WP Engine vs SiteGround Hostings: iespējas, ātrums, plusi un mīnusi 2020. gadā

WP Engine un SiteGround salīdzināšana ir ļoti izplatīta tiem, kas meklē WordPress pārmērīgu mitināšanu ar lieliskām funkcijām un pārsteidzošu atbalstu.


No vienas puses, WP Engine, kas atrodas Ostinā, Teksasā, uzsāka pārvaldīto WordPress mitināšanas revolūciju un ir kļuvis par vispāratzītu juggernaut.

No otras puses, jums ir vietne SiteGround, kas atrodas ārpus Bulgārijas, ar pārsteidzošām funkcijām par ekonomisku cenu, kas izplauc gandrīz jebkuru citu mitināšanas uzņēmumu..

Cenu salīdzinājums: Affordable vs Premium

WP Dzinēja cenas – Premium

WP Engine piedāvā divu veidu plānus, un atkarībā no plāna jūs varat maksāt daudz vairāk, nekā jūs varētu gaidīt. Par viņu personīgo plānu tas ir USD 29,99 mēnesī, un par profesionālo plānu jūs varat cerēt maksāt USD 99,99 mēnesī. Nav ideāli, ja jūs tikai sākat darbu un cenšaties sevi pierādīt ar savu klātbūtni tiešsaistē.

Atcerieties to: reāliem uzņēmumiem atšķirība starp mitināšanu, kas mēnesī maksā 10 USD, un hostingu, kas mēnesī maksā 50 USD, ir niecīga. Bet blogojušam blogerim atšķirība ir vietnes atvēršana, nevis atvēršana. Tātad, ja jūs esat bizness, kas aug, nelieciet šeit santīmus. Apskatiet visu attēlu, apskatiet visas funkcijas.

Vietnes zemes cenas – pieejamas

Ja vēlaties ietaupīt naudu, vietnē SiteGround tiek piedāvāti dažādi plāni pārsteidzoša vērtība par iegūtajām funkcijām.

Viņu sākuma plāns sākas no 3,95 USD mēnesī ar iespējām pagarināt plānu līdz trim gadiem. Viņu plāns Grow Big sākas ar 7,95 USD mēnesī un ietver plānus, kuru ilgums var sasniegt trīs gadus bez cenas izmaiņām.

Uzvarētājs: SiteGround

Apskatīt cenu palīdzēs jums izlemt, kura mitināšanas vietne ir piemērota jums un jūsu vajadzībām. Vietņu vietne saviem plāniem piedāvā daudz iespēju, un tie nav pārāk dārgi. Vietne SiteGround ir šīs kārtas uzvarētāja.

Klientu atbalsts: abi ir lieliski

WP Engine: 24/7 atbalsts ASV

No paša sākuma WP Engine izcēlās ar savu pielāgoto atbalstu. Viņi patiesi tic, ka klientu apkalpošana ir svarīga viņu uzņēmumam, un viņu klientu atbalsts parāda, kā viņi darbojas. 

Vislabākā ir mazā piezīme, kad tērzējat ar viņu pārstāvi tieši no mitināšanas administratora interfeisa.

Tie nodrošina aizsardzību pret disku rakstīšanu, diska rakstīšanas ierobežojumus un dublējumus. Jūs varat piekļūt zināšanu bāzei, e-pasta atbalstam un tālruņa pakalpojumam.

SiteGround: īpaši ātrs, virs un ārpus tā

Vietnes vietne ir ārkārtīgi pārsteidzoša, kad runa ir par klientu atbalstu.

Viņu klientu apkalpošanas aģenti darbojas visā pasaulē, tie ir pieejami visu diennakti. Jūs varat tos piezvanīt visu diennakti, ko WP Engine nepiedāvā.

Uzvarētājs: Kaklasaite

Abiem uzņēmumiem ir lielisks klientu atbalsts, taču galvenā priekšrocība ir WPE, it īpaši, ja jums jākoncentrējas uz WordPress. WPE ietver arī zināšanu bāzi, kurai varat piekļūt, ja jums jāveic kādas pārbaudes. Ja jūs nebēdājaties par zināšanu bāzi, vietne SiteGround piedāvā daudz informācijas, lai palīdzētu jums novērst visas problēmas ar jūsu vietni.

Ātrums

WPE

Lai arī ātrums ir piemērots jebkurai vietnei, jums jāpārliecinās, ka jums ir mitināšanas uzņēmums, kas neveic pārāk lēnu darbību. WPE ir lielisks ātrums, un lapas var ielādēt aptuveni 1,3 sekundēs, ļaujot apmeklētājiem ātri uzmeklēt vietni. Tas ir praktiski tiem, kam nepieciešama mitināšanas vietne, kurai ir lielisks reakcijas laiks.

Vietne

Vietnes vietnei ir arī lielisks ātrums, kas ieslēdzas 1,3 sekundēs. Tomēr viņiem bija ātrāks ātrums, taču parakstīto klientu pieplūduma dēļ par nelielu samaksu serveriem bija jāmaksā. Ņemot vērā, ka SiteGround atbalsta vairāk nekā 250 000 klientu, ir saprotams, kāpēc SiteGround darbojas lēnāk. Viņiem ir serveri citās valstīs, kam vajadzētu palīdzēt viņiem radīt ātrāku ātrumu.

Uzvarētājs

Lai gan abi uzņēmumi nodrošina izcilu ātrumu, ja esat viens uzvarētājs, WPE ir uzvarētājs. Viņu sistēmā nav tik daudz cilvēku, kas jūsu ātrumu var padarīt vēl ātrāku. Tā kā jūs nekonkurējat ar vairāk nekā 250 000 WPE, tas būs tikai nedaudz ātrāks nekā SiteGround.

Vērtība

WPE

Atkarībā no tā, kas nepieciešams jūsu vietnei, citas funkcijas var uzskatīt par vērtīgākām. WPE plānos ir 10 vai 20 GB diska vietas, tajā ir savs panelis un tas nodrošina lielisku klientu atbalstu. Lai gan tas var būt labs, jums, tāpat kā plāniem, vajadzētu apsvērt arī dūšīgās cenu zīmes.

Vietne

Ja jūs meklējat visizdevīgāko cenu, SiteGround noteikti nodrošina daudz īpašu jūsu plāna funkciju. Tajos ietilpst cPanel, 10 vai 20 GB diska vietas un bezmaksas domēns. Iekļaujiet viņu klientu atbalstu, un SiteGround ir lieliska izvēle. Tie ne tikai satur daudz funkciju, bet arī to cenas ir ārkārtīgi konkurētspējīgas.

Uzvarētājs

Lai gan visi vērtību nosaka atšķirīgi, pamatojoties uz vienumu skaitu, ko iegūstat vietnē SiteGround, tā piedāvā vislabāko vērtību. Jūs saņemat daudz vairāk par savu naudu, un jums nav jāizlobē pārāk daudz šekeļu bāzes funkciju nodrošināšanai. Tas vien padara SiteGround par uzvarētāju vērtības kolonnā.

Iespējas

WPE

Funkciju sadaļa WPE ir ideāla, bet tikai WordPress lietotājiem. Viņiem ir daudz funkciju, kuras neatradīsit citās hostinga vietnēs. Jums būs piekļuve programmām, kuras ekskluzīvi izmanto tikai WordPress, kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģija, gatavs SSL un CDN, kā arī pareizas kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģija. Nav slikti ekskluzīvam hostinga uzņēmumam.

Vietne

SiteGround piedāvā daudz iespēju, ieskaitot funkcijas, kas ir piemērotas WordPress. Viņu plānos ietilpst e-pasta adreses, vietņu pārsūtīšana vai iestatīšana, instalēšana ar vienu klikšķi un klientu apkalpošana visu diennakti. Viņu domēna vārdi arī ir dzīvi bez maksas, padarot to praktisku ikvienam.

Uzvarētājs

Abas mitināšanas vietnes ir noderīgas WordPress lietotājiem, un jums, iespējams, būs grūti izlemt, kura vietne būtu labāka. Abas izvēles ir labas, un šajā kārtā nav skaidra uzvarētāja. Tā ir kaklasaite, bet ir pareizi, ja šeit ir kaklasaite. Abi uzņēmumi piedāvā lieliskas iespējas, kas padarīs jūsu vietni populāru.

Dīkstāve / Uptime

WPE

Kad jums ir vietne, jums ir nepieciešama mitināšanas vietne, kas nodrošina izcilu darba laiku. WPE ir parādījusi dažas neatbilstības attiecībā uz pēdējo ceturksni, bet WPE pasludina 99,9% uptime. Šā gada februārī viņi nedēļā piedzīvoja ievērojamu dīkstāvi, taču dīkstāves var izraisīt daudzi faktori.

Vietne

Vietne garantē arī 99,9% uptime, un pēdējā ceturksnī skaitļi to ir pierādījuši. Viņi piedzīvoja vairāk pārtraukumu nekā WPE, taču šie pārtraukumi bija īslaicīgi. Atkal tas varētu būt saistīts ar klientu skaitu, kas viņiem ir savos serveros.

Uzvarētājs

Ikvienam, kam ir vietne, ir nepieciešams spēcīgs darbspējas laiks, un abi uzņēmumi to nodrošina 99,9%. Kaut arī tādas lietas kā apkope un dīkstāves var kavēt vietni, var būt daudz faktoru. Atkarībā no tā, vai jūs varat rīkoties ar īsākiem dīkstāves periodiem vai ar mazākiem, bet apjomīgiem dīkstāves periodiem, viens var būt labāks par otru. Šī kārta ir neizšķirts.

Kam tas domāts?

Tirgotāji

Kad veicat mārketingu, jums ir nepieciešama mitināšanas vietne, kas labi darbojas gandrīz 100 procentus laika. Vietne Ground ir labāks risinājums, kaut arī viņi var piedzīvot biežus dīkstāves periodus, taču tie nedarbojas ilgi. Ne tikai tas, bet arī jums būs domēna vārds, kas ilgs mūžīgi, kas ir jauka funkcija, kas jums nepieciešama, ja plānojat zīmolu veidošanu. Ne tikai tas, bet arī viņu konkurētspējīgās cenas liks ikvienam tirgotājam iemīlēties vietnē SiteGround.

Izstrādātāji

Izstrādātājiem patīk izmantot WordPress, jo jūs varat izmantot gandrīz jebko, ko vēlaties uzlabot savā vietnē. Kopā ar WPE ir pieejama iebūvēta kešatmiņa un pieturvieta, un tajā ir ikdienas dublējumi, kas ļauj saglabāt visu darbu. Lai gan tas var būt dārgāks, jūs tomēr iegūsit kvalitāti, izmantojot WPE. WordPress ir viegli izmantot, izmantojot WPE, un, ja esat izstrādātājs, WPE izmantošana jums palīdzēs vairāk nekā SiteGround. Lai gan SiteGround piedāvā daudz lielisku iespēju, ir vairākas lietas, kuras izstrādātājiem ir labākas, izmantojot WPE. Jums vajadzētu noteikt, kā jums jāizmanto pieejamās opcijas, lai pārliecinātos, ka WPE ir piemērots jums.

Mazo uzņēmumu īpašnieki

Tā kā mazo uzņēmumu īpašniekiem var nebūt pietiekami daudz laika, lai izveidotu savu vietni un darbotos, SiteGround viņiem ir lieliska izvēle. Vietni ir viegli iestatīt, jums būs lielisks darbspējas laiks, daudz lielisku iespēju, un tas nav pastāvīgi jāatjaunina. Kā maza uzņēmuma īpašnieks jūs varat visu iestatīt un ļaut tam darboties. Ļaujot mitināšanas vietnei rīkoties ar vairāk tehniskām lietām, maza uzņēmuma īpašniekam var ietaupīt vairāk laika.

E-komercijas uzņēmumi

E-komercijas uzņēmumi ir milzīgi, un hostinga vietne, kas ļauj viņiem rūpēties par saviem klientiem, ir milzīga. WPE ir lieliska izvēle e-komercijas uzņēmumiem, jo ​​vietne var rūpēties par noteiktiem tirgiem, un ir arī vairākas iespējas, kas e-komercijas uzņēmumam jāpaliek konkurētspējīgam. Tomēr, ja viņi atklāj, ka WPE ir pārāk daudz dīkstāves, SiteGround ir lieliska alternatīva. Ne tikai tas, bet tie ir lētāki nekā WPE, tiem nav nepieciešama tik liela uzmanība un tiek izmantoti dažādi kešatmiņas līmeņi. Tas ir lieliski, ja jūsu e-komercijas uzņēmums mēģina iegūt savus produktus vairāk cilvēku. Neviens no tiem nav briesmīgs lēmums, un tas var novest pie katras hostinga kompānijas cenas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map