iPage vs Amazon Web Hosting: Kura ir labāka? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Runājot par tīmekļa mitināšanu, ir divas galvenās metodes, kuras varat izmantot, lai jūsu vietni iegūtu tiešsaistē. Pirmais ir izmantot vietnei patērētājus paredzētas vietnes, kas zemu likmi uzliek jūsu lapai uz servera un piedāvā ierobežotus resursus. Tas darbojas labi lielākajai daļai cilvēku, jo daudzām vietnēm nav jābūt augstākās klases programmēšanai vai funkcionalitātei, lai veiktu savu darbu. Piemēram, ja jums ir emuārs, jūs nevēlaties maksāt papildus par tādām lietām kā datu bāzes un diska vieta, ja tas jums nav vajadzīgs. No otras puses, ja jūs esat izstrādātājs, tad jums ir nepieciešams daudz dažādu komponentu, lai jūsu vietnes darbotos vislabāk. Vietņu izstrādātājiem kursi, piemēram, īpaši serveri, integrēta programmēšana un mākoņa iespējas, ir līdzvērtīgi, tāpēc viņiem būs jāmeklē plašākas mitināšanas iespējas. Ņemot to visu vērā, mēs sniegsim jums divu mitināšanas platformu, kas atrodas abās spektra pusēs, salīdzināšanas pārskatu. Patērētāju mitināšanai mums ir iPage, bet izstrādātāju mitināšanai – AWS, kas apzīmē Amazon Web Services. Jāatceras, ka, pārceļot un salīdzinot šos divus resursdatorus, piemēram, par cenām un funkcijām, tie ir paredzēti dažāda veida lietotājiem.


Cenu noteikšana Ja jūs salīdzinātu lielāko daļu patērētāju mitināšanas vietņu, jūs redzētu, ka daudzas no tām piedāvā konkurētspējīgas cenas, lai jūs atvērtu durvīm. Šajā gadījumā iPage ir fantastiska ievada cena, kas ir pieejama gandrīz ikvienam. To sakot, mēs parasti atturam cilvēkus domāt, ka zemākas izmaksas ir labākas, jo daudz svarīgāk ir redzēt, kādu vērtību jūs iegūstat par savu naudu. Ciktāl tas attiecas uz Amazon, jūs saņemat daudz vairāk funkciju un priekšrocību, kas nozīmē, ka, lai tos iegūtu, jums ir jāmaksā papildus. Pamatcena abiem šiem saimniekiem ir pilnīgi atšķirīga.

  • iPage: USD 1,99 mēnesī (pēc tam sasniedz USD 10,99)
  • Amazon: mainās, bet var būt tikai USD 19 mēnesī, līdz pat vairākiem simtiem dolāru

Uzvarētājs: Ja mēs runājam tikai par cenu, tad iPage ir pārāka. Tomēr, aplūkojot AWS, cenu punkta noteikšana ir sarežģīta tāpēc, ka ir tik daudz dažādu iespēju, no kurām jūs varat izvēlēties. Pat kaut kas tik vienkāršs kā pamata tīmekļa vietnes mitināšana ir vairāku pakalpojumu izvēle, kas cenu var uzpūst neticami ātri. Cenu struktūra Viena būtiska atšķirība starp šiem diviem pakalpojumiem ir tā, ka rēķini tiek aprēķināti atšķirīgi. Lai gan iPage piedāvā mēneša maksu, kuras pamatā ir reģistrēšanās uz visu gadu, AWS izmanto “pay-as-you-go” struktūru, kas var būt daudz rentablāka, ja jums nepieciešama tikai pagaidu mitināšana. Arī iPage visu apvieno vienā plānā, tas nozīmē, ka jūs pērkat pakalpojumus, kas jums, iespējams, nav nepieciešami, savukārt AWS iekasē maksu tikai par jūsu izmantotajiem produktiem un programmām. Rezultātā, ja jūs zināt, ko jūs darāt, un esat stratēģiski atbildīgs par to, kā jūs maksājat, tad no AWS varat iegūt daudz vairāk naudas.

