WP Engine vs Hostgator: Kura ir labāka? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Mūsu pašreizējā misija ir sniegt jums labākos mitināšanas salīdzinājumus tīmeklī, un mūsu nākamā iemaksa ieliek mūsu iecienīto WordPress resursdatoru ar vienu no labākajām vietnēm nozarē: Hostgator. Pirms mēs varam iedziļināties mūsu pārskatā, mums tomēr ir jāsniedz informācija par šo rakstu. WP Engine ir pakalpojums, kas nodarbojas tikai ar WordPress, kas nozīmē, ka, ja vēlaties izveidot vietni ārpus šīs sistēmas, jūs to nevarēsit. Turpretī Hostgator piedāvā plašu mitināšanas iespēju klāstu, padarot tās par fantastisku izvēli visiem, kam nepatīk WordPress vai kas par viņu nerūpējas. Tādējādi, lai šis pārskats būtu pēc iespējas objektīvāks, mēs salīdzināsim tikai divus resursdatorus, pamatojoties uz viņu WordPress plāniem. Kaut arī Hostgator piedāvā citus mitināšanas risinājumus, piemēram, atdalītus serverus vai VPS plānus, šajā ziņā divu salīdzināšana būtu maldinoša. Tā vietā mēs koncentrējamies tikai uz WordPress mitināšanu Hostgator, lai nodrošinātu labāku priekšstatu par to, kā viņi sakraujas viens otram.


Cenu noteikšana Tāpat kā visos mūsu pārskatos, mēs sākam ar izmaksām. Daudzi jaunie vietņu lietotāji galvenokārt ir saistīti ar šo faktoru, jo tas var radīt vai sabojāt viņu iespējas sākt darbu tiešsaistē. Tomēr abi šie saimnieki ir labi zināmi dažādu iemeslu dēļ, tāpēc cenu noteikšanas modeļi būs ļoti atšķirīgi. Tā kā Hostgator lielākoties ir paredzēts iesācējiem, viņiem nav tik daudz funkciju kā WP Engine. Mēs sīkāk iedziļināsimies vēlāk, bet tas ir kaut kas jāpatur prātā, aplūkojot šos skaitļus.

Hostgator

 • Sākuma plāns: Mēnesī 5,95 USD
 • Standarta plāns: Mēnesī 7,95 USD
 • Biznesa plāns: Mēnesī 9,95 USD

WP dzinējs

 • Personīgais plāns: Mēnesī 29 USD
 • Profesionālais plāns: Mēnesī 99 USD
 • Biznesa plāns: Mēnesī 249 USD

Kā redzat, starp abām vietnēm ir milzīga atšķirība. Atkal tam ir kāds iemesls, ņemot vērā to, cik daudz jūs varat darīt ar WordPress ar katru pakalpojumu, taču, ja jūs sistēmā esat jauns vai neplānojat veikt papildu programmu, ir acīmredzams, ka galvenais ieguvējs ir Hostgator..

Uzvarētājs: Hostgator

Naudas atdošanas garantija Sākotnējās vietnes darbības izmaksas ir būtiska jūsu lēmumu pieņemšanas procesa sastāvdaļa, bet tas arī palīdz zināt, ka varat atgriezties, ja lietas neizdodas, kā plānojāt. Daudzi mitināšanas pakalpojumi piedāvā sava veida atmaksas iespēju, lai jūs netiktu iestrēdzis līgumā ar pakalpojumu, kas nenodrošina visu nepieciešamo. Rūpniecības standarts šeit ir trīsdesmit dienas, taču abi šie saimnieki nodrošina daudz vairāk. Hostgator dod jums četrdesmit piecas dienas, bet WP Engine jums – sešdesmit. Tas ne tikai nozīmē, ka jums ir vairāk laika pārbaudīt visu un pārliecināties, ka esat izdarījis pareizo izvēli, bet arī pierādīt, cik katrs pakalpojums stāv aiz viņu produktiem. Piešķirot vairāk nekā mēnesi pilnīgai atmaksai, jums jāpasaka, ka viņi abi ir izcili savā jomā. Neskatoties uz to, šajā sakarā WP Engine uzvar ar jūdzi.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Klientu atbalsts Tā kā Hostgator ir paredzēts darbam ar tīmekļa iesācējiem un WP Engine ir tik daudz dažādu funkciju, ir neizbēgami, ka jums būs jāsazinās ar atbalsta dienestu abās sistēmās. Neatkarīgi no tā, vai tā ir problēma ar vadības paneli, vai arī jums ir jautājums par kaut kā iestatīšanu jūsu lapā, ir obligāti jārunā ar kādu personu un nekavējoties jāsaņem atbilde. Galu galā, ja jūsu vietne saskaras ar krīzi, jūs nevēlaties gaidīt stundas vai dienas, lai problēma tiktu atrisināta. Paturot to prātā, apskatīsim dažādos veidus, kā sazināties ar atbalsta dienestu un redzēt, kā katrs pakalpojums tiek sniegts.

Atbalsts pa tālruni Ja rodas tūlītējas problēmas, vienmēr ir patīkami pa tālruni sazināties ar kādu, kurš var palīdzēt jums nekavējoties atrisināt jūsu problēmu. Tomēr, izsaucot atbalsta līniju tikai stundām ilgi gaidītam, tiek zaudēts mērķis, tāpēc vēlaties, lai īsā laikā varētu sasniegt personu. Par laimi, abām vietnēm ir lielisks reakcijas laiks, un tas jūs ilgi negaidīs.

Uzvarētājs: kaklasaite

Tiešraides Čats

Mūsdienās ir daudz vēlams runāt ar kādu, izmantojot tērzēšanas pakalpojumu, nevis pa tālruni, lai jūs varētu izteikt savas domas skaidri, vienlaikus saņemot tūlītēju atgriezenisko saiti un problēmu novēršanu. Atkal jūs vēlaties saņemt ātru atbildi šeit, lai nepaliktu īkšķot īkšķus, gaidot atbildi. Ir arī svarīgi, lai jebkurā diennakts laikā jūs varētu sazināties ar kādu personu, ja savā vietnē strādājat vēlu vakarā. Atkal abi saimnieki šeit rīkojas apbrīnojami un piedāvā risinājumus 24/7/365. Jebkurā vietnē nekad nav jāgaida vairāk nekā dažas minūtes, un jūs varat ātri un efektīvi atrisināt savas problēmas.

Uzvarētājs: kaklasaite

E-pasts

Visbeidzot, kad runa ir par sazināšanos ar atbalstu, dažreiz viss, kas nepieciešams, lai jūsu problēma tiktu novērsta, ir ātrs e-pasts. Kad problēma nav tūlītēja vai tai nav nepieciešama tūlītēja uzmanība, tas ir lielisks veids, kā to izdarīt. Tomēr, atbildot uz atbildi, jums joprojām nevajadzētu gaidīt vairāk kā dienu. Šajā sakarā abi mitinātāji ātri atgriežas pie e-pasta vaicājumiem, jo ​​lielākajai daļai nogaidīšanas laika ir mazāk nekā astoņas stundas.

Uzvarētājs: kaklasaite

Forumi Ja esat tāda veida cilvēks, kurš labprātāk nodarbojas ar izpēti un pats meklē atbildes uz jūsu jautājumiem, ir noderīgi piekļūt detalizētām pamācībām un FAQ lapām, lai atrastu nepieciešamo. Abiem saimniekiem ir plaša informācija, kas atrodas pa rokai, bet WP Engine to visu izliek daudz vieglāk lasāmā formātā. Kā tādi tie ir nedaudz labāki, nodrošinot vieglu piekļuvi problēmu risināšanas paņēmieniem.

Uzvarētājs: WP Engine, bet tikai nedaudz

Ātrums

Runājot par vietnes vērtību, liela daļa no tā slēpjas tajā, cik labi resursdators var sasniegt rezultātus jūsu auditorijai. Ātrums ir galvenā vietnes reputācijas sastāvdaļa, jo lēnākām lapām ir augstāks atlēcienu līmenis. Vienkārši sakot, jums jāpārliecinās, ka jūsu mitinātājs nodrošina jūsu vietnes nevainojamu darbību neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu skatītāji, lai viņi negaida minūtes, līdz jūsu lapas tiek ielādētas. Mūsdienās pacietība nav tikums, kāds ir daudziem cilvēkiem, it īpaši tiešsaistē. Šie ir abu pakalpojumu neatkarīgu ātruma testu rezultāti.

Hostgator

 • Vērtējums: 75/100
 • Kravas ātrums: 916 ms
 • Vidējais ātrums: 5 sek

WP dzinējs

 • Vērtējums: 73/100
 • Kravas ātrums:86 sek
 • Vidējais ātrums: 2 sek

Kā redzat, starp abām nav milzīgas atšķirības, taču šķautne patiešām nonāk Hostgator. Daļēji iemesls tam ir tāds, ka Hostgator ir vairāk serveru un tas var pārsūtīt datus efektīvāk, bet tas ir arī tāpēc, ka jūsu WordPress vietnēm nebūs tik daudz funkcionalitātes kā WP Engine. Beigu beigās mēs to varētu nosaukt par mazgāšanu, taču mēs šo uzvaru piešķirsim Hostgator neatkarīgi no tā.

Uzvarētājs: Hostgator

Dīkstāve / Uptime

Paralēli lapas ātrumam un ielādes laikam, jūs arī vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu vietne neviena iemesla dēļ netiks avarējusi. Daudzi mitinātāji piedāvā garantiju par darbības laiku, kas nozīmē, ka, ja jūsu lapa samazinās uz kādu ievērojamu laika posmu, jums ir tiesības uz zināmu kompensāciju. WP Engine piedāvā šādu garantiju, savukārt Hostgator to nedara. Neskatoties uz to, salīdzinot abus, ir grūti redzēt skaidru uzvarētāju.

Hostgator

 • Labākie rezultāti: 100%
 • Sliktākie rezultāti: 97%
 • Vidēji:99%

WP dzinējs

 • Labākie rezultāti: 100%
 • Sliktākie rezultāti:51%
 • Vidēji:98%

Kā redzat, ir nedaudz vairāk neatbilstību WP Engine, taču vidējie rādītāji ir aptuveni vienādi. Tā kā WP Engine piedāvā garantiju, tas nozīmē, ka pat zemos periodos jūs varat saņemt atlīdzību par tehnisku grūtību rašanos. Atkal tā varētu būt mazgāšanās, bet mēs joprojām pretendējam uz Hostgator kā uzvarētāju šeit.

Uzvarētājs: Hostgator

Iespējas Labi, ka mēs esam redzējuši, ko abi šie saimnieki var piedāvāt plašu insultu izpratnē, bet kā viņi sakraujas viens otram blakus? Lai labāk izprastu katra pakalpojuma vērtību, mēs redzēsim, kādas iespējas un funkcijas tiek nodrošinātas katram plānam. Atkal mēs skatāmies tikai uz WordPress mitināšanu, lai gan Hostgator piedāvā daudz citu iespēju.

Hostgator

 • Sākuma plāns: viena vietne, 25 tūkstoši apmeklētāju mēnesī, 50 GB krātuves, neierobežotas e-pasta adreses
 • Standarta plāns: divas vietnes, 200 000 apmeklētāju mēnesī, 150 GB krātuves, neierobežotas e-pasta adreses
 • Biznesa plāns: trīs vietnes, 500 000 apmeklētāju mēnesī, neierobežota krātuves un e-pasta adreses

WP dzinējs

 • Personīgais plāns: viena vietne, 25K apmeklētāji mēnesī, 10 GB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība
 • Profesionālais plāns: desmit vietnes, 100 000 apmeklētāju mēnesī, 20 GB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība
 • Biznesa plāns: 25 vietnes, 400 000 apmeklētāju mēnesī, 30 GB krātuve, neierobežots datu apjoms, SSL drošība

Viena lieta, kas šeit arī jāņem vērā, ir tāda, ka WP Engine ir arī Premium un Enterprise plāni, kas mēnesī atļauj miljoniem apmeklētāju un līdz 150 vietnēm. Kā redzat, salīdzinot divus pakalpojumus, Hostgator var piedāvāt daudz vairāk attiecībā uz glabāšanu un apmeklētājiem. Apskatot katra pakalpojuma pamatplānus, jūs gūstat labākus rezultātus, izmantojot Hostgator kopumā. Turklāt, kaut arī tas nenodrošina tik visaptverošu drošību un datus kā WP Engine, jūs joprojām savā plānā iegūstat papildu drošības funkcijas. Lielākā atšķirība starp abām ir tas, cik daudz vietņu jūs varat darboties un cik apmeklētāju var ienākt jūsu lapā. Dodoties augšup WP Engine, jūs varat redzēt, ka plāni ir izstrādāti vietnēm ar lielu trafiku, kur tie spīd. Tomēr, ja jūs neplānojat piesaistīt miljonus apmeklētāju mēnesī, iespējams, jums nebūs nepieciešams tik daudz pakalpojumu.

Uzvarētājs: Hostgator pamata plāniem, WP Engine uzlabotajiem

Secinājums Visbeidzot, runājot par WordPress mitināšanu, Hostgator ir labāks risinājums ikvienam, kam nav nepieciešams daudz programmu un funkcionalitātes savās lapās. Ja vien jūs neesat smags WordPress lietotājs, pakalpojumam jums būs jāsniedz viss nepieciešamais, lai gūtu panākumus. Tāpēc mēs uzskatām, ka tā ir labāka izvēle kopumā.

Kopējais uzvarētājs: Pārbaudiet mūsu WP Engine un GoDaddy ziņu, lai redzētu, vai WP Engine var pārspēt GoDaddy. Vai A2 hostings var būt labākais HostGator? Uzziniet, izlasot mūsu A2 mitināšanas un HostGator ziņu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map