Geriausios nemokamos tinklaraščių svetainės, 2020 m. Gegužė

Jei niekada to nepadarėte anksčiau, pradėti dienoraštį skamba baisiai.


Netikrumas, baimė nesėkmės, nežinojimas nuo ko pradėti. Tai visos yra bendros reakcijos.

Tačiau norint pažinti žinomus tinklaraštininkus, uždirbančius rimtus pinigus internete, užtenka.

Kur net pradedate? Kaip išsirinkti geriausią pradžios vietą? Toliau išspręsime keletą iš šių klausimų.

Prieš kalbėdami apie techninius sprendimus, turime pasvarstyti ir įsitikinti, kad jūsų vizija suderinta su praktinėmis idėjomis.

3 dalykai, kuriuos reikia padaryti prieš pradedant

Prieš pradėdami, turėtumėte suplanuoti keletą strateginės strategijos dalykų, kurie jums padės ilgalaikėje perspektyvoje.

1. Pasirinkite savo nišą ar fokusavimo sritį

„Newsflash“ – per naktį netapsite kitu asmeninių finansų tinklaraščių milijonieriumi.

Reikia kruopštumo ir atkaklumo. Vienas iš mano mėgstamiausių – Ponas Pinigai ūsai – laikrodžiai, į kuriuos dabar įkeliama daugybė pinigų, tačiau nuo 2011 m. Jis įdėjo daug darbo su daugiau nei 100 aistringų tinklaraščių įrašų (jo pirmasis postas).

Neapykantos technologijos? Nepradėkite nešiojamojo kompiuterio tinklaraščio vien todėl, kad manote, jog jis pelningas.

Ar reikėtų rašyti apie undines? Aš maniau, kad tai buvo baisi idėja, kuri neuždirbs pinigų, bet, matyt, ji tinka Viskas undinė dienoraštis.

Taigi išsirinkite tai, apie ką galite parašyti 10 metų. Net jei dienoraščių planavote tik 5 žmonėms.

Keletas nišų, kurias galite apsvarstyti, pavyzdžių:

 • Kelionė
 • Mamytė / Tėvai
 • Maistas
 • Sveikata
 • Sportas
 • Technologijos / Internetas
 • Pramogos
 • Finansai
 • … sąrašas tęsiasi

Tai nėra įtikinamas sąrašas, ir kiekvieną iš jų galima suskirstyti dar labiau!

Tiesą sakant, geriau pradėti nuo mažesnių ir iš ten nukeliauti iki išplėstos nišos.

2. Išrašykite savo temas prieš laiką

Prisiminkite, kaip mokykloje, kai reikėjo popieriaus, sėdėjote ten ir valandų valandas žiūrėjote į jį?

Tai daug nutinka su tinklaraščių rašymu.

Išskyrus atvejį, kai jūs nustatote galutinį terminą, būsite tokie atidėlioti, kad atsiminsite ir suprasite, kad per 6 mėnesius nerašėte tinklaraščio.

Viena taktika yra suskaidyti savo procesus ir suplanuoti viską iš anksto. Taigi, užuot galvojęs, ką rašyti kiekvieną kartą atsisėdus, idealu, jei kontūras būtų jau parašytas.

Prieš pradėdami savo tinklaraštį, pagalvokite apie penkias bendras temas, kurias norite įtraukti į savo nišą. Tai bus jūsų aukšto lygio idėjos, apie kurias bus rašoma jūsų žinutėse.

Tada kas tris mėnesius skirkite tris valandas rašydami idėjų pavadinimus, kurie atitiktų vieną iš šių temų. Prieš kurdami naują temą, turėtumėte parašyti apie penkis gerus tinklaraščio įrašus kiekviena tema.

Tada kartą per mėnesį per vieną seansą parašykite būsimų to mėnesio pranešimų metmenis. Jei tą mėnesį rašote keturis pranešimus, tada parengsite kiekvieno įrašo metmenis.

Kai būsite pasiruošę rašyti – „strėlė“ – labai lengva. Kontūras jau yra nustatytas, jums tiesiog reikia užpildyti spragas jūsų įraše.

3. Išskirkite save

Turėtumėte pamėgti savo nišą, turėti savo temas ir būti pasirengę tam tikrą laiką ją sumalti nemokėdami ir negirdėdami.

Bet prieš tai atlikdami, turite žinoti pramonę. Tikriausiai jau perskaitėte daugybę tinklaraščių savo nišoje, tačiau čia turėtumėte pasirinkti taktinį požiūrį.

Turite pasirinkti, kaip išsiskirsite. Kokių strategijų jie imasi? Kaip galite pasimokyti iš geriausių jų strategijų, bet taip pat pridėkite ir patys?

Jei jūsų geriausias konkurentas nori rašyti trumpus pranešimus ir socialinę žiniasklaidą, ar galite išsiskirti pateikdami autoritetingus vadovus, kurie perkelia adatą?

Į šiuos dalykus pirmiausia reikia atsižvelgti.

Gerai, pasinerkime.

 

Pirma: geriausios nemokamos tinklaraščių svetainės

 

„WordPress.com“

Ar žinojai, kad „WordPress“ dabar naudoja beveik 30% žiniatinklio?

Oho.

Kaip galite įsivaizduoti, tai reiškia, kad ši platforma gali daug pasiūlyti tiek tinklaraštininkams, tiek verslui. Apskritai, naudodamiesi „WordPress“ gaunate daug daugiau funkcijų ir našumo, nei galėtumėte naudoti bet kurią kitą tinklaraščių tinklalapį, todėl mes jį vertiname kaip pirmąjį..

Bet kodėl „WordPress“ yra toks ypatingas? Na, viskas priklauso nuo pritaikymo. Ši platforma yra atvirojo kodo, tai reiškia, kad kiekvienas gali prisijungti ir patobulinti kodavimą, kad jis būtų geresnis. Nuo pat jos sukūrimo buvo nesuskaičiuojama daugybė sistemos naujinių, leidžiančių vartotojams sukurti dar daug galimybių kuriant savo tinklaraštį.

Atsižvelgiant į tai, tikriausiai turėtumėte savarankiškai priglobti savo tinklaraštį per „WordPress“, o ne laikyti jį svetainėje. Vėliau pasinaudosime savarankiško prieglobos pranašumais, tačiau tai reiškia, kad norėdami pradėti, turite sumokėti už prieglobos paslaugą.

Tačiau, jei nežinote, ko norite pasiekti savo tinklaraštyje, galite pradėti nemokamai ir tada eiti iš ten. Mes rekomenduojame išbandyti vandenis ir išsiaiškinti, kuria kryptimi norite eiti, kad galėtumėte rasti jūsų poreikius ir tikslus atitinkančią prieglobos paslaugą.

„WordPress.com“ suvestinė

Argumentai už

 • Paprasta naudoti – maža mokymosi kreivė
 • Neįtikėtinas pritaikymas
 • Tūkstančiai šablonų ir papildinių
 • Idealiai tinka reklamai ir rinkodarai
 • Lengviau užsidirbti pinigų nei kitose platformose

Minusai

 • Norėdami gauti visas geriausias savybes, turite savarankiškai priglobti
 • Tam tikras kodavimas yra susijęs

Tinklaraštininkas

Anksčiau žinoma kaip „BlogSpot“, ši paslauga veikė kurį laiką. Jį taip pat palaiko „Google“, taigi tai jau yra gana įspūdingas kilmės ženklas. „Blogger“ yra puiki platforma, jei nenorite skirti daug laiko ar energijos pagrindinei programai (t. Y. Kodavimui). Kadangi svetaine lengva naudotis, ji ideali atsitiktiniams tinklaraštininkams ar tiems, kurie rašo daugiau dėl savo malonumo nei pinigų.

Nepaisant to, jei norite, galite naudoti „Google AdSense“, norėdami pabandyti užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Nors jis nėra toks išsamus kaip „WordPress“, jis suteikia galimybę užsidirbti šiek tiek pajamų.

Apskritai, jei esate pradedantysis ir norite turėti tinklaraštį be jokių komplikacijų, „Blogger“ yra puikus pasirinkimas. Tačiau jei ateityje planuojate plėstis ar tapti didesniais, galite nuspręsti perkelti į „WordPress“.

„Blogger“ suvestinė

Argumentai už

 • Paprastas nustatymas ir įjungimas
 • Potencialas užsidirbti pinigų naudojant „AdSense“
 • Remia „Google“
 • Stabili ir patogi vartotojui sistema

Minusai

 • Ne tiek daug funkcionalumo
 • Ribotas pritaikymas
 • Mažiau palaikymo nei kitos galimybės

Tumblr 

Techniškai kalbant, „Tumblr“ yra daugiau socialinės žiniasklaidos platforma nei tradicinė tinklaraščių rašymo sistema. Užuot kurdami įrašus, kuriuos galite susieti ir bendrinti įvairiuose profiliuose, „Tumblr“ įrašai labiau panašūs į tai, ką rastumėte „Facebook“ ar „Instagram“.

Atsižvelgiant į tai, jūsų turinys ir jo dalijimasis visoje sistemoje yra šiek tiek didesnis. Apskritai, „Tumblr“ yra pritaikyta vaizdams ir trumpiems teksto įrašams, o ne ilgų formų tinklaraščių straipsniams.

Vienas „Tumblr“ pranašumas, palyginti su kitomis tinklaraščių svetainėmis, yra tai, kad galite prie jo prieiti ir tvarkyti savo sąskaitą naudodami mobilųjį įrenginį. Mažesniame ekrane tai yra daug patogiau, o tai leidžia atnaujinti savo tinklaraštį visur, kur esate.

Apskritai siūlome pradėti naudotis „Tumblr“, jei nežinote, ką norite padaryti su savo tinklaraščio idėjomis, ar kaip būdą patobulinti dabartinę svetainę. „Tumblr“ gali būti paprastas įrankis pasidalyti savo vaizdais internete, todėl jis idealiai tinka daugumai pradedančiųjų.

Jei norite užsidirbti pinigų „Tumblr“, tai yra šiek tiek sudėtingiau nei kitose internetinių dienoraščių platformose. Tai nereiškia, kad to negalima padaryti, bet jis yra sudėtingesnis. Galų gale mes rekomenduojame naudoti „Tumblr“ reklamuodami kitą jūsų medžiagą, o ne bandyti iš to tiesiogiai užsidirbti.

Tumblr santrauka

Argumentai už

 • Paprasta naudoti – pradėkite skelbti per kelias minutes
 • Lengvai tvarkykite kelis tinklaraščius
 • Patogi mobiliesiems

Minusai

 • Sunkiau uždirbti pinigus
 • Nelabai tinkamas ilgų formų rašymui
 • Sunkiau išsiskirti iš kitų tinklaraščių

Wix

Jei norite maksimaliai išnaudoti savo tinklaraštį, turite jį naudoti kaip savo svetainę. Tai darydami galite turėti tinkintą domeną (t. Y. Www.myblog.com) ir labiau valdyti viską, kas vyksta jūsų svetainėje.

„Wix“ yra svetainių kūrėjas, tačiau tinklaraštininkams, kurie nori pradėti be jokių investicijų, ji siūlo nemokamą parinktį. Nepaisant to, norėsite atnaujinti, jei planuojate išplėsti savo tinklaraštį (sulaukti daugiau srauto) arba užsidirbti pinigų iš jo. Vis dėlto tai puikus būdas pradėti savo tinklaraščių kūrimo karjerą, nes jis suteikia paprastą sąranką ir valdymą.

„Wix“ siūlo įvairias temas ir papildinius, nors norėdami juos visus pasiekti, turėsite mokėti geriau. Tai taip pat suteikia galimybę reklamuoti savo tinklaraštį įvairiomis rinkodaros strategijomis, tokiomis kaip SEO.

Kitas „Wix“ pranašumas yra tas, kad galite pridėti programų į savo svetainę (naudodami „premium“), todėl galite ją naudoti kaip internetinę parduotuvę arba padaryti ją interaktyvesnę savo auditorijai. Vis dėlto galiausiai jis vis dar siūlo ne tiek funkcionalumo, kiek „WordPress“, todėl atminkite tai.

„Wix“ santrauka

Argumentai už

 • Lengva pradėti
 • Nepriklausomas domenas
 • Pridėta funkcionalumas ir pritaikymas

Minusai

 • Jei norite gauti visą paslaugų komplektą, turite atnaujinti iki „premium“
 • Ribotas temų ir papildinių pasirinkimas

 

Weebly

Bendradarbiaudami su kitais svetainių kūrėjais, visada turite galimybę įsitraukti į kodą ir pakeisti viską, kas jums atrodo tinkama. Nors daugumoje internetinių dienoraščių svetainių reikės turėti aukščiausios kokybės prieigą, kad tai padarytumėte, vis tiek tai yra kažkas, kas jums prieinama, jei reikia.

Tačiau naudojant „Weebly“, tai griežtai tempkite ir numeskite. Jei tik pradedate veiklą ir norite paprasto būdo susikurti savo tinklaraštį, tai yra daug lengviau, nei bandyti jį programuoti ar naudoti kodą. Nepaisant to, kitos platformos leidžia jums vilkti ir mesti, tačiau vis tiek turite galimybę pakoreguoti reikalus galiniame gale, todėl atminkite.

Apskritai „Weebly“ yra panašus į „Wix“. Tai suteikia jums galimybę turėti unikalų domeno vardą ir galite susikurti savo svetainę, kaip jums atrodo tinkama. Kaip ir „Wix“, turite atnaujinti „premium“ parinktį, kad gautumėte visą paslaugų spektrą, tačiau galite pradėti be jokių investicijų.

„Weebly“ taip pat siūlo pasirengimą mobiliesiems, kad galėtumėte atnaujinti savo tinklaraštį kelyje. Tačiau kai kurie papildiniai ar išdėstymai yra patogesni mobiliesiems nei kiti, todėl atsižvelkite į tai.

Weebly santrauka

Argumentai už

 • Paprasta naudoti
 • Kodavimo nereikia
 • Elektroninės komercijos galimybė

Minusai

 • Ribotas pritaikymas
 • Mažiau valdymo nei kitos galimybės

Kitos nemokamos tinklaraščių svetainės

Nors minėtos svetainės pateiks geriausius jūsų tinklaraščio sprendimus, tai dar nereiškia, kad jos yra vienintelės galimybės. Čia yra dar kelios vietos, kur galite pradėti.

 • Vidutinis: ši svetainė leidžia įvairių disciplinų tinklaraštininkams dalintis savo darbais. Tai paprasta ir lengva naudoti, tačiau jis turi daug apribojimų. Būtent, kiek tai suteikia valdymo ir pritaikymo galimybių.
 • „Penzu“: veikdami kaip internetinis žurnalas, galite rašyti privačiai arba viešai. Tai puikus būdas įprasti reguliariai rašyti, bet ne tada, jei norite užsidirbti pinigų.
 • „Svtble“: jei jums sunku išspręsti savo idėjas puslapyje, ši svetainė padės sukurti geresnį turinį. Tai yra geras įrankis, kurį galite naudoti kurdami savo darbą, kurį galite perkelti į labiau rinkodarai palankią platformą.
 • Internetai: tai dar vienas svetainių kūrėjas. Pradėti nereikia daug pastangų, tačiau joje yra ribotas temų ir papildinių skaičius. Tačiau, jei norite parduoti produktus savo tinklaraštyje, jis siūlo elektroninės komercijos parinktį.
 • Erdvė: apskritai ši svetainė skirta kūrybingiems specialistams. Jūs turite mokėti už naudojimąsi svetaine (nors ji siūlo nemokamą bandomąją versiją), tačiau ji suteikia daug kontrolės ir pritaikymo.

Geriausia vieta pradėti internetinį dienoraštį: Savarankiškas priegloba ir tinklaraščių svetainė

Kai sugalvojate, kaip paleisti savo tinklaraštį, vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos norėsite nustatyti, yra tai, ar ketinate jį laikyti patys, ar svetainė teikia prieglobą jums. Kai priimate savarankiškai, tai reiškia, kad jūs pasirenkate prieglobos paslaugą, kuri užtikrins jūsų tinklaraščio saugojimą internete.

Čia yra daugybė įvairių kompiuterių, ir daugybė jų yra tikrai prieinami tinklaraščiams. Jei jums nereikia daug foninių funkcijų (pvz., Dedikuoto serverio), kai kuriais atvejais galite pradėti nuo 3 USD per mėnesį..

Arba galite pasirinkti pradėti tinklaraštį su platforma, kuri teikia savo prieglobą. Kiekviena svetainė, kurią jums parodėme, turi tokią parinktį, kuri leidžia daug lengviau atsikelti ir veikti.

Čia yra trumpas dviejų variantų palyginimas.

Kontrolė

Jei norite išlaikyti visišką savo internetinio dienoraščio valdymą, turite savarankiškai priglobti. Nors naudotis svetaine, kuri tai daro jums, yra paprasčiau, tai reiškia, kad turite laikytis jų taisyklių ir apribojimų.

Lengvas naudojimas

Norint, kad savarankiškas priegloba veiktų, reikia šiek tiek kompiuterinių žinių. Jei esate visiškai neraštingi savo kompiuteryje, greičiausiai nenorite pradėti mokėti už tai, ko galbūt ir negalėsite naudoti. Apskritai priglobtos internetinių dienoraščių svetainės yra daug geresnės pradedantiesiems, ir tai leis jums pamatyti, kaip vyksta procesas, prieš skirdami jai pinigų.

Pinigų gavimas

Ar jūs pradedate tinklaraštį, kad galėtumėte užsidirbti pinigų? Jei taip, tai pats geriausias pasirinkimas bus pats priegloba. Nors yra platformų, leidžiančių reklamuoti save ir uždirbti pajamų, jos niekada nesuteiks tokio pačio pajamų, kokio galėtumėte gauti priegloba pati. Be to, daugeliu atvejų jie gali sumažinti jūsų uždarbį.

Kaip nemokamai sukurti internetinį dienoraštį

Iš pradžių tinklaraštis gali šiek tiek priblokšti. Pasirinkus daugybę skirtingų pasirinkimo galimybių, taip pat reklamavimo ir pajamų gavimo galimybių, gali būti sunku žinoti, kaip pradėti..

Taigi, atsižvelgdami į tai, mes norime pateikti jums paprastą nuoseklų vadovą, kad jūsų tinklaraštis taptų tinkamas. Iš ten galite pamatyti, kur jis jus nuves.

Apskritai gali prireikti metų, kol jūsų tinklaraštis gaus reikiamą srautą, todėl turite būti kantrūs. Atsižvelgiant į tai, nepasiduokite vien todėl, kad tai užtrunka ilgiau, nei norėtumėte.

Tinklaraščių svetainės, kurios moka

Iki šiol mes kalbėjome apie tai, kaip nuo pat pradžių susikurti savo tinklaraštį. Tačiau ką daryti, jei norite sukurti turinį, neatlikdami visų sunkių darbų kurdami svetainę ir reklamuodami savo medžiagą?

Jei tai skamba patraukliai, tai yra keletas vietų, kur galite pateikti medžiagą ir už ją sumokėti. Nors tai reiškia, kad jūs negalite kūrybiškai valdyti savo darbo, tai gali būti puikus būdas gauti papildomų pajamų ir ekspozicijos, kurią galite panaudoti kurdami savo tinklaraštį..

 • „HubPages“: ši platforma leidžia jums rašyti apie viską, kas jums aistringa, ir užsidirbti pinigų tai darydami. Jūsų straipsniai skelbiami, o atitinkami skelbimai dedami šalia. Jūs pasiliekate procentą nuo tų skelbimų uždirbtų pinigų.
 • „ListVerse“: jei jums patinka rašyti straipsniais pagal sąrašą, čia yra vieta juos paskelbti. Jie moka vienodą 100 USD už vienetą sumą, tačiau turi būti bent 10 skyrių, kad būtų galima apsvarstyti.
 • „ProBlogger“: čia galite rasti darbo lentą, kuri teiktų turinį įvairiausiems klientams.
 • Laisvai samdomų vertėjų rašymo darbai: tai dar viena svetainė, galinti sujungti jus su darbais, kuriems reikalingas aukštos kokybės turinys.

Ieškokite skirtingų svetainių, kuriose moka autoriai, ir pateikite savo medžiagą patvirtinti. Daugeliu atvejų galite uždirbti iki 100 USD ar daugiau už straipsnį, o geriausi pasiūlys procentą pagal tai, kaip populiarus jūsų straipsnis..

Išvada

Dabar, kai žinote, ko reikia norint pradėti rašyti internetinius dienoraščius, kas jus sustabdo? Išeikite iš ten ir leiskite šioms nemokamoms tinklaraščių svetainėms dirbti jums. Tai jūsų aistra, tad kodėl gi nepaversti to kažkuo tikru?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map