7 labākie tīmekļa mitināšanas un klientu apkalpošanas hostinga uzņēmumi

Jūs esat pelnījis vislabāko tīmekļa mitināšanas atbalstu, jo esat pārsteidzošs. Un pārāk aizņemts, lai tērētu savu laiku.


Labākais tīmekļa mitināšanas atbalsts - jūs to esat pelnījuši!

Labākais tīmekļa mitināšanas atbalsts - jūs to esat pelnījuši! Labākais tīmekļa mitināšanas atbalsts – jūs to esat pelnījuši!

Slikts klientu atbalsts liek jums sajaukt, dusmoties un zaudēt naudu.

Tas, iespējams, ir vissvarīgākā tīmekļa mitināšanas lieta.

Kāpēc?

Ja vien jūs neesat tīmekļa izstrādātājs vai IT profesionālis, jums nāksies saskarties ar problēmām, kas saistītas ar jūsu tīmekļa mitināšanu.

Tas ir dzīves fakts, piemēram, nāve un nodokļi.

Kam varat uzticēties, lai saņemtu zvaigžņu klientu atbalstu? Mēs meklējām labāko un zemo labāko un atvedām viņus šeit.

1. SiteGround – labākā atbalsta saimniece

Vietnes vietne absolūti izsit to no parka ar klientu atbalstu.

Viņi ir ātri, pieklājīgi un aiziet virs un aiz lai jūs atbalstītu.

Šī vietne tiek mitināta vietnē SiteGround, jo tās ir vienkārši pārsteidzošas.

Es nevaru pateikt, cik reizes man ir bijušas problēmas ar kaulu galvu, un viņi man ir palīdzējuši uzreiz.

Patiesībā viņu klientu atbalsta laiks ir labākais biznesā.

Mana pārbaude liecina, ka viņi atbild mazāk par vienu minūti tiešraidē un mazāk nekā desmit minūtes kad izliekat biļeti.

Tagad šī ir tikai mana pārbaude, bet daudzi teiks to pašu.

Ja vēlaties tikai klientu atbalsta vispārējo resursdatoru, dodieties uz vietni SiteGround. Es ar to domāju.

PC Mag teica par SiteGround: “Jūs maksājat nedaudz vairāk par mazliet mazāk par tehniskajām funkcijām, taču stabilā drošība, klientu apkalpošana un konsultācijas padara šo tīmekļa mitinātāju īpaši draudzīgu maziem uzņēmumiem un jauniem tīmekļa pārziņiem.”

2. WP Engine – vislabākais biznesa vietnēm WordPress 

Viens no lielākajiem WP Engine platformas ieguvumiem ir iebūvētie dublēšanas un ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas pakalpojumi. Tā kā tas ir iekļauts jūsu domēna mitināšanas pakalpojumā, katru mēnesi varat ietaupīt daudz naudas.

WP dzinējs ir pazīstams ar to, ka piedāvā dažus no ātrākajiem mitināšanas līdzekļiem tirgū. Daudzi patērētāji minēja vietņu ātrumu, kas ievērojami uzlabojās pēc migrēšanas uz uzņēmuma serveriem. Turklāt vieglais migrācijas process ļauj vienkārši pārkārtot savu vietni vietnē WP Engine.

Klientu atbalsts spīd arī WP Engine. Tiem, kas vietņu veidošanai izmanto WordPress, WP Engine darbinieki ir īpaši labi pārzinuši problēmu novēršanas jautājumus populārajā vietņu veidošanas platformā. Klientu atsauksmes ir minējušas mitināšanas uzņēmuma aizraušanos, sakot, ka viņi jūtas novērtēti un ka viņu jautājumi ir galvenā prioritāte.

Iespējams, ka labākās WP Engine kā hostinga pakalpojumu sniedzēja iespējas ir lieliskā inscenēšanas vietnes funkcija. Izmantojot šo funkciju, pirms publicēšanas varat viegli palaist savu vietni it kā tiešsaistē, ļaujot jums pārbaudīt kļūdas un citas svarīgas iespējamās problēmas.

Atsauksmju publikācijas mīl arī WP Engine. Īpašības, piemēram, neierobežota datu pārsūtīšana, ikdienas dublējumi, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un to vietņu inscenēšana apvieno WP Engine par populāru platformu..

3. A2 mitināšana – īpaši ātra mitināšana un atbalsts

Kad runa ir par lētu un ātru dalītu mitināšanu, A2 Hostings uzņem torti. Ar ātrumu līdz 20x ātrāku nekā citi dalītā hostinga pakalpojumu sniedzēji, es noteikti iesaku tos izmantot pār “standarta” dalītajiem resursiem.

Nodrošinot augstas klases paketes enerģijas lietotājiem, A2 Hostings ir lieliska izvēle lietotājiem, kuri meklē augstākas kvalitātes hostinga pakalpojumus. A2 piedāvā auto-servera konfigurācijas pakalpojumus, kas ļauj WordPress lapas ielādēt līdz 6 reizēm ātrāk. Turklāt jūs saņemat piekļuvi unikāliem WordPress pieteikšanās vietrāžiem URL un automātiskiem A2 optimizētiem atjauninājumiem. Lai pilnībā izmantotu priekšrocības, ko viņi piedāvā WordPress lietotājiem, A2 ļauj lietotājiem piekļūt ReCaptcha tehnoloģijai savās WordPress pieteikšanās lapās.

A2 mitināšana ir atzīta par vienu no populārākajām vietnēm, kas nodrošina jaunākās pārredzamības iespējas par statistiku un tarifiem. Konsekventi uzņēmums saviem klientiem ir nodrošinājis standarta 100% uptime likmes pēc tam, kad viņi pārkārto savu vietni uzņēmuma serveros..

Lietotāju drošība ir vēl viena A2 hostinga komandas galvenā prioritāte. Izmantojot servera pārtīšanas rezerves kopijas un bezmaksas HackScan pakalpojumus, jums tiek garantēts ne tikai drošs domēns, bet arī ietaupīta nauda par citādi dārgiem drošības un pret hakeru pakalpojumiem..

Visbeidzot, A2 Hostings ir veltīts klientu apkalpošanas iniciatīvām. Faktiski BBB uzņēmumam piešķīra A + novērtējumu klientu apkalpošanā. Kad jūsu uzņēmumam trīs gadu laikā ir tikai četras reģistrētas klientu sūdzības, jūs zināt, ka veicat klientu apkalpošanas tiesības. A2 bieži piedāvā klientu aptaujas, lai viņu atbalsta prakse būtu progresīva.

Viņi lepojas ar diezgan ātru atbalsta apgrozījuma laiku, labu tehnisko atbalstu un daudzām funkcijām papildus. Nesen ir bijusi pļāpāšana par to, ka viņu atbalsts ir nedaudz lēns, bet viņu komanda man teica, ka tas bija tikai īslaicīgs.

Pirms reģistrējieties, vispirms sarunājieties ar viņu pārdošanas atbalstu un uzziniet, kā jums tas patīk.

Vai vēlaties vairāk lasīt? Iepazīstieties ar mūsu ziņu A2 Hostings vs SiteGround, lai izlasītu, kura no divām, mūsuprāt, ir labāka.

4. Kinsta – reāli IT tehniķi, kas jums palīdz

Tātad viena lieta, kas Kinsta padara absolūti zvaigžņu, ir fakts, ka jūs saņemat pirmā līmeņa atbalsta aģenti. “Klientu atbalsta” vietā jums palīdz patiesie IT tehniķi un īsti tīmekļa izstrādātāji. Viņi zina WordPress gan no iekšpuses, gan no ārpuses, un viņiem nav “jālūdz savam vadītājam” pamata tehniskās problēmas.

Lai gan tas varētu būt dārgāks Kinsta, tas jums ir labāks. Un, kaut arī Kinsta var sākt mazliet augstāk par saviem hostinga plāniem, mēs domājam, ka tas ir absolūts prāta trūkums reāliem uzņēmumiem. Ja jūs par to domājat, labs WordPress izstrādātājs vai tehniskais palīgs, kas novērš zemas kvalitātes mitināšanas iestatījumus, atmaksās jums no 50 līdz 150 USD stunda. Bet Kinsta plāni sākas tikai ar USD 30 mēnesī – diezgan viegla matemātika.

Vēl vairāk – sakiet man, cik maksā hack par jūsu uzņēmumu? Saskaņā ar pētījumu datiem ļaunprātīga programmatūra, uzlaušanas, DDO utt. Uzņēmumiem vidēji izmaksā

5. Bluehost – jauns un uzlabots atbalsts

Bluehost ir zināms visiem. Mēs visi zinām, ka viņi ir ļoti lēti, taču viņu atbalsts nav vislielākais, vai ne?

Nu, viņi pēdējos gados patiesībā ir ievērojami uzlabojušies. Pēc lietotāju sūdzībām viņi ir pastiprinājuši savu spēli un sākuši piedāvāt labāku produktu ar labāku atbalstu.

No vienas puses, mums patīk, ka viņi ir liela apjoma resursdatori, kuriem ir zemas cenas un pienācīgs atbalsts, no otras puses, mēs iesakām vēl dažus saimniekus šajā lapā virs viņiem.

6. InMotion Hostings – 100% ASV balstīta atbalsta komanda

Klientu apkalpošana bieži tiek izvirzīta InMotion mārketingā un tā ir pamatota iemesla dēļ. Izmantojot 100% ASV klientu apkalpošanas komandu, jūs varat būt pārliecināti, ka varat viegli paziņot par savām problēmām InMotion profesionāļiem. Pateicoties plašajām atbalsta iespējām, ieskaitot tērzēšanu, e-pastu, tālruni un citas atbalsta funkcijas, jūs varat nekavējoties sazināties no jebkuras vietas pasaulē..

InMotion ir pierādījis, ka ir vēlama uptime likme, ko viņi nodrošina vietnēm, kas pārdomā savus serverus. Nozares standarta darbspējas 99,9% tiek konsekventi sasniegtas, un tās ir pilnībā izvairījušās no lielām sabrukumiem, kā nesenā pagātnē ir izdarījuši daži citi hostinga vietņu uzņēmumi..

Pārskatīšanas vietnēm patīk izcelt daudzos bezmaksas rīkus, ko InMotion piedāvā saviem klientiem, kā arī lieliskās klientu apkalpošanas iespējas. Faktiski PC Mag izvēlējās InMotion kā galveno izvēli pārvaldītajā WordPress mitināšanā.

7. Spararats – pievilcīgs atbalsts dizaina aģentūrām

Spararats ir kļuvis par vietu pasaulē kā dizaina aģentūru hostinga uzņēmums. Viņi piedāvā plānus, kas radošajām aģentūrām ļauj ērti pārdot un pārvaldīt klientu mitināšanu. Tātad, ja jūs esat aģentūra, viņi ir lieliski piemēroti jums, un viņu atbalsts visu diennakti ir nodrošināts.

Par viņu atbalstu viņi paziņo:

Atbalsts. Mūsu komanda ir pieejama 24 stundas dienā, septiņas dienas nedēļā, izmantojot tiešraidi. Viņi visi ir nozares eksperti, tāpēc viņi var palīdzēt ar visu, sākot no nepāra kļūdas līdz ieteikumam par spraudni.

Spararata atbalsta negatīvie ir tas, ka viņi tērzēšanas atbalstu piedāvā tikai klientiem, kuri maksā <Mēnesī 250 USD. Ja vēlaties saņemt atbalstu pa tālruni, jums būs jāmaksā vairāk. Dienas beigās es personīgi baidījos, ka zvanu pa tālruni, tāpēc ar mani viss ir kārtībā, bet tas tiešām ir atkarīgs no jūsu vēlmēm.

Jūsu mitināšanas pētījumu kontrolsaraksts

Ok, mēs zinām, ka klientu atbalstam ir kritiska nozīme, bet kas vēl būtu jāņem vērā, pieņemot lēmumu par saimnieku? Tur ir miljons hostinga plānu – kā jūs pat sākat izdomāt labāko?

Mulsina tādi termini kā LInux, cPanel, CDNs utt.? Mēs saņēmāmies. Lūk, kas jums jāņem vērā:

 • Kas tīmekļa mitināšanas veids Vai jums ir nepieciešams? Tur ir daudz. Parasti, ja esat mazs uzņēmums, varat doties ar koplietojamu mitināšanas plānu, piemēram, ko piedāvā SiteGround un Bluehost. Ja jūs esat mazliet lielāks uzņēmums, jums vajadzētu apsvērt vai nu mākoņa mitināšanu, vai arī VPS mitināšanu. Vēl lielāks? Dodieties ar speciālu mitināšanu.
 • Vai domēna vārds ir iekļauts? Uzņēmumiem tas nav liels darījums. Bet, ja jūs esat mazs uzņēmums, uzņēmēja, kas piedāvā bezmaksas domēna vārdu, ir ļoti noderīga.
 • Bezmaksas SSL sertifikāti. Tik daudz saimnieku mūsdienās piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, es ar cieņu neuzticos tiem, kuri to nedara.
 • Uptime un dīkstāves. Jums jārēķinās, ka saimnieks par to izprot caurspīdīgi. Jūs vēlaties kaut ko līdzīgu 99,99% uptime. Galu galā resursdators ar 98% darbības laiku nozīmē, ka jūsu vietne ir pilnībā pārtraukta 7 un vairāk dienas gadā!
 • Papildinājumi – tas attiecas uz daudz, bet jūs vēlaties ņemt vērā, ja jūs par katru mazo papildinājumu tiksit niķots un samazināts vai ja mitināšanas uzņēmums ir dāsns un piedāvā jums daudz par brīvu. Mēs esam noskaidrojuši, ka SiteGround ir viens no labākajiem, kurā iekļautas daudzas funkcijas par zemu cenu, kā arī WP Engine un A2 Hostings..
 • Naudas atdošanas garantija: vairums saimnieku piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Superstāriem patīk WP Engine piedāvājums ir 60 dienas.

Jūs jau sākat labu sākumu – jūs veicat pētījumu un veicat labus salīdzinājumus. Gaismas ātrums ar jūsu lēmumu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map