Namecheap vs GoDaddy Review Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Mūsdienu mūsdienu pasaulē vēl nekad nav bijis tik viegli izveidot un iestatīt vietni. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums, kas vēlas sazināties ar klientiem, vai arī vēlaties izveidot speciālu emuāru, lai nopelnītu naudu, vietnes izveidošana ir kaut kas tāds, ko gandrīz ikviens var darīt, ja vien viņi zina, kur meklēt..


Diemžēl, tā kā tur ir tik daudz dažādu mitināšanas vietņu, ir grūti noteikt, kura no tām ir vispiemērotākā jūsu vajadzībām. Lai gan mēs nevaram tos visus vienlaikus salīdzināt, mēs to darīsim ar diviem šodien visaugstāk novērtētajiem saimniekiem; Nosaukums un Godadijs.

Salīdzinot šos divus resursdatorus, mēs tos novērtēsim pēc vienādām iespējām un priekšrocībām, kā arī parādīsim, kurš no jums ir labāks, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Cenu noteikšana

Ciktāl tas attiecas uz izmaksām, vissvarīgākais ir apskatīt, cik daudz ir jāreģistrē jauns domēns. Lai gan vietnes izveidošanā var būt iesaistīti arī citi jauninājumi, lai viss būtu vienkāršāk, mēs apskatīsim tikai domēna cenu, kā arī atjaunošanu. Pieņemot, ka vēlaties ilgstoši uzturēt vietni aktīvu, tā katru gadu būs jāatjauno, lai tā būtu dzīva un pieejama.

Nosaukums

 • Vērtību pakete: Uzstādīšana ir USD 9,88, pēc pirmā gada atjaunošana ir USD 38,88
 • Profesionālais komplekts: Pirmo gadu – 19,88 USD, bet atjaunošanu – 78,88 USD
 • Galīgais komplekts: Uzstādīšana ir USD 29,88, un atjaunošana gadā maksā USD 129,88
 • Biznesa Pro: Mēnesī – 19,88 USD

Ej tēti

 • Ekonomika: 1 USD mēnesī / pēc tam 7,99 USD
 • Luksusa numurs: Mēnesī 5,99 USD / pēc tam 10,99 USD
 • Galīgais: Mēnesī 9,99 USD / pēc tam 16,99 USD

Uzvarētājs: Namecheap var būt dārgāks jau pašā sākumā, bet, ja jūs plānojat savu vietni izveidot vairākus gadus, tad jūs ietaupīsit naudu, dodoties kopā ar šo resursdatoru.

Klientu atbalsts

Pat ja jūs esat tehnoloģiju guru, neizbēgami būs gadījumi, kad, lai labotu problēmu, ir jāsazinās ar atbalsta dienestu. Paturot to prātā, ir obligāti, ka resursdatoram ir jānodrošina pietiekami daudz kanālu, lai jūs varētu sazināties ar viņiem ar jebkādām problēmām, kā arī pēc iespējas ātrāk sazinātos ar jums. Pastāv trīs galvenie klientu atbalsta veidi, tāpēc apskatīsim, ko šie saimnieki piedāvā.

Pieeja 24/7

Šajā gadījumā Namecheap ļauj jums sazināties ar viņiem visiem jautājumiem dienā vai naktī, ieskaitot nedēļas nogales. Attiecībā uz Godaddy viņi atbild tikai uz jautājumiem no pirmdienas līdz piektdienai, tas nozīmē, ka, ja nedēļas nogalē rodas kāda problēma, jums jāgaida, lai to atrisinātu..

Uzvarētājs: Namecheap acīmredzamu iemeslu dēļ.

Tiešraides Čats

Lai palīdzētu jums atrisināt problēmu reālajā laikā, daudzi mitinātāji piedāvās bezmaksas tērzētavu, kur varēsit lūgt palīdzību un uzreiz saņemt atbildi. Gan Namecheap, gan Godaddy ir tiešraides tērzēšanas iespējas, taču Namecheap ir pieejams visu diennakti un savienojums neprasa tik daudz laika. Izmantojot Godaddy, viņiem ir noteiktas stundas, kurās varat iesaistīties tērzēšanas sesijā, kas nozīmē, ka jūs nekad nevarēsit novērst problēmas..

Uzvarētājs: Namecheap vēlreiz

Atbalsts pa tālruni

Lai gan vairums cilvēku šajās dienās dod priekšroku saziņai pa e-pastu vai īsziņu, dažreiz vislabākais veids, kā savlaicīgi rīkoties, ir saruna ar dzīvu cilvēku. Abiem šiem saimniekiem ir tālruņa numurs, uz kuru jūs varat piezvanīt, bet Godaddy atkal ir ierobežotas stundas, kurās jūs varat sazināties ar viņiem, un pastāv izredzes, ka jums būs jāgaida ilgāk, lai sasniegtu personu otrā galā.

Uzvarētājs: Nosaukums

Ātrums

Pieņemot, ka vēlaties, lai jūsu vietne jebkurā laikā būtu pieejama ikvienam, ir svarīgi, lai jūs saņemtu mitinātāju, kas nodrošina pietiekamu ātrumu, lai jūs regulāri nesaskartos. Kaut arī gandrīz katrs resursdators apgalvo, ka piedāvā 99,99% uptime, daudzos gadījumos tas vienkārši tā nav, tas nozīmē, ka jums pašiem tie ir jāpārbauda, ​​lai atrastu, kurš no tiem ir labāks.

Saskaņā ar neatkarīgo ātruma testeru hostbenchmarker.com, šeit ir rezultāti abām šīm vietnēm.

Vārda lēts: vidējais kravas ātrums ir 3,4 sekundes, ātrākais laiks ir 2,85 sekundes un vislēnākais ir 72,7 sekundes.

Ej tēti: Vidējais ātrums ir 3,14 sekundes, ātrākais ir 2,38 un lēnākais ir 37,97 sekundes.

Uzvarētājs: Kā redzat, Godaddy pārspēj Namecheap kopumā, gan ar vidēju, gan ar lēnu ātrumu. Daļēji tas notiek tāpēc, ka Godaddy ir daudz vairāk lietotāju, un tā rezultātā serveriem ir ātrāki, lai tos pielāgotu.

Laiks

Kā jau minējām, vairums mitināšanas vietņu garantē praktiski 100% darbības laiku, kas nozīmē, ka jūsu vietnei nevajadzētu samazināties jebkādu iemeslu dēļ. Atkal mēs apskatījām hostbenchmarker.com, lai redzētu, kā šie saimnieki sacenšas viens pret otru.

Vārda lēts: Vidējais uptime procentuālais daudzums ir 99,93%, bet zemākais ir 92,92%.

Ej tēti: Vidējais darbspējas laiks ir 99,95%, bet zemākais ir 94,72%

Uzvarētājs: Atkal tas, ka ir vairāk lietotāju, nozīmē, ka Godaddy ir daudz labāka infrastruktūra nekā Namecheap, kā rezultātā kopējais darbības laiks ir ticamāks. Ir arī vērts atzīmēt, ka abi mitinātāji dažreiz nodrošina 100% darbības laiku, tāpēc ņemiet to vērā arī.

Vērtība

Salīdzinot divus resursdatorus, jums ir jāsalīdzina, kādu vērtību jūs iegūstat no abonementa. Lielākoties šo vērtību nosaka tas, cik daudz domēnu jums var būt, cik daudz vietas jums ir cietajā diskā un cik datu bāzu jūs iegūstat.

Nosaukums

 • Vērtību plāns: 3 domēni, 20 GB diska vietas, 50 datu bāzes un 50 e-pasta konti.
 • Profesionālis: 10 domēni, 50 GB diska vietas, 100 datu bāzes un 100 e-pasta konti
 • Galīgais: Līdz 50 domēniem, neierobežota vieta diskā un neierobežots joslas platums
 • Biznesa Pro: Neierobežots domēns, 20 GB diska vietas un 5000 GB joslas platums

Ej tēti

 • Ekonomika: 1 domēns, neierobežots joslas platums, 100 GB diska vietas
 • Luksusa numurs: Neierobežots domēnu, krātuves un joslas platums
 • Galīgais: Viss no Deluxe, ieskaitot DNS pārvaldības rīku un viena gada SSL sertifikātu

Kā redzat, tikai Namecheap ietver tādas lietas kā papildu domēni un e-pasta konti, kas nozīmē, ka, ja tie jums ir vērtīgi, tad Namecheap būs labāka izvēle. Tomēr, ja veiktspēja ir lielāka pārdošanas vieta, tad Godaddy var būt jūsu labākais risinājums. Lai arī e-pasta ziņojumos nav iekļauti Godaddy plāni, jūs varat tos saņemt tikai par USD 5,99 mēnesī, kas kopējo cenu padarīs vēl augstāku.

Uzvarētājs: Vārdu lēts e-pasta ziņojumiem un domēniem, Godaddy ātrumam un veiktspējai

Iespējas

Papildus zināšanai par to, kādu vērtību jūs iegūstat no sava tīmekļa resursdatora, jums arī jāsaprot, kādas papildu funkcijas tas jums nodrošina, lai jūsu vietnes iestatīšanu padarītu vēl vieglāku. Šeit ir dažas kopīgas funkcijas, kuras šie saimnieki dala.

WordPress mitināšana

Kā pakalpojums WordPress ātri kļūst par vietņu veidotāju. Gan Godaddy, gan Namecheap piedāvā šo mitināšanas stilu, kas nozīmē, ka tam vajadzētu būt pietiekami vienkāršam, lai tīmekļa vietnei pievienotu funkcionalitāti, neiemācoties daudz programmēšanas..

cPanel

Šis ir līdz šim visiecienītākais vadības panelis jebkurai vietnei, jo tas sniedz vislielākās iespējas un kontroli pār jūsu saturu un dublējumiem. Gan Godaddy, gan Namecheap piedāvā visu cPanel paketi.

Pievienotā drošība

Tā kā hakeri atrodas ap katru virtuālo stūri, jūsu vietne ir obligāti jāaizsargā. Godaddy tāpat kā Namecheap piedāvā Secure Socket Layer (SSL) aizsardzību. Abām vietnēm ir atšķirīgi drošības plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Mārketings

Viens no lielākajiem šķēršļiem, kas jums radīsies pēc vietnes izveidošanas, ir tas, ka jums tas ir jāreklamē, lai palielinātu trafiku un palielinātu jūsu numuru. Godaddy piedāvā dažādus mārketinga plānus, ieskaitot SEO optimizāciju, e-pasta mārketingu un vietējo mērķēšanu uz reklāmām. Šķiet, ka Namecheap vēl nav oficiālu mārketinga plānu.

Maksājumi tiešsaistē

Ja jūs veidojat vietni, kuras e-komercija tiks izmantota kā galvenā funkcija, noteikti dodieties kopā ar resursdatoru, kas var nodrošināt jūs ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai tā notiktu. Namecheap ļauj izmantot programmatūru, kas nodrošina norēķinu metodes, tas nozīmē, ka jūs varat ātri izveidot digitālu veikalu.

Uzvarētājs: Kopumā Namecheap ir labākās iespējas, lai gan Godaddy ir izteiktas priekšrocības mārketinga un tīmekļa dizaina jomā. Faktiski jūs varat samaksāt Godaddy, lai jūs izveidotu savu vietni un zīmolu, kas nozīmē, ka jums gandrīz nav jāpaceļ pirksts, lai iestatītu.

Kurš gūst vislielāko labumu

Tātad, mēs esam redzējuši, ko var piedāvāt abi saimnieki, bet ko tas jums nozīmē? Neatkarīgi no tā, vai esat mārketinga profesionālis vai neliela uzņēmuma īpašnieks, kā šie saimnieki salīdzina, sniedzot jums nepieciešamos pakalpojumus un funkcijas? Sadalīsim to.

Izstrādātājs

Kopumā Godaddy veiktspējas līmenis ir augstāks nekā Namecheap, kas nozīmē, ka, ja esat programmatūras izstrādātājs, jūs varētu vēlēties izmantot Godaddy. Tomēr neviena no šīm vietnēm nav optimizēta tīmekļa izstrādei, tāpēc jums vajadzētu meklēt citur, lai redzētu, ko varat atrast.

Tirgotājs

Ja jūs mēģināt attīstīt vietnes kā veidu, kā reklamēt pasākumus un uzņēmumus, daudz izdevīgāk var būt lietot Godaddy, jo viņiem jau ir tīkls dažādu vietņu mārketingam. Tomēr, ja vēlaties vairāk kontrolēt, ko jūs varat darīt, mēs iesakām Namecheap kā labāku iespēju. Atkal neviens no šiem saimniekiem nav optimizēts šāda veida lietām, tāpēc paturiet to prātā.

Mazo uzņēmumu īpašnieks

Pieņemot, ka jums pieder mazs uzņēmums un vēlaties to reklamēt, izmantojot savu vietni, būs labāk izmantot Godaddy mārketinga materiālus un tīklu savām priekšrocībām. Tomēr, ja jūs mēģināt samazināt savu apakšējo robežu, tad Namecheap jums ilgtermiņā maksās mazāk.

E-komercijas uzņēmums

Tā kā Namecheap ļauj iestatīt tiešsaistes maksājumus, šī opcija ir ideāli piemērota jebkuram tiešsaistes biznesam. Vislabākais ir tas, ka drošības un atbalsta līmenis, ko jūs saņemat no Namecheap, nozīmē, ka jūs varat tikt galā ar visām maksājumu problēmām uzreiz.

Kā GoDaddy salīdzina ar citām mitināšanas vietnēm? Lai uzzinātu, apskatiet mūsu GoDaddy vs HostGator salīdzināšanas ziņu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map