11 vietų, kurias reikia išmokti koduoti internetu (2020 m. Gegužė)

11 vietų, kurias reikia išmokti koduoti internetu (2020 m. Gegužė)

11 vietų, kurias reikia išmokti koduoti internetu (2020 m. Gegužė)

Norite išmokti koduoti, bet net neįsivaizduojate, nuo ko pradėti.


Baisu, aš ten buvau.

Jūsų geniali naujos žiniatinklio programos idėja tiesiog laukia, kol jūsų smegenys pasivys ir užprogramuos.

Tiesa yra tokia, kad niekada nebuvo taip lengva išmokti koduoti iš vieno iš daugelio šaltinių – tiek nemokamų, tiek mokamų.

Bet kur pradėti?

Mes suskirstome mėgstamiausius šaltinius ir papasakojame, kas jums gali būti geriausia.

Mokėjimas koduoti pagal kalbą

HTML

 

CSS

 

„Java“ scenarijus

 

Python

 

SQL

 

„iOS“

 

Duomenų mokslas

 

Programų mobiliesiems kūrimas

„Android“

 

„iOS“

Geriausias būdas mokytis – kiekvienam skirtingas

Labiau nei bet kurį kitą dalyką galite daug koduoti internete. Vis dėlto tai visiškai prasminga, nes visas internetas yra sukurtas pagal kodą. Mes rekomenduojame nemokamus šaltinius pradedantiesiems, kurie nėra pasirengę investuoti pinigų į mokamus internetinius kursus. Gavę kodavimo klaidą, prasminga vadovautis struktūruota programa, kurią sukūrė patyrę kūrėjai.

1. W3Schools.com

Tai svetainė teigia, kad yra „didžiausia pasaulyje žiniatinklio kūrėjų svetainė“. Jei tikrai norite iš anksto sužinoti apie kodavimo ir struktūros principus, tai yra puikus šaltinis. Tai paprasčiausiai išdėstyta ir joje yra HTML (hiperteksto žymėjimo kalbos) mokymosi skyriai ir CSS (kaskadiniai stiliaus lapai). Ši mokymosi svetainė supažindins jus su HTML grafika, „JavaScript“, serverio programavimu, žiniatinklio kūrimu ir XML (išplėstine žymėjimo kalba) mokymo programomis..

Mokykla teikia visą komplektą mokymosi vadovėlių, pavyzdžių ir klasių. Taip pat galite gauti sertifikatus HTML, HTML5, CSS, „JavaScript“, „JQuery“, PHP, XML ir „Bootstrap“ programavimo kalbomis. Kodėl nerimauti norint gauti sertifikatą? „Dokumentacija savo įgūdžių suteikia galimybę judėti aukštyn savo organizacijoje. “ Kaip premija, jei kada nors peržengsite savo dabartinį projektą, šie pažymėjimai ir įgūdžiai bus lengvai perduodami. Visi pateikti pratimai, vadovėliai ir nuorodos yra visiškai nemokami. Šis šaltinis būtų puikus būdas išmokti koduoti nemokamai tam, kas geriausiai mokosi darydamas.

2. Udemy

Udemy yra neabejotinai vienas geriausių būdų išmokti koduoti, ypač pradedantiesiems. Ši svetainė žada, kad jūs „sužinosite, kaip greitai paskelbti savo svetainę internete, naudodamiesi šiuo žiniatinklio prieglobos trikčių kursu“. Trumpametražių vaizdo įrašų serijoje mokoma, kaip greitai ir greitai suprojektuoti savo svetainę. Pati svetainė yra gana plati ir joje yra nuorodų į daugiau žinių bei daugiau būdų išmokti programavimo ir kodavimo. Geriausia yra tai, kad žiniatinklio prieglobos avarijos kursai yra visiškai nemokami. Galima įsigyti daugiau kursų už nedidelį mokestį. Tačiau ši svetainė leidžia labai lengvai pradėti.

3. „Mozilla“ kūrėjų tinklas

Šioje svetainėje yra daugybė vadovų, straipsnių, vadovėlių ir tt. Siūlo ne tiek daug patirties, kiek daugelis kitų šio sąrašo programų. Turint tai mintyje, jis vis dar yra puikus būdas išmokti koduoti nemokamai. Be to, jis turi kitų puikių išteklių mokytis koduoti, o tai gali padėti išmokti kitų svarbių įgūdžių, susijusių su priegloba. Tai ypač straipsnis gilinamasi į paprastą, bet labai išsamią informaciją apie tai, kaip rasti keletą lengvų variantų skelbiant savo svetainę.

Norėdami visiškai valdyti savo svetainę, norite išsinuomoti serveris vietos iš prieglobos įmonės („SiteGround“ arba „BlueHost“) ir įsigykite domenas vardą, kad įsitikintumėte, jog niekas kitas negali iš jūsų atimti jūsų vardo. Naudokite internetines leidybos paslaugas, tokias kaip „GitHub“, „Google App Engine“ ar „Dropbox“. Taip pat galite naudoti internetinę IDE (integruotą kūrimo aplinką), pvz., „Thimble“.

4. Kodas.Orgas

Ši svetainė nesiūlo savo užsiėmimų, tačiau jie jus jungia į kursus iš įvairių šaltinių, apimančių bet kokį patirties lygį. Aikštelė suskirstyta į tris dalis: K-5, 6-12 ir už K-12. K-5 kursai žada padėti „išmokti kurti savo žaidimą, programą ar kompiuterį“. 6–12 valstybių mokys jus „kurti tikras darbo programas, žaidimus ir svetaines naudojant blokus,„ JavaScript “, CSS, HTML ir dar daugiau“. Galiausiai ne tik K-12 suteikia jums galimybę „peržengti Code.org ribas ir lankyti universiteto kursus internete arba išmokti naują programavimo kalbą“.

Kaip jūs galite tikėtis dėl to, kad ji rengia kursus taip jauna, ji atrodo gana vaikiškai. Neleisk sau to kvailioti, šioje svetainėje yra fantastiško turinio. Manau, kad tai yra geriausias būdas išmokti koduoti vaiką, tačiau tikrai yra keletas nuostabių nemokamų kursų įvairaus amžiaus.

5. Kodekademija

Codecademy gali pasigirti tuo, kad galite „išmokti koduoti nemokamai“. Pagrindinis puslapis yra gana plikas; turite prisiregistruoti svetainėje, kad galėtumėte iš tikrųjų naudoti vadovus ir mokymosi medžiagą. Jūs tai darote, nors su mokymosi medžiaga yra puiki sąveika. Pagrindiniame puslapyje yra keletas atsiliepimų iš tų, kurie naudojosi svetaine, taip pat tų, kurie įveikė kliūtis siekdami savo svajonių. Tai išmokys jus sukurti ir atidaryti svetainę. Tai taip pat apima CSS ir Java, taip pat kitas naudingas programavimo kalbas.

6. Khano akademija

Tai yra interaktyvus bendruomenė kūrėjų, besimokančių kartu. Svetainė skatina sąveiką su kitais vartotojais ir bendradarbiavimą įgyvendinant projektus. Jame yra erdvė, kuria galite pasidalyti savo dabartiniais ar ankstesniais projektais su kitais, kad gautumėte atsiliepimų ir pagalbos. Tai apima piešimą & animacija, HTML / CSS tinklalapiai, įvadas į SQL, patobulintas „JavaScript“, python ir dar daugiau. Ši svetainė apima beveik visas temas, kurias galite įsivaizduoti apie informatiką ir interneto plėtrą. Tai daroma naudojant išsamius vadovus, vaizdo įrašus ir visą interaktyvių mokytojų bei besimokančiųjų bendruomenę. Tai puikiai tinka pradedantiesiems.

7. „Coursera“

„Coursera.org“ yra graži svetainė, panaši į „Khan Academy“. Viskas priklauso nuo mokymosi, mokymosi, mokymosi. Tai dar viena pilna tūkstančių besimokančiųjų bendruomenė, bendraujanti ir bendradarbiaujanti įgyvendinant projektus ir mokantis. Jis siūlo daugybę kursų bet kuria programavimo kalba, kurią galbūt norėsite išmokti. Tai apima universiteto dėstytojų internetinius kursus. Geriausias tikriausiai yra HTML, CSS ir „Javascript“ žiniatinklio kūrėjams žinoma. Tai apima visas šias programavimo kalbas ir tai, kaip efektyviai jas naudoti kuriant būtent tai, ko jums reikia. 

8. „EdX.org“

Tai dar viena atvirojo mokymosi kursų svetainė, tokia kaip „Khan Academy“ ir „Coursera“. Jis siūlo daugiau nei 165 kompiuterių kursus. Taigi, atsižvelgiant į tai, kiek išsamiai norite gauti, ši svetainė yra ideali. Galite rasti tiek daug išteklių mokydamiesi programavimo kalbų ir dirbdami su žiniatinklio priegloba bei plėtra. Čia yra trumpas kursų, susijusių su siūlomu interneto kūrimu ir programavimu, sąrašas, jei pasirinksite eiti šiuo keliu. Kai kurie iš šių kursų taip pat yra gana išsamūs. Bet vėlgi, kuo daugiau išmoksi, tuo labiau pritaikomi ir perduodami įgūdžiai.

9. „Google“ kūrėjų mokymai

Šiame šaltinyje yra keletas labai paprastų žiniatinklio kūrimo mokymų tokioms įprastoms kalboms kaip HTML, CSS ir Javascript. Tačiau tai, kas iš tikrųjų išskiria šią programą iš kitų šiame sąraše, yra dėmesys mobiliesiems programų kūrimui „Android“ ir pačios „Google“ mobiliosios platformos „Firebase“. Jie teikia jums „mokymo klases, kuriose aprašoma, kaip atlikti konkrečią užduotį su kodų pavyzdžiais, kuriuos galite pakartotinai naudoti savo programoje“. Tai padeda padėti kurti mažesnius projektus, kuriuos galima pritaikyti realiame pasaulyje kuriant programas. Kaip ir kai kuriose kitose svetainėse, „Google“ kūrėjų mokymai turi keletą kitų puikių šaltinių, kuriuos galite naudoti, kai jaučiatės patenkinti kodavimu ir norite sužinoti daugiau.

10. „The Code Player“

Ši svetainė yra dar vienas visapusiško bendruomenės bendradarbiavimo renginys, jis padės „Išmokti HTML5, CSS3,„ Javascript “ir dar daugiau“. Jame pateikiami vaizdo įrašų aprašymai, kaip sukurti bet kokį projektą, kurį galite įsivaizduoti. Tai padės nuvykti į realaus pasaulio projektus, kurie jau įrodė, kad yra sėkmingi, užtikrindami, kad žinote, ko jie moko, kad jie veiks.

11. Nemokama kodų stovykla

Ši svetainė, kaip jūs galite tikėtis iš pavadinimo, yra apibendrinta kaip nemokama kodavimo įkrovos kamera. Tai suteikia jums galimybę dirbti savo tempu, kuris yra puikus visiems, kurie esate užsiėmę. Jie išsamiai apima HTML, CSS ir „Javascript“. Taip pat puikus dalykas šioje svetainėje yra tai, kad baigę mokymo programą gausite pažymėjimą, patvirtinantį, kad baigėte kursą. Mokymo programą baigėte atlikdami 5 baigiamuosius projektus, kurie leidžia įgyti realios patirties su įgūdžiais, kurių norite išmokti..

Tarp visų šių programų esame įsitikinę, kad rasite geriausią būdą išmokti kodavimo, nesvarbu, ar ieškote nemokamų kursų, nemokamos internetinės kodavimo įkėlimo programos, mokamų kursų. Šie šaltiniai turi viską. Jie bus neįkainojami bandant išmokti HTML, CSS, „Javascript“, „Python“, SQL, „iOS“ ir (arba) duomenų mokslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector