Найкращі безкоштовні сайти для ведення блогів, травень 2020 року

Найкращі безкоштовні сайти для ведення блогів, травень 2020 року

Найкращі безкоштовні сайти для ведення блогів, травень 2020 року

Якщо ви ще ніколи цього не робили, запуск блогу звучить страшно.


Невпевненість, страх провалитися, не знати, з чого почати. Це все загальні реакції.

Але перегляду відомих блогерів, які заробляють серйозні гроші в Інтернеті, достатньо, щоб ви продовжували рухатися.

З чого ви навіть починаєте? Як вибрати найкраще місце для початку? Ми розглянемо деякі з них нижче.

Перш ніж говорити про технічні рішення, нам потрібно знизити розум і переконатися, що ваше бачення узгоджується з практичними ідеями.

3 речі, які потрібно зробити, перш ніж почати

Перш ніж почати, ви повинні запланувати декілька речей, які допоможуть вам у довгостроковій перспективі.

1. Виберіть свою нішу або зону фокусування

Newsflash – ви не збираєтесь ставати черговим мільйонером з персональних фінансів на ніч.

Це вимагає зернистості та наполегливості. Один із моїх улюблених – Містер Гроші вуса – годинник у великій кількості грошей зараз, але він наполегливо працював із понад 100 публікаціями блогу, заповненими пристрастю з 2011 року (його перша посада).

Ненависна технологія? Ну не починайте блог із ноутбуком лише тому, що ви думаєте, що це вигідно.

Чи варто писати про русалок? Я подумав, що це жахлива ідея, яка б не заробляла грошей, але, мабуть, це працює для Все Русалка блог.

Тож вибирайте те, про що можна писати протягом 10 років. Навіть якщо ви плануєте вести блоги лише на 5.

Кілька прикладів ніш, які ви можете врахувати:

 • Подорожі
 • Мама / батьківство
 • Їжа
 • Здоров’я
 • Фітнес
 • Технологія / Інтернет
 • Розваги
 • Фінанси
 • … Список продовжується

Це не переконливий перелік, і кожен з них може бути розбитий ще більше!

Насправді, краще починати менше, а потім під’їжджати до розширеної ніші звідти.

2. Випишіть свої теми попереду часу

Згадайте, як у школі, коли виникла папір, ви сиділи там і дивились на неї годинами?

Це трапляється багато з блогів.

За винятком випадків, коли ви встановлюєте граничний термін, ви будете настільки схильні до зволікання, ви оглянетесь назад і зрозумієте, що не ведете обмін через 6 місяців.

Одна з тактик полягає в тому, щоб випереджати свої процеси і планувати все достроково. Тож замість того, щоб думати, що писати щоразу, коли ви сідаєте, в ідеалі контур був би вже написаний.

Перш ніж розпочати свій блог, придумайте п’ять загальних тем, які ви хочете висвітлити у своїй ніші. Це ваші концепції на високому рівні, про які будуть розміщуватися ваші публікації.

Потім проводьте три години кожні три місяці, пишучи ідеї заголовка, що входять в одну з цих тем. Перед створенням нової теми слід написати про п’ять хороших дописів на кожну тему.

Потім раз на місяць за один сеанс випишіть контур для майбутніх публікацій того місяця. Якщо ви пишете чотири публікації в цьому місяці, ви складете контур для кожної публікації.

Тоді, коли ви готові писати – бум – це дуже просто. Контур вже налаштований, вам просто потрібно заповнити прогалини для вашої публікації.

3. Диференціюйте себе

Ви повинні любити свою нішу, мати свої теми, і бути готовим розкрити її на деякий час без оплати і без похвали.

Але перш ніж все це зробити, потрібно знати галузь. Ймовірно, ви вже читали купу блогів у своїй ніші, але тут слід скористатися тактичним підходом.

Вам потрібно вибрати, як ви будете виділятися. Які стратегії вони приймають? Як можна дізнатися з їх найкращих стратегій, а також додати власний поворот?

Якщо ваш головний конкурент займається написанням коротких дописів та соціальних мереж, чи можете ви виділитися, створивши авторитетні посібники, які рухають голку?

Це те, що слід розглянути спочатку.

Добре, зануримось.

 

По-перше: найкращі безкоштовні веб-сайти для ведення блогів

 

WordPress.com

Чи знаєте ви, що WordPress зараз працює майже 30% Інтернету?

Ого.

Як ви можете уявити, це означає, що ця платформа може запропонувати як для блогерів, так і для бізнесу. Загалом, ви отримуєте набагато більше функціональних можливостей та продуктивності з WordPress, ніж у будь-якого іншого веб-сайту для ведення блогів, і тому ми ставимо його як номер один.

Але чому WordPress такий особливий? Ну, все це зводиться до налаштування. Ця платформа є відкритим кодом, що означає, що кожен може зайти та покращити кодування, щоб покращити її. З моменту його створення було здійснено незліченну кількість оновлень системи, що дає можливість користувачам набагато більше варіантів при створенні свого блогу.

Зважаючи на це, ви, ймовірно, повинні самостійно розміщувати свій блог через WordPress, а не розміщувати його на самому сайті. Пізніше ми отримаємо переваги самостійного хостингу, але це означає, що вам потрібно буде заплатити за хостинг-послугу, щоб почати роботу.

Однак якщо ви не впевнені, чого хочете досягти у своєму блозі, можете розпочати роботу безкоштовно, а потім піти звідти. Ми рекомендуємо протестувати води та визначити, в якому напрямку ви хочете рухатись, щоб ви могли знайти хостинг-сервіс, який відповідає вашим потребам та цілям.

Резюме WordPress.com

Плюси

 • Проста у використанні – невелика крива навчання
 • Неймовірна налаштування
 • Тисячі шаблонів і плагінів
 • Ідеально підходить для реклами та маркетингу
 • Простіше заробити гроші, ніж на інших платформах

Мінуси

 • Щоб отримати всі найкращі функції, вам доведеться самостійно розміститись
 • Існує деяке кодування

Блогер

Раніше відомий як BlogSpot, ця послуга існує вже деякий час. Він також підтримується Google, так що це вже досить вражаючий родовід. Blogger – це ідеальна платформа, якщо ви не хочете витрачати багато часу або енергії на бекенд (тобто кодування). Оскільки сайт дуже простий у використанні, він ідеально підходить для випадкових блогерів або тих, хто пише більше для задоволення від нього, ніж гроші.

Однак, ви можете використовувати Google AdSense, щоб спробувати і монетизувати свій блог, якщо хочете. Хоча це не так всебічно, як WordPress, він надає вам можливість отримати певний побічний дохід своєю письмом.

Загалом, якщо ви новачок і хочете вести блог без будь-яких ускладнень, Blogger – це відмінний вибір. Однак якщо ви плануєте розширюватись чи збільшуватись у майбутньому, ви можете замість цього перейти на WordPress.

Підсумок Blogger

Плюси

 • Просте налаштування та на борту
 • Потенціал заробляти гроші за допомогою AdSense
 • Підтримується Google
 • Стабільна та зручна система

Мінуси

 • Не так багато функціональності
 • Обмежена налаштування
 • Менша підтримка, ніж інші варіанти

Tumblr 

Технічно кажучи, Tumblr – це більше платформа соціальних медіа, ніж традиційна система ведення блогів. Замість того, щоб створювати публікації, на які ви можете зв’язуватися та ділитися в різних профілях, публікації Tumblr більше схожі на те, що ви знайдете у Facebook чи Instagram.

При цьому, є трохи більше контролю над вашим вмістом та способом його спільного використання в системі. Загалом, Tumblr створений спеціально для зображень та коротких текстових публікацій, а не довгих статей у блозі.

Однією з переваг, яку Tumblr має перед іншими веб-сайтами для ведення блогів, є те, що ви можете отримати доступ до неї та керувати своїм обліковим записом за допомогою мобільного пристрою. На меншому екрані значно зручніше, що дозволяє оновлювати свій блог, де б ви не знаходилися.

Загалом, ми пропонуємо розпочати роботу з Tumblr, якщо ви не впевнені, що ви хочете робити з ідеями свого блогу, або як збільшити свій поточний сайт. Tumblr може бути простим інструментом для обміну думками через Інтернет, що робить його ідеальним для більшості новачків.

Якщо ви хочете заробити гроші на Tumblr, це трохи складніше, ніж на інших платформах для ведення блогів. Це не означає, що це неможливо, але це складніше. Зрештою, ми рекомендуємо використовувати Tumblr для просування інших ваших матеріалів, а не намагатися монетизувати їх безпосередньо.

Підсумок Tumblr

Плюси

 • Простий у використанні – почніть публікацію за лічені хвилини
 • Легко керуйте кількома блогами
 • Мобільний дружній досвід

Мінуси

 • Важче заробити гроші
 • Не чудово підходить для написання довгих форм
 • Важче виділитися з інших блогів

Вікс

Якщо ви хочете максимально використати свій блог, вам доведеться керувати ним як власним веб-сайтом. Це дозволяє вам мати власний домен (тобто www.myblog.com), і ви маєте більше контролю над усім, що відбувається на вашому сайті.

Wix – це розробник веб-сайтів, але він пропонує безкоштовний варіант для блогерів, які хочуть розпочати роботу без жодних інвестицій. Незважаючи на це, ви захочете оновити, якщо плануєте розширити свій блог (отримати більше трафіку) або заробити на ньому гроші. І все-таки це прекрасний спосіб розпочати кар’єру в блозі, оскільки вона забезпечує просте налаштування та експлуатацію.

Wix пропонує найрізноманітніші теми та плагіни, хоча вам доведеться платити за них. Це також дозволяє просувати свій блог за допомогою різних маркетингових стратегій, таких як SEO.

Ще одна перевага Wix полягає в тому, що ви можете додавати додатки на свій сайт (з премією), щоб ви могли використовувати його як інтернет-магазин або зробити його більш інтерактивним для вашої аудиторії. Зрештою, він все ще не пропонує стільки функціональних можливостей, як WordPress, тому майте це на увазі.

Підсумок Wix

Плюси

 • Легко розпочати
 • Незалежний домен
 • Додано функціональність та налаштування

Мінуси

 • Потрібно оновити до преміум-класу, щоб отримати повний набір послуг
 • Обмежений вибір тем і плагінів

 

Weebly

З іншими розробниками веб-сайтів у вас завжди є можливість зайти в код і змінити речі, як вважаєте за потрібне. Хоча для більшості веб-сайтів, що ведуть блоги, ви повинні мати преміальний доступ для цього, але це все одно є доступним для вас, якщо це необхідно.

Однак у Weebly він суворо перетягується. Якщо ви тільки починаєте і хочете простий спосіб створити свій блог, це набагато простіше, ніж намагатися програмувати його або використовувати код. Однак, як говорять, інші платформи дозволяють вам перетягувати, залишаючи можливість налаштувати речі на задній частині, тому майте це на увазі.

В цілому Weebly дуже схожий на Wix. Він пропонує вам можливість мати унікальне доменне ім’я, і ви можете створити свій сайт так, як вважаєте за потрібне. Як і Wix, вам доведеться перейти до преміум-опціону, щоб отримати повний спектр послуг, але ви можете почати без вкладень.

Weebly також пропонує мобільну готовність, щоб ви могли оновити свій блог на ходу. Однак деякі плагіни чи макети зручніші для мобільних пристроїв, ніж інші, тому врахуйте це.

Суттєво підсумок

Плюси

 • Простий у використанні
 • Кодування не потрібно
 • Варіант електронної комерції

Мінуси

 • Обмежена налаштування
 • Менше контролю, ніж інші варіанти

Інші безкоштовні сайти для блогів

Хоча веб-сайти, запропоновані вище, пропонують найкращі рішення для вашого блогу, це не означає, що це єдині варіанти. Ось ще кілька місць, де можна почати.

 • Середній: цей сайт дозволяє блогерам різних дисциплін ділитися своєю роботою. Він простий і простий у використанні, але він має багато обмежень. А саме, скільки контролю та налаштування він пропонує.
 • Пензу: функціонуючи більше як інтернет-журнал, ви можете писати приватно або публічно. Це прекрасний спосіб звикнути писати регулярно, але не, якщо ви хочете заробляти гроші.
 • Svtble: якщо ви боретеся з тим, як розмістити свої ідеї на сторінці, цей сайт допоможе вам створити кращий вміст. Таким чином, це хороший інструмент, що використовується для розвитку вашої роботи, який ви зможете перейти на більш зручну для маркетингу платформу.
 • Вебс: це ще один розробник веб-сайтів. Почати це легко, але він має обмежену кількість тем і плагінів. Однак він пропонує варіант електронної комерції, якщо ви хочете продавати товари на своєму блозі.
 • Квадратний простір: загалом цей сайт призначений для творчих професіоналів. Вам потрібно платити за користування сайтом (хоча він пропонує безкоштовну пробну версію), але він дає вам багато контролю та налаштування.

Найкраще місце для створення блогу: Самінг-хостинг та блогів

Вияснюючи, як запустити свій блог, одне з перших, що ви хочете визначити, – чи збираєтесь ви розміщувати його самостійно або на сайті надаєте хостинг для вас. Якщо ви самостійно розміщуєте хостинг, це означає, що ви вибираєте службу хостингу, яка підтримуватиме ваш блог в Інтернеті.

Є багато різних хостів там, і багато з них дійсно доступні для ведення блогів. Поки вам не потрібна тонна резервних функцій (наприклад, виділений сервер), у деяких випадках ви можете розпочати роботу всього за $ 3 на місяць.

Крім того, ви можете вибрати блог з платформи, яка забезпечує власний хостинг. Кожен веб-сайт, який ми вам показали, має такий варіант, що дозволяє значно легше вставати та працювати.

Ось короткий порівняння двох варіантів.

Контроль

Якщо ви хочете зберегти повний контроль над своїм блогом, вам доведеться самостійно розміщуватись. Хоча користуватися сайтом, який робить це для вас простіше, на передньому кінці, це означає, що вам потрібно дотримуватися їх правил та обмежень.

Простота використання

Здебільшого для самостійного розміщення хостингу потрібно трохи комп’ютерних ноу-хау, щоб змусити його працювати. Якщо ви зовсім неграмотні на комп’ютері, ви, ймовірно, не хочете починати платити за те, що ви можете чи не можете використовувати. Загалом, розміщені веб-сайти для ведення блогів набагато краще для початківців, і це дозволить вам побачити, як проходить процес, перш ніж вносити гроші на нього..

Монетизація

Ви починаєте блог, щоб заробити гроші? Якщо так, то найкращим ставкою стане власний хостинг. Хоча там є платформи, які дозволяють вам просувати себе та отримувати дохід, вони ніколи не забезпечать той самий рівень монетизації, який ви могли отримати, розмістивши його самостійно. Крім того, у багатьох випадках вони можуть навіть зменшити ваш прибуток.

Як створити блог безкоштовно

Спочатку почати блог може бути трохи непосильним. Оскільки так багато різних варіантів налаштування, а також варіантів просування та монетизації, важко знати, як розпочати роботу в першу чергу.

Отже, маючи на увазі, ми хочемо надати вам простий покроковий посібник, щоб вивести свій блог із місця. Звідти ви бачите, куди вас веде.

В цілому, ваш блог може зайняти роки, щоб отримати потрібний трафік, тому вам потрібно набратися терпіння. Якщо говорити, не здавайся лише тому, що це займає більше часу, ніж тобі хочеться.

Блог сайтів, які платять

Поки ми говорили про те, як створити власний блог з нуля. Однак що робити, якщо ви хочете створити контент, не роблячи всієї важкої роботи зі створення сайту та просування вашого матеріалу?

Якщо це звучить привабливо, то ось декілька місць, де ви можете подати матеріал і отримати за нього оплату. Хоча це означає, що ви не маєте творчого контролю над своєю роботою, це може бути прекрасним способом отримати деякий побічний дохід і експозицію, які ви потім можете використовувати для створення власного блогу..

 • HubPages: ця платформа дозволяє писати про все, що вам пристрасно, і заробляти гроші на цьому. Ваші статті публікуються, а потім поруч розміщуються відповідні оголошення. Ви зберігаєте відсоток від грошей, зароблених цими оголошеннями.
 • ListVerse: якщо вам подобається писати статті на основі списків, тут можна розмістити їх. Вони платять фіксовану ставку в розмірі 100 доларів за штуку, але вони повинні мати принаймні 10 секцій, щоб їх розглядати.
 • ProBlogger: тут ви можете знайти дошку роботи, яка надаватиме вміст широкому колу клієнтів.
 • Роботи з написання позаштатних матеріалів: це ще один веб-сайт, який може з’єднати вас із робочими місцями, які потребують якісного контенту.

Шукайте різні веб-сайти, які платять авторам дописів, і надсилайте ваш матеріал на затвердження. У багатьох випадках ви можете заробляти до 100 доларів або більше за кожну статтю, а найкращі пропонують відсоток залежно від популярності вашої статті..

Висновок

Тепер, коли ви знаєте, що потрібно, щоб почати вести блоги, що вас зупиняє? Вийдіть туди і змусьте ці безкоштовні веб-сайти для ведення блогів працювати для вас. Це ваше захоплення, то чому б не перетворити його на щось справжнє?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector