DreamHost vs InMotion hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Gan DreamHost, gan InMotion Hosting ir labi pazīstami un izveidoti uzņēmumi, kas piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Abi šie uzņēmumi ir bijuši praktiski mūžīgi interneta gados (InMotion Hosting ir 14 gadus vecs, bet DreamHost ir 20!) Tā kā ir daudz uzņēmumu, kas piedāvā tīmekļa mitināšanu, var būt grūti zināt, kurš uzņēmums piedāvā produktus , cenas un pakalpojumi, kas jums vislabāk der. Ja esat domājis doties kopā ar kādu no šiem uzņēmumiem, iespējams, nezināt, kurš no tiem ir labāka izvēle. Par laimi, mēs varam jums palīdzēt šajā jautājumā. Šī informācija palīdzēs jums tuvināties apzināta lēmuma pieņemšanai, jo mēs salīdzinām DreamHost un InMotion Hosting ar plašu funkciju klāstu, lai noskaidrotu, kurš no tiem piedāvā visizdevīgāko naudu.


Funkciju salīdzinājums

Šajā sadaļā mēs apskatīsim dažas galvenās funkcijas, kuras varat sagaidīt no jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojuma, lai redzētu, kā šie divi uzņēmumi sacenšas viens pret otru.

 • Cena

Viena no lielākajām lietām, ko kāds meklē tīmekļa mitināšanas pakalpojumā, ir jēga – cik tas viss maksās? Gan DreamHost, gan InMotion Hosting piedāvā dažādus pakalpojumu līmeņus, katram ar savu cenu. DreamHost pamata tīmekļa mitināšanas pakalpojums sākas ar USD 10,95 mēnesī. Tomēr, samaksājot par gadu iepriekš, šī cena var samazināties, un, maksājot uzreiz par trim gadiem, cena tiek pazemināta līdz USD 7,95 mēnesī..

InMotion Hostings piedāvā savu pamata tīmekļa mitināšanas paketi mēnesī – 7,99 USD. Līdzīgi kā DreamHost, maksājot par gadu iepriekš, tiek piešķirta atlaide dolāriem mēnesī, un jums tiek dota arī izvēle maksāt divus gadus iepriekš, kas kopsummā samazina līdz USD 5,99 mēnesī..

Abi pakalpojumi piedāvā arī citus produktus, ieskaitot VPS (virtuālos privātos serverus) un speciālu serveru mitināšanu. Protams, šie papildu pakalpojumi nāk ar augstāku, bet salīdzināmu cenu zīmi.

 • WordPress mitināšana

Tiem, kas meklē WordPress Hosting, abi uzņēmumi piedāvā šo pakalpojumu. DreamHost piedāvā savu pamata paketi, sākot no 7,95 USD mēnesī, bet InMotion Hosting – sākot no 5,99 USD mēnesī. Arī abiem uzņēmumiem ir diferencēti pakalpojumu līmeņi, atkarībā no jūsu vajadzībām. InMotion hostingam ir trīs dažādi pakalpojumu līmeņi – jau pieminētā pamata pakete un vēl divi citi pakalpojumu līmeņi, kuru maksimālā cena ir 13,99 USD par WordPress hostinga “Pro” līmeni. DreamHost piedāvā tā dēvēto “DreamPress” par 16,95 ASV dolāriem mēnesī, taču apgalvo, ka šis pakalpojums ir piecas reizes ātrāks nekā tā galvenās WordPress mitināšanas iespējas un ir īpaši izveidots visu datu un joslas platuma problēmu apstrādei..

 • Īpašības – līdzības

Protams, atšķirība mēnesī vai divos dolāros ilgtermiņā ir niecīga; tomēr patiesībā ir svarīgi, ko jūs saņemat par šo naudu. Šajā ziņā abi pakalpojumi ir ļoti līdzīgi, jo tie abi piedāvā plašu pakalpojumu un funkciju klāstu. Piemēram, gan DreamHost, gan InMotion Hostings piedāvā dažādas funkcijas, kas var palīdzēt izveidot un vadīt veiksmīgu, lieliska izskata vietni. Abi pakalpojumi piedāvā jau sagatavotas tīmekļa veidnes, kuras varat izvēlēties un pēc tam pielāgot atbilstoši jūsu īpašajām vajadzībām. Viņi abi arī piedāvā jums iespēju izveidot vietni no paša sākuma, un tie abi sniedz jums neierobežotu tiešsaistes satura krātuves ietilpību. Ja jūs meklējat pakalpojumu savas WordPress vietnes mitināšanai, uzmini, ko darīt? To piedāvā arī DreamHost un InMotion Hosting. Īsāk sakot, abiem uzņēmumiem ir garš rīku un pakalpojumu saraksts, lai palīdzētu apmierināt jūsu vajadzības.

 • Īpašības – atšķirības

Tomēr ir dažas atšķirības. DreamHost piedāvā vairākus mākoņa balstītus risinājumus, piemēram, mākoņa serverus un mākoņu krātuvi. Turklāt jūs faktiski varat izveidot savu vietni vietnē DreamHost bez maksas – maksājiet tikai tad, kad nolemjat to faktiski publicēt. Tas nozīmē, ka jūs varat ne tikai tērēt tik daudz laika, cik nepieciešams, lai sagatavotu vietni, bet viņi arī neuzlādēs jūs, kamēr redzēsit visu, kas viņiem var piedāvāt.

Vēl viena funkcija, kas, šķiet, dod DreamHost priekšrocības, ir tās apņemšanās atklāt un novērst ļaunprātīgu programmatūru, pirms tā kādreiz nonāk saskarē ar jūsu vietnēm. Izmantojot automātisko ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un procesu, kas pazīstams kā “mākoņa aizdegšanās integrācija”, DreamHost strādā, lai jūsu saturs un jūsu bizness būtu pasargāts no potenciālajiem plēsoņām..

Ja jūs nevēlaties faktiski iziet savas vietnes izveidošanas procesu vai kāda iemesla dēļ nevēlaties iemācīties izmantot piedāvātos tīmekļa dizaina izveides rīkus, InMotion Hosting faktiski piedāvā izveidot jūsu vietni jums . Uzdodot dažus pamatjautājumus par jūsu vajadzībām, InMotion Hosting faktiski projektēs un izveidos jūsu vietni jums, kuru varēsit pielāgot pēc saviem ieskatiem. Turklāt InMotion Hostings ļauj arī ērti izmantot Google Apps un sociālo mediju integrāciju jūsu esošajā vietnē. InMotion Hostings piedāvā arī dažas lietojumprogrammas, kas īpaši paredzētas ar tirdzniecību saistītām vietnēm, ieskaitot Magento un Woo Commerce.

 • Klientu atbalsts

Gan DreamHost, gan InMotion Hosting piedāvā diennakts klientu atbalstu, ar iespēju sazināties ar kvalificētu ekspertu līnijas otrajā galā. Kaut arī DreamHost reklamē, ka diennakts atbalsts tiek veikts galvenokārt pa e-pastu un Twitter, InMotion Hosting arī atvieglo sarunu ar reālu personu, izmantojot vai nu tālruņa numuru, uz kuru jūs varat piezvanīt, vai arī tiešraides iespēju..

 • Ātrums

Abi resursdatori (protams) apgalvo, ka savus pakalpojumus sniedz ar īpaši ātru ātrumu, un abi apgalvo, ka jūsu mitinātās vietnes darbosies tik ātri, cik atļauj mūsdienu tehnoloģijas. Abos gadījumos šie apgalvojumi, šķiet, ir patiesi. DreamHost un InMotion Hostings izmanto SSD (cietvielu diskus). Šī tehnoloģija ļauj ātrāk ielādēt vietnes, datus un kešatmiņu, kas lietotājiem sniedz ātrāku tīmekļa pieredzi.

 • Dīkstāve / Uptime

Abi pakalpojumi piedāvā garantijas attiecībā uz darbspējas laiku. DreamHost īpaši paziņo, ka viņiem ir 100% uptime garantija, kas nozīmē, ka jūsu vietnei vienmēr tiek garantēts, ka tā vienmēr darbojas un darbojas, kā arī pilnībā funkcionējoša. InMotion Hostings lepojas ar 99,9% servera darbības laika garantiju, kas ir gandrīz tikpat laba kā 100%. Ne īsti. Bet gandrīz.

 • Naudas atdošanas garantijas

DreamHost piedāvā pārsteidzošu 97 dienu naudas atdošanas garantiju. Paiet trīs mēneši, lai pārliecinātos, ka esat pilnībā apmierināts ar visu, ko viņi var piedāvāt. Nevar būt pilnīgi novecojis, InMotion Hosting piedāvā 90 dienu garantiju. Šī papildu nedēļa šajā ziņā dod priekšrocības DreamHost, taču, lai vai kā jūs to uzlūgtu, tas ir ilgs izmēģinājuma periods, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar šiem uzņēmumiem. Un, kā jau minēts iepriekš, ar DreamHost jūsu 97 dienu bezmaksas izmēģinājums pat nesākas uzreiz – kad jūs vispirms tikai iestatāt un veidojat savu vietni, to varat izdarīt bez maksas. Tā ka 97 dienu izmēģinājums nesākas, kamēr neesat ķēries pie ienācēja un publicējāt savu vietni. Tātad patiesībā jūs saņemat patiešām ilgu laiku, lai pārliecinātos, ka DreamHost ir mitināšanas pakalpojums, kuru vēlaties izmantot. Tas ir viens apgalvojums, ka InMotion Hostings nevar sakrist.

 • Vērtība

Apskatot visu informāciju, varētu šķist, ka ir grūti izvēlēties skaidru uzvarētāju vērtības kategorijā. Abi šie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi piedāvā daudz naudas par jūsu grūti nopelnīto naudu. Neatkarīgi no tā, vai veidojat savu pirmo vietni vai uzsākat nākamo lielo lietu tiešsaistes mazumtirdzniecībā, gan DreamHost, gan InMotion Hosting piedāvā iespaidīgu pakalpojumu klāstu par ļoti pārvaldāmām cenām. Jebkurā gadījumā jūs noteikti saņemat labu cenu, izmantojot ikmēneša piemaksu.

Tātad, kurš uzvar?

Tātad, ja tas tā ir, kurš hostinga pakalpojums ir uzvarētājs? Tas tiešām ir grūts zvans. Tā kā tie daudzējādā ziņā ir tik līdzīgi, velns, kā saka, ir detaļās. Lai arī abi uzņēmumi ir līdzīgi, viņiem ir dažas atšķirības, un par mūsu naudu uzvarētājs, pamatojoties uz šīm detaļām, ir InMotion Hosting.

Kāpēc? Neraugoties uz jūsu vietnes kompetences līmeni, šķiet, ka InMotion Hosting ir labāks risinājums, lai palīdzētu jums. Jaunajam un nepieredzējušajam lietotājam abi uzņēmumi piedāvāja plašu jau sagatavotu tīmekļa veidņu klāstu, kas bija gandrīz bezgalīgi pielāgojams. Tomēr mums patika, ka InMotion Hostings faktiski radīs vietni jums, ja jūs to vēlaties. Klausoties jūs un jūsu drīzumā gaidāmās vietnes unikālās vajadzības, InMotion Hosting varētu izveidot vietni jums ar visām nepieciešamajām funkcijām, lai maksimāli palielinātu tiešsaistes funkcionalitāti..

Šķiet, ka pieredzējušākam lietotājam InMotion Hosting piedāvā pilnīgāku pakalpojumu klāstu. Ja vēlaties pārdot tiešsaistē, InMotion Hosting vairāku nozares standarta e-komercijas rīku integrācija patiešām palīdz pārvērst jūsu vietni par mazumtirdzniecības spēkstaciju.

Un visos līmeņos acīmredzami uzvar InMotion Hosting klientu apkalpošana, jo tie ir viegli pieejami caur daudziem dažādiem saziņas kanāliem – kaut ko tādu, ko DreamHost nespēj apgalvot..

Sakarā ar šīm izceļas funkcijām, mēs šajā In -otion Hosting iegūstam nelielu, bet ļoti skaidru uzvaru šajā galvgalī.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map