WP Engine vs iPage: Kura ir labāka? Hostings – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Atrodot pareizo tīmekļa mitinātāju, jūs varat pavadīt visu savu laiku, apskatot atsevišķus pakalpojumus, pierakstīt to piedāvātās iespējas un priekšrocības un pēc tam pats salīdzināt informāciju. Vai arī jūs varat paļauties uz mums, lai salīdzinājumu izdarītu jūsu labā un ietaupītu laiku. Mums ir nebeidzamas atsauksmju sērijas, kurās labākie saimnieki tiek nostumti viens pret otru, lai jūs varētu redzēt, kā viņi sakraujas viens otram blakus. Šajā maksājumā mēs aplūkojam WP Engine un iPage Hosting.


Svarīgi ir piebilst, ka WP Engine nav standarta tīmekļa mitinātājs. Lai gan vairums pakalpojumu sniedz jums dažādu veidu tīmekļa lapas, WP Engine ir paredzēts tikai WordPress. Ja jums nav interese izveidot WordPress vietni vai vēlaties vairāk iespēju, jums tas būs jāmeklē citur.

Tā kā WP Engine ir pieejams tikai WordPress vietnēm, mēs tos salīdzināsim, pamatojoties uz līdzīgām funkcijām. Nebūtu godīgi uzskaitīt cenas un specifikācijas no iPage, kas ir saistītas ar standarta tīmekļa lapām, jo ​​WP Engine nav nekā salīdzināma. Tādējādi mūsu pārskatīšanas process būs nedaudz atšķirīgs, nekā tas parasti ir, bet rezultāti būs vienmērīgāki šādā veidā.

Cenu noteikšana

Kā vienmēr, mēs vēlamies vispirms atbrīvoties no izmaksām. Daudziem cilvēkiem cenu noteikšana var būt pārmērīga, tāpēc mums patīk pārliecināties, ka jūs zināt, ko jūs saņemat, pirms mēs iedziļināmies katrā vietnē. Tomēr, tiklīdz jūs zināt cenu, kuru vēlaties uzzināt, kādu vērtību nodrošina katra saimniece, lai jūs varētu izdomāt, vai jūs visvairāk saņemat savu naudu. Šeit ir standarta cenas abām vietnēm.

WP dzinējs

 • Standarta mitināšana: USD 29 mēnesī
 • Profesionālais hostings: USD 99 mēnesī
 • Biznesa hostings: 249 USD / mēnesī
 • Premium hostings: Sazinieties ar cenām

iPage

 • WP Starter hostings: Sākot ar USD 3,75 mēnesī, pēc tam palielinās līdz USD 10,49 mēnesī
 • WP Essential hostings: Sākot ar 6,95 USD / mēnesī, tad USD 12,49 / mēnesī

Kā redzat, WP Engine ir ievērojami augstāks nekā iPage, kas nozīmē, ka jums varētu būt lielāka tieksme izvēlēties lētāku iespēju. Tomēr, kā mēs uzzināsim vēlāk, cenu kritumam ir kritisks iemesls, kam atkal ir sakars ar vērtību. Kopumā, ja jūs nopietni domājat par augstas kvalitātes WordPress vietnes izveidi, tad WP Engine ir daudz ko piedāvāt. Tomēr tikai iPage izmaksu segšanai vien ir acīmredzamas priekšrocības.

Uzvarētājs: iPage

Naudas atdošanas garantija

Cita lieta, kas jāņem vērā attiecībā uz cenu noteikšanu, ir tā, vai saimnieks piedāvās pilnu atmaksu vai nē, ja jūs nolemjat, ka pakalpojums jums nepatīk. Tā kā vietnes izveidošana prasa laiku un ir tik daudz sarežģītu lietu, kurām jāstrādā kopā, problēmas ar pakalpojumu var nebūt viegli pamanāmas, kas nozīmē, ka jūs varētu uzzināt, ka jums trūkst svarīgas detaļas tikai pēc vietnes izveidošanas. un skriešana. Daudzi saimnieki piedāvā naudas atdošanas garantiju, kas ļauj vispirms pārbaudīt pakalpojumus, lai pārliecinātos, ka viss atbilst jūsu standartiem. Abi saimnieki piedāvā šādu garantiju: iPage nodrošina trīsdesmit dienas, lai mainītu savas domas, bet WP Engine – jums sešdesmit.

Tas ir ne tikai labāk, ja ir vairāk laika spēlēties ar pakalpojuma iespējām, bet arī tik garš logs parāda, ka WP Engine ir pārliecināts, ka jums patiks tas, ko jūs saņemat. Tas ir liels bonuss, salīdzinot divus saimniekus.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Klientu atbalsts

Runājot par vērtību, lai gan ir svarīgi spriest par katru saimnieku, pamatojoties uz viņu sniegtajām funkcijām, mēs uzskatām, ka patiesībā ir labāk redzēt, kā viņi reaģē, kad kaut kas noiet greizi. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs izveidojat savu vietni, neizbēgami notiks kaut kas, kas liek jums sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu, tāpēc ir svarīgi, lai viņi katru reizi būtu atsaucīgi un izpalīdzīgi. Tomēr ir četras atšķirīgas jomas, kurās resursdators var sniegt atbalstu, tāpēc salīdzināsim tās katrā ziņā.

Atbalsts pa tālruni

Ja jums nepieciešama problēma, kas jāatrisina uzreiz, parasti labākā metode ir piezvanīt kādam, kurš jums palīdzēs. Runājot par vietņu veidošanu, vienmēr ir labāk, ja jebkurā diennakts laikā varat sazināties ar kādu, tikai gadījumā, ja strādājat vēlu vakarā un rodas kāda problēma. Paturot to prātā, abi resursdatori nodrošina tālruņa atbalstu visu diennakti, un neviens no jums negaidīs pārāk ilgi gaidīšanas režīmā.

Uzvarētājs: kaklasaite

Tiešraides Čats

Šī ir vēl viena populāra opcija, jo tā ļauj jums iegūt tūlītējus rezultātus, kamēr jūs negaidāt klausāties garlaicīgo Muzaku. Šeit atkal ir svarīgi, lai jūs varētu sasniegt reprezentatīvu dienu vai nakti, lai jūsu problēma tiktu ātri novērsta. Tāpat kā ar tālruņa atbalstu, abi resursdatori nodrošina piekļuvi 24 stundas diennaktī un ātru reakcijas laiku.

Uzvarētājs: kaklasaite

E-pasts

Ja rodas problēma, kurai nav nepieciešama tūlītēja uzmanība, bet tomēr vēlaties sazināties ar kādu personu, biļetes atvēršana un e-pasta nosūtīšana ir lielisks veids, kā to atrisināt. Tomēr vēlaties būt pārliecināts, ka negaidāt atbildes uz dienu pēc beigām; pretējā gadījumā tas visu procesu padarīs nemierīgu. Gan iPage, gan WP Engine ir biļešu sistēma, un jūs varat sagaidīt atbildi parasti tajā pašā dienā vai vismaz 24 stundu laikā atkarībā no tā, kad jūsu biļete tika atvērta.

Uzvarētājs: kaklasaite

Forumi / konsultācijas

Visbeidzot, tiem, kuriem patīk uzzināt vairāk par problēmu novēršanu, nepaļaujoties uz tehniskā atbalsta profesionāli, daudzi mitinātāji nodrošinās piekļuvi forumiem, kur varat atrast atbildes uz izplatītākajām problēmām un uzzināt, kā tās novērst, kad tās notiek. Šajā sakarā abiem mitinātājiem ir plaši raksti un konsultācijas, kas aptver gandrīz visas tēmas, kuras jūs varētu iedomāties, un abi šie pasākumi ir labi organizēti, lai jūs netērētu pusi sava laika, meklējot pareizo informāciju..

Uzvarētājs: kaklasaite

Kā redzat, runājot par atbalstu, jūs iegūstat daudz vērtības, izmantojot gan iPage, gan WP Engine, kas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kuru izvēlēsities, jūs nepaliksit piekārts.

Ātrums

Tagad ir pienācis laiks iedziļināties saimnieku tehniskākajos aspektos. Pirmais, ko mēs apskatām, ir tas, cik ātri jūsu vietne būs tiklīdz tā būs aktivizēta, jo šī, iespējams, ir viena no vissvarīgākajām lietām jūsu auditorijai. Neatkarīgi no tā, cik labi ir veidota jūsu lapa vai cik interaktīva tā ir, ja tā netiek ātri ielādēta, jūs nevarēsit piesaistīt pietiekami daudz cilvēku, lai tam veltītu laiku. Kā tāds ir obligāti, ka ielādes laiks ir ātrs, tas nozīmē, ka visa parādīšanās prasa tikai dažas sekundes vai mazāk. Ja auditorijai jūsu lapai jāgaida desmit vai divdesmit sekundes, tad viņi neturas pie vietas, lai redzētu, kas tajā atrodas.

WP dzinējs

 • Labākais ielādes laiks:69 sekundes
 • Sliktākais ielādes laiks:94 sekundes
 • Vidēji: 48 sekundes

iPage

 • Labākais ielādes laiks: 965 milisekundes
 • Sliktākais ielādes laiks: 30 sekundes
 • Vidēji: 90 sekundes

Kā redzat, iPage ir labāks vidējais un ātrums. Tomēr tas ir balstīts uz standarta tīmekļa lapām, un tajā nav ņemtas vērā tā WordPress vietnes. Tādējādi, lai labāk izprastu, cik labi darbojas WP Engine, mums ir jāskatās tikai uz citiem WordPress saimniekiem. To darot, WP Engine ir labāks nekā vairums, un dažiem saimniekiem slodze prasa pat 30 sekundes. Kopumā, ciktāl tas attiecas uz WordPress mitināšanu, WP Engine ir augšgalā.

Uzvarētājs: Tehniski iPage, bet WP Engine ir labāks, ja to salīdzina ar vienaudžiem

Dīkstāve / Uptime

Nākamā lieta, kas jāapskata pēc ātruma, ir uptime. Šī ir procentuālā likme, ko jūsu vietne izmanto, un tajā nav avāriju vai dīkstāves. Parasti mitinātāji piedāvā garantiju šim vērtējumam, kas nozīmē, ka, ja jūsu uptime ir mazāka par noteiktu procentuālo daļu, jums ir tiesības uz zināmu kompensāciju. WP Engine piedāvā 99,95% garantiju, bet iPage tādas nav. Šeit ir norādīti vidējie procentuālie rādītāji katram.

 • WP dzinējs: 95%
 • iPage: 84%

Lai gan jūs varat redzēt, ka WP Engine ir nedaudz labāks, jo atšķirību mēra procentos, mēs varam teikt, ka tie praktiski ir vienādi. Tomēr, ņemot vērā faktu, ka WP Engine piedāvā garantiju, tas nozīmē, ka tie kopumā ir labāki.

Uzvarētājs: WP dzinējs

Vērtība

Tātad, tagad, kad esam redzējuši, cik uzticami ir abi saimnieki, kā viņi apkopo iespējas un priekšrocības? Kādus pakalpojumus jūs saņemat par mēneša cenu? Šeit ir īss pārskats par to, ko jūs varat sagaidīt no abiem uzņēmumiem.

WP dzinējs

 • Standarta pakete: 1 vietne, 25K apmeklējumi mēnesī, 10 GB krātuve, neierobežoti dati, bezmaksas SSL sertifikāti
 • Profesionālais komplekts: 10 vietnes, 100 000 apmeklējumu mēnesī, 20 GB krātuve, neierobežoti dati, bezmaksas SSL sertifikāti
 • Biznesa komplekts: 25 vietnes, 400 000 apmeklējumu mēnesī, 30 GB krātuve, neierobežoti dati, bezmaksas SSL sertifikāti
 • Premium pakete: 150 vietnes, 1 miljons apmeklējumu mēnesī, 100-300 GB krātuve, neierobežoti dati, bezmaksas SSL sertifikāti
 • Uzņēmuma pakete: 150 vietnes, 5 miljoni apmeklējumu mēnesī, 400 GB-1 TB krātuve, neierobežoti dati, bezmaksas SSL sertifikāti

iPage

 • WP sākuma komplekts: 1 bezmaksas domēns, neierobežota vieta diskā, neierobežots pasta konts, pielāgots vadības panelis, iepriekš instalētas motīvi un spraudņi
 • WP Essential pakete: 1 bezmaksas domēns, neierobežota vieta diskā, neierobežots pasta konts, miljoniem apmeklējumu mēnesī, ekspertu atbalsts, uzlabota drošība

Diemžēl iPage ir diezgan neskaidra attiecībā uz visām detaļām, kuras jūs saņemat ar savu abonementu, tāpēc mēs nevaram sniegt sīkāku informāciju par to, ko ievietojam. Tomēr, kā redzat, tie ir salīdzināmi, un iPage iznāk augšā ar neierobežotu krātuvi un lielāku apmeklējumu skaitu mēnesī. No otras puses, WP Engine ļauj jums izveidot vairāk vietņu, un tam ir neierobežots joslas platums, kas ir gan būtiskas sastāvdaļas.

Rezultātā šķiet, ka iPage WordPress mitināšana ir ideāli piemērota ikvienam, kurš sistēmā ir jauns un nevēlas izveidot vairāk nekā vienu vai divas vietnes. iPage palīdz jums, dodot rīkus, lai izveidotu pamata lapu ar spraudņiem un veidnēm, lai būtu daudz vieglāk sākt.

Tomēr, ja jūs labi pārzināt WordPress un vēlaties darīt daudz vairāk nekā tikai vienu vietni, tad labāks veids ir WP Engine. Jūs ne tikai iegūstat lielāku ietilpību, bet arī iegūsit papildu funkcijas, kas palīdzēs izveidot modernākās tīmekļa vietnes. Ņemot vērā, ka viss pārējais ir vienāds attiecībā uz ātrumu, darbības laiku un klientu apkalpošanu, šķiet, ka abām vietnēm ir daudz ko piedāvāt.

Uzvarētājs: iPage iesācējiem, WP Engine ekspertiem

Lai izpētītu citas mitināšanas iespējas, apskatiet, kā WP Engine iztur pret Squarespace mūsu laukumā Squarespace vs WP Engine. Vai WP Engine var atrast Bluehost? Uzziniet mūsu sadaļā WP Engine vs Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map