11 місць навчитися кодувати онлайн (травень 2020 р.)

11 місць навчитися кодувати онлайн (травень 2020 р.)

11 місць навчитися кодувати онлайн (травень 2020 р.)

Ви хочете навчитися кодувати, але не знаєте, з чого почати.


Це страшно, я там був.

Ваша геніальна нова ідея веб-додатків просто чекає, коли ваш мозок наздожене програмування.

Правда в тому, що ніколи не було простіше навчитися кодувати в Інтернеті з одного з багатьох джерел – як безкоштовних, так і платних.

Але з чого починати?

Ми розбиваємо наші улюблені джерела і розповідаємо, що може бути найкращим для вас.

HTML

 

CSS

 

Javascript

 

Пітон

 

SQL

 

iOS

 

Дані науки

 

Розробка мобільних додатків

Android

 

iOS

Найкращий спосіб навчання – різний для всіх

Більше, ніж будь-який інший предмет, ви можете дізнатися багато кодування в Інтернеті безкоштовно. Це має повний сенс, оскільки весь Інтернет побудований на коді. Ми рекомендуємо безкоштовні джерела для початківців, які не готові вкладати гроші в платний онлайн-курс. Отримавши помилку кодування, є сенс дотримуватися структурованої програми, розробленої досвідченими розробниками.

1. W3Schools.com

Це сайт стверджує, що є “найбільшим веб-сайтом для веб-розробників”. Якщо ви дійсно хочете ознайомитись із основними кодами та структурування веб-сайту, це чудовий ресурс. Він просто викладений і включає розділи для вивчення HTML (мови розмітки гіпертексту) та CSS (каскадні таблиці стилів). Цей веб-сайт знайомить вас із навчальною програмою HTML Graphics, JavaScript, програмуванням на стороні сервера, веб-побудовою та XML (Extensible Markup Language)..

Школа надає повний набір навчальних посібників, прикладів та занять. Ви також можете отримати сертифікати на мовах програмування HTML, HTML5, CSS, JavaScript, JQuery, PHP, XML та Bootstrap. Чому турбуватись отримання сертифікатів? “Документація Ваші навички дозволяють вам рухатися вгору в організації ». І як бонус, якщо ви коли-небудь виходите за межі вашого поточного проекту, ці сертифікати та навички можна легко передати. Всі надані вправи, навчальні посібники та довідники абсолютно безкоштовні. Це джерело було б чудовим способом навчитися безкоштовно кодувати того, хто найкраще вчиться, роблячи свої знання.

2. Удеми

Удемі – це, безсумнівно, один з найкращих способів навчитися кодувати спеціально для початківців. Цей сайт обіцяє, що ви “навчитесь публікувати свій власний веб-сайт в прямому ефірі за будь-який час за допомогою цього курсу збою на веб-хостингу”. Через серію коротких відеороликів він навчає, як створити та опублікувати свій сайт у найкоротші терміни. Сам сайт досить розширний і включає посилання на більше знань та більше способів дізнатися програмування та кодування. Найкраще – те, що курс веб-хостингу крашів повністю безкоштовний. Більше курсів доступно за невелику плату. Але цей сайт робить його дуже легко почати.

3. Мережа розробників Mozilla

На цьому веб-сайті є низка посібників, статей, навчальних посібників тощо. Він не пропонує стільки досвіду, як багато інших програм у цьому списку. Зважаючи на це, це все ще чудовий спосіб навчитися кодувати безкоштовно, і у нього є інші чудові ресурси, коли ви закінчилися з навчанням кодувати, що може допомогти вам засвоїти деякі інші важливі навички, пов’язані з хостингом. Цей конкретний стаття йдеться про просту, але чудову деталь щодо того, як шукати пару простих варіантів публікації вашого сайту.

Для повного контролю над своїм сайтом, ви захочете взяти в оренду сервер місця від хостинг-компанії (SiteGround або BlueHost), і придбайте домен ім’я, щоб переконатися, що ніхто більше не може взяти ваше ім’я від вас. Використовуйте Інтернет-видавничу службу, таку як GitHub, Google App Engine або Dropbox. Ви також можете використовувати веб-IDE (інтегроване середовище розробки), наприклад Thimble.

4. Code.Org

Цей веб-сайт не пропонує власних занять, однак вони підключають вас до курсів з різних джерел, що охоплюють будь-який рівень досвіду. Майданчик розбитий на три секції, K-5, 6-12 та далі K-12. Курси К-5 обіцяють допомогти вам «Навчіться робити власну гру, додаток чи малюнок на комп’ютері». У 6-12 штатах ви навчите “створювати реальні робочі додатки, ігри та веб-сайти за допомогою блоків, JavaScript, CSS, HTML тощо”. І нарешті, K-12 надає можливість “вийти за межі Code.org та пройти курси університету в Інтернеті чи вивчити нову мову програмування”.

Як ви можете очікувати через те, що в ньому курси починаються настільки молодими, він має досить дитячий вигляд. Не дозволяйте цьому дурити, на цьому сайті є фантастичний контент. Я вважаю це найкращим способом навчитися кодувати дитину, однак у неї дійсно є дивовижні безкоштовні курси для будь-якого віку.

5. Codecademy

Codecademy може похвалитися, що ви можете “навчитися кодувати безкоштовно”. Головна сторінка досить гола; ви повинні зареєструватися на сайті, щоб фактично мати можливість використовувати підручники та навчальні матеріали. Коли ви це зробите, хоча існує якась велика взаємодія з навчальними матеріалами. Основна сторінка, однак, пропонує кілька відгуків тих, хто користувався сайтом, а також тих, хто подолав перешкоди у здійсненні своєї мрії. Це навчить вас створювати та запускати веб-сайт. Він також охоплює CSS та Java, а також різні інші корисні мови програмування.

6. Академія хана

Це інтерактив громада розробників, які навчаються разом. Сайт заохочує взаємодію з іншими користувачами та співпрацю над проектами та має можливість поділитися своїми поточними чи минулими проектами з іншими для отримання відгуку та допомоги. Він охоплює малювання & анімація, веб-сторінки HTML / CSS, вступ до SQL, розширений JavaScript, python та багато іншого. Цей сайт висвітлює майже будь-яку тему, яку ви можете уявити стосовно інформатики та веб-розробки. Це робиться за допомогою повних навчальних посібників, відеороликів та повної спільноти інтерактивних викладачів та учнів. Це ідеально підходить для новачків.

7. Coursera

Coursera.org це прекрасний сайт, схожий на Khan Academy. Це все про навчання, навчання, навчання. Це ще одна повна спільнота тисяч учнів, які взаємодіють та співпрацюють над проектами та навчанням. Він пропонує численні курси з будь-якої мови програмування, яку ви, можливо, захочете вивчити. Він включає курси, які викладають викладачі університету в Інтернеті. Найкращий, мабуть, той HTML, CSS та Javascript для веб-розробників звичайно. Він охоплює всі ці мови програмування та як їх ефективно використовувати для створення саме того, що вам потрібно. 

8. EdX.org

Це ще один сайт з відкритим навчальним курсом, наприклад, Ханська академія та Coursera. Він пропонує понад 165 курсів з інформатики. Тож залежно від того, наскільки глибоко ви хочете отримати, цей сайт є ідеальним. Ви можете знайти так багато ресурсів щодо вивчення мов програмування та роботи з веб-хостингом та розробкою. Ось – це короткий перелік курсів про розробку веб-сторінок та програмування, якщо ви вирішите пройти цей шлях. Деякі з цих курсів теж досить глибокі. Але знову ж таки, чим більше ви навчаєтеся, тим більш вигідними і передаваними навичками.

9. Навчання розробників Google

Цей ресурс має дуже базове навчання для веб-розробок для найбільш поширених мов, таких як HTML, CSS та Javascript. Однак, що насправді відрізняє цю програму від інших у цьому списку, це фокусування на мобільному програмуванні для Android та власної мобільної платформи Firefox. Вони надають вам “навчальні класи, які описують, як виконати конкретне завдання за допомогою зразків коду, які ви можете повторно використовувати у своєму додатку”. Це допомагає вам створювати менші проекти, які можна застосувати до побудови реальних програм. Як і деякі з цих інших сайтів, Google Training Developers Training має ще деякі чудові ресурси, які ви можете використовувати, коли вам комфортно кодувати та хочете дізнатися більше.

10. Програвач коду

Цей сайт – ще одна повна співпраця спільноти. Він допоможе вам “Дізнатися HTML5, CSS3, Javascript та багато іншого”. Він надає відео-інструкції щодо створення будь-якого проекту, який ви можете собі уявити. Проводить вас через реальні проекти, які вже показали свою успішність, гарантуючи, що ви знаєте, що вони навчають.

11. Безкоштовний табір коду

Цей сайт, як ви можете очікувати від назви, найкраще підсумовується як безкоштовний завантажувальний онлайн-кодування в Інтернеті. Це дає вам можливість працювати у власному темпі, що чудово підходить для всіх, хто зайнятий. Вони детально висвітлюють HTML, CSS та Javascript. Також чудовою справою на цьому веб-сайті є те, що коли ви закінчите навчальну програму, ви отримаєте сертифікат про те, що ви закінчили курс. Ви доповнюєте навчальну програму, виконавши 5 заключних проектів, що дозволяє отримати досвід у реальному світі з навичками, які ви хочете навчитися.

Між усіма цими програмами ми впевнені, що ви знайдете найкращий спосіб навчитися кодування для вас, будь то безкоштовні курси, безкоштовний завантажувальний онлайн-кодування, платні курси, у цих джерел все є. Вони будуть безцінними при спробі вивчити HTML, CSS, Javascript, Python, SQL, iOS та / або Science Data.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector