Spararatu mitināšanas atsauksmes: vai spararats ir piemērots tieši jums?

Spararatu mitināšanas atsauksmes: vai spararats ir piemērots tieši jums?

Spararatu mitināšanas atsauksmes: vai spararats ir piemērots tieši jums?

Contents

Kas ir spararats?

Spararats ir pārvaldīts WordPress mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Omahā, Nebraskā, ar birojiem Sidnejā, Austrālijā. Uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā, piedāvā savus hostinga pakalpojumus dizaineriem un izstrādātājiem, kuri klientiem nodrošina iztikas atvēršanas vietnes.


Cik laba ir spararata hostings?

Spararats piedāvā gūžas un pieejamu pārvaldītu WordPress mitināšanas iespēju konkurentiem piepildītākām, dārgākām pārvaldītām hostinga kompānijām, piemēram, WP Engine. Spararats nav paredzēts amatieru tīmekļa pārziņiem, un lielāko daļu klientu veido dizaineri un izstrādātāji. Spararata atbalsts ir ļoti zinošs un pārzina sarežģītus attīstības jautājumus, un viņu plāni ir veidoti atbilstoši mērogam. Mēs iesakām spararatu digitālajām reklāmām, kuras no sava hostinga uzņēmuma vēlas elastību. Izpētiet citas iespējas, ja esat iesācējs vai ja pārstāvat korporatīvu vienību, kas ļoti vēlas pārvaldīt.

Skatīt oficiālo vietņu spararata atsauksmes 3.5 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Specializēta WordPress vadība
 2. Maksa par vienu apmeklētāju ir apspriežama
 3. Bezmaksas migrācija / bezmaksas demonstrācijas vietnes
 4. Automātiskas dublēšanas ar ērtu atjaunošanas procesu
 5. Izstrādātājs & Dizainerim draudzīgas iespējas
 6. Mīnusi

  1. Palēnināti atbalsta pagrieziena laiki, piekļuve nav pieejama visu diennakti
  2. Vietnes var būt lēnas
  3. Pakāpeniska versija joprojām ir beta versija

  Support3Speed3Features3.5Value4Pārredzamība4

  Mūsu oficiālais spararata pārskats

  Spararatam ir asas un pievilcīgas sajūtas, kas trūkst tik daudziem citiem hostinga uzņēmumiem. Salīdzinot ar tādu lielu vārdu kā CartGic izskatu, piemēram, HostGator, vai elitāru mitināšanas uzņēmumu, piemēram, Rackspace, aizlikto sajūtu, Spararats ir svaiga gaisa elpa. Veidots dizaineriem un izstrādātājiem, kuri vēlas atvērt vietnes saviem klientiem, Flywheel ir atradis savu nišu pārvaldītajā WordPress mitināšanas tirgū. Lielākā daļa spararata iezīmju ir augstākās pakāpes un lieliski piemērotas paredzētajam klientu lokam. Tomēr daži nelieli kairinājumi dažus lietotājus varētu atturēt. Mēs iesakām arī neveikt spararatu vietnēm, kuras mēnesī apmeklē miljoniem apmeklētāju.

  Spararata mitināšanas labākās iespējas

  Spararats, kas paredzēts dizaineriem un izstrādātājiem, kuri patiesi zina savu ceļu uz WordPress, un tāpēc zina to pietiekami labi, lai zinātu, ka tā drošības un atjauninājumu pārvaldības ārpakalpojumi ir to vērts laiks. Šie puiši ir lietpratīgi un precīzi zina, ko viņu tehniķu klienti vēlas mitināšanas pakalpojumā, proti, ātrumu, novatoriskas un intuitīvas iespējas, drošību un regulāras dublējumkopijas..

