Galutinis žiniatinklio prieglobos perkėlimo vadovas – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužės mėn

Internetinės informacijos palaikymas yra gyvybiškai svarbi jūsų verslo operacijų dalis. Jūsų svetainė tarnauja kaip virtualus jūsų prekės ženklo atvaizdas ir stengiasi padidinti jūsų klientų ir potencialių klientų žinias apie jūsų teikiamus pranašumus. Augant jūsų verslui, greičiausiai jūsų interneto prieglobos poreikiai pasikeis. Perkelti svetainę naujam kompiuteriui nėra taip paprasta, kaip tiesiog sukrauti keletą dėžių ir pakrauti judantį sunkvežimį.


Virtualiame pasaulyje yra keletas žingsnių, kuriuos turite atlikti, jei norite perkelti savo svetainę iš vienos prieglobos paslaugos į kitą. Pagrindinis tikslas yra neveikti prastovų, kai klientai ir potencialūs klientai proceso metu negali pasiekti jūsų svetainės. Atlikę šiuos veiksmus turėtumėte sugebėti įvykdyti šią užduotį nepastebėdami virtualiojo pasaulio pokyčių.

 1. Raskite žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją

Žiniatinklio priegloba yra paslauga, leidžianti jūsų verslui turėti svetainę, prieinamą visiems, turintiems interneto ryšį. Todėl žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas yra ta įmonė, kuri savo duomenų bazėje suteikia vietos saugoti failus, reikalingus jūsų svetainei paleisti. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo pasirinkimas nėra sprendimas, kurį turite priimti lengvai. Štai keli dalykai, kuriuos reikėtų atsiminti ieškant žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo.

 • Operacinės sistemos atitikimas

Vienas iš svarbiausių elementų, kurių jums reikia ieškoti naujame interneto prieglobos paslaugų teikime, yra įdiegta operacinė sistema. Turite įsitikinti, kad tai ta pati sistema, kurią naudoja jūsų senasis interneto prieglobos paslaugų teikėjas. Išlaikant tą pačią operacinę sistemą, galima supaprastinti perkėlimo procesą nesukeliant paslaugų pertraukimo.

Daugiausia prieglobos yra „Linux“ serveryje, o dauguma didžiųjų kompiuterių automatiškai priglobia šią operacinę sistemą. Tačiau yra kompiuterių, kurie naudoja „Windows“ savo serveriuose, todėl, rinkdamiesi jungiklį, stebėkite tą neatitikimą. Daugelis kompiuterių yra „Linux“, bet žinokite.

 • Patikima techninė pagalba

Tvarkyti svetainę yra gana paprasta, kai pradinė sąranka bus baigta ir svetainė veikia sklandžiai. Bus atvejų, kai jums reikės atnaujinti turinio informaciją ar puslapius, esančius jūsų svetainėje.

Atnaujinti ir prižiūrėti jūsų svetainės turinį ir kodą yra vienas dalykas, o serverio ir duomenų bazių priežiūra yra kitas dalykas. Aš išgyvenau skausmą netyčia ištrindamas savo „WordPress“ svetainės duomenų bazę ir turėjau glaudžiai bendradarbiauti su prieglobos įmone ją atkurti. Panašiai galite netyčia įtraukti pasenusius papildinius ar plėtinius į pasenusią „WordPress“ ar „Magento“ svetainę, sukeliančią duomenų bazės arba fronto sąsajos klaidą, kurios patys negalite ištaisyti. Problemai išspręsti prireiks daugiau techninių žinių, nei turite. Jei bandysite pašalinti triktis, tai gali užtrukti valandas ar dienas, o gera prieglobos palaikymo komanda, tokia kaip „Siteground“ komanda, gali tai išspręsti per kelias minutes. Kai tai atsitiks, norėsite žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo su patikima technine pagalba. Gelbėjimo galimybė yra galimybė susisiekti tiesioginiu pokalbiu, el. Paštu ar telefonu.

 • Disko vietos prieinamumas

Jūsų svetainei reikia daug vietos diske, kad failai ir kiti svarbūs komponentai galėtų veikti užkulisiuose. Nors galbūt ne visai suprantate, kaip viskas veikia, turite pasirinkti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo tiek pat vietos diske, kiek jūsų dabartinis teikėjas. Negalite perkelti svetainės į teikėjo abonementą, kuriame yra mažiau laisvos vietos diske. Jei tai padarysite, jūsų svetainė neveiks tinkamai, o tai gali sukelti jūsų prastovą. Tai neleidžia jūsų klientams ir potencialiems klientams patekti į jūsų svetainę, kol neišspręsite problemos.

Net jei kai kurie žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai siūlo daug vietos diske, vis tiek yra keletas paslėptų dalykų, apie kuriuos jie nepasakoja jums iš anksto. Pavyzdžiui, net jei pagrindinis kompiuteris siūlo 30 GB vietos diske, daugeliui jų reikia, kad tam tikra suma būtų pasiekiama visą laiką dėl našumo..

Kitas smulkaus spausdinimo elementas yra inodai. Inodai yra „visos failo informacijos, išskyrus failo turinį ir pavadinimą, duomenų bazė“. Tai šiek tiek patobulintas elementas, tačiau geras kompiuteris gali padėti juos išvalyti ar valdyti. Jie yra paslėptas žiniatinklio prieglobos elementas, apie kurį per dažnai nekalbama.

 • Duomenų perdavimo prieinamumas

Svetainės duomenų erdvė veikia taip pat, kaip ir disko vieta. Kad jūsų svetainė tinkamai veiktų, jūsų svetainėje yra tam tikras skaičius duomenų failų. Ieškodami galimų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, atkreipkite dėmesį į duomenų perdavimo galimybes, kurias jums suteikia naujasis teikėjas. Turite sugebėti perkelti visą savo svetainę, neužimdami vietos perkelti.

Kai kurie šeimininkai siūlys neribotą pervedimą, kiti – viršutinę ribą. Stebėkite skirtumus tarp šeimininkų ypatybių, nes dažnai vienas apriboja jus viena, bet ne kita.

 • Duomenų bazės sąranka

Žinant, kokio tipo duomenų bazę naudoja potencialus žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, labai svarbu nustatyti, ar ji bus tinkama jūsų svetainei, ar ne. Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų naudoja MS SQL duomenų bazes, kurios veikia „Windows“ operacinėse programose. Teikėjai, dirbantys pagal „Linux“ bazės operacinę programą, naudos „MySQL“ duomenų bazes.

„MySQL“ yra labai populiarus ir, jei ne visi svetainių kūrėjai, žinos, kaip naudotis duomenų baze. Prieš perjungdami kompiuterius, stebėkite tai ir įsitikinkite, kad ten nėra problemų.

 • Scenarijaus kalba

Scenarijų kalba yra komunikacijos programavimo metodas, kurį jūsų svetainė naudoja įvairioms užduotims, kurios yra būtinos tinkamam veikimui, atlikti. Tai įvyksta užkulisiuose ir, geriausiu atveju, jums reikia pagrindinio supratimo.

Turite žinoti, kokia scenarijų kalba šiuo metu naudojama jūsų svetainėje. Jei jūsų svetainei reikalingas specialus scenarijaus kalbos reikalavimas, pavyzdžiui, PHP, CGI ar ASP, norėsite pasitarti su nauju žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėju, kad įsitikintumėte, ar tos kalbos yra toje svetainėje. Jei to nepadarysite, jūsų svetainė tinkamai nefunkcionuos, kai viską perkelsite į naują teikėją.

Stebėkite, kaip dažnai pagrindinis kompiuteris atnaujins scenarijų savo serveryje. Pvz., Kai kurie papildiniai ar platformos, pvz., „WordPress“, turės turėti naujausią PHP versiją. Kartais pagrindinis kompiuteris gali reikalauti rankiniu būdu paprašyti atnaujinti PHP. Ateityje tai gali sukelti įtampą, todėl tai reikia žinoti.

 • Geras pasirodymas

Jūsų svetainė yra tik vertingas jūsų verslo operacijų aspektas, kai ji tinkamai veikia. Jūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant, kad jų galiniai serveriai tinkamai veiktų. Kai šie serveriai sumažėja, jūsų svetainė tampa neprieinama klientams ir potencialiems klientams. Perskaitykite klientų atsiliepimus ir žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo svetainę, kad sužinotumėte, kaip dažnai jų serveriai mažėja. Daugelis teikėjų pateiks procentą laiko, kurį jų serveriai yra patikimi.

Jei esate rimta el. Prekybos įmonė ar prekės ženklas, turintis gerą vardą, nenorite šiuo aspektu vengti kainų nustatymo. Jei pagrindinio kompiuterio darbo laikas nėra geras, turėtumėte jų vengti arba planuoti atleidimą. Neverta rizikuoti praradus pardavimus ar sugadinti prekės ženklo reputaciją.

Jei jūsų svetainė tik pradeda veikti arba neturite nė vienos apimties, veikimo laikas nebus toks kritiškas jūsų operacijoms atlikti.

 • Patikimas aptarnavimas

Svarbiausias žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo pasirinkimo aspektas yra patikimų paslaugų teikimas. Norite išvengti paslaugų teikėjo pasirinkimo tik norėdami sužinoti, kad jie nesiūlo funkcijų ir patogumų, kuriuos pabrėžia savo svetainėje. Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas turi būti prieinamas ir pasirengęs padėti jums, ar reikia išspręsti problemą, ar tiesiog užduoti klausimą.

Prieš rinkdamiesi naują kompiuterį, turėtumėte apsilankyti jų klientų aptarnavimo kanaluose ir išbandyti jų reakcijos laiką. Išbandykite jų tiesioginius pokalbius ir palaikymą el. Paštu. Jei jie lėtai reaguoja į pardavimo užklausas, greičiausiai jie lėtai atsakys į klientų palaikymo užklausas.

 • Mastelio keitimas

Kai pirmą kartą sukuriate svetainę, jūsų įmonė vis dar gali būti pradžios etape. Tuo metu jūsų žiniatinklio prieglobos poreikiai geriausiu atveju yra minimalūs. Tačiau augant jūsų įmonei, jūsų svetainės poreikiai taip pat didėja. Dėl šios priežasties turite pasirinkti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, kuris suteiktų jums vis daugiau vietos jūsų svetainei. Kai žiūrėsite į galimas galimybes, pagalvokite apie ilgalaikę perspektyvą ir pasižiūrėkite, kokias paslaugas teikia didžiausias paslaugų teikėjo siūlomas paketas. Raskite žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, siūlantį jūsų mastelį, kuris suteikia galimybę augti jūsų svetainės poreikiams.

Daugelis pradedančių įmonių ir kompanijų perėjo prie „Amazon Web Services“ (AWS) dėl greito jų masto didinimo. Jei esate pradedantysis arba sparčiai auganti įmonė, tai neabejotinai yra viena iš svarbiausių funkcijų, į kurią reikia atsižvelgti, nes tai gali reikšti jūsų įmonės augimą ar sąstingį. Nenorite būti priskirtas prieglobos įmonei, kurios mastelis nėra didelis.

 • Paprasta svetainės migracija

Svetainių perkėlimas yra jūsų svetainės skaitmeninių failų ir pagrindinės vietos perkėlimo iš vieno pagrindinio teikėjo į kitą pagrindinio teikėjo procesas. Būkite atsargūs interneto prieglobos paslaugų teikėjo atžvilgiu, kuris gali imti mokestį už šią paslaugą. Patikimiausi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai siūlo šią paslaugą nemokamai, kaip padėką jums, kad pasirinkote juos savo svetainės prieglobos poreikiams.

 • Vartotojo valdymo pulto sistema

Didžiąją dalį laiko, kurį reikia atlikti nustatant savo svetainę ar atnaujinant turinį ir puslapius, reikia valdymo skydo sistemos, kurią jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai teikia. Tai svetainės valdymo sritis, kurią turite išmanyti ir turėti darbinių žinių apie naudojimąsi ja. Ieškodami galimų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, nustatykite, ar jie naudoja „cPanel“ ar WHM sistemą. Norėsite ieškoti parinkties, kuri atitiktų jūsų dabartinio žiniatinklio prieglobos teikėjo valdymo skydo sistemą. Tai palengvins perėjimą prie naujo teikėjo.

Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „Rackspace“ ir „GoDaddy“ (pasenę), nenaudoja „cPanel“, tačiau turi savo valdymo pulto sistemas. Jei jau naudojate „cPanel“, gali būti skausminga perjungti ir išmokti naują sąsają.

 1. Patvirtinkite savo domeno nuosavybę

Svarbus žingsnis norint perkelti savo svetainę į naują žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją – pirmiausia turėti tinkamą domeno nuosavybę. Domeno vardas yra svetainės adresas, kurį klientai ir potencialūs klientai įveda į naršyklės juostą, kad pasiektų jūsų svetainę. Turite išlaikyti šio domeno vardo nuosavybės teisę ir visą susijusią registracijos informaciją, tokią kaip kontaktinė informacija ir mokėjimo būdas, kasmet..

Vietoje savo domeno nuosavybės informacijos turite nustatyti, ar ketinate perduoti domeno registraciją savo naujajam žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjui, ar pereiti prie naujo domeno vardo serverio. Čia yra daugiau informacijos apie abi galimybes, kurios padės priimti sprendimus.

 • Perduoti domeno registraciją

Kai domeno registraciją perkeliate naujam žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjui, viską, kas susiję su jūsų svetainės prieglobos paslauga, perkeliate į naują įmonę. Tai procesas, kuriam atlikti prireikia kelių dienų apdorojimo laiko, nors dažniausiai tai vyksta per valandą. Senam žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjui turite pateikti šią informaciją.

 • Jūsų kontaktinė informacija
 • Asmeninės ar saugomos registracijos nustatymo atšaukimas
 • Leidimas inicijuoti domeno perkėlimą
 • Nauja žiniatinklio prieglobos teikėjo informacija

Kai procesas bus baigtas, ankstesnis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas jums atsiųs elektroninį patvirtinimą, kad perkėlimas baigtas.

 • Perjungti domenų vardų serverius

Domenų vardų serverių perjungimas yra lengvesnis kelias, kurį galite pereiti perkeldami savo svetainę į naują žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją. Domeno registracija lieka nepakitusi ir lieka pas jūsų pradinį domeno vardų serverio (DNS) teikėją. Populiarios DNS kompanijos yra „GoDaddy“, „NameCheap“ ir tinklo sprendimai. Šios įmonės garsėja labiau kaip domenų registratoriai nei prieglobos įmonės, nors jos abi veikia. Turėdami savo naują žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo sąskaitą, jums tereikia nukreipti domenų vardų serverius iš senosios prieglobos įmonės į naująją žiniatinklio prieglobos įmonę..

 1. Atidarykite naują žiniatinklio prieglobos sąskaitą

Yra daugybė žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kurie patenkina jūsų interneto prieglobos poreikius. Kiekvienas iš jų siūlo tas pačias funkcijas ir patogumus, kuriuos gaunate perkeldami savo svetainę į serverio vietas. Kai kuriuos žymiausius interneto prieglobos paslaugų teikėjus sudaro šios įmonės.

Sąrašas tik pradeda įbrėžti jums prieinamų žiniatinklio prieglobos galimybių paviršių. Atlikite paiešką žiniatinklio prieglobos paslaugas teikiančioms įmonėms ir peržvelkite visas galimybes, savybes ir patogumus, kuriuos teikia kiekviena iš jų. Iš to sąrašo pasirinkite įmonę, kuri jums atrodo tinkamiausia. Norint prisiregistruoti naudojant prieglobos paslaugą, reikės pagrindinės kontaktinės informacijos, mokėjimo būdo, domeno vardo ir to, ar perkelsite domeno registraciją, ar tiesiog perjungsite domeno vardo serverį.

Kiekviena interneto prieglobos paslauga nustato savo kainą. Paprastai prieglobos paslaugos yra nuo 4,95 iki 9,95 USD per mėnesį. Jei esate rimta kompanija, nesinaudokite savybėmis dėl kainos. Jei jums trūksta pinigų ir jūs tik pradedate, gerai, kad reikia pradėti nuo gerbiamų pigių paslaugų teikėjų.

 1. Perkelkite duomenis iš savo senojo kompiuterio

Dabar, kai jūsų naujoji prieglobos sąskaita aktyvi, laikas pradėti perduoti viską iš senosios žiniatinklio prieglobos paslaugų paskyros. Venkite uždaryti seną žiniatinklio prieglobos paslaugų sąskaitą, kol visi jūsų duomenys ir atitinkama informacija nebus perkelti į naują prieglobos paslaugą. Uždarydamas savo senąją sąskaitą, prieglobos paslaugų teikėjas iš savo serverių ištrina visus jūsų svetainės duomenis ir susijusią informaciją. Tada prarasite prieigą prie bet kokios informacijos, kuri vis dar gali likti tuose serveriuose.

Neįmanoma gauti šios informacijos ištrynus – tai reiškia, kad pradedate nuo nulio ir jums reikia sukurti naują svetainės pagrindą. Prarasite vertingą prieigos prie svetainės laiką, kol atstatysite svetainę. Prarastas laikas prilygsta prarastoms pajamoms ir potencialiems klientams, nes klientai ir potencialūs klientai negali pasiekti jūsų svetainės, kol jos nėra.

Nepaisant to, visada turėtumėte daryti atsargines savo svetainės atsargines kopijas kiekvieną dieną, kad net ir pagal aukščiau pateiktą scenarijų galėtumėte nuskaityti savo svetainės failus. Kurkite atsarginę kopiją naudodamiesi keliais papildiniais ir paslaugomis, kad viskas būtų saugiau.

 1. Atsisiųskite atsarginius failus

Prieš pradėdami perkelti viską iš senojo prieglobos paslaugų teikėjo į naująjį interneto prieglobos paslaugų teikėją, turite sukurti visų dabartinių jūsų svetainės duomenų atsarginį failą. Pradėjus perkėlimo į naują interneto prieglobos paslaugą procesą, tai suteiks jums apsaugą, jei kažkas negerai.

Atsarginės kopijos kūrimo procesas prasideda nuo prisijungimo prie vartotojo valdymo skydo sistemos. Nuo to momento turite patekti į valdymo skydelio skyrių, kuriame yra etiketė „atsarginė kopija“ ar kažkas panašaus. Tikslus failo pavadinimas skirsis atsižvelgiant į kiekvieną jūsų naudojamą žiniatinklio prieglobos paslaugą. Toje skiltyje norite pasirinkti aplanką „public_html“ ir surasti atsarginių kopijų atsisiuntimo parinktį.

Spustelėję skyrių „Atsisiųsti atsargines kopijas“, pamatysite jums prieinamas atsarginių kopijų kūrimo parinktis. Galite nuspręsti, ar atsisiųsti visus savo svetainės atsarginius failus ar potinklio atsarginių kopijų failus. Tai yra lengvesnis procesas, jei norite tiesiog atsisiųsti visus savo svetainės atsarginius failus. Susitelkimas į padomenio failus sukuria galimybę netyčia peržvelgti svarbų failą, kurį jūsų svetainė turi tinkamai veikti.

Atsisiųskite visus atsarginius failus suspaustu formatu, kurį vėliau įkelsite į esamus serverius savo naujojoje interneto prieglobos paslaugų teikėjo svetainėje. Venkite šių failų išspausti, nes tai bus automatinis veiksmas, kurį jūsų naujasis žiniatinklio prieglobos serveris atliks įkeldamas atsarginius failus. Kai atsisiuntimas bus baigtas, išsaugokite failus savo kompiuteryje, atsijunkite nuo tos vartotojo valdymo skydelio sistemos ir pereikite prie vartotojo valdymo skydo sistemos, kurią naudoja jūsų naujasis interneto prieglobos paslaugų teikėjas..

 1. Įkelkite atsarginius failus į naują sąskaitą

Sukūrę naują sąskaitą pas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, gausite el. Laišką su konkrečia informacija apie jūsų domeno vardo paslaugą. Tame el. Laiške pateikiama informacija apie jūsų pasirinktą prieglobos plano domeno vardų serverius ir IP adresą. Jums reikės šios informacijos, kad galėtumėte įkelti atsarginius failus į naujus žiniatinklio prieglobos serverius.

Atsarginių failų įkėlimo procesas prasideda jums prisijungus prie vartotojo valdymo skydo sistemos naujojoje žiniatinklio prieglobos paskyroje. Valdymo skydelio pagrindiniame puslapyje ieškokite skyriaus „atsarginė kopija“ ar kažko panašaus. Toje skiltyje norite rasti failų įkėlimo laukelį, skirtą visos svetainės atsarginės kopijos įkėlimui atlikti. Spustelėję šį mygtuką, turėsite galimybę rasti atsarginį failą savo kompiuterio standžiajame diske ir pasirinkti tą failą, kurį norite įkelti..

Kai serveris pradės įkelti jūsų svetainės atsarginės kopijos failus, ekrane pamatysite būsenos atnaujinimą. Serveris parodys būseną eilutėmis po kiekvienos atsarginės kopijos failo sėkmingai perkeldamas į naują serverio vietą. Įprastą įkėlimo procesą sudaro du puslapiai ir jūs žinosite, kad procesas baigtas, kai antrasis puslapis bus nusiųstas. Ekrane pasirodo būsenos atnaujinimas, nurodantis, kad dabar galite pradėti atlikti bet kokius svetainės pakeitimus, kurie, jūsų manymu, yra būtini.

 1. Patikrinkite duomenų bazės funkciją

Sistemai veikiant, kad visi jūsų svetainės atsarginės kopijos failai būtų perkelti į naują serverio vietą, ji automatiškai praleidžia visą reikiamą naudotojo vardo ir slaptažodžio informaciją, kuri yra jūsų „My SQL“ duomenų bazės paskyros dalis. Dėl šios priežasties turėsite rasti atitinkamą duomenų bazės vartotojo skyrių pagrindinio vartotojo valdymo skydelio sistemoje ir įvesti šią informaciją į sistemą.

Taip pat turėsite atnaujinti vartotojo vardą ir kitą pagrindinę informaciją žiniatinklio prieglobos serverių FTP paskyros skiltyje. Norėdami tai padaryti, turėtumėte prisijungti prie FTP abonemento duomenų bazės per svetainės IP adreso informaciją. Tada galėsite atlikti būtinus vartotojo vardo, slaptažodžių, svetainės leidimų ir kitos susijusios informacijos pakeitimus. Prieš išeidami iš šios valdymo skydo sistemos dalies, būtinai išsaugokite pakeitimus. Šioje proceso dalyje atlikti pakeitimai yra pagrindiniai jūsų svetainės užkulisių operacijų elementai.

 1. Perjunkite savo domeno vardo serverius

Kai užkulisių informacija veikia tinkamai, dabar turite sutelkti dėmesį į informacijos apie svetainę pateikimą, kurią klientai ir potencialūs klientai mato pasiekdami jūsų svetainės pagrindinį puslapį. Šioje perkėlimo proceso dalyje pakeisite savo domeno vardų serverių vietą. Procesas prasideda prisijungus prie žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo paskyros registracijos valdymo skydelio.

Jūs ieškote skyriaus „domenų vardų serveriai“ ar ko nors panašaus pavadinimo. Tame skyriuje matoma informacija atrodys panaši į šią informaciją.

 • „Old-Webhost.com“
 • „Old-Webhost.com“

Šią informaciją pakeisite naujos svetainės prieglobos paskyros domeno vardo serverio informacija. Pakaitinė šio proceso informacija yra patvirtinimo el. Laiške, kurį gausite atidarę naują žiniatinklio prieglobos paslaugų sąskaitą pas naują teikėją. Pakeitimus pakeiskite domeno vardo serverio duomenų skyriuje „old-webhost.com“ naujame-webhost.com informacija. Baigę galite išsaugoti pakeitimus ir išeiti iš vartotojo valdymo skydelio sistemos.

 1. Venkite keisti svetainę

Pereinant prie naujo domenų vardų serverio, venkite jokių savo svetainės turinio ar išdėstymo pakeitimų. Kadangi serveriai atlieka jūsų reikalaujamus pakeitimus, bet kokia nauja jūsų pridėta informacija gali būti nerodoma jūsų naujoje svetainės vietoje. Panašiai bet kokia informacija, kurią ištrinate per šį pereinamąjį laikotarpį, vis tiek gali būti rodoma turinyje, kai serverio pakeitimas bus baigtas.

Domeno vardo serverio pakeitimų įsigaliojimas gali užtrukti nuo 12 iki 24 valandų. Per tą laiką jūsų klientai ir potencialūs klientai ir toliau matys tą pačią žinomą svetainės išvaizdą, kai pateks į jūsų pagrindinį puslapį. Jūsų svetainė liks atvira pardavimų generavimui ir potencialių klientų kaupimo potencialui, kaip įprasta, nes visas darbas vyksta užkulisiuose..

 1. Išbandykite žiniatinklio prieglobos pakeitimus

Kai domeno vardo serverio keitimas bus baigtas, iš naujojo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo gausite patvirtinimo laišką. Tuomet galite atšaukti savo senojo teikėjo žiniatinklio prieglobos paslaugą, nes dabar esate įsitikinę, kad viskas yra jūsų svetainėje, kad ji tinkamai veiktų naujoje vietoje. Kai pakeitimai bus oficialiai atlikti, norėsite išbandyti svetainę ir įsitikinti, ar viskas veikia tinkamai.

Tikrindami savo svetainę naujoje vietoje, patikrinkite pagrindines funkcijas ir įsitikinkite, kad visos jūsų išorinės ir vidinės nuorodos veikia tinkamai. Siųskite bandomąjį el. Laišką į savo tinklaraštį arba informacinių biuletenių prenumeratos paslaugas. Pažiūrėkite į kiekvieną savo puslapį, kad įsitikintumėte, ar išdėstymas pasirinktas tinkamai, o visas jūsų turinys yra vietoje.

Galutinė mintis

Svetainės perkėlimo iš vieno žiniatinklio prieglobos teikėjo į kitą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją procesas yra gana paprastas, tačiau jį taip pat galima supaprastinti. Kiekvienas verslo savininkas bent kartą per savo karjerą išgyvena, nes verslas pralenkia dabartinę prieglobos paslaugų teikėjo situaciją. Pakeliui gali būti ir nusivylimo, kai supranti, kaip pakeisti skyrių, įkelti naujus failus ar atlikti kitus susijusius pakeitimus..

Dėl šios priežasties naudinga turėti patikimą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, turintį visiškai veikiančią techninio palaikymo sistemą. Svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti, kai perkeliate savo svetainę į naują pagrindinio kompiuterio tiekėją, kad viską atliktumėte vienu metu. Turėtumėte lengvai prieinamą atsarginės kopijos failą, kuris apsaugotų apsaugą, jei kažkas negerai. Baigę perkėlimo procesą, įkvėpkite palengvėjimo ir didžiuokitės savo naujais technologiniais pasiekimais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map