Tīmekļa vietņu veidotāji fotogrāfiem: 4 labākās iespējas vietnes izveidošanai (2020. gads)

Jūs esat fotogrāfs, bet jums nav vietnes.


Jūsu Instagram ir skaists, bet jūs sajaucat.

Kā sākt fotografēšanas vietnes izveidi un mitināšanu?

Apskatīsim četras labākās iespējas fotogrāfiem, lai sāktu.

fotogrāfs veido mājas lapu

Fotografēšanas biznesa vietnes izveidošana ļoti atšķiras no jūsu vidējās vietnes.

Tam jāpievērš uzmanība skaistajai fotogrāfijai, un viss pārējais ir sekundārs.

Turklāt attēli var aizņemt daudz vietas – tāpēc nevar tikt galā ar vājiem krātuves ierobežojumiem.

fotogrāfiju vietnes veidotājs

Tāpēc kā fotogrāfam, apmeklējot dažādus vietņu veidotājus, ir svarīgi atrast pareizo, lai parādītu savu darbu un detalizēti aprakstītu pakalpojumu iespējas..

Kā fotogrāfam jums jau ir pietiekami daudz darba pie šķīvja uzstādīšanas un fotografēšanas ziņā; fotoattēlu rediģēšana un pieskaršanās; kā arī organizēt tos reprezentablā albumā.

Visbiežāk fotogrāfi vēlas vietni, kas ļauj viņiem viegli izveidot un veidot savu vietni. Lai izmantotu šīs īpašās iespējas, vēlaties atrast ļoti ātru un ērtu vietņu veidotāju.

Tomēr jūs joprojām vēlaties vietni, kas pielāgošanu nodrošina elastīgi, lai jūs varētu pielāgot savu vietni savam unikālajam stilam.

fotogrāfs ceļā uz vietni

Jūs arī vēlēsities, lai mitinātājs nodrošinātu dažādas CMS iespējas un attēlu galerijas opcijas, lai jūs būtu pārliecināts, ka iegūsit vajadzīgo izskatu..

Vēl viena svarīga kvalitāte, kas jāmeklē vietņu veidotājā, ir uzticama atmiņas dublēšana un ātrums. Fotogrāfijas vietnēm, kurās demonstrējat savu darbu, ir nepieciešams liels krātuves apjoms, ņemot vērā lielo, augstas kvalitātes un rediģētu fotoattēlu ievērojamās prasības.

Dodieties kopā ar resursdatoru, kas saglabā ātrumu un iespējas, pat ja tas saskaras ar lielu krātuves daudzumu.

Pirmkārt, jūs vēlaties izvēlēties vietņu veidotāju, kuram ir lielisks klientu serviss un lietotāju atbalsts. Neatkarīgi no tā, cik konkrēts ir novērtēts, ar pakalpojumu var rasties problēmas, vai arī jums, iespējams, būs nepieciešami daži norādījumi par noteiktām vietnes funkcijām. Laba klientu atbalsta komanda var mainīt jūsu klātbūtni tiešsaistē.

Padomāsim par labākajām fotogrāfu mitināšanas vietņu iespējām.

1) Formāts: Vislabākais vērtējums portfeļu veidotājiem

Formāts ir tīmekļa platforma, kas īpaši izstrādāta mākslas profesionāļiem, kuri vēlas parādīt savu profesionālo portfeli. Gudbuy.com veiktajā 2016. gada aptaujā atklājās, ka Format bija visaugstākais klientu apmierinātības līmenis tiešsaistes portfeļu veidotāju vidū – 95%.

Formāts ļauj māksliniekiem un fotogrāfiem pielāgot un pielāgot savu vietni stilam, kas, viņuprāt, vislabāk atbilst viņu darba tēmai. Formāts ir izvēlēta tīmekļa platforma daudziem profesionāliem fotogrāfiem un nepilna laika profesionāļiem.

Formāts nodrošina ērti lietojamu tīmekļa veidotāju, kas ir ļoti elastīgs un pielāgojams klienta dizaina vajadzības. Tiešsaistes pārdošanas un e-komercijas sastāvdaļa ir katrā Format tīmekļa mitināšanas plāna cenu līmenī. Tā kā fotogrāfi pastāvīgi rediģē savas vietnes saturu un noformējumu, formāts ir ļāvis ļoti nesāpīgi veikt izmaiņas un pielāgojumus pat ar planšetdatora vai mobilās ierīces palīdzību..

Formāts pilnībā atbilst fotogrāfu vajadzībām, kuri vēlas savā vietnē uzturēt konsekventu un saturam bagātu emuāru sastāvdaļu. Viņu jaudīgais, uz attēlu balstītais emuāru veidošanas darbs ļauj ātri un bez grūtībām fotogrāfiju blogus izveidot, pārskatīt un rediģēt.

Daudzi citi tīmekļa mitinātāju tīmekļa veidotāji nespēj pienācīgi pievērsties šim komponentam. Formāts ir viens no visaugstāk novērtētajiem līdzekļiem, ko tā nodrošina, lai fotogrāfi, visticamāk, izmantotu.

Formāts nodrošina arī ievērojamu klienta pierādīšanas funkcija kas ļauj jums prasmīgi iesaiņot savu darbu klientiem.

Formāta klientu atbalsts ir noderīgs un efektīvs. Lielākajai daļai klientu problēmas tiek atrisinātas 23 stundu laikā.

Formāta vispārīgās iezīmes ir iekļautas visos plānos:

 • Ātrs un draudzīgs diennakts atbalsts
 • Lietotnes galeriju formāts
 • Publicējiet un atjauniniet Adobe Lightroom veidlapu
 • Klienta pārbaude
 • Viedā tipogrāfija
 • Dinamiskas tēmas
 • Elastīgas lapas un izkārtojums

Šeit ir jūsu formāta mitināšanas iespējas:

Entuziasts 6 USD / mēnesī

 • 100 attēli
 • 3 Uzglabāt produktus
 • 15 lappuses

Pro $ 12 mēnesī

 • 1000 attēlu
 • 20 Veikalu produkti
 • Neierobežotas lapas un emuāru ziņas
 • 5000 pierādīšanas attēlu
 • Bezmaksas domēns
 • Pielāgota CSS un HTML rediģēšana

Neierobežots USD 25 mēnesī

 • Neierobežots attēlu skaits
 • Neierobežots veikala produkts
 • Neierobežotas lapas un emuāru ziņas
 • Neierobežots pierādīšanas attēls
 • Bezmaksas premium motīvi
 • Bezmaksas domēns
 • Pielāgota CSS un HTML rediģēšana

Visi šie tīmekļa mitināšanas materiāli nodrošina lielisku tīmekļa mitināšanas platformu fotogrāfiem, kas veido savu vietni.

Pirms izlemjat, kuru tīmekļa mitinātāju apmeklēt, jums jāizlasa tas, ko vēlaties un ko sagaidāt no savas vietnes. Mēģiniet sastādīt pašreizējā darba uzskaiti, saprast, kāda veida mākslinieciskā kategorija ietilpst jūsu darbā. Tas palīdzēs jums izlemt, kā vēlaties parādīt savu darbu un kādu auditoriju jūs mēģināt sasniegt.

2) Kvadrāts: viegli startējamas un skaistas veidnes

Kvadrāts ir fotogrāfu iecienīta izvēle par profesionālu, elegantu, augstas kvalitātes, tomēr vienkāršotu tīmekļa vietnes dizainu. Laukums tiek plaši izmantots ārštata darbinieku vidū, kuri lielu uzsvaru liek uz savas vietnes estētiku.

Iepriekš instalētās dizaina veidnes, ko Squarespace piedāvā lietotājiem, nodrošina ļoti strukturētu pamatu, kas eleganti parāda jūsu darbu optimālai estētikai. Papildus satriecošajām veidnēm Squarespace tīmekļa veidotājs ir ļoti ērti lietojams un populārs fotogrāfu vidū.

Squarespace piedāvā daudzas funkcijas, kas izstrādātas, lai izceltu jūsu māksliniecisko darbu. Šīs mākslinieciskās iezīmes ietver modernas veidnes, stila redaktors, iebūvēts mobilajās vietnēs, pielāgots CSS, pielāgojams satura izkārtojums, bezmaksas google fonti, diagrammu bloki un video foni.

Lai gan Squarespace ir iecienījuši daudzi radošie profesionāļi par tā mākslinieciskajām iespējām, daudzi iedomīgi ārštata darbinieki to var uzskatīt par ierobežojošu. Laukumu laukums ir pielāgojams satura izkārtojuma, fontu un stila ziņā, taču daudzi sūdzas, ka kopējās veidnes neatbilst viņu īpašajai dizaina tēmai. Šai profesionāļu grupai var būt labvēlīgi resursdatori ar tīmekļa veidotāju, kas piedāvā ļoti pielāgojamas veidnes.

Squarespace piedāvā arī: 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai gan tas nedod jums daudz laika eksperimentēšanai ar tīmekļa mitināšanu, ņemot vērā SEO iespējas, tas ļaus jums izskatīt Squarespace dizaina aspektus, lai redzētu, vai jums patīk formāts.

Cenu laukums piedāvā savus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus vidējā un vidējā – augstā – cenu diapazonā. Ja jūs vēlaties tikai parādīt savu darbu fotogalerijā ar informāciju par sevi un savu darbu, iespējams, vēlēsities izvēlēties personīgo plānu. Bet, ja vēlaties pārdot oriģinālās izdrukas no savas vietnes, vislabāk var izvēlēties bizness vai pamata tiešsaistes veikala opcija.

Personīgais plāns: 12 USD / mēnesī

 • Neierobežots lapu skaits, galerijas un emuāri ar neierobežotu joslas platuma krātuvi un 2 līdzautoriem
 • Mobilam optimizēta vietne
 • Vietnes metrika
 • Iekļauta bezmaksas pielāgotā domēna SSL drošība
 • Diennakts klientu atbalsts

Biznesa plāns: USD 18 mēnesī

 • Visas personiskā plāna iespējas
 • Profesionāls e-pasts no Google
 • 100 USD Google AdWords kredītā
 • Pārdodiet neierobežotu daudzumu produktu un pieņemiet ziedojumus
 • Maksa par darījumu 3%
 • Reklāmas uznirstošie logi
 • Pilnībā integrēta e-komercija

Squarespace piedāvā arī 50% atlaidi pirmajam kursam studentiem, kuri pierakstās ar savu akadēmisko e-pasta adresi.

3) WP Engine + Semplice: labākā izvēle pieredzējušiem fotogrāfiem

Vēlaties kaut ko vairāk nekā tikai parastu dzirnavu vietnes veidotāju?

Varbūt vēlaties vairāk vadības un pielāgošanas, bet nevēlaties kodēt no jauna.

Mums ir jauns risinājums: savienojiet Spotify dizainera Tobiasa Van Šneidera tēmu Semplice ar WP Engine, lai iegūtu maksimālu jaudu.

Tas, ko jūs saņemat, ir labākais no abām pasaulēm.

Jūs strādājat ar jaudīgu un īpaši ātru mitināšanu, un jums ir skaista tēma, kas paredzēta tikai fotogrāfiem.

semplice tēmas priekšskatījums

Tas vislabāk der pieredzējušiem fotogrāfiem, kuriem nepieciešama lielāka krātuve, pielāgošana un vispārēja vadība.

Mēs neiesakām šo iestatījumu iesācējiem – jo tas var sarežģīt lietas un palēnināt jūsu progresu.

Daudzi fotogrāfi un ārštata darbinieki atbalsta WordPress platformas izmantošanu ērtākai lietošanai, iepazīšanai un citām priekšrocībām. Ja jūs iekļaujaties šajā grupā, jūs atradīsit pilnīgi jaunu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu iespēju pasauli, kas specializējas WordPress mitināšana.

Fotoattēlu WordPress mitināšanas tīmekļa resursdatoram vajadzētu būt WP Engine. Liela problēma fotogrāfiem ir tā, ka viņu saturam parasti ir augstas uzglabāšanas prasības, piemēram, lielāki augstas izšķirtspējas fotoattēli tie var būt rediģēti vai aizkustināti.

Tas var radīt slodzi vietnes ātrumam, kas ļoti negatīvi ietekmēs vietnes SEO iespējas. Tādējādi var būt vērtīgāk izvēlēties augstas kvalitātes ātru resursdatoru ar lielāku krātuves vietu, ja budžets to atļauj.

Lai gan nav zināms, ka WP Engine ir ļoti vienkāršots un ērti lietojams tīmekļa veidotājs, ir vērts to ievietot šeit, lai izceltu tā augsto kvalitāti un profesionālās iespējas.

Tāpēc WP Engine ir ļoti cienījams, un to izmanto profesionāli fotogrāfi. WP motors piedāvā augstas kvalitātes mitināšanu ar daudz krātuves un lielu ātrumu. Ir arī zināms, ka WP Engine ir ļoti elastīgs un pielāgojams, lai atbilstu jūsu īpašajai dizaina tēmai.

WP Engine ir arī viena no vispalīdzīgākajām un efektīvākajām klientu atbalsta grupām tīmekļa mitināšanas nozarē. Viņi arī piedāvā bezmaksas migrāciju, ja pārslēdzaties no cita tīmekļa mitināšanas pakalpojuma.

Lai gan WP dzinējs ir dārgs, sākot no sākuma mēnesī 35 USD / mēnesī, tas noteikti atmaksāsies, ja mēnesī saņemat lielu trafiku. Ja neesat pārliecināts par augsto cenu, WP Engine piedāvā 60 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc, ja jūs to izmēģināt un nedomājat, ka pakalpojums ir jūsu naudas vērts, jūs to visu atgūsit..

WP Dzinēja sacensības

Tas ir tas, kas iekļauts WP Engine darbības uzsākšanas plānā (USD 35 mēnesī):

 • 10 GB vietējās atmiņas
 • 50 GB joslas platuma
 • Dev, Stage, Prod vides
 • Nododamas vietnes
 • PHP 7 gatavs
 • Liela FS
 • Globālais CDN
 • Lapas veiktspēja
 • Automatizēti SSL sertifikāti
 • 24/7 tērzēšanas atbalsts

Plus – ar mūsu saiti jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas

4) Wix: ērti lietojams, taču tam ir negatīvie punkti

Wix fotogrāfiju vietnēm

Wix to fotogrāfu vidū plaši izmanto ļoti pielāgojama un ērti lietojams tīmekļa veidotājs. Wix ir pieejams bez maksas tik ilgi, cik vēlaties, taču, ja jums ir vajadzīgas profesionālas funkcijas, piemēram, jūsu domēna vārds vai prioritārais atbalsts, jums jāizvēlas viens no viņu pieciem premium plāniem. Bezmaksas Wix plāns piedāvā daudzas noderīgas funkcijas, piemēram:

 • Piekļuve mūsu plašajai attēlu, klipu mākslas un ikonu kolekcijai. Visi pilnībā pielāgojami un 100% BEZMAKSAS izmantošanai jūsu Wix vietnē.
 • 500 MB krātuves un līdz 500 MB joslas platuma
 • Neierobežota piekļuve visiem Wix atbalsta soli pa solim pieejamajiem aprakstiem, rakstiem, video pamācībām un citam

Bezmaksas iespēja ir lielisks sākumam bet, ja jūsu datplūsma ir lielāka, un jums ir nepieciešams vairāk krātuves un joslas platuma, un jūs nevēlaties, lai jūsu vietnē tiktu parādītas Wix reklāmas, jums būs jājaunina uz premium plānu.

Ja jūs izmantojat fotografēšanas vietni ar lielu trafiku un lielu krātuves vajadzību, piemaksu plāns ar vislielāko vērtību būtu Neierobežots plāns USD 14 mēnesī. Šis plāns piedāvā ne tikai neierobežotu joslas platumu un 10 GB lielu krātuvi bez Wix reklāmām, bet arī piedāvā vērtīgas SEO funkcijas.

Ja jūs meklējat savā vietnē pārdot oriģinālās izdrukas, Wix ļauj veikt e-komercijas darījumus ar to e-komercijas plāni. Šis plāns nodrošina 20 GB lielu krātuvi, kā arī tiešsaistes veikala priekšrocības.

Kopsavilkums: izmēģiniet dažus, pēc tam pacelieties

fotogrāfs veido mājas lapu

Kad esat izdomājis, kādu auditoriju vēlaties sasniegt, izprotiet viņu izturēšanos un kāda veida saturu viņš vēlas patērēt. Kad esat ņēmis vērā visus šos faktorus, jūs bez šaubām izvēlēsities pareizo resursdatoru.

Sniegt izlēmīgu atbildi, Formāts ir mūsu izvēle labākajam visdažādākajam fotogrāfam visos līmeņos. Formāts ir īpaši izstrādāts, lai izceltu mākslinieka darbu. Viņu kopiena un atbalsts ir ļoti pieredzējis mākslinieku vēlmē un jautājumos, kas demonstrē viņu darbus.

Tomēr, ja esat fotogrāfs ar vairāk specializētām vajadzībām, jums var šķist izdevīgi izmantot citus saimniekus. Ja jūs vairāk interesē liela apjoma pārdošanas darījumi tieši no vietnes, tā vietā, lai parādītu savu darbu un piesaistītu klientus, kvadrātveida laukums var būt laba izvēle. Ja esat ļoti pieredzējis un ļoti profesionāls fotogrāfs, kurš sagaida lielu satiksmes intensitāti un jums ir daudz lielu augstas izšķirtspējas fotoattēlu WP dzinējs var būt arī lieliska iespēja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map