  Pieejama, speciāla WordPress vadība

  Tā kā WordPress ir CMS numur viens, ko izmanto visā pasaulē, nav brīnums, ka pēdējos gados pārvaldītā WordPress mitināšana ir kļuvusi par karstu industriju. Spararats labi aizpilda nišu starp iesācēju tīmekļa pārziņiem, izmantojot GoDaddy pārvaldīto WordPress mitināšanas platformu (sākot no 3,99 USD / mēnesī), un vairāku miljonu dolāru korporācijām, kas izmanto WP Engine īpaši profesionālo versiju (29,99 USD / mēnesī). Spararats sākas no USD 15 mēnesī ar elastīgu mērogojamību tiem, kas vēlas mitināt vairākas vietnes.

  Maksa par vienu apmeklētāju ir apspriežama

  Viena no norēķinu metrikām, kas ir iecienīta specializēto WordPress pārvaldības uzņēmumu vidū, ir apmeklētāju skaits, ko paredzēts saņemt WordPress vietnē. Daudzi no šiem uzņēmumiem stingri ievēro savu politiku, iekasējot noteiktu naudas summu par noteiktu summu apmeklētājiem. Spararats ir atšķirīgs – mēs esam spējuši vienoties par cenu par vienu apmeklētāju. Tas ir ļoti vērtīgi vietnēm, kuras laika gaitā plāno mērogot.

  Viena pieteikšanās visām jūsu WordPress vietnēm

  Kad esat vairāku WordPress vietņu pārziņa vietnieks, jūs, iespējams, atradīsit nelielu melnu grāmatu, kurā ir pilns ar lietotājvārdiem un parolēm. Tomēr ar spararatu tas tā nav. Spararats ļauj migrēt visas WordPress vietnes vienā akreditācijas dokumentā. Turklāt, ja jums ir jāsadarbojas ar citiem cilvēkiem, spararats katrai personai piešķirs savus pieteikšanās akreditācijas datus. Šī funkcija padara Spararatu par vieglu izvēli dizaina un attīstības aģentūrām, kas pārvalda vairākas vietnes.

  Bezmaksas, ātra migrācija

  Ja neesat apmierināts ar pašreizējo WordPress pārvaldības uzņēmumu, Flywheel droši un bez maksas migrēs visas jūsu pašreizējās vietnes uz saviem serveriem. Turklāt viņi to dara ļoti ātri, un migrācija parasti ilgst no 24 līdz 48 stundām. Un, ja jūs vēlaties to patiešām ātri, viņi piedāvā paātrinātu 8 stundu migrāciju par USD 49.

  Bezmaksas demonstrācijas vietnes

  Lai gan Spararats parasti uzlādē pēc viena domēna principa, tie tomēr pieļauj neierobežotas demonstrācijas un iestudēšanas iespējas – vēl viena funkcija, kas padara tās ideālas profesionāliem izstrādātājiem un dizaineriem. Lai arī šīs vietnes nav aktīvas, tās klientiem ļauj izveidot vietni un pilnībā pārbaudīt tās funkcionalitāti.

  Augstākā līmeņa drošība ietver bezmaksas SSL

  Spararats pastāvīgi skenē jūsu vietnes ļaunprātīgai programmatūrai un veic tik rūpīgu darbu, ka jums nekad nevajadzēs instalēt citu WordPress drošības spraudni. Gadījumā, ja jūsu vietne tiek uzlauzta, viņu komanda nenogurstoši strādās pie problēmas novēršanas un atjaunos jūsu vietnes normālo stāvokli. Turklāt viņi ievada bezmaksas SSL ar katru domēnu, kuru reģistrējat pie viņiem.

  Automātiskas dublēšanas ar ērtu atjaunošanas procesu

  Spararats veic automātiskas ikdienas dublējumkopijas. Tas nozīmē, ka katru dienu spararats dublēs visas jūsu veiktās izmaiņas, lai pārliecinātos, ka jūsu vietņu integritāte paliek neskarta. Ja kādreiz bija kāda problēma ar jūsu vietni, spararats atvieglo atjaunošanas procesu, veicot vienu klikšķi. Tikai šī funkcija var ietaupīt problēmu, kas saistīta ar jebkad nepieciešamību atrast un tiešsaistes rezerves uzņēmumus, lai aizsargātu jūsu vietnes datu integritāti..

  Spararata mitināšanas negatīvie punkti

  Spararata klientu apkalpošana ir patiešām gudra, bet ne vienmēr pieejama

  Spararata mitināšanai ir reputācija, kas nodrošina fantastisku atbalstu. Viņu komanda ir tikpat satracināta kā viņu vispārējā klientūra, un gandrīz vienmēr var satikt jūs jebkurā tehnisko problēmu dziļumā, kas jums rodas. Tomēr viņi nepiedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu, un tālruņa un atbalsta biļešu stundas ir vairāk vai mazāk ierobežotas ar parasto darba laiku. Lai gan uz lielāko daļu biļešu tiek atbildēts 24 stundu laikā un tiek saņemtas pieklājīgas, noderīgas atbildes, tas var nebūt piemērots visiem. Ja jūs dzīvojat citā laika joslā, strādājat nepāra stundas vai domājat, ka būs nepieciešams daudz tehniskā atbalsta, spararatam, iespējams, nebūs pieejamo resursu, lai nekavējoties sazinātos ar jums. To var sagaidīt lētākos plānos, bet, tiklīdz jūs sākat maksāt USD 100 mēnesī, 24/7 atbalstam vajadzētu kļūt parastam. WP Engine, spararata labākais konkurents, nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī un augstākas pakāpes klientiem.

  Vai mīlat cPanel? Paskaties citur.

  Spararata pielāgotais informācijas panelis ir ļoti gluds, un tam ir ļoti daudz noderīgu rīku, taču, ja esat cieto cPanel cienītājs un nevēlaties uzzināt citu saskarni, tad spararats nav jums. DreamHost ir vēl viens resursdators, kas specializējas dalītajā mitināšanā, un tas izvairās no cPanel par labu viņu pašu informācijas panelim. Lielākā daļa WordPress profesionāļu to neatrisinās, bet tas ir kaut kas, kas jāņem vērā, ja jūs vai jūsu kolēģi cenšas sekot līdzi desmitiem dažādu informācijas paneļa saskarņu, ar kurām jūs ikdienā mijiedarbojaties..

  Pieturvietu zona ir Beta

  Pieturvietā varat veikt vairākas nesaglabātas izmaiņas savā vietnē un pēc tam vienkārši virzīt izmaiņas aktīvajā vietnē. Spararata pieturvieta ir Beta. Viņi apgalvo, ka drīz tā Beta versijā vairs nebūs, taču pagaidām, iespējams, jūs nesaņemsit pilnībā funkcionējošu pieturvietu. Vismaz pagaidām WP Engine pārspēj viņus šajā jomā.

   Ielādes laiki nav visātrākie

  Spararats apgalvo, ka tam ir dedzīgs ātrs ātrums, taču mūsu pieredze liecina, ka tas var būt nedaudz tukšs apgalvojums. Vidēja lieluma WordPress instalācijas augšupielāde ilga vairāk nekā stundu, un dažreiz sarežģītākas Web lapas ielādēja ielādēt. Viņu kešatmiņas saglabāšanas funkcijas noteikti palīdz šīm problēmām, taču pat tad to ātrums bija ievērojami mazāks nekā tas, kas piedzīvots ar WP Engine. Ir daudz faktoru, kas ietekmē lapas ielādes laiku, taču mēs atklājām, ka visur Spararats atstāja kaut ko vēlamo. Īpaši ātram ātrumam mēs iesakām A2 hostingu un viņu optimizēto WordPress instalēšanu.

  Grunts līnija

  Ja sagaidāt vai esat pieraduši pie pārvaldīto WordPress mitināšanas uzņēmumu, piemēram, WP Engine, apstrādes ar baltajiem cimdiem, mēs neiesakām pārslēgties uz Spararatu. Daudz mazāks uzņēmums ar ļoti iespaidīgu sajūtu, Spararats var pievilt tos, kuri vēlas, lai viss, kas viņiem tiek kārtots, ar profesionālu autoritāti sakristu. Tomēr skrejošiem ārštata darbiniekiem, kuri meklē elastīgu, pieejamu un saprātīgu mitināšanas iespēju, spararats ir sapņu piepildījums. Viņu informācijas panelis ir izveidots, lai netraucēti pārvaldītu jūsu klientu vietnes, un katru mēnesi viņi izlaiž jaunas funkcijas un piedāvājumus, kas ir precīzi piemēroti tiem, kas veido savas aktīvās vietnes. Ja jūs meklējat pieņemamu variantu un izturējieties ar pašizveidotāju, visu, ko meklējat, atradīsit spararata pārvaldītajā WordPress mitināšanas vietnē.

  Skatīt citas funkcijas

  Jautājumi un atbildes ar spararatu

  Spararatu ir pietiekami viegli izmantot ikvienam, un, tā kā ikviens var izdomāt, kā to izmantot, apkārt ir daudz jautājumu. Par laimi, uz šiem jautājumiem ir atbildes, ko jūs atradīsit šeit. Vienota pieeja visiem jūsu jautājumiem palīdzēs jums noskaidrot, vai spararats ir jūsu vietnei vēlamā mitināšanas vietne. Tam vajadzētu atbildēt uz daudziem bieži uzdotiem jautājumiem, kas jauniem klientiem rodas par spararatu.

  Kā no vienas vietnes var pāriet lielapjoma plānā??

  Jūs vēlaties dublēt sākotnējo vietni un pēc tam vietni klonēt. Pēc tam jums jāizvēlas maksājuma veids. Pēc tam varat norādīt DNS uz jauno vietni, ja vien tā nebija demonstrācijas vietne vai vēl nav aktīva, kuru varat izlaist. Vēlaties pārliecināties, vai atceļat un izdzēšat sākotnējo vietni. Jūsu jaunajai vietnei vajadzētu darboties pareizi, un, ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar viņu palīdzības vietni, lai sakārtotu visas problēmas.

  Kā var iestudēt?

  Iestudējums joprojām notiek beta formātā, tāpēc jums būs jāpieprasa piekļuve tieši no spararata. Kad esat ieguvis piekļuvi, cilnē Advanced (Papildu) varat pārslēgt Staging uz ieslēgtu pozīciju. Lai pakārtošanas process būtu gatavs, var paiet zināms laiks, it īpaši, ja jūsu vietne ir diezgan liela. Kad process būs pabeigts, jaunā cilne Staging atradīsies jūsu vietnes spararata vadības panelī. Jūs varēsiet piekļūt vietnei Staging, izmantojot URL cilnē Staging, un izmantot savus WordPress akreditācijas datus. Ir parole, kas aizsargā jūsu vietni, kamēr strādājat ar to, un jūs varat veikt visas nepieciešamās izmaiņas.

  Vai ir iespējams mainīt vietnes datu centra atrašanās vietu?

  Vietni nav iespējams pārvietot starp datu centriem. Lai sasniegtu tos pašus rezultātus, varat novērst problēmu. Jūs vēlaties dublēt sākotnējo vietni un pēc tam to klonēt. Jums būs jāizvēlas maksājuma veids un datu centrs, uz kuru vēlaties to nosūtīt. Pēc tam varat norādīt DNS uz jauno vietni, un jūs vēlaties atcelt vai izdzēst sākotnējo vietni. Tas ir aptuveni tāds pats jūsu plānu maiņas process.

  Vai es varu pārinstalēt WordPress Core failus?

  Ja jums jāpārinstalē WordPress Core faili, to var būt vieglāk sākt no jauna. Atkarībā no izmaiņu veidiem, kurus vēlaties veikt, vienmēr varat izveidot demonstrācijas vietni un pievienot to savai vietnei, kad esat gatavs. Spararata vadības panelī varat noklikšķināt uz pogas “Jauna vietne”. Vēlaties aizpildīt veidlapu ar vēlamajiem iestatījumiem. Kā norēķinu metodi vēlaties izvēlēties “Mans klients maksās vēlāk”. Jums būs pieejama 14 dienu demonstrācijas vietne, kurā varēsit strādāt, un, kad esat gatavs veikt izmaiņas, varat to migrēt uz jauno vietni un pēc tam sākt dzīvot tiešsaistē.

  Vai vietnē var piespiest SSL??

  Pēc tam, kad vietnē Spararats ir iespējots vietnes SSL papildinājums, ir ieteicams iespiest SSL savā vietnē. Jūs vēlaties novirzīt trafiku uz vietni, izmantojot HTTP protokolu, uz HTTPS, lai padarītu to drošāku. Jūs vēlaties doties uz cilni Papildu un pārslēgt pārslēgšanas opciju “Piespiest HTTPS”. Tas automātiski novirzīs jūsu vietnes trafiku uz HTTPS.

  Vai bezpeļņas organizācijām ir pieejamas atlaides??

  Atkarībā no bezpeļņas organizācijas, kurā jūs piedalāties, jums var būt tiesības uz noteiktām atlaidēm. Bezpeļņas organizācijas, kas ietilpst 501 (c) 3 sektorā, jūs varat nosūtīt spararatu pa e-pastu ar savas organizācijas informāciju. Spararatam vajadzētu būt iespējai atrast atlaides, lai palīdzētu sasniegt savus mērķus.

  Kā var dzīvot tiešraidē ar spararatu?

  Ir dažas darbības, kas jums būs jāveic, lai jūsu vietne darbotos. Jūs vēlaties noņemt paroles aizsardzību spararatā. Pēc tam varat pievienot domēnus, kurus vēlaties norādīt uz savu vietni. Pēc tam jūs pareizi iestatīsit primāro domēnu. Kad tas ir pabeigts, varat norādīt domēna DNS domēna sarakstā spararatā.

  Kas ir balts ekrāns / 500 kļūda nozīmē?

  Ir daudz iemeslu, kāpēc jums varētu būt balts ekrāns tur, kur vajadzētu būt parastajam ekrānam. Iemeslu ir daudz, taču, ja ir kļūda 505, tas nozīmē, ka jūsu dators nebruks. To var izraisīt spraudņi vai tēmu konflikti, PHP sintakse kļūdas vai izsmelta atmiņa serverī. Ir iestatījums, kuru varat izmantot, lai vietnē pārslēgtu PHP kļūdas. Cilnē Advanced (Papildu) vēlaties mainīt WP_DEBUG iestatījumu. Pēc tam varat meklēt, lai uzzinātu problēmas avotu, ļaujot to viegli novērst.

  Kāda ir pārvaldītās WordPress mitināšanas nozīme?

  Spararats katru vietni izturas individuāli, kas ļauj ikvienam izveidot personalizētu savas vietnes stilu. Spararata pārvaldītā kešatmiņa un veiktspēja ļauj serveriem iestatīt vietni bez spraudņiem. Spararats pārvalda WordPress drošību, uzskatot, ka tas ir hakeru un slikto puišu mērķis, un tas darbojas servera līmenī, lai novērstu vietņu uzlaušanas. Spararats atjaunina jūsu programmatūru, tāpēc jūs vienmēr izmantojat visjaunāko WordPress versiju. Izmantojot spararatu, jūs saņemat arī ekspertu WordPress atbalstu. Tas ir tāpat kā, ja jūsu vietnei būtu personalizēts sekretārs.

  Vai spararats ir pieejams caur SSH?

  Diemžēl Spararats nenodrošina SSH piekļuvi nevienai vietnei drošības pasākumu un Spararata snieguma dēļ. Jūs varat piekļūt spararatam, izmantojot SFTP, un nokļūt datu bāzē. Ja vēlaties to darīt, izmantojot SSH, varat sazināties ar spararata atbalstu, un viņi var jums palīdzēt ar visiem jautājumiem.

