Безкоштовні будівельники веб-сайтів: як створити веб-сайт без витрат? (Травень 2020 р.)

Безкоштовні будівельники веб-сайтів: як створити веб-сайт без витрат? (Травень 2020 р.)

Безкоштовні будівельники веб-сайтів: як створити веб-сайт без витрат? (Травень 2020 р.)

Серйозно? Чи може власник малого бізнесу – не маючи навичок дизайну та мало бюджету чи взагалі – створити веб-сайт безкоштовно?


Відповідь – так. І для цього навіть не потрібно бути технічним.

Contents

Як створити веб-сайт без витрат?

Багато стартапів не готові витрачати великі гроші на створення веб-сайту. Але ось проблема: якщо у вас немає веб-сайту, хтось дізнається, що у вас є компанія? Люди більше не знаходять підприємств, пошукові системи знаходять ділові веб-сайти.

Тож як ви почали створювати свій безкоштовний веб-сайт? Ми допоможемо вам зробити саме це.

Параметри веб-сайту

Насправді існує лише два способи створити веб-сайт, не заплативши професіоналу, який допоможе вам: навчіться кодувати або використовувати безкоштовний конструктор веб-сайтів.

Навчитися кодуванню – це чудовий план – ось декілька безкоштовні ресурси для допомоги – але це не збирається швидко налаштовувати ваш веб-сайт. Розробники веб-сайтів пропонують набагато швидший та простіший варіант.

Вони не ідеальні, але для малого бізнесу, особливо з обмеженими навичками в Інтернеті та обмеженим бюджетом, вони можуть допомогти вам швидко та дешево підготувати професійний веб-сайт..

Плюси і мінуси безкоштовних будівельників веб-сайтів

Плюси

 • Створіть веб-сайт, не витрачаючи грошей
 • Простий у використанні – чудово підходить для малого бізнесу
 • Ніяких технічних чи конструкторських навичок не потрібно
 • Шаблони та інструменти включені
 • Плани преміум-класу доступні в міру зростання

Мінуси

 • Реклама з’являється на вашому сайті
 • Варіанти електронної комерції дуже обмежені у вільних планах
 • Не завжди легко налаштувати
 • Налаштуйте власність – важче перемістити ваш сайт
 • Плани Premium набагато дорожчі, ніж традиційні хости

Давайте розглянемо причини, чому ми вважаємо, що розробники веб-сайтів чудово підходять для початківців, які хочуть отримати безкоштовний веб-сайт прямо зараз.

Щоб створити власний веб-сайт, коли у вас немає технічної підготовки, потрібні правильні інструменти. Ось деякі чудові інструменти та функції, які є стандартними у більшості безкоштовних веб-сайтів.

Перетягни та Впусти

Вся суть перетягування полягає в тому, щоб ви могли використовувати курсор для розміщення або переміщення предметів на веб-сторінці. Ви вказуєте та клацаєте, перетягуючи зображення або віджет до місця, де ви хочете, а потім просто відпускаєте.

Це легко та інтуїтивно – не потрібен код – і ви бачите результати відразу. Якщо вам це не подобається, натисніть X, щоб видалити його, і перетягніть щось інше.

Спеціальне доменне ім’я

Якщо ви думали про веб-сайт, можливо, ви вже купили своє доменне ім’я. Хороша новина – ви все ще можете користуватися нею – ваш власний домен полегшує пошукові системи, щоб знайти вас.

Вибравши свого конструктора, ви можете підключити до нього доменне ім’я. Зауважте, що більшість будівельників стягують щомісячну плату за підключення домену до вашого сайту.

Вікс

Інтернет-магазин (електронна комерція)

Коли ви можете безкоштовно створити інтернет-магазин – це, безумовно, велика справа. Забудовники сайтів також спрощують його, але сказане, тут є свої обмеження.

Більшість варіантів електронної комерції визначають розмір ваших рекламних ресурсів – часто обмежують до п’яти предметів. Вони контролюють кількість платіжних процесорів, які прагнуть до традиційних постачальників, таких як PayPal.

Але вони дають вам спосіб почати продавати онлайн прямо зараз, і ви можете перейти на платний план, якщо вам потрібно більше ресурсів.

плачевно

Безкоштовний домен

Більшість будівельників пропонують вам безкоштовне доменне ім’я. Але … це насправді субдомен. Якщо ви, наприклад, використовували Wix, вашим доменом буде: www.mywebsite.wixsite.com. Пошукові системи не надають переваги такому типу налаштування.

Зазвичай ви можете придбати домен приблизно за 12,00 доларів. Ім’ячек Це чудове місце для цього, оскільки вони містять конфіденційність домену безкоштовно.

ucraft

Веб хостинг

Безкоштовний конструктор веб-сайтів розміщує ваш домен – це ваш орендодавець в Інтернеті. Узамін на безкоштовний хостинг відвідувачі побачать рекламу.

Оскільки ваш сайт створює трафік, вам може знадобитися більше пропускної здатності або можливостей без реклами. Кожен вільний будівельник має преміальні плани допомогти у цьому, але вони можуть бути

Значно дорожче, ніж розміщення сайту у звичайного постачальника.

веб-старти

Інтуїтивно зрозумілий

Безкоштовні будівельники прості у використанні та простіше розібратися. Це їхня справа – щоб вам і вашому малому бізнесу було просто налагоджуватися.

джимдо

Чуйний дизайн

Чуйний дизайн означає, що ваш веб-сайт відповідає розміру екрана, на якому він відображається. Близько 48% активності в Інтернеті відбувається на мобільних пристроях, тому важливий чуйний дизайн.

Більшість будівельників нададуть шаблони або теми, які допоможуть вам створити свій сайт. Завжди перевіряйте це на пристроях різного розміру та в різних браузерах.

мозель

Інтеграція соціальних медіа

Більшість розробників веб-сайтів включатимуть деякі інструменти або віджети соціальних медіа. Більшість із них передбачає піктограми спільного доступу для відображення ваших публікацій та сторінки, щоб люди могли ділитися вмістом, який їм подобається.

Деякі пропонують віджети надавати посилання на власні акаунти або навіть відображати твіти або публікації прямо на вашому сайті.

webflow

Пошукова оптимізація

Безкоштовні розробники веб-сайтів пропонують основні підтримки, щоб пошукові системи спрощували пошук вашого сайту. У цьому і полягає вся суть SEO.

Ці інструменти зазвичай містять форми для додавання метаданих або назв SEO та введення тексту для опису ваших зображень. Хоча ці інструменти є корисними, для покращення позиції в результатах пошуку на сторінці пошуку (SERPs) потрібна значно ширша мережа.

інкреатор

Дружній для малого бізнесу

Початківці Ласкаво просимо! Знову ж таки, ці будівельники призначені для власників малого бізнесу, що дає їм можливість швидко вийти в Інтернет без будь-яких значних грошових вкладень.

зохо

Система управління вмістом

Система управління вмістом (CMS) – це інтерфейс, який більшість людей знаходить звичним та простим у використанні. Він схожий на офлайн програми, такі як Microsoft Word, з основними параметрами форматування для додавання вмісту.

site123

14 кращих безкоштовних будівельників веб-сайтів

Який з них підходить для вашого малого бізнесу? Ось ми сьогодні взяли на себе найкращих будівельників.

1. Weebly Builder веб-сайтів

плаксивий веб-сайт

Weebly – один з найпопулярніших безкоштовних будівельників. Це надзвичайно простий у використанні, CMS включає в себе програмування для перетягування, інструменти SEO та кількість додатків для додання більшої функціональності. Безкоштовний план включає ім’я субдомену, підтримку через чат та електронну пошту, а також сертифікат SSL. (Сертифікат SSL – це інструмент перевірки безпеки – зміна вашого домену з HTTP на HTTPS.) Ви можете використовувати їх безкоштовний мобільний додаток для керування сайтом у дорозі.

Weebly включає стандартні конструкції (шаблони), але вибір дещо обмежений. Досить дратівливим обмеженням є відсутність медіа-бібліотеки – кожне зображення потрібно завантажувати кожного разу, навіть якщо ви вже використовували його.

Немає можливості для інтернет-магазину у вільному плані або навіть у плані, який з’єднує ваш користувальницький домен із сайтом. Якщо ви хочете створити сайт електронної комерції, вам потрібно перейти до їх плану Pro.

Плюси

 • Простий, інтуїтивно зрозумілий CMS включає в себе конструктор перетягування
 • Безкоштовний план включає SSL
 • Мобільний додаток для доступу до сайту з будь-якого місця
 • Підтримка чату та електронної пошти безкоштовно

Мінуси

 • Обмежена кількість шаблонів
 • Немає варіантів електронної комерції у вільному плані
 • Немає медіатеки для зображень

Відвідайте Weebly тут

2. Конструктор веб-сайтів Wix

wix web builder

Wix – це безкоштовний розробник веб-сайтів з такою кількістю варіантів, що змусить вас крутити голову. У них є безліч чуйних шаблонів дизайну, які досить легко налаштувати. Напевно, найкраща особливість для початківців – це Wix ADI – Artificial Design Intelligence. В основному ви відповідаєте на кілька запитань і Wix створює спеціальний шаблон для вашого сайту.

План халяви включає доступ до великої бібліотеки шаблонів, безкоштовний піддомен та хостинг, а також обмежений варіант електронної комерції. Вони чітко не визначають, які функції безкоштовні, а які – преміальні, тому обов’язково запитайте.

Дві речі слід зазначити. По-перше, Wix не соромиться, коли йдеться про рекламу. На вашому веб-сайті розміщено банерне оголошення. По-друге, хоча шаблони приголомшливі, вони не взаємозамінні. Якщо ви хочете змінити, ви втрачаєте будь-який створений вами вміст або налаштування.

Плюси

 • Тони чуйних шаблонів
 • Простий у використанні конструктор перетягування
 • Інтерфейс штучного дизайну Intelligence може створити спеціальний сайт, на основі відповідей на питання про запас
 • Обгрунтовані варіанти для маленького інтернет-магазину у вільному плані
 • Необмежені шрифти, анімації, фони відео та паралакса.

Мінуси

 • SEO впливає на субдомен, наданий у вільному плані
 • Щомісяця стягуйте плату за використання власного домену
 • Агресивне розміщення реклами у вільному плані

Дізнайтеся більше про Wix

3. WordPress.com

wordpress

WordPress.com стартував як безкоштовна платформа для ведення блогів із власною CMS. (Ця ж CMS – це безкоштовна програма для платних хостингових провайдерів.) WordPress.com чудово підходить для базового блогу, але може знадобитися трохи більше зусиль для початківця, який намагається створити веб-сайт для малого бізнесу..

WordPress.com надає кілька безкоштовних тем під час реєстрації. Ви отримуєте субдомен та деякі плагіни, включаючи Jetpack, що забезпечує багато додаткових можливостей. Немає конструктора перетягування, а приладова панель менш інтуїтивна для початківців. Однією чудовою особливістю є можливість експортувати ваш вміст – тому цю безкоштовну хостингову платформу простіше перейти, ніж більшість інших безкоштовних будівельників.

Для малого бізнесу преміальні плани коштують приблизно в 4 рази дорожче, ніж використання традиційного хостинг-провайдера та тієї самої CMS.

Плюси

 • Відмінна платформа для ведення блогів
 • Простий у використанні конструктор перетягування
 • Бібліотека зображень, безкоштовні теми та плагіни
 • Вміст можна експортувати на міграційний сайт
 • Безкоштовний план – простий спосіб засвоїти основи WordPress CMS

Мінуси

 • SEO під впливом субдомену
 • Дуже дорогі преміальні плани
 • Плагіни та теми обмежені та контролюються навіть на планах преміум-класу

Відвідайте WordPress.com

4. Site123 Builder веб-сайтів

Веб-сайт Site123

Site123 застосовує інший підхід від своїх конкурентів – не існує конструктора перетягування. Натомість ви просто завантажуєте свій вміст, і він виробляється у чуйному дизайні. Ви можете швидко створити сайт.

Сайт 123 займає високий рівень обслуговування клієнтів з підтримкою 24/7, через чат, електронну пошту та систему квитків. Він включений у безкоштовний план разом із вашим безкоштовним піддоменом, інструментами SEO та доступом до ряду шаблонів, що реагують на дизайн. Ви можете отримати опцію електронної комерції у конкретного розробника магазину, але для цього потрібен преміальний план.

Сайт 123 рекламує, що це дуже зручно для SEO, але це не стосується будь-якого веб-сайту з піддоменом. Існує єдина ставка для планів преміум-класу та 14-денна гарантія повернення грошей, якщо ви вирішите пройти цей маршрут.

Перевірте сайт123

Плюси

 • Хороший вибір чуйних шаблонів дизайну
 • Не потрібно будівництва – просто завантажте вміст
 • Безкоштовні зображення, включені до майстра налаштування
 • Дуже позитивні відгуки про обслуговування клієнтів
 • Преміум-план включає реєстрацію домену

Мінуси

 • Немає можливості електронної комерції для безкоштовного плану
 • Ціноутворення на преміальні плани непрозорі
 • Плани пакетів розрекламовані, але деталі не пояснені

5. Вражаючий веб-сайт

Вражаюче конструктор веб-сайтів

Вражаюче – це новіший розробник веб-сайтів. З їх безкоштовним планом ви отримуєте субдомен, хостинг та опцію для інтернет-магазину з одним продуктом. Їх оголошення менш нав’язливі, ніж інші, вирішуючи додати значок у нижній частині колонтитулу сайту.

Інформаційна панель для редагування проста у використанні, шаблони чуйні та настроюються. Є цікава функція, яка автоматично створює ваш сайт зі сторінки LinkedIn. Вони також не стягують плату за додаткову плату за трансакції електронної комерції (у вас все ще є плата за оператора платежів.)

Але вражаючий був розроблений для створення мінімалістичної однієї сторінки, прокручуваних веб-сайтів – це єдиний доступний формат безкоштовно. Ви можете створити багатосторінковий сайт, але для цього потрібно придбати преміальний план.

Перевірте разюче

Плюси

 • Простий у користуванні редактор сайту
 • Широкий вибір красивих, чуйних шаблонів
 • Мінімальний стиль однієї сторінки дуже актуальний
 • Менш нав’язлива реклама
 • Плата за трансакцію постачальника платежів не додається

Мінуси

 • Потрібен преміальний план, щоб на сайті було більше однієї сторінки
 • Електронна комерція за безкоштовним планом обмежена 1 продуктом
 • Плани преміум-ціноутворення оплачуються наперед – набагато дорожче, ніж традиційні господарі

6. Ucraft Website Builder

Ucraft Website Builder

UCraft має у своєму вільному плані деякі чудові особливості та серйозні обмеження. Хороша новина – вони дозволяють вам підключати користувальницький домен до вашого сайту без додаткової плати. Це чудово для SEO та вашим клієнтам запам’ятовується набагато легше, ніж піддомен. Ви також можете використовувати аналітику Google і отримуєте SSL.

Погані новини, налаштування у вільному плані дійсно обмежені. Ucraft має тенденцію до цільових сторінок більше, ніж більші багатосторінкові варіанти. У вільному плані також немає варіантів інтернет-магазину, але вони мають преміальні плани з 14-денною пробною версією грошей.

У них багато чуйних шаблонів, мовна програма, безкоштовний виробник логотипів та автор цільової сторінки – що це круто. Плани надбавок в значній мірі нарівні з іншими будівельниками.

Відвідайте Ucraft

Плюси

 • Безкоштовно підключайте користувацький домен
 • Хороший вибір чуйних шаблонів
 • Безкоштовний виробник логотипів
 • SSL включений
 • Багатомовний сайт з безкоштовним додатком для мови

Мінуси

 • Налаштування шаблонів обмежено вільним планом
 • Без безкоштовного онлайн-магазину немає
 • Електронна комерція керується за допомогою Shopify – не найпростіша організація

7. Lander Builder Website

Lander Website Builder

Lander робить цільові сторінки – поговоріть про брендинг. Цільова сторінка, як правило, є окремою веб-сторінкою, яка рекламує певний заклик до дії (CTA.). Все, що насправді означає, це те, що ви хочете, щоб відвідувач вчинив певну дію – щось придбав, щось приєднався або зателефонував комусь.

З точки зору вільного, Ландер занадто далеко розтягує цю концепцію. Вони дозволяють вам використовувати один із своїх преміальних планів для 14-денної безкоштовної пробної версії. Якщо ви не купуєте його, ваш сайт все ще працює, але багато функцій вимкнено. Здається, що “Ландер” орієнтований на фірми з цифрового маркетингу, які мають певну кількість технологій.

Напевно, не найкращий вибір для малого бізнесу, який створює свій перший сайт.

Плюси

 • Хороший вибір чуйних шаблонів
 • Актуальні та мінімалістичні стилі
 • Орієнтований на професіоналів з маркетингу
 • Багато інтеграцій – Facebook, Mailchimp, Zapier
 • Тестування A / B Split

Мінуси

 • Без вільного плану – просто безкоштовна пробна версія
 • Дуже дорогі преміальні плани
 • Для більш спритних користувачів, ніж для початківців

8. Builder веб-сайтів Jimdo

Побудовник веб-сайтів Jimdo

Jimdo – це потужний розробник веб-сайтів, який має більшість стандартних пропозицій у своєму вільному плані. Безкоштовний субдомен, доступ до шаблонів, що реагують і як Wix, вони використовують штучний дизайн, щоб створити спеціальний шаблон для вашого сайту. Але є і деякі серйозні обмеження.

Безкоштовний план взагалі не пропонує ніякої підтримки – вони називають його планом “Play”, що означає, що малий бізнес не вибере. За межами преміальних планів немає інструментів SEO та жодної опції електронної комерції.

Ціни на більшість планів преміум-класу в тому ж діапазоні, що й інші постачальники, але на повну функціональність схиляються значно дорожче.

Плюси

 • Процес штучного дизайну для виготовлення користувальницького сайту
 • Дуже швидкий спосіб отримати сайт і запустити його
 • Прості у використанні основні інструменти SEO
 • Легко підключайте облікові записи соціальних мереж
 • Налаштуйте сайт, додавши чи редагуючи існуючі блоки

Мінуси

 • Без підтримки клієнтів для безкоштовного плану
 • Без шаблонів – тільки ADI
 • Без вільного плану немає інтернет-магазину
 • Дорогі плани преміювання

Дізнайтеся більше про Jimdo

9. Builder веб-сайтів Carrd

Конструктор веб-сайтів Carrd

Каррд – це як вражаюче – ви використовуєте його для створення сайтів на одній сторінці. Це надзвичайно доступно – преміальний план складає лише 19 доларів на рік. Власний веб-сайт Carrd – це приголомшливий, односторінковий сайт. Деякі шаблони копіюють цей стиль.

Немає реальної можливості для багатосторінкового сайту, але вони пропонують розділений шаблон, який використовує кнопки для показу різних блоків вмісту на одному тлі в одному місці.

Але ви можете буквально почати створювати свій сайт прямо зараз в Інтернеті, немає кредитної картки – у вас навіть немає облікового запису. Це неначе божевільне. Шаблони чуйні, вони дуже прості у використанні, а реклама є низькою.

Чесно кажучи, за 19 доларів на рік премія може бути навіть кращою, ніж безкоштовна. Ви можете використовувати користувацький домен, додавати варіанти оплати, прямі списки електронної пошти та інші чудові додатки.

Плюси

 • Мінімалістські односторінкові сайти – дуже актуальні
 • Чуйні шаблони
 • Дивовижно доступний преміальний план
 • Невисока ключова реклама на вільному плані
 • Обліковий запис не потрібно – просто виберіть шаблон і почніть

Мінуси

 • Немає багатосторінкових сайтів
 • Немає варіантів електронної комерції
 • Немає підтримки

Ознайомтеся з Cardd тут

10. Zoho Sites Website Builder

Zoho Sites Сайт Builder

Зохо не безкоштовний, але у нього є безкоштовна пробна версія. (Що ви, можливо, не знаєте на їх цільовій сторінці.) Zoho має конструктор перетягування, а також візуальний конструктор, який дозволяє вам працювати в браузері, щоб миттєво бачили зміни. Вони мають чуйні шаблони, побудовані за допомогою розділів, і ви можете змінювати шаблони, не втрачаючи вмісту.

Для більш технічних користувачів є редактор коду та можливість розділеного тестування, щоб допомогти вам побачити, який вміст найкраще працює. Там цілий ряд додаткових додатків та безліч додаткових додатків для ділових функцій.

Плюси

 • Перетягніть конструктор за допомогою панелі інструментів
 • Візуальний конструктор для редагування в браузері
 • Чуйний вибір шаблону
 • Сплит-тестування
 • Великий вибір сторонніх інтеграцій програм

Мінуси

 • Немає вільного плану
 • Підтримка працює лише 5 днів на тиждень
 • Жодного інтернет-магазину без інтеграції

Дізнайтеся про сайти Zoho

11. Конструктор веб-сайтів Google Мій бізнес

Конструктор веб-сайтів Google Мій бізнес

Це Google, це абсолютно безкоштовно, і він використовує інформацію, яку ви ввели у свій профіль компанії. Потрібно сказати, що SEO включено.

Щоб скористатися цією платформою, ви повинні мати підтвердження в службі Google Мій бізнес. Платних планів немає – Google дозволяє взаємодіяти з усіма їх послугами – включаючи огляди клієнтів, аналітику та карти Google після підтвердження вашого бізнесу. (Вони надсилають листівку для підтвердження вашої адреси.)

Після цього ви можете використовувати їх новий конструктор веб-сайтів, щоб створити безкоштовний сайт, який витягує інформацію з вашого бізнес-акаунта. Ви можете додати зображення, оновити години роботи для сезонних змін, запустити акцію, додати місцеположення. Створювач веб-сайтів чуйний, простий у користуванні, ви можете увійти зі свого телефону – це весь Google, цілий день.

Плюси

 • Все безкоштовно – без витрат
 • Безкоштовний хостинг
 • Інтегровано з інформацією про бізнес Google
 • Спеціальний домен
 • Збільшити взаємодію з клієнтами

Мінуси

 • Лише для членів Google Business
 • Потрібна перевірка бізнесу Google
 • Основним бізнесом Google є продаж реклами

Докладніше про Google Мій бізнес тут

12. Про.ме

About.me Builder веб-сайтів

About.me – це скоріше конструктор веб-сайтів для фізичних осіб, ніж малий бізнес. Але якщо ви консультант або практикуючий сам, About.me може бути саме тим, що вам потрібно. На жаль, якщо ви хочете показати портфоліо, вам потрібен план преміум-класу.

Є безкоштовний план, і піддомен корисніший: about.me/своє ім’я для людей, які намагаються знайти вас. Він також надає можливість виділити конкретну CTA з накладкою та незвичайною надбудовою для прикріплення екранного знімка з вашого веб-сайту будь-якого електронного листа з домену.

Інакше це, схоже, більше нагадує резюме в Інтернеті, ніж веб-сайт.

Плюси

 • Чудово підходить для індивідуального просування
 • Безкоштовний хостинг
 • Чуйні шаблони
 • Піддомен корисний для приватних осіб

Мінуси

 • Не дуже для малого бізнесу
 • Немає портфеля у вільному плані
 • Функціональність обмежена порівняно з іншими будівельниками

Перейдіть на сторінку About.me

13. Формат

Форматор веб-сайтів

Формат насправді більше створює портфель, ніж загальний розробник веб-сайтів. Це прекрасний варіант для малого бізнесу, який хоче демонструвати та продавати свої роботи. На жаль, це не дуже безкоштовно, але він пропонує двотижневу безкоштовну пробну версію.

Як і всі інші, Формат пропонує чуйні шаблони (теми), безумовно, орієнтовані на візуальних художників, дизайнерів та виробників. Є 3 платні плани, найменш дорогі з невеликим варіантом інтернет-магазину. Цінною особливістю у наступних двох рівнях ціноутворення є приватна зона для клієнтів для перегляду, підтвердження та затвердження зразків роботи в Інтернеті.

Формат – це дуже класний інструмент, залежно від того, що ви робите, але базовий план дійсно базовий, тому якщо вас не цікавлять деякі вищі цінові преміум-функції – купуйте.

Плюси

 • Відмінно підходить для агентств та візуальних дизайнерів
 • Підключіть власний домен – немає субдоменів
 • Чуйна тематика
 • Приватна зона, щоб показати клієнтам докази роботи продукту
 • Варіант електронної комерції для всіх планів

Мінуси

 • Немає вільного плану
 • Базовий план обмежений для інтернет-магазину
 • Ціноутворення набагато дорожче, ніж традиційний господар

Перейдіть до Формат

14. WordPress + елемент

wp + елемент або конструктор веб-сайтів

Elementor – це безкоштовний плагін для створення веб-сторінок, який додається до установки WordPress на традиційній хостинговій платформі, наприклад GoDaddy або Bluehost. Хоча сам плагін безкоштовний, вам потрібно буде платити за хостинг, як правило, приблизно 80,00 доларів на рік або менше, якщо ви взяли на себе трирічний план.

Ми включаємо цю опцію для малих підприємств, які вже придбали хостинг-пакет і хочуть програму перетягування з візуальним інтерфейсом. Плагін – це розробник веб-сайтів. Коли ви купуєте власний хостинг, реклами немає, і зазвичай ви можете отримати безкоштовний домен.

Плюси

 • Плагін Eliminator безкоштовний
 • Безкоштовні чуйні теми, призначені для роботи з плагіном
 • Visual builder для внесення змін у браузер
 • Побудувати блоки, які можна повторно використовувати
 • Макети сторінки та розділи, що входять до плагіна

Мінуси

 • Потрібен платний хостинг
 • Може конфліктувати з темами, не призначеними для роботи з ним
 • Не такий простий у використанні, як інші будівельники

Дізнайтеся про Elementor

Підводячи підсумки

Безкоштовні розробники веб-сайтів, безумовно, доступні. Вони прості у використанні, не потребують дизайнерських чи технічних навичок та працюють у різних розмірах екрана – від настільних комп’ютерів до планшетів до смартфонів.

Як ти вирішиш, що підходить тобі?

 1. Подумайте, скільки вам потрібна підтримка.
 2. Скільки налаштувань ви хочете зробити?
 3. Якщо ви хочете в інтернет-магазині, переконайтеся, що ви перевірите ціну планів преміум-класу.
 4. Подумайте про реєстрацію власного домену – це коштує грошей на довгий термін.

Найголовніше, не забувайте, що ваш веб-сайт повинен сприяти створенню вашого бізнесу. Подумайте, що ваші клієнти хочуть знати і що ви хочете від них зробити.

Тоді виберіть розробника свого веб-сайту та отримайте свій малий бізнес в мережі сьогодні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector