7 geriausios žiniatinklio prieglobos palaikymo ir klientų aptarnavimo kompanijos

Jūs nusipelnėte geriausios žiniatinklio prieglobos palaikymo, nes esate nuostabi. Ir per daug užimtas, kad gaišti laiką.


Geriausias žiniatinklio prieglobos palaikymas - jūs to verti!

Geriausias žiniatinklio prieglobos palaikymas - jūs to verti! Geriausias žiniatinklio prieglobos palaikymas – jūs to verti!

Dėl blogo klientų aptarnavimo galite susipainioti, pykti ir prarasti pinigus.

Tai turbūt svarbiausias dalykas žiniatinklio prieglobos srityje.

Kodėl?

Jei nebūsite interneto kūrėjas ar IT profesionalas, susidursite su žiniatinklio prieglobos problemomis.

Tai yra gyvenimo faktas, kaip mirtis ir mokesčiai.

Taigi kuo galite pasitikėti, jei norite gauti klientų aptarnavimą žvaigždutėmis? Mes ieškojome geriausio ir žemiausio geriausio ir pateikėme juos čia.

1. „SiteGround“ – geriausias # palaikymo kompiuteris

„SiteGround“ absoliučiai išmuša jį iš parko su savo klientų palaikymu.

Jie greiti, mandagūs ir eina aukščiau ir už jos ribų palaikyti tave.

Ši svetainė yra priglobta „SiteGround“, nes jie tiesiog nuostabūs.

Negaliu pasakyti, kiek kartų turėjau problemų su kaulų galvomis ir jie man iškart padėjo.

Tiesą sakant, jų klientų aptarnavimo laikas yra geriausias versle.

Mano paties bandymai rodo, kad jie atsako mažiau nei vieną minutę tiesioginiuose pokalbiuose ir per dešimt minučių kai paskelbiate bilietą.

Dabar tai tik mano pačios bandymai, bet daugelis sakys tą patį.

Jei norite tikėtis geriausio klientų aptarnavimo pagrindinio kompiuterio – eikite į „SiteGround“. aš rimtai.

„PC Mag“ tai pasakė apie „SiteGround“: „Jūs mokate šiek tiek daugiau už šiek tiek mažiau už technines savybes, tačiau dėl patikimo saugumo, klientų aptarnavimo ir vadovėlių ši žiniatinklio priegloba tampa ypač draugiška mažoms įmonėms ir naujiems žiniatinklio valdytojams“.

2. WP variklis – geriausias verslo svetainėms „WordPress“ 

Vienas didžiausių „WP Engine“ platformos pranašumų yra jų įmontuotos atsarginių kopijų ir kenkėjiškų programų nuskaitymo paslaugos. Kadangi tai įtraukta į jūsų domeno prieglobos paslaugą, galite sutaupyti daugybę pinigų kiekvieną mėnesį.

WP variklis yra žinomas dėl to, kad teikia greičiausią prieglobą rinkoje. Daugelis vartotojų nurodė, kad svetainių greitis žymiai pagerėja perkėlus į įmonės serverius. Be to, dėl lengvo perkėlimo proceso, galite lengvai perdaryti savo svetainę iš „WP Engine“.

Klientų palaikymas taip pat šviečia „WP Engine“. Tiems, kurie naudoja „WordPress“ svetainėms kurti, „WP Engine“ darbuotojai yra ypač gerai išmanantys trikčių šalinimo problemas populiarioje svetainių kūrimo platformoje. Klientų atsiliepimai užsiminė apie prieglobos įmonės aistrą sakydami, kad jie jaučiasi vertinami ir kad jų klausimai yra svarbiausias prioritetas.

Turbūt geriausios „WP Engine“, kaip prieglobos paslaugų teikėjo, savybės yra puiki sustojimo svetainės savybė. Naudodamiesi šia funkcija galite lengvai paleisti svetainę taip, tarsi ji būtų internete prieš paskelbdama, leidžianti patikrinti, ar nėra klaidų ir kitų svarbių galimų problemų.

Apžvalginiai leidiniai taip pat mėgsta „WP Engine“. Tokios savybės kaip neribotas duomenų perdavimas, kasdieninės atsarginių kopijų kūrimas, kenkėjiškų programų nuskaitymas ir jų svetainės išdėstymas – tai daro „WP Engine“ populiaria platforma.

3. A2 priegloba – ypač greitas priegloba ir palaikymas

Kai kalbama apie pigią ir greitą bendrą hostingą, „A2 Hosting“ imasi torto. Kai greitis yra iki 20 kartų greitesnis nei kitų pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjų, neabejotinai rekomenduoju juos naudoti per „standartinius“ bendrus prieglobos serverius.

Teikiantis aukščiausios klasės paketus energijos vartotojams, „A2 Hosting“ yra puikus pasirinkimas vartotojams, ieškantiems aukščiausios kokybės prieglobos paslaugų. A2 siūlo automatinio serverio konfigūravimo paslaugas, kurios leidžia „WordPress“ puslapius įkelti iki 6 kartų greičiau. Be to, jūs gaunate prieigą prie unikalių „WordPress“ prisijungimo URL ir automatinių A2 optimizuotų naujinimų. Norėdami išnaudoti „WordPress“ vartotojams siūlomus privalumus, „A2“ leidžia vartotojams pasiekti „ReCaptcha“ technologiją „WordPress“ prisijungimo puslapiuose..

„A2“ priegloba įvertinta kaip viena geriausių svetainių, teikiančių naujausias skaidrumo galimybes, susijusias su veiksnumo statistika ir įkainiais. Nuosekliai laikydamasi nuomonės, kad įmonė atnaujina savo svetainę įmonės serveriuose, įmonė klientams pateikė standartinius 100 proc..

Vartotojų saugumas yra dar vienas svarbiausių „A2 Hosting“ komandos prioritetų. Turėdami atsargines serverio atsargines kopijas ir nemokamas „HackScan“ paslaugas, garantuojate ne tik saugius domenus, bet ir sutaupytus pinigus už kitaip brangias saugos ir apsaugos nuo įsilaužimo paslaugas..

Galiausiai „A2 Hosting“ skirta klientų aptarnavimo iniciatyvoms. Tiesą sakant, BBB suteikė įmonei A + reitingą klientų aptarnavimo srityje. Kai per trejus metus jūsų įmonė turi tik keturis registruotų klientų skundus, žinote, kad teisingai dirbate su klientais. A2 dažnai siūlo klientų apklausas, kad jų palaikymo praktika būtų progresyvi.

Jie gali pasigirti gana greitu palaikymo ciklu, gera technine pagalba ir daugybe papildomų funkcijų. Neseniai buvo šiek tiek pašnekėta apie tai, kad jų palaikymas yra šiek tiek lėtas, tačiau jų komanda man pasakė, kad tai buvo tik laikina.

Prieš prisiregistruodami, pirmiausia kalbėkitės su jų pardavimų palaikymo komanda ir sužinokite, kaip jums tai patinka.

Norite daugiau skaityti? Peržiūrėkite mūsų „A2 Hostingas vs„ SiteGround “įrašą, kad perskaitytumėte, kuris iš dviejų, mūsų manymu, yra geresnis.

4. „Kinsta“ – tikri IT technikai, kurie jums padeda

Taigi vienas dalykas, dėl kurio „Kinsta“ yra be galo puikus, yra tai, kad jūs gaunate 1 lygio palaikymo agentai. Vietoj „klientų palaikymo“ jums padeda tikrieji IT technikai ir tikri interneto kūrėjai. Jie žino „WordPress“ ir iš vidaus, ir jiems nereikia „klausti savo vadovo“ dėl pagrindinių techninių problemų.

Nors tai gali būti brangesnė „Kinsta“, ji jums geriau. Ir nors „Kinsta“ gali pradėti šiek tiek aukščiau savo prieglobos planų, mes manome, kad tai absoliučiai neprivalomas dalykas realiam verslui. Jei pagalvosite, geras „WordPress“ kūrėjas ar techninė pagalba, padėsianti nustatyti jūsų žemos kokybės prieglobos sąranką, grąžins jums 50–150 USD valanda. Tačiau „Kinsta“ planai prasideda nuo 30 USD per mėnesį – gana lengva matematika.

Dar daugiau – pasakykite man, kiek kainuoja įsilaužimas į jūsų įmonę? Remiantis tyrimais, kenkėjiškos programos, įsilaužimai, DDO ir kt. Vidutiniškai kainuoja įmonėms

5. „Bluehost“ – nauja ir patobulinta pagalba

„Bluehost“ žino visi. Visi žinome, kad jie yra labai pigūs, tačiau jų palaikymas nėra pats didžiausias, tiesa?

Na, per pastaruosius kelerius metus jie nepaprastai pagerėjo. Po vartotojų skundų jie patobulino žaidimą ir pradėjo teikti geresnį produktą su geresne pagalba.

Viena vertus, mes mėgstame, kad jie yra didelio masto kompiuteriai, turintys žemas kainas ir tinkamą palaikymą, kita vertus, mes rekomenduojame dar keletą šiame puslapyje esančių kompiuterių virš jų.

6. „InMotion Hostingas“ – 100% JAV palaikymo komanda

Dėl geros priežasties klientų aptarnavimas dažnai pateikiamas „InMotion“ rinkodaros centre ir centre. Su 100% JAV įsikūrusia klientų aptarnavimo komanda galite būti tikri, kad lengvai perduodate savo problemas „InMotion“ specialistams. Dėl daugybės palaikymo galimybių, įskaitant pokalbius, el. Paštą, telefoną ir kitas palaikymo funkcijas, galite betarpiškai susisiekti iš bet kurios pasaulio vietos..

„InMotion“ įrodė, kad pageidautina, kad jų veikimo laikas būtų teikiamas svetainėms, kurios atnaujina savo serverius. Pramonės standartas yra nuolat pasiekiamas – 99,9%, todėl buvo visiškai išvengta didesnio žlugimo, kaip pastaruoju metu patyrė kai kurios kitos prieglobos svetainių kompanijos..

Apžvalgos svetainėse patinka pabrėžti daugybę nemokamų įrankių, kuriuos „InMotion“ teikia savo klientams, bei puikias klientų aptarnavimo galimybes. Tiesą sakant, „PC Mag“ pasirinko „InMotion“ kaip svarbiausią jų valdomo „WordPress“ prieglobos pasirinkimą.

7. Smagratis – mielas palaikymas projektavimo agentūroms

Smagratis padarė savo vietą pasaulyje kaip dizaino agentūrų prieglobos įmonė. Jie siūlo planus, leidžiančius kūrybinėms agentūroms lengvai perparduoti ir valdyti klientų prieglobą. Taigi, jei jūs esate agentūra – jie puikiai tinka jums, o jų palaikymas visą parą ir visą parą neleido jums.

Apie jų palaikymą jie teigia:

Palaikymas. Mūsų komanda 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę gali naudotis tiesioginiais pokalbiais. Jie visi yra šios srities ekspertai, todėl gali padėti viskuo, pradedant keista klaida ir baigiant rekomendacija dėl papildinio.

„Flywheel“ palaikymo trūkumas yra tas, kad jie siūlo pokalbių palaikymą tik mokantiems klientams <250 USD per mėnesį. Jei norite palaikymo telefonu, turite mokėti daugiau. Dienos pabaigoje aš asmeniškai bijojau paskambinti palaikymo telefonu, kad su manimi viskas gerai, bet tai tikrai priklauso nuo jūsų norų.

Jūsų prieglobos tyrimų kontrolinis sąrašas

Gerai, mes žinome, kad klientų aptarnavimas yra kritinis, tačiau į ką dar turėtumėte atsižvelgti, spręsdami dėl pagrindinio kompiuterio? Čia yra milijonas prieglobos planų – kaip jūs netgi pradedate išsiaiškinti geriausią?

Supainioti tokiais terminais kaip „LInux“, „cPanel“, CDN ir kt. Mes gavome. Štai ką turėtumėte atsižvelgti:

 • Ką interneto prieglobos tipas ar reikia? Ten yra labai daug. Apskritai, jei esate maža įmonė, galite eiti su bendro naudojimo prieglobos planu, pavyzdžiui, tuo, ką siūlo „SiteGround“ ir „Bluehost“. Jei esate šiek tiek didesnis verslas, turėtumėte apsvarstyti arba debesies, arba VPS, prieglobą. Dar didesnė? Eikite su specialiu priegloba.
 • Ar įtrauktas domeno vardas? Verslui tai nėra didelis dalykas. Bet jei esate mažas verslas, priegloba, siūlanti nemokamą domeno vardą, yra labai naudinga.
 • Nemokami SSL sertifikatai. Tiek daug šeimininkų siūlo nemokamą SSL sertifikatą šiomis dienomis, aš nuoširdžiai nepasitikiu tais, kurie to nedaro.
 • Uptime ir prastovos. Turėtumėte tikėtis, kad priimančioji šalis apie tai kalbės skaidriai. Norite kažko panašaus į 99,99%. Galiausiai kompiuteris, kurio veikimo laikas 98%, reiškia, kad jūsų svetainė visiškai neveikia 7 ir daugiau dienų per metus!
 • Priedai – tai apima daug, bet jūs norite atsižvelgti į tai, ar jūs būsite nugludinti ir suplanuoti dėl kiekvieno mažo priedo, ar jei prieglobos įmonė yra dosni ir siūlo jums daug nemokamo. Mes nustatėme, kad „SiteGround“ yra vienas iš geriausių, į kurį įtraukta daug funkcijų už mažą kainą, taip pat „WP Engine“ ir „A2“ priegloba..
 • Pinigų grąžinimo garantija: dauguma šeimininkų siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Superstarams patinka „WP Engine“ pasiūlymas – 60 dienų.

Jau esate pradėję gerą pradžią – darote savo tyrimus ir palyginote. Greitas jūsų sprendimas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map