Geriausi SSL sertifikatų teikėjai 2019 m. (Atnaujinta 2020 m. Gegužės mėn.)

SSL sertifikatas nėra pasirinkimas – tai būtinybė.


Jūs saugote savo vartotojo duomenis.

Naršyklėse gausite „https“ saugų simbolį.

Dar geriau – „Google“ apdovanos jūsų svetainę geresniais paieškos reitingais.

vadovas į SSL

Internetinis saugumas yra kažkas, ką visi suprantame šia diena ir amžiumi. Senosiomis interneto dienomis jums nereikėjo per daug jaudintis dėl virusų ir kenkėjiškų programų. Šiais laikais atrodo, kad kažkas slypi kiekviename interneto kampelyje.

Laimei, nors įsilaužėliai bando pavogti mūsų duomenis, yra daugybė metodų, kuriuos galime naudoti, kad taip neatsitiktų..

Vienas iš efektyviausių ir plačiausiai naudojamų metodų yra naudoti SSL sertifikatus. Šiandien mes gilinsimės į internetinio šifravimo pasaulį ir pamatysime, kaip jis saugo internetą, ypač perduodant neskelbtiną informaciją..

Taip pat atliksime SSL sertifikatų palyginimą, kad padėtume jums rasti geriausias SSL sertifikatas ir geriausias jums SSL sertifikatų teikėjas.

Kas yra SSL sertifikatas?

Terminas SSL yra santrumpa, reiškianti saugų lizdo sluoksnį. Tai reiškia, kad jūsų duomenys yra suskaidomi į įvairius gabalus arba lizdus, ​​kad trečiosios šalys, pavyzdžiui, įsilaužėlis, jų neleistų perimti..

Tai veikia dviem etapais. Pirmiausia informacija užšifruojama įtraukiant ją į internetinę svetainę, o tada patvirtinama, kad svetainė, su kuria jūs bendraujate, yra tikra.

Pvz., Jei perkate ką nors iš internetinės parduotuvės, SSL sertifikatas yra būdas įsitikinti, kad svetainė buvo patikrinta, ir kad tai nėra hakerio nustatytas netikras puslapis.

Kodėl verta pirkti SSL sertifikatą??

Kalbant techniškai, bet kuri svetainė, norinti įsitikinti savo saugumu, turi naudoti SSL šifravimą.

Tai užtikrins, kad puslapiai nebus užkrėsti ar įsilaužę į įsilaužėlį, o tada visiems, apsilankiusiems svetainėje, bus iškilusi rizika.

Yra keletas skirtingų tipų sertifikatų, kuriuos gali gauti svetainės (į kuriuos pateksime šiek tiek), tai reiškia, kad ne visi puslapiai bus šifruojami vienodai.

Pvz., Kas nors, tvarkantis tinklaraštį, gali pasirinkti supaprastintą versiją, nes nėra susijęs su jokia slapta informacija, tačiau bet kurios rūšies internetinėje parduotuvėje turėtų būti išplėstinis šifravimas, kad būtų užtikrinta, jog nepažeidžiami klientų duomenys..

SSL sertifikatų naudojimo pranašumai

Jei esate svetainės valdytojas, yra keletas priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti ir naudoti SSL sertifikatus. Be akivaizdaus jūsų ir jūsų lankytojų saugumo pranašumo, SSL gali pasiūlyti ir šiuos privalumus.

 • Išlaiko profesionalumą: pagrindinis skirtumas tarp mėgėjų puslapio ir profesionaliojo yra pažymėjimo buvimas. Taigi, jei norite būti rimtai vertinamas kaip verslo ar internetinis prekės ženklas, tuomet turite paspartinti savo veiksmus.
 • Sumažina atmetimo greitį: kai žmonės supras, kad jūsų svetainė nesaugi, jie išeis kuo greičiau. Taigi, norėdami sudominti auditoriją, turite įsitikinti, kad ji turi malonią patirtį.
 • Neleidžia žymėti: jei į jūsų svetainę įsilaužta todėl, kad neturite SSL sertifikato, paieškos varikliai gali jus įrašyti kaip nesaugius, o antivirusinės programos gali uždrausti vartotojams iš viso lankytis jūsų puslapyje. Bandant sukurti internetinį buvimą, tai gali būti didžiulė kliūtis jums.
 • Siūlo pasitikėjimą: net jei klientai nėra susipažinę su jūsų prekės ženklu, pamatę, kad puslapis yra aukštai užšifruotas, rodo, kad esate saugūs ir galite būti pasitikėti slapta informacija.
 • Pagerina reitingą: jūsų pastebėjimas paieškos variklyje gali padaryti arba sugadinti jūsų buvimą internete, o aukštesnio lygio saugumas padės pasiekti aukštesnius paieškos rezultatus, kad galėtumėte pralenkti konkurenciją.

 

SSL sertifikatų tipai

Kaip minėjome, yra keletas skirtingų SSL sertifikatų variantų, kurių kiekvienas apibūdinamas parametrų rinkiniu, kurį turite atitikti.

Nors visi sertifikatai suteikia jūsų svetainės apsaugos lygmenį, tik tam tikri sertifikatai (pvz., „EV SSL“) gali užtikrinti, kad visi duomenys būtų užšifruoti ir prieinami įsilaužėliams. Čia yra labiausiai paplitę sertifikatų tipai, kuriuos galite rasti.

Domeno patvirtinimo SSL

Jei naudojate žemo lygio svetainę (pvz., Tinklaraštį) ir nesutvarkote jokios neskelbtinos informacijos, tada DV SSL gali būti puiki galimybė. Tai gana pigu ir lengva rasti, tačiau jis nesiūlo tiek daug apsaugos.

Šis sertifikatas yra mažiausiai saugus todėl, kad jam nereikia SSL teikėjo patvirtinimo. Tai reiškia, kad jūs, kaip svetainės savininkas, neprivalote patvirtinti visos savo verslo informacijos prieš gaudami pažymėjimą.

Dėl šios priežasties juos taip lengva gauti, nes tai yra daug paprastesnis patvirtinimo procesas.

Organizacijos patvirtinimo SSL

Kitas žingsnis aukščiau DV SSL yra organizacijos patvirtinimas. Norėdami gauti tokio tipo pažymėjimą, turite pateikti patikrinamą informaciją apie savo fizinį verslą, pvz., Adresą ir telefono numerį.

Šis pažymėjimo tipas yra idealus organizacijoms, turinčioms plytų ir skiedinių vietą, taip pat svetainę. Tačiau vis tiek nerekomenduojama tvarkyti neskelbtinos informacijos, tokios kaip kreditinės kortelės.

Išplėstinis patvirtinimo SSL

Tai yra aukščiausias saugumo lygis, kokį tik galite turėti, ir jis būtinas bet kokiam internetiniam verslui, kuris susijęs su operacijomis, vadinamomis „e-komercija“. Taigi, jei turite internetinę parduotuvę ar bankininkystės sistemą, jums reikia „EV SSL“. Šio tipo pažymėjimą reikia griežtai įvertinti jums jį išduodančioje institucijoje.

Tik atlikę visas patvirtinimo procedūras galite gauti patvirtinimą. Kita galimybė gauti EV SSL statusą yra ta, kad jūsų svetainė bus nurodyta su žalios spalvos užrakto simboliu adreso juostoje.

Tai rodo lankytojams, kad jūsų svetainė yra kuo saugesnė ir saugesnė. Galų gale, tai yra geriausias SSL sertifikatas, kurį galite nusipirkti.

Pakaitos simbolis SSL

Dažniausiai svetainėse nėra tokio paties šifravimo lygio kiekviename puslapyje. Taip yra todėl, kad tai padaryti gali būti brangu ir atima daug laiko.

Tačiau paprastas būdas tai išvengti yra gauti „Wildcard“ SSL sertifikatą, kuris leidžia šifruoti visus padomenius iš savo bazinės svetainės.

Pvz., Jei jūsų standartinis domenas yra www.mysite.com, tada galite gauti pakaitos pažymėjimą, apimantį visus padomenius, tokius kaip blog.mysite.com, mail.mysite.com ir pan. Paprastai jūs turite pateikti tik patvirtinimą, kad šie padomeniai yra visos jūsų svetainės dalis, tačiau kai kuriais atvejais gali tekti sukurti atskirus IP adresus, kad gautumėte patvirtinimą..

Apskritai, kuriems reikia „Wildcard SSL“, yra tie, kurie valdo daug padomenių ir nori išlaikyti viską kuo paprasčiau.

Kaip galite gauti SSL sertifikatą?

Visų pirma, SSL sertifikatus išduoda tik tam tikri teikėjai, todėl prieš pradėdami naudotis, turite juos rasti. Peržiūrėsime populiariausių pardavėjų sąrašą ir ten, kur juos vėliau rasite

Tačiau svarbu žinoti, kad pažymėjimo galite gauti ne bet kur.

Paprastai kalbant, sertifikato institucija reikalauja trijų lygių informacijos iš interneto, reikalaujančio SSL šifravimo. Vis dėlto, atsižvelgiant į gaunamo pažymėjimo tipą, gali tekti pateikti daugiau ar mažiau patikrintos informacijos.

IP adresas

Saugumo sumetimais vienam IP adresui gali būti sugeneruotas tik vienas sertifikatas. Vėlgi, „Wildcard SSL“ taip pat gali apimti padomenius, tačiau vis tiek turite turėti patikrintą pagrindinio domeno IP. Jei domenas jums nepriklauso, negalite gauti jo pažymėjimo.

Sertifikato ir parašo užklausa (CSR)

Tai yra bendras šifruotos formos terminas, kuriame gali būti neskelbtinos informacijos. CSR naudojami įvairiems tikslams, įskaitant paraišką gauti SSL sertifikatą. Jūsų pateiktos informacijos kiekis priklausys ir nuo institucijos, ir nuo to, kokio tipo pažymėjimą norite gauti.

Dažniausiai pasitaikančius duomenis sudaro fizinis adresas, įmonių pavadinimai, vietovė ir kilmės šalis.

Daugeliu atvejų sertifikatų institucija (CA) turės CSR formą, kurią galėsite užpildyti, tačiau kartais gali tekti ją sugeneruoti patiems. Apskritai, jei išvardyta informacija yra tiksli ir patikrinama, jums neturėtų kilti problemų dėl patvirtinimo.

WHOIS įrašas

Jei nesate susipažinę su šiuo terminu, WHOIS duomenys nurodo informaciją, nurodytą tam tikro domeno savininkui. Pirkdami domeną, turite pateikti tokius duomenis, kaip vardas ir kontaktinė informacija, kad visi, bandantys surasti svetainės savininką, galėtų tai padaryti greitai ir lengvai..

Kreipdamasi dėl SSL sertifikato, CA patikrins jūsų CSR formos duomenis su WHOIS įrašu ir įsitikins, kad jie sutampa..

Jei dėl tam tikrų priežasčių jie nesutampa, turite pakoreguoti WHOIS duomenis, kad jie atspindėtų dabartinę informaciją, nurodytą jūsų CSR formoje. Priešingu atveju jūs nebūsite patvirtintas.

Kas yra „LetsEncrypt“?

Paprastai tariant, kai gaunate SSL sertifikatą, visa korespondencija tarp jūsų ir teikėjo vyksta rankiniu būdu. Tačiau „LetsEncrypt“ yra automatizuota paslauga, kuri visa tai daro už jus be jokio žmogaus įsikišimo.

Visas procesas yra šiek tiek techninis, tačiau tokio tipo sistemos pranašumas yra tas, kad ji gali viską paversti daug sklandžiau ir vis tiek teikia visas patikras ir autentifikavimą be jokių problemų.

Kadangi programa veikia tik patvirtinus svetainę, nei SSL teikėjui, nei prašytojui nereikia jaudintis dėl sistemos, leidžiančios padaryti klaidų ar spragų saugumui.

Kas suteikia SSL sertifikatus?

Yra nemažai CA, iš kurių galite nusipirkti sertifikatą, o kai kurios yra labiau žinomos nei kitos.Jūs turite įsitikinti, kad jie yra teisėtos institucijos, kad jūsų pažymėjimas būtų galiojantis ir veiksmingas.

Dvi didžiausios institucijos ten yra „Comodo SSL“ ir „Verisign“, todėl drąsiai patikrinkite jas, jei norite gauti sertifikatą.

Yra dar vienas būdas nusipirkti SSL sertifikatus ir tai padaryti per savo prieglobos įmonę. Daugelis žiniatinklio prieglobos siūlo SSL kaip paslaugų parinktį, tai reiškia, kad jie tvarko visus dokumentus ir užtikrina, kad viskas vyktų sklandžiai. Jie iš tikrųjų yra tarpininkas tarp jūsų ir išduodančiosios institucijos.

Bet kodėl jūs turėtumėte naudotis savo prieglobos paslauga? Na, pagrindinis dalykas, kurį lemia tai darantys dalykai, yra tas, kad jūsų žiniatinklio priegloba turi visą informaciją, kurios jums reikia norint patvirtinti savo svetainę.

WHOIS duomenis, IP adresą ir kitus duomenis galima pateikti ir patikrinti per pagrindinį kompiuterį, kad visas procesas būtų paprastesnis. Daugeliu atvejų interneto pavaduotojai siūlo šią paslaugą nemokamai arba už nedidelę kainą, todėl galų gale ji gali būti verta patogumo..

Geriausi SSL sertifikatų teikėjai

Norėdami padėti jums pradėti pirkti SSL sertifikatą, čia pateikiamas aštuonių populiariausių sertifikatų tarnybų sąrašas internete. Kiekvienas iš jų gali suteikti jums reikalingą SSL apsaugą ir yra labai vertinamas kaip saugus.

1. „Comodo SSL“

Ši CA pasaulyje įvertinta kaip pirmoji, todėl tai yra nuostabi vieta jūsų pažymėjimui gauti. Ši kompanija tampa tokia veiksminga, kad jos siūlo 256 bitų šifravimą ir jomis pasitiki visos naršyklės.

Ne tik tai, bet ir „Comodo SSL“ siūlo didelę techninę pagalbą ir 250 000 USD garantiją, jei jūsų svetainė įsilaužta. Metinė „EV SSL“ pažymėjimo kaina yra 249 USD.

2. „IdenTrust“

Ši institucija yra gerai žinoma daugelyje bankininkystės svetainių, todėl jūs žinote, kad tai puikus pasirinkimas. Čia vis dar galite gauti 256 bitų šifravimą ir daugybę palaikymo.

„IdenTrust“ taip pat naudoja patobulintą algoritmą, kad padidintų saugumą. Geriausia, kai kainos yra daug priimtinesnės – dauguma sertifikatų per metus kainuoja nuo 100 USD iki 150 USD.

3. „Symantec“

Nors šio teikėjo kainos yra daug didesnės nei kažkas panašaus į „IdenTrust“, jūs gaunate neįtikėtiną apsaugą ir pavyzdinę garantiją.

Dauguma EV SSL sertifikatų yra apdrausti iki 1,5 milijono USD, tačiau jie gali kainuoti daugiau nei 1000 USD per metus. Kaip ir kiti, „Symantec“ siūlo 256 bitų šifravimą.

4. „GoDaddy“

Daugelis žmonių žino apie šį „Godaddy“, tačiau dažniausiai taip yra todėl, kad jie nori gauti domeną ar priglobti svetainę. Tačiau ši interneto jėgainė taip pat teikia SSL sertifikatus, ir jie yra daug labiau prieinami nei konkurencija. Kainos svyruoja nuo 69 USD iki 300 USD.

5. „GlobalSign“

Jei norite papildomos apsaugos savo svetainei nemokėdami per didelių kainų, „GlobalSign“ yra puiki galimybė. Tai siūlo 2048 bitų šifravimą ateityje, taip pat programas, kurios nustato sukčiavimą. Geriausia, kad jūs galite prisiregistruoti prie vieno domeno tik už 249 USD per metus.

6. Digicertas

„Digicert“ yra dar viena CA, siūlanti 2048 bitų šifravimą, o tai reiškia, kad ji puikiai tinka bet kokioms internetinėms verslo operacijoms. Nors šis teikėjas nėra toks plačiai žinomas kaip kai kurie kiti, juos verta patikrinti. „Digicert“ sertifikatų kainos svyruoja nuo 175 USD iki 595 USD per metus. Jie taip pat teikia neribotą serverio licenciją kartu su savo pažymėjimais.

7. „Certum“

Jei turite biudžetą ir jums nereikia aukšto šifravimo lygio, tada tai gali būti puiki CA. Nors jame siūlomi tik 128 bitų sertifikatai, to daugiau nei pakanka svetainėms, kurios nenaudo su slaptais duomenimis. Taip pat kainos yra daug prieinamesnės – nuo 23 USD iki 299 USD per metus.

8. Patikėk

Ši CA siūlo 2048 bitų šifravimą, taip pat palyginti prieinamas kainas. Tai daro puikiu pasirinkimu bet kuriai internetinei įmonei, norinčiai papildomos apsaugos, nemokant daug daugiau. Kainos svyruoja nuo 180 USD iki 575 USD per metus, „EV SSL“ yra apatiniame spektro gale.

9. Geotrustas

„Geotrust“ siūlo abu SSL sertifikatus, kurie įgalina 256 bitų šifravimą. Jie taip pat siūlo kodo pasirašymą, tai yra būdas naudoti sertifikatų pagrindu sukurtą skaitmeninį parašą pasirašyti vykdomiesiems ir scenarijams, siekiant patikrinti autoriaus tapatybę ir įsitikinti, kad kodas nebuvo pakeistas ar sugadintas nuo tada, kai jį pasirašė autorius, kuris akivaizdžiai siūlo papildomą saugumo lygį. „Geotrust“ siūlomi SSL sertifikatai svyruoja nuo 149 iki 745 USD.

10. Greitas SSL

„Rapid SSL“ yra „Geotrust“ dukterinė įmonė ir neabejotinai yra palankesnis biudžetui, palyginti su jos patronuojančiąja įmone. Jie turi dvi savo „RapidSSL“ sertifikatų parinktis, kurios žada „Apsaugoti vienas domenas su stipriu šifravimu. “ už 59 USD. Kita galimybė yra „RapidSSL“ pakaitos pažymėjimai, kurie „Saugoma neribotas padomenių skaičius su stipriu šifravimu. “ už 249 dolerius. Jie siūlo 10 000 USD garantiją ir iki 256 bitų šifravimą. Kita įdomi šios svetainės savybė yra tai, kad ji leidžia lengvai palyginti jos pasiūlymą su kai kuriais kitais lyderiais, tokiais kaip „Godaddy“, „Globalsign“ ir „Comodo SSL“. čia.

11. Thawte

Kaip ir Geotrustas, „Thawte“ siūlo ir SSL sertifikatus, ir kodų pasirašymą. Jų galimybės svyruoja nuo 149 USD iki 299 USD per metus, tačiau jie taip pat siūlo parinktis pridėti pakaitos SSL už papildomą mokestį. Jų parinktis SSL123 prasideda nuo 149 USD, bet padidėja iki 745 USD, jei nuspręsite pridėti pakaitos parinktį. Jų SSL žiniatinklio serveris prasideda nuo 199 USD, o pridėjus pakaitos SSL, jis padidėja iki 599 USD. Jie siūlo iki 256 bitų šifravimą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Taip pat jų siūlomos garantijos svyruoja nuo 500 000–1 500 000 USD.

12. Tinklo sprendimai

Tinklo sprendimai yra svetainė, kurioje yra beveik viskas, ko jums reikia kuriant svetainę, be abejo, įskaitant SSL sertifikatus. Šis teikėjas turi 5 galimybes nuo 59,99 USD su 2 metų kadencija iki 579 USD su 2 metų kadencija. Jie siūlo „garantijas“ nuo 10 000 USD iki 1 000 000 USD.

Kitos su SSL pažymėjimais susijusios nuostatos

Nors būtina suprasti SSL pagrindus ir kaip visa tai dera. Tai yra „pagrindinis vadovas“. Turime suteikti jums papildomos informacijos, kuri gali būti naudinga ieškant SSL ir kaip ji gali veikti jūsų svetainėje. Taigi, turėdami tai omenyje, šifruokite savo duomenis dar apie kai kuriuos dalykus.

Mažesnis krovos greitis

Turbūt pastebėjote, kad einant į internetinės svetainės kasos skyrių įkelti reikia šiek tiek daugiau laiko nei likusius puslapius. Taip yra todėl, kad šifravimas įsigaliotų sekundę ar dvi. Iš esmės atsitinka tai, kad puslapis su pažymėjimu „paspaudžia“ rankomis su svečio vartotojo kompiuteriu.

Tai užtikrins stabilų ir saugų ryšį ir neleis jokiems trečiosios šalies žmonėms naršyti ir nuskaityti neskelbtinų duomenų.

Pažymėjimo galiojimo laikas

Kaip minėjome mūsų teikėjų sąraše, SSL sertifikatų kainos nurodomos kasmet. Tai reiškia, kad bet kuri sertifikuota svetainė turi mokėti kiekvienais metais, kad viskas būtų atnaujinta ir atnaujinta. Tai taip pat reiškia, kad jei lankotės svetainėje, kurios pažymėjimo galiojimo laikas pasibaigęs, tai nėra taip saugu.

Paprastai jūsų naršyklė ar antivirusinė programinė įranga jums nurodys, ar taip yra, ir jūs turite nuspręsti, ar norite tęsti. Už savo pinigus mes jokiomis aplinkybėmis to nedarytume.

„Green Lock“ duomenys

Kaip minėjome aukščiau, svetainėse, turinčiose apsaugą SSL, adreso juostoje bus žalia užraktas. Svetainė taip pat bus nurodyta kaip https, o ne kaip standartinė HTTP. Taip pat turėtumėte žinoti, kad spustelėjus žalią spyną, rodoma visa visuomenės informacija.

Ši informacija yra apie bendrovę, kuriai priklauso svetainė, taip pat apie sertifikatus išduodančią instituciją. Tai yra dar vienas būdas lankytojams patikrinti bet kurio apsilankyto puslapio saugą. Taigi, jei svetainėje nėra užrakto, tuomet turėtumėte būti atsargūs.

Pažymos diegimas

Vienas svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti kreipiantis dėl pažymėjimo, yra tai, kad jūs turite jį įdiegti savo svetainėje. Tai yra dar viena priežastis, dėl kurios žmonės mėgsta eiti per savo žiniatinklio prieglobą, nes dažniausiai priimančioji siūlys tai padaryti už jus.

Be to, jei turite svetainę, esančią bendro naudojimo žiniatinklio serveryje, vistiek neturėsite tiesioginės prieigos prie jos. Tai svarbu atsiminti, kad netyčia nemokėtumėte už tai, ko net negalite naudoti.

HTTP laipsniškas nutraukimas

Taip gali būti ir neįvykti, tačiau vis populiarėja mintis, kad visa veikla internete turėtų būti užtikrinta naudojant SSL. Tai reiškia, kad svetainės, kurios neturi sertifikato, bus pašalintos iš paieškos variklių arba visiškai panaikintos.

Galvojama apie tai, kad pareikalavus visų svetainių sertifikatų, internetas apskritai taps daug saugesne vieta, tačiau faktas yra tas, kad gali būti sunku įgyvendinti tokią visa apimančią strategiją, ypač atsižvelgiant į plačią interneto taikymo sritį..

Vietos įstatymai ir kiti teisės aktai nustato, kokio tipo svetainėse reikia turėti SSL sertifikatus. Šiuo metu SSL nereikia šifruoti tik tiems, kurie klasifikuojami kaip įtraukimo į svetainę sąrašai, arba bet kuriems tinklalapiams, kurie nesusiję su klientų informacija.

Viena didžiausių tokios apsaugos reikalaujančių problemų yra ta, kad ji gali kainuoti daug pinigų. Kai kuriems tinklalapiams gali būti draudžiama mokėti kelis šimtus dolerių per metus, ypač jei jie turi valdyti kelis domenus ar IP adresus.

Galbūt, jei išlaidos sumažėtų, būtų lengviau palaipsniui atsisakyti visų nesaugių svetainių, tačiau bus įdomu pamatyti, kaip visa tai vyksta kartu.

Išvada

Kaip matote, yra daug dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti žiūrint į SSL sertifikatus. Apskritai, kiekvienas yra atsakingas už tai, kad internetas būtų saugi vieta. Tai reiškia, kad jei priglobiate svetainę, turėtumėte ją kuo greičiau užšifruoti.

Laimei, dabartinis SSL pažymėjimų paplitimas kartu su paprastu saugios svetainės aptikimo metodu reiškia, kad dauguma žmonių gali būti prisijungę internete, nerizikuodami užsikrėsti kokia nors kenkėjiška programa.

Paprastai problema iškyla apsilankius nesaugioje svetainėje arba atsisiunčiant ką nors iš nesaugaus šaltinio. Iš esmės nėra jokios priežasties, dėl kurios naršydami internete turėtumėte jaustis nesaugūs.

Tikimės, kad šis vadovas atsakė į visus jūsų klausimus, susijusius su SSL pažymėjimais, ir tikimės, kad jis padėjo jums rasti geriausią jums SSL sertifikatų teikėją..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map