Smagračio prieglobos atsiliepimai: ar „Smagratis“ jums tinka?

Contents

Kas yra smagratis?

„Flywheel“ yra valdoma „WordPress“ prieglobos įmonė, įsikūrusi Omaha, Nebraska, turinti biurus Sidnėjuje, Australijoje. Įkurta 2013 m., Įmonė teikia prieglobos paslaugas dizaineriams ir kūrėjams, kurie uždirba prabangias interneto svetaines klientams.


Kaip gera smagračio priegloba?

„Smagratis“ siūlo „hip“ ir įperkamą „WordPress“ valdomo prieglobos parinktį konkurentėms sudėtingesnėms, brangesnėms valdomoms prieglobos įmonėms, tokioms kaip „WP Engine“. Smagratis nėra skirtas mėgėjų žiniatinklio valdytojams, o didžiąją dalį savo klientų sudaro dizaineriai ir kūrėjai. Smagračio palaikymas yra labai gerai žinantis ir suprantantis sudėtingas plėtros problemas, o jų planai yra sukurti masto. Mes rekomenduojame smagratį skaitmeniniams skelbimams, kurie nori savo prieglobos įmonės lankstumo. Naršykite kitas galimybes, jei esate pradedantysis arba atstovaujate korporatyviniam subjektui, kuris nori ypač atidžiai valdyti.

Žr. Oficialios svetainės smagračio apžvalgas 3.5 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (1 balsavimas) Pros

 1. Specialus „WordPress“ valdymas
 2. Vieno lankytojo išlaidos yra sutartinės
 3. Nemokama migracija / nemokamos demonstracinės svetainės
 4. Automatinės atsarginės kopijos su paprastu atkūrimo procesu
 5. Programuotojas & Dizaineriui draugiškos savybės
 6. Minusai

  1. Lėtas aptarnavimo laikas, nėra prieigos visą parą
  2. Svetainės gali būti lėtos
  3. Versija vis dar naudojama beta versijoje

  „Support3Speed3Features3.5Value4“ Transparency4

  Mūsų oficiali smagračio apžvalga

  Smagratis turi žvalų ir patrauklų pojūtį, kurio trūksta daugeliui kitų hostingo kompanijų. Palyginus su karikatūrišku didelių vardų, tokių kaip „HostGator“, vaizdu ar pribloškiančiu elito prieglobos kompanijų, tokių kaip „Rackspace“, jausmu, „smagratis“ yra gaivaus oro gurkšnis. Sukurtas dizaineriams ir kūrėjams, norintiems atidaryti svetaines savo klientams, „Flywheel“ rado savo nišą valdomoje „WordPress“ prieglobos rinkoje. Dauguma smagračio savybių yra aukščiausios klasės ir puikiai tinka numatytai klientų grupei. Tačiau kai kurie nedideli susierzinimai gali suklaidinti kai kuriuos vartotojus. Taip pat nepatariame „smagračio“ toms svetainėms, kurios kas mėnesį apsilanko milijonams kartų.

  Geriausios smagračio prieglobos savybės

  Smagratis, sukurtas dizaineriams ir kūrėjams, kurie tikrai žino savo kelią aplink „WordPress“ ir todėl žino pakankamai gerai, kad žinotų, jog jo saugumo ir naujinių valdymo valdymas yra vertas jų laiko. Šie vaikinai yra nuovokūs ir tiksliai žino, ko jų „tech“ klientai nori prieglobos tarnyboje, būtent greičio, novatoriškų ir intuityvių funkcijų, saugumo ir įprastų atsarginių kopijų..

  Įperkamas, specialus „WordPress“ valdymas

  Kadangi „WordPress“ yra svarbiausia CMS, naudojama visame pasaulyje, nenuostabu, kad valdomas „WordPress“ priegloba pastaraisiais metais tapo karšta industrija. Smagratis puikiai užpildo nišą tarp pradedančiųjų žiniatinklio valdytojų, naudojantys „GoDaddy“ valdomą „WordPress“ prieglobos platformą (pradedant nuo 3,99 USD / mėn.), Ir kelių milijonų dolerių vertės korporacijų, naudojančių ypač profesionalią „WP Engine“ versiją (29,99 USD / mėn.). Smagračio pradžia yra 15 USD / mėn., Lankstus mastelio keitimas tiems, kurie nori priglausti kelias svetaines.

  Vieno lankytojo išlaidos yra sutartinės

  Viena iš atsiskaitymo metrikų, kuri yra populiari tarp tam skirtų „WordPress“ valdymo įmonių, yra lankytojų, kuriuos tikimasi sulaukti „WordPress“ svetainėje, skaičius. Daugelis iš šių kompanijų tvirtai laikosi savo principo apmokestinti tam tikrą pinigų sumą už tam tikrą kiekį lankytojų. Smagratis yra skirtingas – mums pavyko susitarti dėl vieno lankytojo kainos. Tai yra nepaprastai vertinga svetainėms, kurios planuoja didinti laiką.

  Vienas prisijungimas prie visų jūsų „WordPress“ svetainių

  Kai esate kelių „WordPress“ svetainių valdytojas, galite atsidurti juodoje knygoje, kurioje pilna naudotojų vardų ir slaptažodžių. Tačiau su smagračiu taip nėra. Smagratis leidžia perkelti visas savo „WordPress“ svetaines pagal vieną kredencialą. Be to, jei jums reikia bendradarbiauti su kitais žmonėmis, „smagratis“ kiekvienam asmeniui suteiks savo prisijungimo duomenis. Dėl šios savybės „smagratis“ yra lengvas pasirinkimas projektavimo ir plėtros agentūroms, valdančioms kelias svetaines.

  Nemokamas, greitas migravimas

  Jei esate nepatenkinti dabartine „WordPress“ valdymo įmone, „Flywheel“ saugiai ir nemokamai perkels visas dabartines jūsų svetaines į savo serverius. Be to, jie yra ypač greiti. Migracija paprastai trunka nuo 24 iki 48 valandų. Ir jei norite to tikrai greitai, jie siūlo 8 valandų pagreitintą migraciją už 49 USD.

  Nemokamos demonstracinės svetainės

  Nors „smagratis“ paprastai įkraunamas pagal domeną, jie leidžia neribotas demonstracines ir inscenizacijos galimybes – dar viena savybė, dėl kurios jie puikiai tinka profesionaliems kūrėjams ir dizaineriams. Nors šios svetainės nėra aktyvios, jos leidžia klientams sukurti svetainę ir visiškai išbandyti jos funkcionalumą.

  Aukščiausio lygio sauga apima nemokamą SSL

  Smagratis nuolatos tikrina jūsų svetaines, ar nėra kenkėjiškų programų, ir atlieka tokį kruopštų darbą, kad jums niekada nereikės įdiegti kito „WordPress“ saugos papildinio. Jei į jūsų svetainę įsilaužta, jų komanda nenuilstamai stengsis išspręsti problemą ir grąžinti jūsų svetainę į normalią. Be to, jie įmeta nemokamą SSL naudodamiesi kiekvienu domenu, kurį registruojate.

  Automatinės atsarginės kopijos su paprastu atkūrimo procesu

  Smagratis atlieka automatines kasdienines atsargines kopijas. Tai reiškia, kad kiekvieną dieną „Flywheel“ sukurs atsargines kopijas visiems jūsų pakeitimams ir užtikrins, kad jūsų svetainių vientisumas išliks nepažeistas. Jei kada nors iškilo problemų dėl jūsų svetainės, „smagratis“ palengvina atkūrimo procesą, atlikdamas 1 paspaudimo operaciją. Vien ši funkcija gali padėti jums sutaupyti bet kada, kai jums reikės rasti internetinę atsarginę kopiją gaminančią įmonę, kad apsaugotumėte duomenų, kurie yra jūsų svetainė, vientisumą..

  „Smagračio“ prieglobos pranašumai

  „Smagračio“ klientų aptarnavimas yra tikrai protingas, tačiau ne visada prieinamas

  Smagračio priegloba turi reputaciją teikdama fantastišką palaikymą. Jų komanda yra tokia pat nerangi kaip ir visos jų klientūros, ir beveik visada gali susitikti su jumis esant bet kokiai techninei problemai, su kuria jūs susiduriate. Nepaisant to, jie nesiūlo tiesioginių pokalbių palaikymo, o telefono ir palaikymo bilietų valandos yra daugiau ar mažiau ribotos įprastu darbo laiku. Į daugumą bilietų atsakoma per 24 valandas ir jie gauna mandagių, naudingų atsakymų, tačiau tai gali būti netinkama visiems. Jei gyvenate kitoje laiko juostoje, dirbate keistas valandas ar manote, kad jums reikės daug techninės pagalbos, „Smagratis“ gali neturėti išteklių, reikalingų nedelsiant su jumis susisiekti. To galima tikėtis pigesnių planų atveju, tačiau pradėjus mokėti 100 USD / mėn., Parama visą parą turėtų būti standartinė. „WP Engine“, didžiausias „smagračio“ konkurentas, aukštesnės pakopos klientams suteikia prieigą prie klientų palaikymo visą parą.

  Meilė „cPanel“? Pažvelk kitur.

  „Flywheel“ tinkintas prietaisų skydelis yra ypač dailus ir turi daugybę naudingų įrankių, tačiau jei esate griežtas „cPanel“ gerbėjas ir nenorite mokytis kitos sąsajos, „smagratis“ nėra jums. „DreamHost“ yra dar vienas kompiuteris, kurio specializacija yra bendrasis priegloba, kuris vengia „cPanel“ savo prietaisų skydelio naudai. Daugelis „WordPress“ profesionalų to neginčys, tačiau į tai reikia atsižvelgti, jei jūs ar jūsų bendradarbiai stengiasi sekti daugybę skirtingų prietaisų skydelio sąsajų, su kuriomis kasdien bendraujate..

  Sustojimo zona yra beta versijoje

  Sustojimo vieta yra ta vieta, kurioje galite padaryti kelis neišsaugotus savo svetainės pakeitimus ir tada tiesiog perkelti pakeitimus į tiesioginę svetainę. Smagračio sustojimo vieta yra beta versijoje. Jie tvirtina, kad netrukus jos nebus beta versijoje, tačiau kol kas jūs negalite gauti visiškai funkcionuojančios inscenizacijos srities. Bent kol kas „WP Engine“ įveikia juos šioje srityje.

   Įkrovimo laikas nėra greičiausias

  „Smagratis“ teigia, kad žaibiškai greitai, tačiau, mūsų patirtimi, tai gali būti šiek tiek tuščias teiginys. Įkelti vidutinio dydžio „WordPress“ diegimą prireikė daugiau nei valandos, o kartais sudėtingesnių tinklalapių nuskaityti nereikėtų. Jų talpyklos funkcijos neabejotinai padeda spręsti šias problemas, tačiau net tada jų greitis buvo žymiai mažesnis nei tas, kurį patyrė dirbant su „WP Engine“. Yra daugybė veiksnių, kurie lemia puslapių įkėlimo laiką, tačiau mes nustatėme, kad „Flywheel“ paliko norą. Dėl ypač greito greičio rekomenduojame „A2 Hostingas“ ir jų optimizuotą „WordPress“ diegimą.

  Apatinė eilutė

  Jei tikitės ar įpratote prie valdomų „WordPress“ prieglobos kompanijų, tokių kaip „WP Engine“, gydymo su balta pirštinėmis, mes nerekomenduojame pereiti prie smagračio. „Flywheel“, kuri yra daug mažesnė ir jaučiasi labai nepalanki, gali nuvilti tuos, kurie nori, kad viskas, kas jiems sutvarkyta, suderinta su profesionalia įtaka. Nepaprastiems laisvai samdomiems specialistams, ieškantiems lanksčios, prieinamos ir nuovokios prieglobos galimybės, „smagratis“ yra svajonių išsipildymas. Jų prietaisų skydas yra sukurtas norint sklandžiai valdyti jūsų klientų svetaines, ir kiekvieną mėnesį jie pristato naujas funkcijas ir pasiūlymus, skirtus būtent tiems, kurie sukuria savo gyvas paleidimo svetaines. Jei ieškote prieinamos kainos pasirinkimo galimybės ir „pasidaryk pats“, viską, ko ieškote, rasite „smagračio“ valdomoje „WordPress“ priegloboje.

  Peržiūrėti daugiau funkcijų

  Smagračio klausimai ir atsakymai

  Smagratis yra pakankamai paprastas, kad juo visi galėtų naudotis, ir kadangi kiekvienas gali sugalvoti, kaip juo naudotis, aplink yra daugybė klausimų. Laimei, į tuos klausimus yra atsakymų, kuriuos rasite čia. Jei turėsite „vieno langelio“ principą visiems jūsų klausimams, galėsite išsiaiškinti, ar „Flywheel“ yra jūsų norima prieglobos svetainė. Tai turėtų atsakyti į daugybę bendrų klausimų, kuriuos nauji klientai turi dėl „smagračio“.

  Kaip iš vienos svetainės galima pereiti prie masinio plano?

  Norite sukurti originalios svetainės atsargines kopijas ir tada klonuoti svetainę. Tada turite pasirinkti mokėjimo metodą. Tada galite nukreipti DNS į naują svetainę, nebent tai buvo demonstracinė svetainė arba dar neveikia, kurią galite praleisti. Norite įsitikinti, kad atšaukėte ir ištrynėte pradinę svetainę. Jūsų naujoji svetainė turėtų tinkamai veikti, ir jei turite klausimų, galite susisiekti su jų pagalbos svetaine ir išsiaiškinti bet kokias problemas.

  Kaip pradedama inscenizuoti?

  Etapai vis dar yra beta formato, todėl turėsite tiesiogiai kreiptis į „Flywheel“. Gavę prieigą, skirtuką „Advanced“ galite perjungti „Staging“ į įjungtą padėtį. Stabdymo procesas gali būti paruoštas šiek tiek laiko, ypač jei jūsų svetainė yra gana didelė. Baigęs procesą, naujas „Staging“ skirtukas bus jūsų svetainės smagračio informacijos suvestinėje. Galėsite patekti į „Staging“ svetainę naudodamiesi URL skirtuke „Staging“ ir naudoti savo „WordPress“ kredencialus. Yra slaptažodis, kuris apsaugo jūsų svetainę, kai dirbate su ja, ir jūs galite atlikti visus norimus pakeitimus.

  Ar įmanoma pakeisti svetainės duomenų centro vietą??

  Neįmanoma perkelti svetainės iš vieno duomenų centro į kitą, galite išspręsti problemą ir pasiekti tuos pačius rezultatus. Norite sukurti originalios svetainės atsargines kopijas ir ją klonuoti. Turėsite pasirinkti mokėjimo metodą ir duomenų centrą, kuriam norite jį nusiųsti. Tada galite nukreipti DNS į naują svetainę ir norite atšaukti arba ištrinti pradinę svetainę. Tai beveik tas pats jūsų planų keitimo procesas.

  Ar galiu iš naujo įdiegti „WordPress Core“ failus?

  Jei jums reikia iš naujo įdiegti „WordPress Core“ failus, gali būti lengviau pradėti iš naujo. Atsižvelgiant į norimus atlikti pakeitimus, visada galite sukurti demonstracinę svetainę ir įtraukti ją į savo svetainę, kai būsite pasiruošę. Smagračio valdymo skydelyje galite spustelėti mygtuką „Nauja svetainė“. Norite užpildyti formą norimais nustatymais. Kaip atsiskaitymo metodą norite pasirinkti „Mano klientas mokės vėliau“. Turėsite 14 dienų demonstracinę svetainę, kurioje galėsite dirbti, o kai būsite pasirengę atlikti pakeitimus, galėsite ją perkelti į naują svetainę ir tada pradėti gyventi su ja.

  Ar galima priversti SSL svetainėje??

  Kai „SSwheel“ įgalins svetainės SSL priedą, patartina priversti SSL į savo svetainę. Norite nukreipti srautą į svetainę per HTTP protokolą į HTTPS, kad ji būtų saugesnė. Norite eiti į skirtuką „Advanced“ ir perjungti „Force HTTPS“ perjungimo parinktį. Jis automatiškai peradresuos jūsų svetainės srautą į HTTPS.

  Ar yra ne pelno siekiančių organizacijų nuolaidų??

  Priklausomai nuo ne pelno organizacijos, kuriai priklausote, jums gali būti taikomos tam tikros nuolaidos. Ne pelno organizacijos, priklausančios 501 (c) 3 sektoriui, galite išsiųsti smagračiui savo organizacijos informaciją. Smagratis turėtų turėti galimybę rasti nuolaidų, kurios padėtų jums pasiekti savo tikslus.

  Kaip galima skristi tiesiogiai ant smagračio?

  Yra keletas žingsnių, kuriuos turėsite atlikti, kad jūsų svetainė pradėtų veikti. Norite pašalinti slaptažodžio apsaugą „smagratyje“. Tada galite pridėti domenus, kuriuos norite nukreipti į savo svetainę. Tuomet teisingą domeną nustatysite kaip pagrindinį. Kai tai baigsite, galite nurodyti domeno DNS į smagračio domenų sąrašą.

  Kas yra baltas ekranas / 500 klaida?

  Yra daug priežasčių, kodėl baltas ekranas gali būti jūsų įprastas ekranas. Yra daug priežasčių, tačiau jei suklydote 505, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris nesugenda. Tai gali būti dėl įskiepių ar temų konfliktų, PHP sintaksės klaidų ar išeikvotos serverio atminties. Yra nustatymas, kurį galite naudoti norėdami perjungti PHP klaidas svetainėje. Norite pakeisti WP_DEBUG nustatymą, esantį skirtuke „Advanced“. Tada galite ieškoti norėdami sužinoti problemos šaltinį, kad galėtumėte lengvai ją išspręsti.

  Kokia yra valdomo „WordPress“ priegloba??

  Smagratis vertina kiekvieną svetainę atskirai, o tai kiekvienam suteikia galimybę pritaikyti savo svetainės stilių. „Smagračio“ valdomas talpyklos kaupimas ir našumas serverių dėka leidžia nustatyti svetainę be papildinių. „Smagratis“ tvarko „WordPress“ saugumą, manydamas, kad tai yra įsilaužėlių ir blogų vaikinų taikinys, ir veikia serverio lygiu, kad būtų išvengta svetainių įsilaužimų. Smagratis atnaujina jūsų programinę įrangą, todėl jūs visada naudojate naujausią „WordPress“ versiją. Be to, naudodamiesi „smagračiu“ galite gauti ekspertų „WordPress“ palaikymą. Tai panašu į tai, kad turėtumėte asmeninį savo svetainės sekretorių.

  Ar smagratis pasiekiamas per SSH?

  Deja, dėl saugos priemonių ir „Flywheel“ našumo „Flywheel“ neteikia SSH prieigos prie jokios svetainės. „Flywheel“ galite pasiekti per SFTP ir patekti į duomenų bazę. Jei norite padaryti per SSH, galite susisiekti su „smagračio“ palaikymo komanda. Jie gali padėti iškilus bet kokiems klausimams.

  Kas yra demonstracinė svetainė?
   • Demonstracinės svetainės yra tarsi praktikuojamos svetainės. Galite susikurti svetainę ir nustatyti demonstraciją prieš sumokėdami už ją. Tai naudinga visiems, kurie kuria svetainę klientui. Galėsite pateikti pavyzdį, kokia yra svetainė, kaip ji atrodys ir yra nemokama. Tai geras būdas atiduoti svetainę klientui, kai jis yra pasirengęs pasirūpinti mokėjimais.
   • Jei norite nustatyti demonstracinę svetainę, sukursite naują svetainę. Kai pasirodys atsiskaitymo informacija, galite pasirinkti „Mano klientas mokės vėliau“. Galite įkelti svetainę į savo klientą, pervesti sąskaitas ir tada padaryti svetainę gyvą. Tai geras būdas įsitikinti, kad verta eiti prieš investuojant pinigus į svetainę.
  Kas yra apsilankymas, pasak „smagračio“?

  Apsilankymai svetainėje yra svarbūs, norint sekti, kiek žmonių lankosi svetainėje. Smagratis rekomenduos planą, atsižvelgiant į apsilankymų, kuriuos gausite kiekvieną mėnesį, skaičių. Apsilankymas, pasak smagračio, yra unikalus IP adresas per 24 valandas. Tai yra mėnesio suma ir nesvarbu, kiek puslapių lankosi vienu adresu. Tai yra subalansuotas būdas įvertinti savo lankytojus ir lengva juos sekti. Galėsite sužinoti ir savo svetainės lankytojų skaičių. Gaivu žinoti, kad nereikia patiems to sekti.

  Ar yra priežastis, kad slaptažodžiai yra apsaugoti?

  Yra daugybė priežasčių, kodėl svetainė yra tokia saugi, ypač demonstracinėse svetainėse. Ji yra apsaugota, kol už svetainę nebus sumokėta, o sumokėjus už ją, galėsite pakoreguoti apsaugą slaptažodžiu. Kai lankytojas ateina į jūsų svetainę, kai įjungta slaptažodžio apsauga, jis gali įvesti savo kredencialus, kad galėtų patekti į svetainę. Tai būdas apsaugoti demonstracinę svetainę nuo nutekėjimo ar pavogimo, kai ją kuriate.

  „Flywheel“ palaikys daugialypę svetainę?
   • Smagratis palaikys daugialypę svetainę pagal įvairius planus. Jis nepateikiamas kartu su mažyčiu planu, o jūsų pritaikytas planas leidžia naudoti daugialypę svetainę. Tačiau visos svetainės, esančios daugialypiame diegime, neturėtų viršyti disko apribojimų, kai jos visos sudėtos.
   • Jei norite įgalinti daugialypę svetainę, tai galite padaryti skirtuke „Priedai“ ir įjungti daugialypę svetainę. Smagratis vykdys kelis unikalius domenus, įdiegdamas vieną svetainės funkciją. Turėsite susisiekti su smagračio palaikymo komanda, kad jie padėtų jums procese.
  Kokie yra „Smagračio“ serverių pavadinimai?

  Rekomenduojama neatnaujinti vardų serverių, kai nukreipiate į smagratį. Galite pakeisti A įrašą ir CNAME DNS įrašus, kad nukreiptumėte savo domeną į smagratį. Tai lengviau, nei pakeisti naudojamus vardų serverius. Užuot nukreipę srautą per smagratį į savo domeną, „smagratis“ nukreipia srautą į jūsų svetainę. Viskas, ką galėtumėte padaryti, yra pakeisti IP adresą į domeno vietą.

  Koks yra teisingas smagračio planas?

  Yra trys pagrindiniai „smagračio“ pasiūlymai, tačiau yra ir pasirinktinių planų. Planai prasideda nuo 15 USD per mėnesį ir didėja, atsižvelgiant į tai, kokio plano jums reikės jūsų svetainei. Tokie dalykai kaip apsilankymų skaičius, vieta diske, pralaidumas, SSL palaikymas, CDN palaikymas ir palaikymas keliose svetainėse skiriasi priklausomai nuo kainos. Jei jums nereikia daug vietos diske ar pralaidumo, galite tinkinti savo planą. Klaidingo plano nėra, todėl galite pasikalbėti su „Flywheel“ palaikymu, kad padėtumėte atsakyti į visus klausimus.

  Ar smagratis padės perkelti svetainę?
   • Taip, „smagratis“ padės migruoti svetainę, ir atsižvelgiant į tai, kaip sunku perkelti „WordPress“ svetainę, „smagratis“ šią svetainę perkels nemokamai. Turėsite pateikti užklausą, kurioje bus pateikta išsami informacija apie jūsų ankstesnę prieglobos sąskaitą. Smagratis perduoda jūsų svetainę ir nustato ją kaip demonstracinę versiją. Galite peržiūrėti demonstracinę versiją, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų svetainė prieš ją paleidžiant.
   • Svetainės perkėlimo veiksmai yra nesunkūs. Norite padaryti savo svetainės atsarginę kopiją, o „Flywheel“ sukuria demonstracinę svetainės versiją. Galite ieškoti duomenų bazėje ir pakeisti senus URL. Smagratis nuskaitys svetainę, ar joje nėra kenkėjiškų programų, patikrins našumą ir išvaizdą bei įsitikins, kad viskas veikia tinkamai. Kai viskas patikrinama, svetainė pervedama užmokestį. Paprastai tai trunka nuo vienos iki dviejų dienų.
  Kaip galima nustatyti DNS?

  Rekomenduojama DNS valdyti naudojant domenų registratorių. Tai yra vieta, kur nusipirkote domeną. Registratorius jau turėtų sukonfigūravęs vardų serverius, kurie leis jums valdyti savo DNS. Smagratis gali padėti jums iškilus bet kokiems klausimams apie DNS, kuriuos labai sunku supainioti ir suprasti. Smagračio DNS sveikatos tikrintuvas, kad įsitikintumėte, jog viskas patikrinama ir ar esate pasiruošę eiti.

  Ar svetainė bus pasiekiama per SFTP?

  Kai naudosite smagratį, jums nereikės dalintis SFTP naudotojo vardais ir slaptažodžiais. Kiekvienas prisijungdamas prie SFTP naudos savo asmeninį vartotojo vardą ir slaptažodį ir turės tiesioginę prieigą prie visų svetainių. Jei norite pakeisti nustatymus, iš naujo nustatėte „smagračio“ slaptažodį, o jei kiltų klausimų, „smagratis“ jums padės. Smagratis palaiko visus pagrindinius SFTP klientus, o tai idealiai tinka visiems, naudojantiems bet kokį SFTP.

  Ar „smagratis“ siūlo SSL sertifikatus??

  Taip, „smagratis“ siūlo SSL sertifikatus. Jie bendradarbiauja su „Let’s Encrypttm“. Smagratis siūlo paprastą SSL, kuris yra nemokamas ir automatinis būdas sukurti ir įdiegti SSL sertifikatą. Kai kuriais atvejais turėsite pateikti galiojantį trečiosios šalies SSL teikėjo sertifikatą. Nesvarbu, koks buvo ankstesnis pažymėjimas, „smagratis“ padės jums nemokamai jį įdiegti. Jei tokio dar neturite, jį galite rasti per „GoDaddy“, „RapidSSL“ arba „Instant SSL“.

  Daugiau apie GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map