Kvadrāts / WP Engine: Kura ir labāka? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Kvadrāts / WP Engine: Kura ir labāka? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Kvadrāts / WP Engine: Kura ir labāka? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Mums ir nebeidzami meklējumi, lai sniegtu augstas kvalitātes pārskatus par vislabākajām hostinga vietnēm, un šī ir mūsu pēdējā iemaksa. Šodien mēs apskatīsim divus saimniekus, kuriem ir ļoti atšķirīga pieeja satura nodrošināšanai lietotājiem, tāpēc pirms mēs pat sākam, mums jāsāk ar atrunu. WP Engine ir pakalpojums, kas nodarbojas tikai ar WordPress, savukārt Squarespace ir paredzēts iesācējiem un reklāmdevējiem, kuri vēlas vairāk koncentrēties uz saturu, nevis tīmekļa veidošanu. Šie ir divi dažādi lietotāju segmenti, tāpēc atkarībā no tā, kāds jūs esat, jums būs nosliece uz vienu vai otru.


To sakot, redzēsim, kā viņi sacenšas viens pret otru un kur pārklājas, lai jūs varētu zināt, ko viņi piedāvā. Vēl viena atruna ir tāda, ka ir grūti izdomāt, kura no tām ir vislabākā, jo tās apmierina divas dažādas vajadzības, tāpēc mēs centīsimies saglabāt lietas pēc iespējas objektīvākas.

Cenu noteikšana

Tāpat kā visos mūsu pārskatos, mēs vispirms vēlamies jums paziņot, ko jūs varat sagaidīt, ciktāl tas maksā. Parasti cilvēki to uzskatīs par vienu no galvenajām prioritātēm, tāpēc mēs apzināmies, ka tas var būt jebkura pakalpojuma, mitināšanas vai kā cita veida aizliegums. Tomēr šajā gadījumā, ja jūs plānojat savu lēmumu balstīt tikai uz cenu, tas būs neliels izaicinājums, jo katrs pakalpojums piedāvā tik daudz par to, ko viņi dara. Kā redzēsit, WP Engine ir daudz dārgāks nekā Squarespace, taču iegūtā vērtības summa var padarīt papildu nodevas tā vērtas. Mēs to iedziļināsimies vēlāk, bet mēs tikai vēlamies, lai jūs zināt, kāpēc pastāv šāda neatbilstība.

Kvadrāts

 • Personīgais komplekts: Mēnesī 16 USD, USD 12, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu
 • Biznesa komplekts: Mēnesī 26 USD, 18 USD, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu
 • Pamata tiešsaistes veikals: Mēnesī 30 USD, 24 USD, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu
 • Uzlabots tiešsaistes veikals: 46 USD mēnesī, 40 USD, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu

WP dzinējs

 • Personīgais plāns: USD 29 mēnesī
 • Profesionālais plāns: USD 99 mēnesī
 • Biznesa plāns: 249 USD / mēnesī
 • Premium plāns: Lūdziet cenu

Ir skaidrs, ka Squarespace ir priekšrocības cenu noteikšanas nodaļā, it īpaši tāpēc, ka jums ir vairāk iespēju, kas atrodas tajā pašā relatīvajā diapazonā. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties vietni bez kauliem, jums nav jāmaksā vairāk, nekā jums nepieciešams. Kopumā mums ir jādod uzvara Squarespace, taču, ja jūs meklējat vairāk funkcionalitātes, labāka izvēle būs WP Engine.

Uzvarētājs: Kvadrāts

Naudas atdošanas garantija

Vēl viens hostinga pakalpojuma izmaksu aspekts ir tas, cik ilgi tie jums dod iespēju mainīt savas domas. Vietnes izveidošana nav kaut kas tāds, ko var izdarīt ātri (relatīvi runājot), tāpēc pirms galīgā lēmuma pieņemšanas jūs vēlaties, lai būtu iespēja izpētīt un spēlēties ar savām funkcijām un priekšrocībām. Šajā gadījumā Squarespace ļauj izmēģināt viņu pakalpojumus bez maksas līdz četrpadsmit dienām, bet WP Engine dod jums sešdesmit, lai lūgtu pilnu atmaksu. Kā jūs droši vien pamanījāt, starp abiem ir būtiska atšķirība, jo Squarespace neprasa naudu uzreiz, bet, lai būtu tikai divas nedēļas, nepietiek laika, ja vēlaties redzēt visu, ko tas piedāvā. Kopumā WP Engine ir labāks piedāvājums.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Klientu atbalsts

Mēs jau esam apsprieduši, cik liela nozīme ir vērtībai salīdzinājumā ar izmaksām, un viens no labākajiem veidiem, kā noteikt, cik lielu vērtību no pakalpojuma jūs saņemat, ir tas, cik labi viņi izturas pret saviem klientiem. Šajā gadījumā gan Squarespace, gan WP Engine ir lieliski reakcijas laiki, taču viņi to uztver nedaudz savādāk.

Atbalsts pa tālruni

Daudziem cilvēkiem saruna ar kādu personu pa tālruni ir labākais veids, kā nodrošināt, ka problēma tiek atrisināta, jo jūs varat palikt uz līnijas, līdz esat pārliecināts, ka lietas ir salabotas. Vienīgais negatīvais ir gaidīšana, taču WP Engine diezgan labi ierobežo klientu gaidīšanas laiku. Savukārt kvadrātam nav tālruņa numura, tāpēc nemēģiniet viņiem pat piezvanīt. Tas nenozīmē, ka viņi ir nepieejami, bet jūs nevarēsit ar nevienu runāt.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Tiešraides Čats

Tālruņa zvana laikā šī ir labākā lieta, jo tā nodrošina tāda paša līmeņa tūlītējudarbību bez jebkāda Muzak vai neērta klusuma. Abiem saimniekiem ir lieliski tērzēšanas pakalpojumi, kas ātri reaģē un palīdzēs rekorddaļā atrisināt jebkuru problēmu.

Uzvarētājs: kaklasaite

E-pasts

Savietojot šos divus resursdatorus, šajā vietā Squarespace spīd virs WP Engine. Atkarībā no diennakts laika, iespējams, WP nekavējoties sazināsies ar jums pa e-pastu. Jums ir jāatver biļete un jāgaida atbilde. Lai arī tie neaizņem pārmērīgi ilgu laiku (parasti apmēram dažas stundas), Squarespace ir apņēmies atbildēt uz e-pastiem stundas laikā neatkarīgi no diennakts laika. Tādējādi jums nekad nevajadzēs gaidīt pārāk ilgi, lai saņemtu atbildi uz kaut ko.

Uzvarētājs: Kvadrāts

Forumi

Ja esat tāda veida persona, kurai patīk pašiem izdomāt lietas, tad forums un bieži uzdotie jautājumi ir vislabākais veids, kā doties, jo tas ļauj jums apgūt pakalpojuma priekšrocības un trūkumus, nekontaktējoties ar nevienu. Abiem resursdatoriem ir pieejami šādi resursi, taču, tā kā Squarespace ir ierobežotāks attiecībā uz dažādajām lietām, ko tā var darīt, informācija nav tik padziļināta kā tā, ko varat atrast WP Engine.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Rezultātā abiem viesiem ir izcili klientu apkalpošanas ieraksti un pieredze, tāpēc neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jūs esat pārliecināts, ka problēmas tiks atrisinātas ātri un efektīvi, kas ir lieliska labas saimnieka pazīmes..

Ātrums

Tagad mēs iedziļināsimies katras saimnieces niecīgajās un smalkajās detaļās un redzēsim, ko viņi var piedāvāt līdz pat sniegumam. Jūs nevēlaties, lai jūsu tīmekļa lapa sabrūk, kā arī nevēlaties, lai tā vienmēr ielādētos. Šajā gadījumā mēs vēlamies noskaidrot, kā šie pakalpojumi nodrošina vislabāko rezultātu jūsu vietnē, lai jūsu auditorija iegūtu fantastisku pieredzi katru reizi, apmeklējot jūsu lapu. Lai to izdarītu, mēs apskatījām abu vietņu vidējos vērtējumus, lai redzētu, kura ir labāka. Turklāt, tā kā Squarespace automātiski tiek optimizēts mobilajām ierīcēm, arī mums ir rezultāts. Paskatīsimies, kā viņiem veicās.

Kvadrāts

 • Darbvirsmas vērtējums: 70
 • Reitings mobilajām ierīcēm: 40

WP dzinējs

 • Darbvirsmas vērtējums: 95
 • Reitings mobilajām ierīcēm: Nav

Mēs nevarējām atrast ticamus datus, kas parādītu, cik ātri WP Engine darbojas mobilajā ierīcē, taču, ņemot vērā to, cik labi tas darbojas uz darbvirsmas, ir jāiedomājas, ka tas joprojām ir labāks nekā Squarespace. Daļa no iemesla, kāpēc WP Engine ir tik daudz labāka, ir tā, ka tie koncentrējas uz formu un funkcijām, savukārt Squarespace lielākoties tiek veidots estētiskas vērtības dēļ. Pats par sevi tas nav viens no ātruma pakalpojumiem.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Dīkstāve / Uptime

Tīmekļa vietnes funkcionalitātes otra puse ir tā, vai tā vispār avarē. Gan WP Engine, gan Squarespace izmanto mākoņa mitināšanu, lai samazinātu dīkstāvi, kas nozīmē, ka viņiem abiem ir izcili sasniegumi. Faktiski atšķirība ir niecīga 0,01%, tāpēc tie ir praktiski piesaistīti.

Laukuma laukums: 99,99% uptime

WP dzinējs: 99,98% uptime

Kā redzat, jums nekad nevajadzēs uztraukties par vietnes sabrukšanu jebkādu iemeslu dēļ, padarot viņus abus par augstas kvalitātes saimniekiem šajā sakarā.

Uzvarētājs: kaklasaite

Iespējas

Mēs jums teicām, ka galu galā mēs koncentrēsimies uz katras saimnieces īpašībām un vērtību, tāpēc tagad ir pienācis laiks padziļināties dažādās lietās, kuras viņi piedāvā. Mēs runājām arī par to, ka katrs pakalpojums ir paredzēts dažāda veida lietotājiem, tāpēc jums tas būs jāpatur prātā, aplūkojot funkcijas un priekšrocības, ko iegūstat ar katru resursdatoru.

Kvadrāts

 • Personīgais komplekts: bezmaksas domēns, 20 lapas, neierobežots datu un joslas platums, SSL drošība, iespējama e-komercija
 • Biznesa komplekts: bezmaksas domēns, neierobežotas lapas, joslas platums un dati, SSL drošība, e-pasta konti, e-komercijas spēja
 • Pamata tiešsaistes veikals: bezmaksas domēns, neierobežotas lapas, joslas platums un dati, SSL drošība, nav jāmaksā par darījumu, inventāra uzskaite
 • Uzlabots tiešsaistes veikals: bezmaksas domēns, neierobežotas lapas, joslas platums un dati, SSL drošība, nav jāmaksā par transakcijām, krājumu uzskaite, grāmatvedības pakalpojumi, pārvadāšanas pakalpojumi

Galu galā šīs paketes ir izstrādātas, lai palīdzētu jums viegli un bez ierobežojumiem atvērt e-komercijas veikalu vai emuāru. Ja darāt darījumus ar personīgajām vai biznesa paketēm, tad Squarespace iekasē maksu, tāpēc paturiet to prātā. Neskatoties uz to, tiešsaistes veikala atvēršana padara to pēc iespējas vienkāršāku.

WP dzinējs

 • Personīgais plāns: viena vietne, 25K apmeklētāji mēnesī, 10 GB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība
 • Profesionālais plāns: 10 vietnes, 100 000 apmeklētāju mēnesī, 20 GB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība
 • Biznesa plāns: 25 vietnes, 400 000 apmeklētāju mēnesī, 30 GB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība
 • Premium plāns: 150 vietnes, 1 miljons apmeklētāju, 100-300 GB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība
 • Uzņēmējdarbības plāns: 150 vietnes, 5 miljoni apmeklētāju, 400 GB-1TB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība

Var redzēt, ka šo plānu mērķis ir sniegt jums vairāk funkcionalitātes un trafika. Izmantojot WP Engine, jūs arī piekļūstat visām WordPress programmām un veidnēm, kas nozīmē, ka jūs varat darīt daudz vairāk ar savām vietnēm, nekā jūs domājāt. Turklāt viņiem ir viegli pievienot e-komercijas iespējas, padarot šo mitinātāju par vēl vienu ideālu izvēli tiešsaistes veikaliem.

Grūti pateikt, kura vietne ir labāka par otru, jo tās ir tik atšķirīgas. No vienas puses, Squarespace ļauj reklāmdevējiem un iesācējiem ērti iestatīt skaistu tīmekļa vietni, savukārt, no otras puses, WP Engine sniedz jums lielāku funkcionalitāti. Tomēr viena metrika, kurai mums jāpievērš vislielākā uzmanība, ir veiktspēja, un WP Engine var veikt apļus ap Squarespace. Rezultātā jūsu vietne var šķist pasakaina, taču tā netiks ielādēta tik ātri. Kā tāds mums ir jāpiešķir nosaukums uzņēmumam WP Engine.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Lai redzētu, kā WP Engine izturību pret citiem hostinga pakalpojumiem, pārbaudiet mūsu WP Engine versiju pret GoDaddy vai mūsu WP Engine vs HostGator Post..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector