Fotografų svetainių kūrėjai: 4 geriausi variantai sukurti svetainę (2020 m.)

Fotografų svetainių kūrėjai: 4 geriausi variantai sukurti svetainę (2020 m.)

Fotografų svetainių kūrėjai: 4 geriausi variantai sukurti svetainę (2020 m.)

Jūs esate fotografas, bet neturite svetainės.


Jūsų „Instagram“ yra gražus, tačiau esate supainiotas.

Kur pradėti fotografijos svetainės sukūrimą ir prieglobą?

Pažvelkime į keturias geriausias fotografo galimybes pradėti.

fotografas, kuriantis svetainę

Fotografijos verslo svetainės kūrimas labai skiriasi nuo jūsų vidutinės svetainės.

Tai PRIVALO sutelkti dėmesį į gražią fotografiją, o visa kita yra antraeilis dalykas.

Be to, vaizdai gali užimti daug vietos saugykloje – taigi, jūs negalite susidoroti su silpnais saugojimo apribojimais.

fotografijos svetainių kūrėjas

Štai kodėl jums, fotografui, einant pas įvairius svetainių kūrėjus, svarbu rasti tinkamą variantą, kuris parodytų jūsų darbą ir išsamiai apibūdintų jūsų paslaugų galimybes..

Kaip fotografas, jūs jau turite pakankamai darbo su savo plokštele nustatydami ir fotografuodami; nuotraukų redagavimas ir palietimas; taip pat organizuoti juos į pristatomą albumą.

Fotografai dažniausiai nori tokios svetainės, kuri leistų jiems lengvai susikurti ir sukurti savo svetainę. Jei norite naudoti šias specifines galimybes, norite greitai ir lengvai rasti svetainių kūrėją.

Vis dėlto jūs vis dar norite, kad būtų galima lanksčiai pritaikyti svetainę, kad galėtumėte pritaikyti savo svetainę pagal savo unikalų stilių.

fotografas kelyje į svetainę

Taip pat norėsite, kad pagrindinis kompiuteris pateiktų įvairias CMS parinktis ir vaizdų galerijos parinktis, kad būtumėte tikri, ar gausite norimą vaizdą.

Kita svarbi kokybė, kurios reikia ieškoti kuriant svetainę patikima saugojimo atsarginė kopija ir greitis. Fotografijos svetainėms, kuriose demonstruojate savo darbą, reikia daug saugyklos, nes reikalaujama didelių, aukštos kokybės ir suredaguotų nuotraukų saugojimo reikalavimų..

Eikite su šeimininku, kuris išlaiko greitį ir galimybes, net jei susiduria su daugybe saugyklų.

Visų pirma, jūs norite pasirinkti svetainių kūrėją, kuris turi Puikus klientų aptarnavimas ir vartotojo palaikymas. Nesvarbu, ar gerai įvertintas tam tikras dalykas, gali kilti su paslauga susijusių problemų arba jums gali prireikti tam tikrų patarimų, susijusių su tam tikromis svetainės funkcijomis. Gera klientų palaikymo komanda gali padaryti didelę įtaką jūsų buvimui internete.

Pasinerkime į geriausias fotografų svetainių prieglobos galimybes.

1) Formatas: geriausiai įvertintas portfelio kūrėjams

Formatas yra internetinė platforma, specialiai sukurta meno profesionalams, norintiems parodyti savo profesionalų aplanką. Gudbuy.com atliktoje 2016 m. Apklausoje nustatyta, kad „Format“ klientų pasitenkinimo procentas buvo didžiausias tarp internetinių portfelių kūrėjų – 95 proc..

Formatas leidžia menininkams ir fotografams pritaikyti savo svetainę pagal stilių, kuris, jų manymu, geriausiai tinka jų darbo temai. „Formatas“ yra pasirinkta žiniatinklio platforma, skirta daugeliui profesionalių fotografų ir ne visą darbo dieną.

Formatas suteikia galimybę lengvai naudotis žiniatinklio kūrimo priemone, kuri yra labai lanksti ir pritaikoma kliento dizaino poreikiai. Internetinės prekybos ir elektroninės komercijos komponentas yra kiekvieno „Format“ žiniatinklio prieglobos plano kainų lygis. Fotografai nuolatos redaguoja savo turinį ir savo svetainės dizainą. Dėl formatų pakeitimų ir pritaikymo labai neskausminga atlikti net naudojant planšetinį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį.

Formatas kruopščiai patenkina fotografų, kurie nori išlaikyti nuoseklų ir turtingą savo tinklaraščio komponentą, poreikius. Dėl galingo vaizdų internetinių dienoraščių fotografavimo tinklaraščius galima greitai ir neskausmingai kurti, peržiūrėti ir redaguoti.

Daugelis kitų žiniatinklio prieglobos kūrėjų nesugeba tinkamai išspręsti šio komponento. Formatas yra vienas iš labiausiai vertinamų pagrindinių funkcijų, kurias ji numato, jog fotografai greičiausiai naudos.

Formatas taip pat suteikia nepaprastą įspūdį kliento patikrinimo funkcija tai leidžia jums profesionaliai supakuoti savo darbus klientams.

Formato klientų palaikymas yra naudingas ir efektyvus. Daugumos klientų problemos išsprendžiamos per 23 valandas.

Čia yra bendrosios „Formato“ funkcijos, įtrauktos į visus planus:

 • Greitas ir draugiškas palaikymas visą parą
 • Formatuoti galerijų programą
 • Paskelbkite ir atnaujinkite „Adobe Lightroom“ formą
 • Kliento įrodymas
 • Išmanioji tipografija
 • Dinamiškos temos
 • Lankstūs puslapiai ir išdėstymas

Čia yra jūsų „Format“ prieglobos parinktys:

Entuziastas 6 USD / mėn

 • 100 vaizdų
 • 3 Laikykite gaminius
 • 15 puslapių

Pro 12 USD / mėn

 • 1 000 vaizdų
 • 20 parduotuvių produktų
 • Neribotas puslapių ir tinklaraščių įrašų skaičius
 • 5 000 įrodomųjų vaizdų
 • Nemokamas domenas
 • Individualizuotas CSS ir HTML redagavimas

Neribota 25 USD / mėn

 • Neribotas vaizdų skaičius
 • Neribotas prekių kiekis parduotuvėje
 • Neribotas puslapių ir tinklaraščių įrašų skaičius
 • Neribotas įrodymų vaizdas
 • Nemokamos „Premium“ temos
 • Nemokamas domenas
 • Individualizuotas CSS ir HTML redagavimas

Visos šios žiniatinklio prieglobos paslaugos suteikia puikią interneto prieglobos platformą fotografams, kuriantiems savo svetainę.

Prieš nuspręsdami, kurį žiniatinklio prieglobos planą naudoti kartu su savimi, turite sužinoti, ko norite ir ko tikitės iš savo svetainės. Pabandykite pasidaryti savo dabartinio darbo aprašą, supraskite, kokiai meninei kategorijai jūsų darbas priklausytų. Tai padės jums nuspręsti, kaip norite parodyti savo darbus ir kokią auditoriją bandote pasiekti.

2) Erdvė: lengvai paleidžiami ir gražūs šablonai

Kvadratas yra populiarus pasirinkimas tarp fotografų dėl jų profesionalios, elegantiškos, aukštos kokybės, tačiau supaprastinto internetinio puslapio dizaino. „Square“ erdvė yra plačiai naudojama laisvai samdomų vertėjų, kurie ypač pabrėžia savo svetainės estetiką.

Iš anksto įdiegti dizaino šablonai, kuriuos „Squarespace“ siūlo savo vartotojams, suteikia labai struktūruotą pagrindą, kuris elegantiškai demonstruoja jūsų darbą, kad būtų užtikrinta optimali estetika. Be nuostabių šablonų, „Squarespace“ interneto kūrimo priemonė yra labai lengva naudoti ir yra populiari tarp fotografų.

„Squarespace“ siūlo daug funkcijų, skirtų pabrėžti jūsų meninę kūrybą. Šios meniškos savybės apima modernūs šablonai, stiliaus redaktorius, įmontuotas svetainėse mobiliesiems, tinkintas CSS, tinkinamas turinio išdėstymas, nemokami „Google“ šriftai, diagramų blokai ir vaizdo įrašų fonai.

Nors „Squarespace“ yra mėgstama daugelio kūrybinių profesionalų dėl meninių galimybių, daugeliui įsivaizduojamų laisvai samdomų vertėjų tai gali atrodyti ribojanti. „Square“ erdvę galima pritaikyti pagal turinio išdėstymą, šriftus ir stilių, tačiau daugelis skundžiasi, kad bendrieji šablonai neatitinka jų specializuotos dizaino temos. Šiai specialistų grupei gali būti palanki priimančioji įmonė, turinti interneto kūrimo priemonę, siūlančią labai tinkinamus šablonus.

„Squarespace“ taip pat siūlo 14 dienų nemokamas bandymas, nors tai nesuteikia daug laiko eksperimentams su žiniatinklio priegloba atsižvelgiant į SEO galimybes, tai leis jums žaisti su „Squarespace“ dizaino aspektais, kad pamatytumėte, ar jums patinka formatas.

„Squarespace“ kainodara siūlo žiniatinklio prieglobos paslaugas vidutinėmis ir vidutinėmis kainomis. Jei norite tiesiog parodyti savo darbą nuotraukų galerijoje su informacija apie save ir savo darbą, tuomet galite pasirinkti asmeninį planą. Bet jei norite parduoti savo originalius spaudinius savo svetainėje, geriausia yra verslas ar pagrindinė internetinės parduotuvės parinktis.

Asmeninis planas: 12 USD / mėn

 • Neribotas puslapių, galerijų ir tinklaraščių skaičius su neribota pralaidumo saugykla ir 2 bendraautoriais
 • Mobiliesiems optimizuota svetainė
 • Svetainės metrika
 • Įtraukta nemokama tinkinto domeno SSL apsauga
 • Klientų aptarnavimas visą parą

Verslo planas: 18 USD / mėn

 • Visos asmeninio plano savybės
 • Profesionalus „Google“ el. Paštas
 • 100 USD „Google AdWords“ kreditą
 • Parduokite neribotą kiekį produktų ir priimkite aukas
 • 3% operacijos mokestis
 • Reklaminiai iššokantys langai
 • Visiškai integruota elektroninė komercija

„Squarespace“ taip pat siūlo 50% nuolaidą pirmaisiais metais studentams, kurie prisiregistruoja savo akademiniu el. Pašto adresu.

3) „WP Engine + Semplice“: geriausias pasirinkimas pažengusiems fotografams

Norite ko nors daugiau nei tik įprastos gamyklos internetinės svetainės kūrėjo?

Galbūt norite labiau valdyti ir tinkinti, bet nenorite koduoti nuo nulio.

Turime jums naują sprendimą: „Spotify“ dizainerio Tobiaso Van Schneiderio „Semplice“ tema suderinkite su „WP Engine“, kad gautumėte maksimalią galią.

Tai, ką gausite, yra geriausias iš abiejų pasaulių.

Jūs naudojate labai greitą prieglobą ir turite gražią temą, skirtą tik fotografams.

„semplice“ temos peržiūra

Tai geriausia pažengusiems fotografams, kuriems reikia daugiau saugojimo, pritaikymo ir bendro valdymo.

Nerekomenduojame šios sąrankos pradedantiesiems, nes tai gali apsunkinti dalykus ir sulėtinti jūsų progresą.

Daugelis fotografų ir laisvai samdomų vertėjų mėgsta naudoti „WordPress“ platformą, kad būtų patogiau naudotis, susipažinimas ir kita nauda. Jei jūs priklausysite šiai grupei, rasite visiškai naują internetinių hostingo kompanijų, kurios specializuojasi, pasirinkimo pasaulį „WordPress“ talpinimas.

Išskirtinis „WordPress“ prieglobos fotografams tinklapis turėtų būti „WP Engine“. Didelė fotografų problema yra ta, kad jų turiniui paprastai keliami dideli saugojimo reikalavimai, tokie kaip didesnės didelės raiškos nuotraukos jie gali būti labai suredaguoti ar paliesti.

Tai gali suvaržyti svetainės greitį, o tai labai neigiamai paveiks svetainės SEO galimybes. Taigi gali būti vertingiau pasirinkti aukštos kokybės greitą pagrindinį kompiuterį su daugiau atminties, jei biudžetas leidžia.

Nors nežinoma, kad „WP Engine“ turi labai paprastą ir lengvai naudojamą žiniatinklio kūrimo įrankį, verta jį įdėti čia, kad pabrėžtumėte jo aukštą kokybę ir profesinės galimybės.

Štai kodėl „WP Engine“ yra labai gerbiamas ir naudojamas profesionalių fotografų. WP variklis siūlo aukštos kokybės talpinimą, turintį daug saugyklų ir didelį greitį. Taip pat buvo žinoma, kad „WP Engine“ yra labai lanksti ir pritaikoma pritaikyti jūsų specifinei dizaino temai.

„WP Engine“ taip pat turi vieną iš labiausiai pagalbos ir veiksmingiausių klientų palaikymo komandų žiniatinklio prieglobos pramonėje. Jie taip pat siūlo nemokamą migraciją, jei perjungiate iš kitos žiniatinklio prieglobos paslaugos.

Nors WP variklis kainuoja 35 USD / mėn. Už paleidimo planą, jis tikrai atsipirks, jei gausite didelį mėnesinį srautą. Jei nesate tikri dėl staigios kainos, „WP Engine“ siūlo 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taigi, jei išbandysite ir negalvojate, kad paslauga yra verta jūsų pinigų, viską grąžinsite..

WP variklio lenktynės

Štai ką sudaro „WP Engine“ paleidimo planas (35 USD / mėn.):

 • 10 GB vietinės atminties
 • 50 GB pralaidumo
 • „Dev“, „Stage“, „Prod“ aplinkos
 • Perleidžiamos vietos
 • PHP 7 paruoštas
 • Didelis FS
 • Visuotinis CDN
 • Puslapio našumas
 • Automatizuoti SSL sertifikatai
 • 24/7 pokalbių palaikymas

Plius – pasinaudodami mūsų nuoroda gausite 3 mėnesius nemokamai

4) „Wix“: lengva naudoti, tačiau turi trūkumų

„Wix“ fotografijos svetainėms

„Wix“ yra plačiai naudojamas fotografų tarpe labai lengvai pritaikomas ir paprasta naudoti interneto kūrimo priemonę. „Wix“ galima nemokamai įsigyti tiek laiko, kiek norite, tačiau jei jums reikia profesionalių funkcijų, tokių kaip jūsų domeno vardas ar prioritetinis palaikymas, turite pasirinkti vieną iš jų penkių „premium“ planų. Nemokamas „Wix“ planas siūlo daug naudingų funkcijų, tokių kaip:

 • Prieiga prie plačios vaizdų, iliustracijų ir piktogramų kolekcijos. Visiškai pritaikomi ir 100% NEMOKAMAI naudojami jūsų „Wix“ svetainėje.
 • 500 MB saugyklos ir iki 500 MB pralaidumo
 • Neribota prieiga prie visų „Wix“ palaikymo programų, straipsnių, vaizdo įrašų vadovėlių ir dar daugiau

Nemokamas pasirinkimas yra puikus pradedantiesiems bet jei jūsų srautas padidėja, jums reikia daugiau saugyklos vietos ir pralaidumo ir nenorite, kad „Wix“ skelbimai būtų rodomi jūsų svetainėje, turėsite naujovinti į priemokos planą.

Jei naudojatės fotografavimo svetaine, kurioje yra didelis srautas ir reikia didelių saugyklų, tai būtų aukščiausios kokybės planas Neribotas planas – 14 USD / mėn. Šis planas ne tik siūlo neribotą pralaidumą ir 10 GB saugyklos vietos be „Wix“ skelbimų, bet ir siūlo vertingas SEO funkcijas.

Jei norite savo svetainėje parduoti originalius atspaudus, „Wix“ leidžia jums sudaryti el. Prekybos operacijas su jais elektroninės komercijos planai. Šis planas suteikia jums 20 GB saugyklos vietos ir internetinės parduotuvės pranašumus.

Santrauka: Išbandykite nedaug, tada nusileiskite

fotografas, kuriantis svetainę

Kai išsiaiškinsite, kokią auditoriją norite pasiekti, suprasite jos elgesį ir kokio tipo turinį jie nori vartoti. Atsižvelgę ​​į visus šiuos veiksnius, be abejo, pasirinksite tinkamą pagrindinį kompiuterį.

Pateikti ryžtingą atsakymą, Formatas yra mūsų pasirinkimas geriausiam visų lygių fotografų šeimininkui. Formatas yra specialiai sukurtas menininko kūrybai pabrėžti. Jų bendruomenė ir palaikymas yra labai patyrę menininko norą ir problemas, parodyti savo darbus.

Nepaisant to, jei esate fotografas, turintis labiau specializuotų poreikių, jums gali būti naudinga naudoti kitus šeimininkus. Jei jus labiau domina didelio masto pardavimai tiesiogiai iš savo svetainės, užuot demonstravę savo darbus ir pritraukiantys klientus, „Squarespace“ gali būti geras pasirinkimas. Jei esate labai patyręs ir labai profesionalus fotografas, kuris tikisi didelio srauto ir turi daug didelių aukštos skyros nuotraukų WP variklis taip pat gali būti puikus pasirinkimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector