Ji apima nepaprastai populiarias temas ir yra palanki pradedantiesiems. Man labai patinka, kai internetiniai dienoraščiai tiesiog priversti persekioti ir atsakyti į aktualiausius klausimus ir problemas, su kuriomis susiduriame kaip rinkodaros ir interneto specialistai.

Viena iš labiausiai erzinančių analizės problemų, su kuria susiduria tinklaraštis kaip pašalinti šlamštą iš „Google Analytics“ – problema, kurios dauguma svetainių valdytojų nepripažįsta, tačiau tai teršia analizės srauto statistiką. Tinklaraštis gyvuoja nuo 2008 m., O Benjaminas Mangoldas žino jo turinį. Jis netgi sukūrė nemokamą kursą …

13. Mėgsta duomenų analizės pagrindų kursą

Mėgsta duomenis „Google Analytics“ kursuose

Šis „Analytics Essentials“ kursas iš „Loves Data“ yra puikus būdas susipažinti su „Google Analytics“ pradedantiesiems. Taigi „Google“, be abejo, turi savo mokymus, tačiau kartais geriau gauti greitesnį įvadą iš trečiosios šalies profesionalo, kuris taip pat yra vartotojas.

Įgiję kitą požiūrį, jūs išmokstate iš to, kas greičiausiai išgyvena tuos pačius dalykus, kaip ir jūs, o ne iš „Google“ vidinės jų „Analytics“ komandos. Tai reiškia, kad jie žino, kaip naudoti programinę įrangą kaip tikras specialistas.

Kursas nėra baisiai išsamus – tai gali būti geras dalykas. Teisingai kalbant, kurso tikslas yra išmokyti jus pagrindų, bet tada paskatinti jus nusipirkti vieną iš sudėtingesnių kursų. Bet kuriuo atveju, jei dar nesate pradėjęs analizuoti, tai puiki vieta pradėti.

14. Paieškos sistemos žemės „Analytics“ įrašai

SEL Analytics žinutės

„Google Analytics“ ir SEM (SEO + PPC) yra glaudžiai susiję. „Search Engine Land“ yra svarbiausias visų SEO ir PPC naujienų šaltinis, todėl ši į analizę orientuotų pranešimų serija yra puikus informacijos srautas norint gauti naujausias naujienas paieškos ir analizės pasaulyje..

Nors analizės įrašai gali pasirodyti tik retkarčiais, yra keletas nesenstančių įrašų ir patarimų, kuriuos turėtumėte peržiūrėti, jei su jais nepažįstate. Puikus būdas sekti naujausią informaciją ir suprasti SEM ir analizės sutapimą.

15. „Google Analytics“: Epinių proporcijų iš „Builtvisible“ vadovas

Builtvisible analitikos vadovas

„Builtvisible“ yra į techninę veiklą orientuota skaitmeninės rinkodaros agentūra, ir jie tikrai peržengia ribas techninėje SEO ir analizės erdvėje. Aš esu didelis jų darbo gerbėjas ir šiame epiniame vadove apžvelgiami „Google Analytics“ pagrindai, tada greitai pereinama prie temų ir strategijų, kaip patobulinti platformą..

Šis įrašas sudarytas iš tarpinių analizės vartotojų, norinčių patobulinti savo žaidimą. Perskaitę šį vadovą, būsite daug protingesni, todėl turėtumėte stebėti šios įmonės tinklaraštį, kad gautumėte daugiau skaitmeninės informacijos.

16. Ekonomikos analizės pranešimai

Ekonomikos analizės įrašai

Ekonomika yra tarsi skaitmeninės rinkodaros pasaulio NPR – protinga, prieinama ir įdomi. Jie yra orientuoti į korporaciją ir siūlo gana brangias ataskaitas ir mokymus, tačiau būtent tai daro jų tinklaraščių įrašus daug vertingesnius – žinote, kad jie sukuria solidų turinį.

Jų analizės įrašai nėra skirti tik „Google Analytics“, tačiau ten yra tinkamas strategijų ir taktikos kiekis, kurį galima pritaikyti bet kurioje analizės platformoje. Ideali vieta verslo analitikos profesionalams ir aspirantams.

17. Briano Cliftono „Analytics“ tinklaraštis

Brian Clifton Analytics tinklaraštis

Brianas Cliftonas parašė knygą „Google Analytics“ – todėl jis yra labai patikimas. Patikrinkite tai iš jo biografijos:

„Būdamas pirmuoju„ Google “žiniatinklio analizės vadovu Europai (2005–2008 m.), Brianas subūrė visos Europos produktų specialistų komandą. Jo darbo palikimas yra internetinis mokymosi centras, skirtas „Google Analytics“ asmeninei kvalifikacijai (GAIQ). “

Jei ieškote pažangios taktikos ir giliau pasineriate į „Google Analytics“, būtinai laikykitės jo. Jo dienoraštis visą laiką yra atnaujinamas su nauja taktika ir strategijomis, o jo įrašai dažnai būna trumpi ir mieli.

Perskaitykite kuo daugiau jo pranešimų, o kai sužinosite viską, ką galite, nusipirkite jo knygą!

„Google Analytics“ mokymasis ne tik čia

Tai yra 17 puikių šaltinių norint sužinoti „Google Analytics“ ir bendrąją analizės teoriją. Pradėkite nuo jų ir kelias savaites vienu metu eikite į triušio skylę (jei norite).

Ar yra kitų šaltinių, kuriuos mylite? Jei taip, praneškite mums komentaruose, kokie yra jūsų mėgstamiausi šaltiniai, kurie čia nėra išvardyti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector