A2 Hostings vs BlueHost Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Jūsu uzņēmumam pareizā tīmekļa mitināšanas pakalpojuma atlasē ir vairāki svarīgi elementi. Salīdzinot divus tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, pievērsiet uzmanību tādiem elementiem kā cenu noteikšana, klientu atbalsts un pieejamās funkcijas. Apskatiet šo A2 hostinga un BlueHost salīdzinājumu.


Dīkstāve / Uptime

Uzticamības salīdzinājums vispirms tiek apskatīts, ko Bluehost var piedāvāt saviem klientiem. Uzņēmums pārtrauc īsi sniegt faktisko laika procentuālo daļu, kas viņu hostinga pakalpojumā uztur jūs un darbojas. Tomēr pašreizējie klienti norāda, ka viņu pakalpojums ir pieejams 99,9 procentus laika. Kad pakalpojums zaudē pakalpojumu, atjaunošana notiek ātri, un jūs atkal izveidojat darbību un palaižat laiku. Jums ir iespēja uzlabot hostinga pakalpojumu uzticamību, izmantojot SSL un SSH šifrēšanu.

A2 Hostings nekautrējas paziņot, ka viņu hostinga pakalpojumi ir pieejami 99,9 procentus laika. Viņi piedāvā vēsturiskus fona pārskatus, kas norāda, cik labi viņu serveri darbojas kopš hostinga pakalpojuma parādīšanās tiešsaistē. Viņi darbojas, balstoties uz priekšnoteikumu, ka kvalitatīva pakalpojuma sniegšana nozīmē neko neslēptu. Hostinga pakalpojums nodrošina uzticamību vienu soli tālāk, piedāvājot atgriezenisko rīku, kas ļauj atjaunot vietni iepriekšējā pakalpojumu sniegšanas vietā, kad rodas problēmas. Visi A2 sistēmas serveri ir izvietoti Mičiganā un tiek pakļauti arī stingriem drošības pasākumiem.

Iespējas

BlueHost nepieviļ, kad runa ir par funkcijām, kuras jums ir pieejamas ar viņu pakalpojumu. Katrā kontā ir neierobežota vieta diskā, pieejami e-pasta konti un FTP konti. Jums ir arī iespēja mitināt arī vairākas atšķirīgas domēna vietnes. BlueHost neierobežo to domēnu skaitu, kurus varat pārvaldīt jebkurā laikā. Ir atbalsts dažādiem kodēšanas veidiem, ieskaitot PHP, Perl 5, Javascript un Flash. Ja jūs izmantojat e-komercijas vietni, jūsu rīcībā ir vismodernākie iepirkumu grozi.

A2 mitināšana nepiedāvā tik daudz funkciju kā otrs mitināšanas pakalpojums. Tomēr tas, ko jūs saņemat, ir iespaidīgs. Katrā viņu pakalpojuma plānā ir neierobežota datu pārsūtīšana un RAID-10 glabāšana. Jums var būt tik daudz e-pasta kontu, cik nepieciešams jūsu vietnei, kā arī vienlaikus ar vadības kontroli pār vairākiem domēniem. Jūs varat bez maksas ienest domēnu, kas atrodas citā mitināšanas vietnē, savā A2 mitināšanas kontā. Pakotnēm ir pieejams CPanel, lai efektīvi kontrolētu arī jūsu vietnes.

Klientu atbalsts

Spriežot pēc pašreizējiem klientu komentāriem, BlueHost ir daudz paveicams klientu apkalpošanas nodaļā. Hostinga pakalpojums, iespējams, ir pieejams saviem klientiem visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastus un tālruņa atbalsta sistēmas. Ir pieejama video apmācības bibliotēka, kas ir pieejama arī, lai palīdzētu ar aktuāliem jautājumiem. Tomēr vairums klientu lietas redz savādāk. Viņi ziņo, ka ar hostinga pakalpojumu ir grūti sazināties un sniedz nelielu atbalstu, vai arī to vispār nesaņem, tiklīdz jūs varat sazināties ar tehniķi. Arī klienti saņem nelielu palīdzību, izmantojot arī video konsultācijas.

A2 Hostings spīd klientu atbalsta nodaļā. Visi viņu servisa tehniķi darbojas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, tāpēc sarunas ir viegli pieejamas visās četrās galvenajās laika joslās. Hostinga pakalpojums veic viņu atbalstu vēl vienu soli tālāk, nodrošinot atbalsta izstrādātājus otrā atbalsta pieprasījuma galā. Šie cilvēki saprot koda valodu un citas tehniskās valodas, kas var atvieglot jūsu problēmas izskaidrošanu. Atbalsta pakalpojumi ir pieejami, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pasta sarunas, tālruņa zvanus un tiešsaistes biļešu sistēmu.

Cenu noteikšana

Cenu struktūra uzņēmumam BlueHost sākas ar 3,95 USD mēnesī par viņu pamata līmeņa dalīta hostinga plānu. Atlikušie dalītā hostinga plāni pārsniedz USD 13,95 mēnesī un ietver vismaz 50 GB vietas vietnē, 100 MB e-pasta konta krātuvi un vismaz viena vietnes domēna darbību. Viņu VPS hostinga paketes sākas ar USD 29,99 mēnesī un ietver 2 GB RAM, līdz divām IP adresēm vienā kontā un 2 CPU kodoliem. Ievērojami neesošā cenu iezīme šajā hostinga pakalpojumā ir esoša naudas atdošanas garantijas politika. Ja kaut kas noiet greizi vai arī jūs pārdomājat par viņu pakalpojuma izmantošanu, jūs zaudējat visu līdz tam brīdim samaksāto naudu.

A2 Hostings veic labākus darbus cenu nodaļā. Viņu dalītā mitināšanas plāni sākas ar USD 3,92 mēnesī un pagarina līdz USD 9,31 mēnesī. Par šīm cenām jūs saņemat neierobežotu krātuves un pārsūtīšanas vietu, bezmaksas SSD, piecas datu bāzes un pakalpojumu, kas ir 20 reizes ātrāks nekā konkurence. Citas paketes ietver VPS hostingu, sākot no USD 32,99 mēnesī, un Dedicated Server Hosting, kas sākas ar USD 99,59 mēnesī.

Ieteikums

Gan A2 hostings, gan Bluehost ir lieliski hostinga uzņēmumi, kas klientiem piedāvā daudz lielisku iespēju. Abiem hostinga pakalpojumiem ir pieejama cena par pieņemamām cenām, un tie ir ticami attiecībā uz jūsu vietnes izveidošanas un darbības laiku. A2 hostings galu galā ir labāks risinājums, jo tam tiek pievērsta uzmanība detaļām un augstākās kvalitātes klientu apkalpošanas iespējas.

Kurš ir labāks tīmekļa mitināšanas pakalpojums, AWS vai A2 Hostings? Uzziniet, izlasot mūsu AWS un A2 mitināšanas salīdzināšanas ziņu. Izlasiet arī mūsu ziņu Bluehost vs GoDaddy, lai redzētu, kurš no šiem galvenajiem mārketinga hostinga pakalpojumiem parādās vislabākajā sunī.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map