  Kāda ir demonstrācijas vietne?
   • Demonstrācijas vietnes ir kā vietnes darbības prakse. Jūs varat izveidot vietni un iestatīt demonstrāciju, pirms maksājat par to. Tas ir noderīgi ikvienam, kurš klientam izveido tīmekļa vietni. Jūs varēsit sniegt piemēru par to, kāda ir vietne, kā tā izskatīsies, un tā ir bezmaksas. Tas ir labs veids, kā nodot vietni klientam, kad viņš ir gatavs rūpēties par maksājumiem.
   • Ja vēlaties iestatīt demonstrācijas vietni, jūs izveidosit jaunu vietni. Kad parādīsies norēķinu informācija, varat atlasīt “Mans klients maksās vēlāk”. Jūs varat augšupielādēt vietni klientam, pārsūtīt rēķinus un pēc tam vietni padarīt pieejamu tiešsaistē. Tas ir labs veids, kā pārliecināties, ka ir vērts doties pirms naudas ieguldīšanas vietnē.
  Kāda ir vizīte, saskaņā ar Spararatu?

  Vietnes apmeklējumi ir svarīgi, lai sekotu līdzi tam, cik cilvēku apmeklē vietni. Spararats ieteiks plānu atkarībā no apmeklējumu skaita, ko saņemat katru mēnesi. Apmeklējums, pēc spararata, ir unikāla IP adrese 24 stundu laikā. Tas ir mēneša kopsumma, un nav svarīgi, cik lapas apmeklē viena adrese. Tas ir līdzsvarots veids, kā izmērīt savus apmeklētājus, un ir viegli tos izsekot. Jūs varēsit pārbaudīt arī vietnes apmeklētāju skaitu. Ir patīkami zināt, ka jums tas pats nav jāseko līdzi.

  Vai ir kāds iemesls, kas aizsargā paroles??

  Ir daudz iemeslu, kāpēc vietnei ir tik daudz aizsardzības, it īpaši demonstrācijas vietnēm. Tas ir aizsargāts, līdz vietne tiek apmaksāta, un pēc tam, kad par to ir samaksāts, jūs varat pielāgot paroles aizsardzību. Kad apmeklētājs ierodas jūsu vietnē, kad ir ieslēgta paroles aizsardzība, viņš var ievadīt savus akreditācijas datus, lai piekļūtu vietnei. Tas ir veids, kā aizsargāt demonstrācijas vietni no noplūdes vai nozagšanas, kamēr to veidojat.

  Vai Spararats atbalstīs daudzvietīgu vietni?
   • Spararats atbalstīs vairākas vietnes dažādos plānos. Tas nav nodrošināts ar Tiny plānu, un jūsu pielāgotais plāns ļauj jums izmantot vairākas vietnes. Tomēr visām vietnēm, kas atrodas vairākās vietnēs, nevajadzētu pārsniegt diska ierobežojumus, ja tās visas ir apvienotas.
   • Ja vēlaties iespējot vairākas vietnes, varat to izdarīt cilnē Papildinājumi un ieslēgt vietni. Spararats darbos vairākus unikālus domēnus ar vienu vairāku vietņu funkcijas instalēšanu. Jums būs jāsazinās ar spararata atbalstu, lai viņi jums palīdzētu šajā procesā.
  Kādi ir Spararata serveru nosaukumi?

  Ieteicams neatjaunināt vārdu serverus, kad norādāt uz spararatu. Varat modificēt A ierakstu un CNAME DNS ierakstus, lai norādītu savu domēnu uz spararatu. Tas ir vieglāk nekā mainīt izmantotos vārdu serverus. Tā vietā, lai novirzītu trafiku uz jūsu domēnu caur spararatu, spararats novirzīs trafiku uz jūsu vietni. Viss, ko jūs darītu, ir mainīt IP adresi uz to, kur atrodas domēns.

  Kāds ir pareizais spararata plāns??

  Ir trīs galvenie spararata piedāvājumi, taču ir pieejami arī pielāgoti plāni. Plānu sākums ir 15 USD mēnesī un palielinās atkarībā no tā, kurš plāns jums būs nepieciešams jūsu vietnei. Tādas vietas kā apmeklējumu skaits, diska vieta, joslas platums, SSL atbalsts, CDN atbalsts un vairāku vietņu atbalsts atšķiras atkarībā no cenas. Ja jums nav nepieciešams daudz vietas diskā vai joslas platuma, varat pielāgot savu plānu. Nav pareiza plāna, un jūs varat sarunāties ar spararata atbalstu, lai palīdzētu jums atbildēt uz visiem jautājumiem.

  Vai spararats palīdzēs migrēt vietni?
   • Jā, spararats palīdzēs migrēt vietni, un, ņemot vērā to, cik grūti ir pārvietot WordPress vietni, spararats vietni migrēs bez maksas. Jums būs jāiesniedz pieprasījums, kurā iekļauta sīkāka informācija par jūsu iepriekšējo mitināšanas kontu. Spararats pārsūta jūsu vietni un iestata to kā demonstrāciju. Varat priekšskatīt demonstrāciju, lai redzētu savas vietnes veiktspēju, pirms to aktivizējat.
   • Vietnes pārsūtīšanas soļi ir viegli. Jūs vēlaties dublēt savu vietni, un Spararats izveido demonstrācijas vietni jūsu kontā. Jūs varat meklēt datu bāzē un aizstāt visus vecos vietrāžus URL. Spararats skenēs vietni pret ļaunprātīgu programmatūru, pārbaudīs veiktspēju un izskatu un pārliecināsies, ka viss darbojas pareizi. Kad viss tiek pārbaudīts, vietne tiek pārskaitīta samaksai. Parasti tas prasa apmēram vienu līdz divas dienas.
  Kā var iestatīt DNS?

  Ieteicams pārvaldīt DNS, izmantojot domēna reģistrētāju. Tā ir vieta, kur jūs iegādājāties domēnu. Reģistratūrai jau jābūt iestatītiem vārdu serveriem, kas ļaus jums pārvaldīt savu DNS. Spararats var palīdzēt jums ar visiem jautājumiem par DNS, kas ir ļoti neskaidri, lai saprastu un pareizi saprastu. Spararata DNS veselības pārbaude, lai pārliecinātos, ka viss tiek pārbaudīts un vai esat gatavs doties.

  Vai vietnei varēs piekļūt, izmantojot SFTP?

  Izmantojot spararatu, jums nebūs jādalās ar SFTP lietotājvārdiem un parolēm. Ikviens izmantos savu personīgo lietotājvārdu un paroli, lai pieteiktos SFTP, un viņiem būs tūlītēja piekļuve visām vietnēm. Jūs atiestatāt savu spararata paroli, lai mainītu iestatījumus, un, ja jums ir kādi jautājumi, Spararats jums palīdzēs. Spararats atbalsta visus lielākos SFTP klientus, kas ir ideāli piemērots ikvienam, kurš izmanto jebkuru SFTP.

  Vai Spararats piedāvā SSL sertifikātus??

  Jā, Spararats piedāvā SSL sertifikātus. Viņi sadarbojas ar programmu Let’s Encrypttm. Spararats piedāvā vienkāršu SSL, kas ir bezmaksas un automātisks veids, kā ģenerēt un instalēt SSL sertifikātu. Dažos gadījumos jums būs jāsniedz derīgs sertifikāts no trešās puses SSL nodrošinātāja. Neatkarīgi no tā, kāds bija iepriekšējais sertifikāts, Spararats palīdzēs jums to instalēt bez maksas. Ja jums tāda vēl nav, varat to atrast, izmantojot GoDaddy, RapidSSL vai Instant SSL.

  Vairāk vietnē GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector