14 geriausių svetainių stebėjimo paslaugų (2020 m. Gegužė)

Jei tvarkote svetainę, norite įsitikinti, kad auditorija gali joje apsilankyti ir su ja bendrauti be jokių problemų ar delsimo. Šiomis dienomis vėlavimas ir serverio neveikimas gali sukelti reikšmingų nesėkmių svetainei ir sukelti blogą galutinio vartotojo patirtį.


Bet kaip galite būti tikri, kad lankytojai pasiekia geriausių rezultatų? Kaip galite išbandyti savo svetainę įvairiuose serveriuose, kad sužinotumėte, ar nėra problemų? Laimei, galite naudoti svetainės stebėjimo paslaugą, kad stebėtumėte savo puslapius ir įsitikintumėte, kad jūsų turinys pateikiamas taip, kaip turėtų.

geriausios svetainės stebėjimo paslaugos

geriausios svetainės stebėjimo paslaugos Geriausias mūsų bandymas, kaip atrodytų svetainė su padidinamuoju stiklu.

Šiandien mes žiūrėsime į geriausias svetainių stebėjimo paslaugas ir parodysime, ką jie daro ir kaip gali užtikrinti, kad jūsų svetainė visą parą veiktų maksimaliai gerai, visą parą. Pasinerkime ir pažiūrėkime, ką jie gali pasiūlyti.

Kas yra svetainės stebėjimo tarnyba?

Stebėjimo paslaugas teikianti įmonė iš esmės bendradarbiaus su jūsų svetaine iš daugybės skirtingų serverių. Galutinis tikslas yra tiksliai nustatyti bet kokias problemas, pvz., Vėlavimą, peršokimą ar vėlavimą. Pvz., Jei serveris neveikia Didžiojoje Britanijoje, norite būti tikri, kad jūsų svetainė nukreipiama taip, kad apylinkės žmonės, lankydamiesi jūsų puslapyje, negautų klaidos pranešimo.

Daugeliu atvejų šie monitoriai atsiųs jums ataskaitas, užpildytas išsamiomis diagramomis ir grafikais, kuriuose aprašomos įvairios problemos, kurios gali turėti įtakos jūsų svetainei. Be to, atlikimo stebėjimas realiuoju laiku gali pranešti apie iškilusias problemas, kad jūsų tinklo komanda greičiau rastų sprendimą. Gali būti keletas svarbių duomenų, kuriuos renka šios tarnybos-

 • Svetainės našumas: ar tam tikrų puslapių ar nuorodų įkėlimas užtrunka ilgiau nei kitų? Kokie elementai jus lėtina?
 • Tinklo veikimas: kaip vietinis tinklas veikia jūsų svetainės veikimo laiką ir greitį? Žinodami šią informaciją galite perskirstyti išteklius, kad išvengtumėte padidėjimo, dėl kurio gali padidėti atsakymo laikas.
 • Serverio sveikata: ar yra trūkumų, kurie gali sukelti problemų ateityje? Kurie serveriai turi problemų, o kurie veikia nepriekaištingai?

Kai kuriais atvejais galbūt galėsite kontroliuoti savo serverio pajėgumus ir paskirstyti išteklius galiniame gale su svetainės stebėjimo tarnyba. Jei neturite paskirtos IT komandos, gali būti naudinga turėti prieigą prie šių papildomų stebėjimo įrankių, kad galėtumėte imtis veiksmų, užuot stebėję, kaip jūsų svetainė eina žemyn be jokių priemonių..

Kas yra serverio Uptime stebėjimas?

Uptime yra jūsų svetainės aktyvumo rodiklis. Kol serveriai veikia sklandžiai, neturėtų būti jokios priežasties, kodėl žmonės negali pasiekti jūsų svetainės niekur pasaulyje. Nepaisant to, kokie rūpestingi gali būti žmonės, serveriai visada bus atsakingi.

Stebėdami serverio veikimo laiką gausite pranešimą apie triktį, kad galėtumėte pradėti veikti. Atsižvelgiant į tai, kad turite pasikliauti daugybe skirtingų serverių, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai (t. Y. Duomenų serverio, el. Pašto serverio, FTP serverio ir kt.), Būtinai turite pamatyti, kaip jie veikia bet kuriuo metu.

Daugelis svetainių stebėjimo paslaugų tai pasiūlys kaip standartinio paketo dalį, tačiau kartais tai bus papildoma paslauga, nes tam reikia realaus laiko atsiliepimų ir pranešimo. Kad ir kaip būtų, turite įsitikinti, kad turite, kad nepatirtumėte prastovų, kurios jums kainuos.

Kaip nustatyti svetainės stebėjimo tarnybą

Laimei, dar niekada nebuvo taip paprasta naudotis svetainės stebėjimo paslauga. Dažniausiai viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiprenumeruoti ir įvesti savo svetainės duomenis, kad jie galėtų juos patikrinti.

Pasirinkdami jūsų poreikius atitinkančią paslaugą, galite įsitikinti, kad jie gali gerai veikti atsižvelgiant į jūsų svetainės dydį. Pavyzdžiui, jei naudojate daug srauto, jums reikia išsamesnių ataskaitų, kad galėtumėte informuoti savo IT komandą apie bet kokias galimas problemas.

Daugeliui šių programų bus skirtingos pakopos, kad atitiktų jūsų poreikius. Norėsite apsilankyti ir pamatyti, ką kiekviena parinktis turi tai, ko jums reikia, kad nepaliktumėte patikimumo.

Daugelis programų, kurias jums rodysime, yra nemokamos. Tačiau svarbu atsiminti, kad yra skirtumas tarp nemokamos prenumeratos ir nemokamos bandomosios versijos. Pastaroji reiškia, kad jūs turėsite mokėti pinigus, kad ir toliau galėtumėte naudotis ta pačia paslauga, o ankstesnė visada bus nemokama, nesvarbu, kiek laiko būsite aktyvus.

Geriausios nemokamos svetainės stebėjimo paslaugos

Jei jūsų svetainė vis dar randa savo auditoriją, gali būti sunku pagrįsti, kad mokate nesąžiningą mėnesinį mokestį už našumo stebėjimą, ypač jei jūsų srautas nėra didelis. Taigi norime suteikti jums keletą nemokamų variantų, kurie padėtų jums pradėti.

Kiekviena iš šių paslaugų taip pat teikia mokamas parinktis, taigi, jei jums patinka tai, ką jie siūlo, galite atnaujinti ir greičiau pasiekti geresnių rezultatų.

Statuscake

Ieškodami nemokamų stebėjimo paslaugų norite įsitikinti, kad galite gauti deramą grąžą nemokėdami papildomo mokesčio. Didžioji dalis nemokamų planų bus žymiai apriboti, palyginti su „premium“ parinktimis, tai reiškia, kad jūs tiesiog gaunate pagrindinę savo svetainės veikimo tvarką be daug papildomos informacijos.

Su „Statuscake“ jų nemokama parinktis apima

 • 10 testų – stebėkite iki 10 URL
 • Penkių minučių tikrinimo dažnis – atnaujinamas kas penkias minutes
 • Atsitiktinės bandymo vietos – negalite pasirinkti, iš kur išbandysite
 • Neribotas įspėjimas el. Paštu – perspėkite, kai jūsų svetainėje kyla problemų
 • Firminės viešosios ataskaitos – parodykite savo auditorijai rezultatus (ataskaita turi „Statuscake“ logotipą)
 • Patikrinkite žymas – filtruokite testus, kad būtų aiškiau parodyti rezultatai

Apskritai, už nemokamas paslaugas mums patinka tai, ką siūlo „Statuscake“. Tačiau jei jūsų svetainėje yra daugiau nei dešimt puslapių, jums šiek tiek pasisekė. Laimei, sumokėti planai nėra per brangūs.

Mokamos parinktys

 • Aukštesnis: 24,49 USD / mėn. – idealus mažoms įmonėms
 • Verslas: 79,99 USD / mėn. – idealus daugeliui vidutinių / didelių svetainių

Jie taip pat turi įmonės stebėjimo sprendimą, jei turite daugiau puslapių arba jums reikia daugiau duomenų valdymo. Verslo planas gali patikrinti iki 300 URL ir siūlo 30 sekundžių atnaujinimo dažnį.

„Statuscake“ taip pat siūlo daugiau stebėjimo sprendimų, įskaitant

 • Puslapio greičio stebėjimas
 • SSL stebėjimas
 • Virusų skaitytuvas
 • Domenų stebėjimas
 • Serverio stebėjimas

Uptime robotas

Pradėję veiklą 2010 m., „Uptime Robot“ kūrėjai tikina siūlantys nemokamas stebėjimo paslaugas visoms svetainėms. Kadangi kiekvienam būtina išlaikyti savo svetaines ir veikti, jie nori pateikti paprastą ir veiksmingą masių sprendimą..

Turėdami nemokamą planą, galite gauti iki 50 testų su penkių minučių atnaujinimo dažniu. Be to, „Uptime Robot“ registruos jūsų našumą iki dviejų mėnesių, kad galėtumėte pamatyti, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų svetainė. Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad negaunate prieigos prie skirtingų stebėjimo vietų. Paslauga yra įsikūrusi Dalase, Teksaso valstijoje, todėl kitos šalys gali būti dėmėtos.

Palyginus su kitomis nemokamomis paslaugomis, tai yra geriausias pasirinkimas. Kai kuriais atvejais jums gali nereikėti atnaujinti į jų „premium“ versiją. Tačiau jei tai padarysite, tai yra 48 USD per mėnesį ir jis siūlo-

Kelios serverio vietos ne JAV

 • 1000 URL stebėtojų
 • Vienos minutės atnaujinimo dažnis
 • 12 mėnesių žurnalai
 • 80 SMS perspėjimų per mėnesį

Apskritai, „Uptime Robot“ mums patinka kaip nemokama paslauga, tačiau joje trūksta daug papildomų funkcijų, kurias galite rasti su kitomis įmonėmis. Pavyzdžiui, jie nepateikia puslapių greičio įžvalgų, todėl negalėsite pamatyti, kaip greitai įkeliama jūsų svetainė. Taigi, jei ketinate mokėti už papildomą paslaugą, galbūt norėsite pasirinkti kitą.

Montastic

Nors šioje svetainėje yra nemokama parinktis, jūs neturėtumėte planuoti reguliariai ja naudotis. Tai leidžia patikrinti tik tris URL, o atnaujinimo dažnis yra 30 minučių. Jei tvarkote mažą tinklaraštį ar ką nors, tai gali padėti gauti momentinį patikrinimą, tačiau neverta užsisakyti, nebent ketinate mokėti.

„Montastic“ priemoka yra 29 USD / mėn., Ji leidžia patikrinti net 200 URL su penkių minučių atnaujinimo dažniu. Čia siūlomi tik įspėjimai el. Paštu (be SMS žinučių) ir jis jus informuos, kai jūsų svetainė pradės veikti, o kai vėl grįš (puiki premija).

Vėlgi, jei tvarkote mažą tinklaraštį ar panašią svetainę, jums gali pakakti „Montastic“. Tačiau kadangi joje nėra daug išsamių kitų stebėjimo tarnybų funkcijų, siūlome mokėti priemokų kainas kažkur kitur.

Geriausios mokamos svetainės stebėjimo paslaugos

Kaip minėjome, daugumoje šių svetainių bus siūlomi nemokami bandymai. Mes labai rekomenduojame juos išbandyti prieš pasirašant sutartį tik tam, kad būtumėte tikri, kad nepatirsite problemų.

Pingdom

Nemokamas bandymas: 14 dienų

Planinės kainos: 9,95 USD speciali – 199 USD / mėn

Kontroliniai numeriai: 10–250 (galimos įmonės parinktys)

Teminiai pranašumai

 • Uptime stebėjimas
 • Puslapio greičio stebėjimas
 • Serverio stebėjimas
 • Aktyvūs įspėjimai
 • Sandorių stebėjimas
 • Lankytojų įžvalgos

Be „uptime“ ir puslapių greičio stebėjimo, „Pingdom“ siūlo ir lankytojų įžvalgas. Čia gausite faktinius duomenis iš žmonių, kurie lankosi jūsų puslapiuose, norėdami pamatyti, kaip sekasi realiuoju laiku. Šie duomenys gali padėti pakeisti jūsų svetainę atsižvelgiant į tai, kaip žmonės ją dažniausiai naudoja. Taip pat operacijų stebėjimas yra naudingas, jei dirbate internetinėje parduotuvėje. Sužinokite, ar dėl kokių nors tvarkymo problemų gali kilti klientų nepasitenkinimas.

„LogicMonitor“

Nemokamas bandymas: 14 dienų

Planinės kainos: reikia paprašyti kainos pasiūlymo (trys plano variantai)

Patikrinkite skaičius: 10-300

Teminiai pranašumai

 • Tinklo stebėjimas
 • Serverio stebėjimas
 • Svetainių stebėjimas
 • Debesų stebėjimas
 • Programų stebėjimas
 • Tinklo konfigūracija

Apskritai, „LogicMonitor“ yra skirtas IT komandoms. Galite tinkinti savo ataskaitas ir analizę, kad ji atitiktų jūsų konkrečius kriterijus, ir galite išspręsti problemas prietaisų skydelyje. Nors URL patikrinimų skaičius yra ribotas, to turėtų pakakti daugumai įmonių.

Nauja relikvija

Nemokamas bandymas: 14 dienų

Kainodara: 149 USD / mėn

Čekių numeriai: Neribota

Teminiai pranašumai

 • Programos našumo metrika
 • Infrastruktūros stebėjimas
 • Mobiliųjų įrenginių stebėjimas ir konfigūravimas
 • Įžvalgos ir „Analytics“
 • Sintetika – klientų elgsenos duomenys ir prognozės
 • Naršyklės optimizavimas

„New Relic“ yra tikrai malonu, kad jis siūlo daug daugiau sprendimų nei dauguma svetainių stebėjimo paslaugų. Jei norite labiau valdyti savo duomenis ir tai, kaip galite jais naudotis, tada planą gauti „New Relic“. Apskritai jis sukurtas didelėms įmonėms, norinčioms išsamaus sprendimų paketo ir vertingų duomenų apie savo vartotojus įžvalgų. Už kai kurias iš šių paslaugų turėsite sumokėti papildomai, tačiau jos gali būti vertos gautos analizės ir kontrolės.

„UpTrends“

Nemokamas bandymas: 30 dienų

Plano kainodara: 11,33 USD – 158,61 USD / mėn

Kontroliniai numeriai: 10–250 (galimi įmonės sprendimai)

Teminiai pranašumai

 • Uptime stebėjimas
 • Puslapio greičio stebėjimas
 • API stebėjimas
 • Tikrojo vartotojo stebėjimas (RUM)
 • Serverio stebėjimas
 • Programos stebėjimas

„UpTrends“ skiriasi tuo, kad jie siūlo pagrindinius ir išplėstinius stebėjimo paketus. Naudodamiesi išplėstinėmis parinktimis, galite tinkinti viską – nuo patikrinimų skaičiaus iki intervalų greičio. Be to, jūs gaunate neribotą informaciją apie vartotoją, o prieigą prie sistemos gali turėti bet kuris skaičius operatorių.

„RapidSpike“

Nemokamas bandymas: 10 dienų

Plano kainodara: 36,95 USD – 106,95 USD / mėn

Patikrinkite skaičius: 3–10 puslapių monitoriai (daugiau galima atnaujinti)

Teminiai pranašumai

 • Laiko ir puslapio greičio stebėjimas
 • SSL ir Whois stebėjimas
 • Saugumo stebėjimas ir apsauga
 • SEO stebėjimas ir stebėjimas
 • RUM

Nors jūs gaunate tik keletą intelektualių puslapio patikrinimų, „RapidSpike“ taip pat teikia RUM, API ir saugos stebėjimo testus. „RapidSpike“ skiriasi tuo, kad joje ne tik tikrinamas veikimo laikas ir puslapių greitis, bet ir gaunamas išsamus jūsų svetainės našumo rodmuo, kad galėtumėte atitinkamai pakoreguoti.

Tačiau mums nepatinka, kad jūs turite mokėti daug už papildomus čekius. Be to, intervalai paprastai būna 10–20 minučių, tai yra daug lėčiau nei daugumai kitų paslaugų. Apskritai, „RapidSpike“ siūlo daug įvairių duomenų ir analizės, tačiau ji yra daug brangesnė nei kitos panašios parinktys.

Monitas (Buvęs „Monitor.us“)

Nemokamas bandymas: 14 dienų

Plano kainodara: Individualus

Patikrinkite skaičius: Individualus

Teminiai pranašumai

 • Visiškai pritaikomi planai
 • Svetainių stebėjimas
 • RUM
 • Serverio stebėjimas
 • Programos stebėjimas
 • Tinklo stebėjimas

Monitis siūlė „Monitor.us“ kaip atskirą nemokamą paslaugą (nors buvo ir „premium“ variantas). Dabar jie sujungė du, kad būtų geresnės stebėjimo galimybės. „Monitis“ yra nuostabu tai, kad galite pasirinkti viską pagal savo planą. Įveskite norimą monitorių skaičių per mėnesį ir gaukite pritaikytą kainą. Kiekvienas monitorius yra atskirtas pagal klases (t. Y. Veikimo laikas ir saugumas), todėl jūs mokate tik už tai, ko jums reikia. Jei reikia, „Monitis“ taip pat siūlo sprendimus verslui ir perpardavinėtojams.

Svetainė24×7

Nemokamas bandymas: 30 dienų

Plano kainodara: 9 USD – 225 USD / mėn

Patikrinkite numerius: 10–100 (daugiau rasite įmonių sprendimų)

Teminiai pranašumai

 • Svetainių stebėjimas
 • Serverio stebėjimas
 • Programos stebėjimas
 • Tikrojo vartotojo stebėjimas (RUM)
 • Tinklo stebėjimas

Apskritai, „site24x7“ yra prieinama ir išsami. Kiekvienas stebėjimo sprendimas suteikia daugybę skirtingų duomenų parinkčių ir palaikymą, kad galėtumėte išspręsti iškilusias problemas. Mums tai patinka, nes veikia tiek mažo, tiek didelio srauto svetainėse, todėl yra perspektyvus ir prieinamas pasirinkimas visiems.

Pagrindinio kompiuterio stebėjimo priemonė

Nemokamas bandymas: 30 dienų

Plano kainodara: 9,92 USD – 74,92 USD / mėn

Patikrinkite numerius: 10–150 URL

Teminiai pranašumai

 • Prieinamumo patikrinimas
 • Juodojo sąrašo stebėjimas
 • „AdWords“ valdymas
 • Serverio stebėjimas
 • Puslapio greičio stebėjimas
 • Domeno ir SSL patikrinimas
 • Pritaikomas ataskaitų teikimas

Malonu, kad „Host Tracker“ yra tai, kad jie yra supaprastinti jūsų patogumui. Tai gana nesudėtingas procesas, tiesiog pateikite jiems savo URL ir jie tvarkys likusią dalį. Jei norite ne taip intensyviai stebėti svetaines, „Host Tracker“ gali būti geras pasirinkimas. Be to, jūs gaunate keletą papildomų paslaugų, tokių kaip „AdWords“ tvarkymas, ir galite pamatyti, ar esate įtrauktas į juodus sąrašus.

„SmartBear“

Nemokamas bandymas: 14 dienų

Plano kainodara: priklauso nuo aptarnavimo

Patikrinkite skaičius: skiriasi

Teminiai pranašumai

 • API gyvavimo ciklo programos
 • Programinės įrangos testavimas
 • Vidaus ir išorės stebėjimas
 • Kodo bendradarbiavimas ir optimizavimas
 • Mobiliųjų įrenginių optimizavimas ir testavimas

Palyginus su kitomis šio sąrašo svetainėmis, „SmartBear“ yra daug daugiau nei tik svetainės stebėjimo įrankis. Ši programa sukurta kūrėjams ir programuotojams, norintiems atlikti beveik viską, ką reikia jų svetainės veikimui. „SmartBear“ siūlo išsamius sprendimus įvairiausioms problemoms spręsti. Yra tiek daug pasirinkimo variantų, kad jis gali šiek tiek pribloškti. Apskritai, tai yra skirta profesionalams. Jei nežinote, ko jums reikia, pasinaudokite draugiška pradedantiesiems paslauga.

„GeckoBoard“

Nemokamas bandymas: 30 dienų

Plano kainodara: 25–599 USD / mėn

Patikrinkite skaičius: Netaikoma

Teminiai pranašumai

„GeckoBoard“ yra skirtingos rūšies paslauga, nes ji leidžia kurti prietaisų skydelius, kad būtų rodoma jūsų svetainės metrika. Užuot teikusi stebėjimo paslaugas, ši programa integruota su kita stebėjimo paslauga ir jūsų patogumui rodoma ekrane. IT biurams, kuriems gali būti naudinga centralizuota informacijos suvestinė, ši paslauga patiks, tačiau tiesiog žinokite, kad ji iš tikrųjų netikrina ir neprižiūri duomenų. Vietoj to, jis tiesiog renka jį ir leidžia jums tinkinti, kaip jį rodote.

„ContentKing“

Nemokamas bandymas: 30 dienų

Plano kainodara: 11,26 USD – 342,52 USD / mėn

Patikrinkite skaičius: 100–1 mln. Puslapių

Teminiai pranašumai

 • Turinio apžvalga
 • Turinio optimizavimas
 • Turinio stebėjimas
 • Turinio bendradarbiavimas

Ši paslauga skirta turinio kūrėjams. Taigi, jei tvarkote tinklaraštį ar panašų dalyką, jums patiks tai, ką siūlo „ContentKing“. Stebina kainodaros struktūra, kad jūs pasirenkate turimą puslapių skaičių, o tada, remdamiesi tuo numeriu, gausite visas jų siūlomas paslaugas..

Galite optimizuoti savo turinį skirtingiems įrenginiams, leisti bendradarbiauti įvairioms platformoms ir stebėti, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų turinys.

Išvada

Jūsų svetainė yra esminė jūsų verslo dalis. Įsitikinkite, kad veiksmingai jį stebite, ir atkreipkite dėmesį į problemas dar prieš jas iškylant. Naudodami tinkamus svetainės stebėjimo įrankius, galėsite bet kuriuo metu optimizuoti savo svetainę, kad ji veiktų maksimaliai. Sveiki atvykę į ateitį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map