Dreamhost vs A2 Hostings: Kura ir labāka? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Mums ir nebeidzama misija sniegt jums pārskatus par visām hostinga vietnēm, kas pastāv, un pateikt, kurām no tām ir vislabākās iespējas un priekšrocības. Katrā maksājumā mēs apskatīsim divus saimniekus un redzēsim, kā viņi sakārtojas dažādos veidos, lai jūs varētu redzēt, kurš no tiem ir nepārprotams ieguvējs. Šajā gadījumā mēs skatāmies uz Dreamhost un A2 Hosting. Abas no tām specializējas standarta mitināšanā, kas nozīmē, ka jūs veidojat vietni viņu serveros. Kā katram no tiem ir priekšrocības un trūkumi, tāpēc sadalīsim to un redzēsim, kurš no tiem parādās virsū.


Cenu noteikšana

Tāpat kā jebkura veida pakalpojums, izmaksas var būt ierobežojošs faktors. Ja jūs nevarat atļauties maksāt par savu vietni, tad nav svarīgi, kādas funkcijas vai funkcionalitāti jūs saņemat, tāpēc mēs vienmēr vispirms skatāmies uz šo. Neskatoties uz to, vērtībai var būt milzīga loma jūsu lēmumā, it īpaši, ja diviem saimniekiem ir tik līdzīgas cenu struktūras kā šīs. Gan A2, gan Dreamhost ir salīdzinoši lēti, tāpēc jums nav jāveic izvēle, pamatojoties uz kopējām izmaksām. Lūk, ko jūs varat sagaidīt no katra.

A2 koplietojamais hostings

 • Lite: Mēnesī 3,92 USD (pēc tam kļūst par 7,99 USD)
 • Swift: Mēnesī 4,90 USD (pēc tam kļūst par 9,99 USD)
 • Turbo: Mēnesī 9,31 USD (pēc tam kļūst par 18,99 USD)

Sapņu koplietots hostings

 • Mēnesī 10,95 USD
 • 9,95 USD / mēnesī, kad tiek izrakstīts rēķins par visu gadu (119,40 USD)
 • USD 7,95 mēnesī, kad rēķins izrakstīts uz trim gadiem (USD 286,20)

A2 VPS mitināšana

 • Nepārvaldīts: Mēnesī 5,00 USD
 • Pārvaldīts (bez saknes piekļuves): 32,99 USD
 • Kodols (ar saknes piekļuvi): 32,99 USD

Dreamhost VPS hostings

 • Pamatplāns: USD 15 mēnesī
 • Jaunināts plāns: USD 30 mēnesī
 • 4 GB RAM plāns: 60 USD / mēnesī
 • 8 GB RAM plāns: USD 120 mēnesī

A2 Serveru mitināšana

 • Daļēji veltīts: 9,31 USD / mēnesī (pēc tam kļūst par 18,99 USD)
 • Nepārvaldīts Flex: USD 99,59 mēnesī (pēc tam kļūst par 119,99 USD)
 • Pārvaldīts Flex (bez saknes piekļuves): 141,09 USD / mēnesī (pēc tam kļūst par 169,99 USD)
 • Core Flex (ar piekļuvi saknei): 141,09 USD / mēnesī (pēc tam kļūst par 169,99 USD)

Sapņu servera serveru mitināšana

 • Četru galveno plāns: 149 USD / mēnesī
 • Divpadsmit pamatplāni: USD 229 mēnesī

Kā redzat, viņiem ir mitināšanas plāni jebkura veida vajadzībām, kādas jums ir. Viņi abi piedāvā arī mākoņu mitināšanas risinājumus, un arī Dreamhost ir WordPress funkcionalitāte. Mēs sīkāk iedziļināsimies, kādas funkcijas ir katram plānam, bet, aplūkojot pamata paketi, A2 ir vairāk iespēju nekā Dreamhost. Iemesls tam ir tas, ka Dreamhost ir tikai viens plāns, tāpēc jūs saņemat visas labākās funkcijas, vēlāk neveicot jaunināšanu uz ceļa. Pats labākais veids, kā salīdzināt divus, būtu redzēt, kā A2 Turbo plāns ir salīdzināms ar Dreamhost parasto plānu. Tādā gadījumā Dreamhost vējš iznāk virsū.

Uzvarētājs: Sapnis

Naudas atdošanas garantija

Viena lieta, kas būtu jāpieņem jebkuram hostinga plānam, ir spēja atteikties, ja pārdomājat. Tā kā vietnes izveidošana prasa laiku, un, lai to īstenotu, jums jāpaļaujas uz dažādām programmām un rīkiem, jūs nevēlaties aizkavēties, maksājot par kaut ko nederīgu. Ja jūs par to maksājat katru mēnesi, to var viegli atcelt, bet, ja jūs priekšapmaksu veicat gadu vai vairāk, tas var radīt lielas sāpes atgūt šo naudu, ja pārdomājat.

Par laimi, daudzi mitināšanas pakalpojumi piedāvā naudas atdošanas garantiju, lai gadījumā, ja tas kādreiz notiks, jums nebūtu jāuztraucas par ieguldījuma zaudēšanu. Šajā gadījumā A2 tiek piegādāta diezgan standarta 30 dienu garantija, savukārt Dreamhost dod jums 97 dienas, lai mainītu savas domas. Šis ir diezgan iespaidīgs darījums, jo tas arī parāda, cik ļoti Dreamhost tic savam produktam.

Uzvarētājs: Sapņa spoks, izpildot tālu metienu

Klientu atbalsts

Runājot par vērtību, mēs nevēlamies aplūkot tikai ciparus un datus. Iemesls tam ir tas, ka jūs varat iegūt tikai tik daudz informācijas no tādām lietām kā glabāšanas telpa un uptime vērtējumi. Tāpēc mēs uzskatām, ka viens no labākajiem biznesa rādītājiem ir tas, cik labi jūs varat sazināties ar viņiem, ja kaut kas noiet greizi un jums nepieciešama palīdzība tā sakārtošanā. Lai iegūtu pilnīgāku priekšstatu par katras saimnieces klientu apkalpošanas vērtējumu, sadalīsim to četrās galvenajās kategorijās: tālrunis, tērzēšana, e-pasts un forumi. Lūk, ko mēs atradām.

Atbalsts pa tālruni

Līdzīgi kā naudas atdošanas garantija, jebkuram cienījamam biznesam vienmēr jābūt pieejamam pa tālruni. Tas ir visvienkāršākais saziņas veids šajās dienās, tāpēc tas ir tik satraucošs, ka Dreamhost to nepiedāvā kā metodi, lai sasniegtu atbalsta locekli. Patiesībā, ja vēlaties, lai jūs atzvanīs, par privilēģiju mēnesī jums būs jāmaksā papildus USD 14,95. Uzņēmumam, kurš lepojas ar izcilību (vismaz, pamatojoties uz viņu vietni), jūs domājat, ka šāda veida pakalpojumi nebūtu tik nepieejami.

Uzvarētājs: A2

Tiešraides Čats

Lai gan saruna ar kādu tālruni ir diezgan liela noklusējuma saziņas metode, mūsdienās tā vietā ir daudz vienkāršāk un izdevīgāk izmantot tiešās tērzēšanas funkciju. Tādā veidā jums nav jāgaida aizturēts, un jūs joprojām varat sakārtot problēmu reālā laikā, nevis gaidīt atbildes uz e-pastu. Par laimi, abās mitināšanas vietnēs tiek piedāvāta šī funkcija, lai gan A2 parasti labāk sazinās ar jums nekā Dreamhost. Tas tomēr ir atkarīgs no dienas laika, tāpēc, ja jūs mēģināt sasniegt kādu cilvēku pīķa laikā, pie Dreamhost jums būs jāgaida nedaudz ilgāk.

Uzvarētājs: A2

E-pasts

Kopā ar atbalstu pa tālruni tas ir noklusējums, kāds ir jābūt visām tiešsaistes vietnēm. Ja tā trūktu, mums būtu nopietnas šaubas par to, vai pakalpojums bija likumīgs vai nē. Abiem saimniekiem ir e-pasta biļešu sistēma, un abiem ir vienāds laiks, lai atbildētu. Viena lieta, ar kuru Dreamhost tomēr lepojas, ir tā, ka katrs no viņu atbalsta darbiniekiem ir īsts Dreamhost darbinieks, nevis cilvēki, kas strādā zvanu vai e-pasta centrā. Mēs nevaram pateikt, cik pamatots ir šis apgalvojums, taču šķiet, ka tā ir taisnība. Neskatoties uz to, abas vietnes ir diezgan labas, lai ātri un efektīvi atgrieztos pie e-pastiem.

Uzvarētājs: kaklasaite

Forumi

Visbeidzot, tiem, kam patīk mācīties, aizejot, ir noderīgi, ja jums ir pieeja zināšanu datu bāzēm, kurās apskatīti bieži sastopamie jautājumi un risinājumi, lai jūs varētu pašiem izdomāt lietas, nevis jārunā ar nevienu. Abiem saimniekiem ir pieejams pienācīgs foruma pakalpojums, bet Dreamhost pārsniedz un sniedz papildu pamācības un mācību ekrānus. Lielākoties A2 aptver tikai pamata materiālus, savukārt Dreamhost risina sarežģītākas problēmas, kas var rasties jūsu vietnē. Tā rezultātā mums ir jāpiešķir neliela mala Dreamhost.

Uzvarētājs: Sapnis

Ātrums

Vēl viena lieta, kas jāapspriež, ciktāl tā ir vērtīga, ir jūsu vietnes ielādes ātrums. Mūsdienās lietotāji nevēlas tērēt vairāk nekā dažas sekundes, gaidot galveno lapu, tāpēc, ja jūsu mitinātājs nenodrošina ātru ātrumu, jūs varētu zaudēt daudz biznesa.

Šī ir viena arēna, kurā plaukst A2, jo dienests lepojas ar to, ka ir viens no ātrākajiem saimniekiem, kas tur darbojas. Mums ir jāpiekrīt, lai gan jums ir jāiegūst vairāk prēmiju paketes, lai iegūtu tik neticamus rezultātus. Neskatoties uz to, jāsaka, ka abiem saimniekiem ir pienācīgi sasniegumi. To mēs atradām abiem. Kā piezīme tas attiecas uz standarta hostinga plāniem, tāpēc tas var nedaudz atšķirties no citām iespējām, piemēram, VPS vai speciālajiem serveriem.

A2 mitināšana

 • Labakais laiks: 30 ms
 • Sliktākais laiks: 10 sek
 • Vidēji: 9 sek

Sapnis

 • Labakais laiks:24 sek
 • Sliktākais laiks:34 sek
 • Vidēji:10 sek

Kā redzat, A2 ir acīmredzamas priekšrocības ar vidējo ātrumu, kas ir daudz mazāks nekā Dreamhost, pat ja tiek apskatīti vislabākie ielādes laiki. Kopumā, ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu ātra, A2 ir jābūt jūsu galvenajai izvēlei.

Uzvarētājs: A2

Dīkstāve / Uptime

Līdztekus ātrumam darbspējas laiks ir vēl viens svarīgs etalons, kas parāda jūsu saimnieka veselību un dzīvotspēju. Ņemot vērā, ka nevēlaties, lai jūsu vietne pazeminātos serveru vai tīkla problēmu dēļ, jūs vēlaties, lai jūsu vērtējums būtu pēc iespējas tuvāk 100%. Dažos gadījumos dažreiz no vietnes varat saņemt garantiju (piemēram, ar Dreamhost), kas nozīmē, ka, ja jums ir dīkstāve, jums ir tiesības uz vietnes kredītu katru dienu, kad tā notiek. Dreamhost piedāvā šādu garantiju, bet A2 to nepiedāvā. Šeit ir vidējais rādītājs abiem.

 • A2 mitināšana: 98%
 • Sapnis:98%

Kopumā Dreamhost ir nedaudz vairāk svārstību nekā A2, taču, ņemot vērā faktu, ka vietne piedāvā 100% garantiju, tas nozīmē, ka mums viņiem ir jādod priekšrocības..

Uzvarētājs: Sapnis

Iespējas

Visbeidzot, mēs iedziļināsimies katras saimnieces niecīgajā karstumā un parādīsim, ko jūs saņemat ar savām plāna iespējām. Tā kā mēs jau esam apskatījuši lielāko daļu svarīgāko lietu, mēs tās vienkārši ieskicēsim, lai jūs varētu veikt pats savu salīdzinājumu.

A2 koplietojamais hostings

 • Lite plāns: 1 vietne, 5 datu bāzes, neierobežota krātuve, bezmaksas SSL
 • Swift: Neierobežots vietņu skaits, krātuve un datu bāzes, bezmaksas SSL
 • Turbo: Neierobežots vietņu skaits, krātuve, datu bāzes un Turbo Speed ​​(līdz 20 reizēm ātrāks)

Sapņu koplietots hostings

 • Standarta plāns: bezmaksas domēns, neierobežota krātuve, joslas platums un datu bāzes, bezmaksas SSL

A2 VPS mitināšana

 • Nepārvaldīts: 1 kodols, 20 GB krātuve, 512 MB RAM
 • Pārvalda: 4 kodolu, 75 GB krātuve, 4 GB RAM
 • Kodols: 4 kodolu, 75 GB krātuve, 4 GB RAM (plus saknes pieeja)

Dreamhost VPS hostings

 • Pirmais plāns: 1 GB RAM, 30 GB krātuve, neierobežots joslas platums un domēni
 • Otrais plāns: 2 GB RAM, 60 GB krātuve, neierobežots joslas platums un domēni
 • Trešais plāns: 4 GB RAM, 120 GB krātuve, neierobežots joslas platums un domēni
 • Ceturtais plāns: 8 GB RAM, 240 GB krātuve, neierobežots joslas platums un domēni

Secinājums

Kopumā, ja jūs meklējat ātrumu un ērtu lietošanu, A2 hostings, iespējams, ir labāks risinājums. To var izmantot gan ar Linux, gan ar Windows (lai gan Windows cenu noteikšana ir nedaudz atšķirīga), un vadības panelis ir plaši iecienītais cPanel, savukārt Dreamhost ir patentēta versija. Tomēr, ja jūs meklējat kaut ko nedaudz gaļīgāku vai vēlaties izveidot dažas augsta līmeņa vietnes, tad Dreamhost ir jūsu labākais solis. Noslēgumā jāsaka, ka A2 zemākā iebraukšanas josla padara to par labāku iespēju kopumā.

Uzvarētājs: A2 mitināšana

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map