WP Engine vs Bluehost Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Ja jūs salīdzināt WP Engine un Bluehost, labi, ka tas ir diezgan āboli ar apelsīniem.


WP Engine ir WordPress optimizēta mašīna.

Bluehost ir lēts… un labi pazīstams.

Ātra atbilde? Ja esat reāls bizness, kam nepieciešams ātrums un uzticamība, dodieties ar WP Engine (10% atlaide ar saiti). Ja jūs cenšaties iziet pēc iespējas lētāk un nevarat atļauties nekādas papildu iespējas, dodieties uz Bluehost (milzīga atlaide ar saiti).

Vai vēlaties garo atbildi? Padziļināsimies cenu noteikšanā, plānos, īpašībās un citur!

WP Engine vs Bluehost cenu noteikšana

WP dzinējs:

Visiem WP dzinēja piedāvātajiem plāniem ir 60 dienu bezriska izmēģinājums, lai jūs varētu tos izmēģināt un redzēt, ko katrs piedāvā, pirms jūs faktiski apņematies izmantot plānu. Viņu pamata plāns ir personīgais līmenis, kas mēnesī maksā 29 USD. Pēc tam viņiem ir profesionāls plāns, no kura jūs varat izvēlēties, kas ļauj izmantot citas funkcijas, kas vērstas uz profesionālu vietni, vienlaikus saglabājot zemas izmaksas – 99 USD mēnesī. Visbeidzot, biznesa plāns ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas labāko no labākajiem, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat ļoti daudz lielisku iespēju, lai apstrādātu visu jūsu vietnes trafiku 249 ASV dolāru mēnesī. WP Engine ir arī divi dažādi plāni, kas ir augstāki par biznesa plānu, taču tie noteikti ir vairāk vērsti uz augstākās klases uzņēmumiem.

Bluehost:

Bluehost ir viens no labākajiem tīmekļa mitinātājiem, ko jūs atradīsit, runājot par šo teritoriju, jo viņiem ir ton cenu punktu, no kuriem jūs varat izvēlēties. Uzņēmums piedāvā ļoti daudz īpašo un ievada tarifu, taču, tā kā šīs ir tikai pagaidu cenas, visas zemāk aprakstītās cenas ir pilnīga un regulāra likme, kas jums jāmaksā pēc akcijas termiņa beigām. Sākumā viņu pamatplāns ir tikai 7,99 USD mēnesī, un tam ir pietiekami daudz iespēju, lai padarītu to par lielisku iespēju privātpersonām vai mazu uzņēmumu īpašniekiem.

Nākamais ir Plus plāns, kura cena ir USD 10,99 mēnesī, un tajā ietilpst tās pašas funkcijas, kuras atrodat pamatplānā, pievienojot neierobežotu piekļuvi visam, kā arī aizsardzību pret surogātpastu. Treškārt, ir Bluehost piedāvātā Prime pakete, kurā ir apvienots viss līdz šim redzētais, kā arī domēna privātums un automātiska dublēšana gadījumam, ja ar jūsu vietni kaut kas notiek..

Visbeidzot, tiek piedāvāts Go PRO plāns, kura cena mēnesī ir USD 23,99. Izmantojot šo, jūs atradīsit, ka saņemat visu, kas tika runāts iepriekšējos plānos, bet jūs arī saņemat īpašu IP, augstas veiktspējas serveri un SSL sertifikātu, kas nozīmē, ka šī ir labākā izvēle ikvienam, kurš varētu savā vietnē apmeklējiet lielu trafiku.

Uzvarētājs:

Cenas un vērtības ziņā ieguvējs ir Bluehost.

Klientu atbalsts

WP dzinējs:

Līdzīgi kā gandrīz katrā apskatītajā tīmekļa mitinātājā, WP Engine piedāvātais klientu serviss ir lielisks un nodrošinās, ka jūs saņemat daudz atbalsta, kad vien tas jums nepieciešams. Vietnē ir daudz saišu, lai sniegtu jums visu nepieciešamo atbalstu, un WP Engine sniegtais godalgotais atbalsts ir paredzēts 24 stundas dienā, 7 stundas nedēļā, 365 dienas gadā..

Bluehost:

Runājot par lielāko daļu tīmekļa mitināšanas platformu, jūs atklāsit, ka klientu apkalpošanas pakalpojums visā pasaulē ir līdzīgs. Uzņēmumam Bluehost tie ir pieejami ar milzīgu palīdzības centru, kas nodrošina, ka jūsu rīcībā ir viss, kas jums varētu būt nepieciešams. Sākot no ceļvežiem līdz video pamācībām un beidzot ar tik daudz ko citu, jums būs viegli meklēt un iemācīt sev lietas, kuras jūs nezināt. Turklāt ir pieejami apmācīti iekšējie eksperti, kas ir pieejami 24.7, lai jūs vienmēr varētu sarunāties ar viņiem par jebkuru problēmu, ar kuru jūs varētu saskarties.

Uzvarētājs: Kakla saite

Ātrums

WP dzinējs:

Viena no lielajām vietām, kur WP Engine lepojas, ir ātras darbības nodrošināšana ikvienai vietnei, kurā viņi mitinās. Viņi strādā neticami ātri, lai ielādētu jūsu lapas, pateicoties visjaunākajai speciālajai aparatūrai, kas ir izkliedēta vairākos serveros. Turklāt viņiem ir sava īpaša sistēma, kas palīdz ielādēt lapas sekunžu daļās.

Bluehost:

Jebkuras tīmekļa mitinātājas ātrums ir svarīgs un kritisks faktors, kas jāpatur prātā, un jūs atradīsit, ka Bluehost mīl runāt par to ātrumu un apgalvo, ka tie ir ātrākie tīmekļa mitinātāja pakalpojumi tirgū. Ja vien jums nav jāmaksā par izcilu pakalpojumu, kas ir īpaši paredzēts ātrdarbīgam pakalpojumam, ātrums ir nedaudz salīdzināms visos plānos. Viņi izmanto savu platformu, lai nodrošinātu neierobežotu joslas platumu ātros serveros, lai jūs tiešām sasniegtu dažus no labākajiem ātrumiem, kādus varat atrast.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Vērtība

WP dzinējs:

Viena no kaitinošākajām problēmām, kuru jūs atradīsit, runājot par WP Engine, ir fakts, ka viņu programmas ir nedaudz dārgākas nekā daži no konkurentiem. Tomēr daudzos gadījumos jūs saņemat daudz vairāk funkciju, kas var palīdzēt padarīt to vērtīgu. Tieši tāpēc, ka tie ir dārgāki, nenozīmē, ka ilgtermiņā tas nebūs jūsu naudas vērts.

Bluehost:

Gandrīz viss, kas saistīts ar Bluehost, būs laba vērtība. Sākot ar ātrumu un funkcijām, beidzot ar visu laiku, ir ļoti daudz mīļu lietu. Ir arī ļoti daudz dažādu iespēju, no kurām izvēlēties, kad runa ir par plāniem, tāpēc tā ir laba izvēle, ja esat jauns šajā jomā vai ja jums ir vietne ar lielu trafiku. Bluehost piedāvātajos plānos nav tikai daudz lielisku iespēju, bet tie ir arī par saprātīgu cenu, tāpēc jums nav problēmu redzēt pirkuma vērtību..

Uzvarētājs:

Tā kā Bluehost ir dažādas iespējas un iespēja izvēlēties jums labāko plānu, Bluehost ir uzvarētājs šajā kategorijā.

Iespējas

WP dzinējs:

Dažas funkcijas, kuras jūs atradīsit, runājot par WP Engine, ir daudz jaunu un modernu tehnoloģiju. Viņiem ir labākā klases arhitektūra, un ļoti veiksmīgās sistēmas palīdz jūsu vietni droši un ātri darbināt. Katru dienu viņi klientiem nodrošina 800 stundu atbalstu, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par centieniem sazināties ar kādu pēc palīdzības. Visbeidzot, viņiem ir pilna inženieru komanda, kas strādā, lai sasniegtu jaunākās un labākās tehnoloģijas.

Bluehost:

Lai gan par dažām citām funkcijām un specifikācijām jau tika runāts, šajā vietā jūs atradīsit, ka Bluehost ir ļoti daudz lielisku iespēju, kuras visas darbojas kopā, lai sniegtu jums vislabāko pieredzi, ko varat atrast kopumā. Runājot par Bluehost, dažas no galvenajām lietām, kuras jums patiks, ietver visu diennakti atbalstu visos viņu plānos, viena klikšķa instalēšanu, atbalstu gandrīz miljonam māsu, resursu pārvaldību, pierādītu panākumu gūšanas pieredzi, ātra kalpošana un piekļuve drošai SSH apvalkam, lai jūsu vietne vienmēr būtu droša.

Uzvarētājs: Kakla saite

Dīkstāve / Uptime

WP dzinējs:

Aprēķinot katru mēnesi, jūs atklāsit, ka WP motora darbības laiks ir aptuveni 99,95%, kas ir tieši tas, kur vēlaties atrasties, ja tas darbojas. Protams, tas varētu būt labāk, taču tas tiešām ir lielisks darbspējas laiks, un jums patiks, ka salīdzinājumā ar citiem tīmekļa mitinātājiem ir daudz vairāk laika..

Bluehost:

Runājot par uptime, jūs vēlaties izmēģināt un atrast kaut ko tādu, kas saglabājas 99,95% vai lielāks, un 12 mēnešu laikā Bluehost lepojas ar aptuveni 99,93% uptime, kas joprojām ir diezgan labs, ja ņem vērā visu nepieciešamo. apsveriet. Tas joprojām ir zemāks par robežu, kurā vēlaties atrasties, runājot par darbības laiku, tāpēc paturiet to prātā, jo tirgū ir daži saimnieki, kuru darbības laiks ir aptuveni 99,98%, kas būtu ievērojami labāk nekā tas, ko piedāvā Bluehost.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Galīgais spriedums

Ja jūs rūpīgi izpētīsit atšķirīgās funkcijas un specifikācijas, ko nodrošina šie abi tīmekļa mitinātāji, jūs pamanīsit, ka katrai no tām ir dažas būtiskas priekšrocības un katrai no tām ir arī daži negatīvi. Kad jāizvēlas, kurš no jums ir vispiemērotākais, patiesībā nav skaidras un acīmredzamas atbildes, jo katrai personai ir atšķirīgas vajadzības un vēlmes, kad runa ir par tīmekļa mitinātāju. Šie ir mani ieteikumi attiecībā uz dažām personām, kurām varētu būt nepieciešams tīmekļa mitināšanas pakalpojums.

Izstrādātājs: WP dzinējs

Tirgotājs: WP dzinējs

Maza biznesa īpašnieks: Bluehost

E-komercijas uzņēmums: WP dzinējs

Vai Bluehost var sasniegt AWS? Uzziniet un izpētiet mitināšanas iespējas, izmantojot mūsu AWS mitināšanas un Bluehost ziņas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map