Uzvarētājs: AWS

Klientu atbalsts Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs tīmekļa dizainers vai veterāns, pienāks laiks, kad jums būs jāsazinās ar kādu personu, lai atrisinātu problēmu. Tas varētu būt saistīts ar jūsu tīmekļa lapu vai arī tas var būt kaut kas tikpat mazsvarīgs kā jautājums par rēķiniem, taču neatkarīgi no tā, cik svarīgi ir nekavējoties saķert kādu personu, lai pārliecinātos, ka jūsu problēma tiek nekavējoties atrisināta. Tātad, salīdzinot dažādas atbalsta metodes, mēs koncentrēsimies uz četriem labākajiem: tālruni, tērzēšanu, e-pastu un forumiem. Pirms sākt, tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka AWS iekasē papildu maksu par visaptverošām atbalsta sistēmām, kamēr iPage to iekļauj jūsu pamatcenā. Tomēr AWS ir pamata pakete, kas ir iekļauta jūsu standarta mitināšanas sistēmā. Kā tādas mēs salīdzināsim šīs atbalsta sistēmas, nevis papildu iespējas, kuras varat atrast AWS.

Atbalsts pa tālruni Kā viens no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, Amazon vienmēr lieliski reaģē uz tālruņiem un samazina gaidīšanas laiku. Ja sazinātos ar AWS atbalsta komandu, jūs negaidīsit vairāk kā dažas minūtes. iPage ir līdzīga iestatīšana, bet, ja jūs zvanāt sastrēgumstundās, jums, iespējams, būs jāatstāj nedaudz ilgāk.

Uzvarētājs: AWS

LIV tērzēšana Tiem, kuri vēlas tūlītējus rezultātus, nerunājot ar kādu personu, tiešraides tērzēšana ir fantastisks resurss jūsu rīcībā. Abi hostinga pakalpojumi piedāvā tērzēšanas funkciju, bet AWS nedaudz trūkst pamata paketes. Ja veicat jaunināšanu, varat saņemt personalizētu palīdzību visās diennakts stundās, taču, ja paliksit pie standarta sistēmas, iespējams, atradīsit ilgāku gaidīšanas laiku. iPage kopumā ir daudz atsaucīgāka, lai gan sastrēgumstundās viņiem joprojām ir dažas problēmas.

Uzvarētājs: iPage E-pasts Apskatot e-pasta atbalstu, labākais veids, kā salīdzināt abus, ir redzēt, cik ilgs laiks nepieciešams atbildes saņemšanai. Gan iPage, gan AWS ir standarta biļešu sistēma, taču šķiet, ka AWS kopumā atgriežas ātrāk. Tomēr kopumā tie ir aptuveni vienmērīgi.

Uzvarētājs: kaklasaite Pamācības / forumi Ja jūs esat tāda veida persona, kas vēlas iemācīties pašam novērst problēmu, tad jums vajadzēs piekļuvi daudz informācijas, kas jums var palīdzēt atrisināt bieži sastopamas problēmas, par to nerunājot nevienam. Šajā sakarā iPage ir daudz labāka sistēma, kas izveidota pamata dalībniekiem, piešķirot tai priekšrocības salīdzinājumā ar AWS. Tomēr, ja jūs jaunināt atbalsta plānu, izmantojot Amazon, tad jums ir daudz plašāka piekļuve apmācībai un forumiem, tāpēc paturiet to prātā arī.

Uzvarētājs: iPage

Ātrums Mūsdienu mūsdienu pasaulē cilvēki sagaida tūlītējus rezultātus, īpaši tiešsaistē. Lai gan pirms gadiem jūs, iespējams, gaidījāt minūtes, kamēr lapa tiks ielādēta, šajās dienās, ja vajadzīgs vairāk nekā 0,001 sekundes, jūsu auditorija atleks, pirms viņi pat varēs redzēt, kas atrodas jūsu vietnē. Tā rezultātā jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu resursdatoram ir vislabākais ātrums un uzticamība, lai jums nebūtu jāuztraucas par to, ka vietne visu laiku atpaliek. Šajā gadījumā gan AWS, gan iPage ir ātrs ielādes ātrums, bet AWS ir nedaudz lielāka neatbilstība. Dažos gadījumos tas var šķist mūžīgi, bet citreiz tas notiek ātri. Diemžēl konsekvence ir galvenā, tāpēc iPage ir sava priekšrocība.

Uzvarētājs: iPage

Laiks Otra lieta, kas jāapskata, ir tas, vai jebkāda iemesla dēļ pastāv risks, ka vietne samazināsies. Tas ir pazīstams kā darbspējas vai dīkstāves, un vairums hostinga pakalpojumu nodrošinās garantiju, ka jūsu lapā nekad nebūs avāriju. Salīdzinot šos divus, iPage nav tādas infrastruktūras, kāda ir Amazon, kas nozīmē, ka tai nav tik uzticams, cik augsts ir uptime procenti. Jāsaka, atšķirība ir tikai procenta daļa, tāpēc nedomājiet, ka iPage visu laiku avarē, salīdzinot ar AWS.

Uzvarētājs: AWS, bet ar nelielu rezervi Vērtība Tagad mēs esam nonākuši pie katra servisa uzgriežņiem un skrūvēm. Kā jau minēts iepriekš, AWS ir izstrādāts izstrādātājiem un nopietniem tīmekļa dizaineriem, savukārt iPage ir domāts jūsu vidusmēra patērētājam, kurš nezina daudz par vietņu veidošanu. Tomēr iPage ir diezgan daudz iespēju piedāvāt, tāpēc, ja jūs meklējat kaut ko mazliet vieglāku, vienlaikus saglabājot visu savu funkcionalitāti, tā var būt lieliska izvēle. Šeit ir īss pārskats par katra pakalpojuma piedāvājumiem. iPage Tā kā ir tikai viens pamata plāns, no kura izvēlēties, jūs iegūsit visas labākās iespējas, neveicot jaunināšanu. Vienīgais, par kuru jums var nākties maksāt vairāk, ir joslas platums, taču tas ir atkarīgs no vietnes trafika un jūsu vajadzībām, pieaugot tiešsaistes klātbūtnei. Ar iPage ikvienam ir ļoti viegli izveidot vietni, jo tie piedāvā programmas, kas palīdzēs jums sākt darbu un izveidot savas lapas un pogas. Turklāt jūs varat integrēt e-komercijas funkcijas un pārdot savu lapu, izmantojot iPage sistēmu. Kopumā viņi apstrādā lielāko daļu smago celšanu jūsu vietā un piedāvā vienkāršu un ērti lietojamu platformu.

AWS Šīs vietnes lielākais spēks ir arī tās lielākais vājums. Tā kā ir tik daudz iespēju, no kurām izvēlēties, izdomāt visu, kas jums nepieciešams, ir drausmīgs uzdevums, kas nozīmē, ka, ja esat jauns vietnes izveidošanas līdzeklis, tad ir viegli pazust jaukšanās. Paturot to prātā, ja esat pieredzējis un zināt, ko meklēt, tad AWS ļauj ērti pielāgot plānu un izveidot sistēmu, kurā ir viss nepieciešamais. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veltītus serverus, lielāku joslas platumu vai vairāk vietas, AWS jums piedāvā milzīgu izvēli. Tas attiecas arī uz vietņu programmēšanu un veidošanu. Īsāk sakot, kamēr iPage lielāko daļu darba veic jūsu labā, AWS vienkārši sniedz jums nepieciešamos rīkus, lai strādātu pats. Uzziniet, kā AWS izturēts pret citiem konkurentiem mūsu DreamHost vs AWS mitināšanas salīdzināšanas ziņojumā.

Uzvarētājs: Šeit ir grūti izvēlēties uzvarētāju, jo viņi abi ir tik atšķirīgi. Tomēr vienkāršības labad jāsaka, ka iPage ir daudz draudzīgāks lietotājam, vienlaikus piedāvājot pielāgojamus risinājumus pieredzējušākiem. Lai gan AWS kopumā ir daudz ko piedāvāt, var būt grūti zināt, kas viss jums ir vajadzīgs un kā jūs varat izveidot plānu no nulles.

Secinājums Tātad, kurš pakalpojums ir labāks? Jāsaka, ka, ņemot vērā veiktspēju, AWS ir ideāla izvēle, lai gan, ja ērtība un vienkāršība jums liek lielāku nozīmi, tad iPage ir daudz labāks risinājums.

Lai redzētu, kā iPage sakrīt ar citiem hostinga pakalpojumiem, noteikti apskatiet mūsu iPage vs A2 mitināšanas salīdzināšanas ziņu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map