Vai meklējat jaunu tīmekļa mitinātāju? Izmantojiet šo kontrolsarakstu

Ja jūs mēģināt izvēlēties jaunu tīmekļa mitinātāju un esat pilnībā apmaldījies, es jūs saprotu.


Esmu tur bijis jau iepriekš.

Jūs kliedzat par savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, izmantojot viņu atbalsta pavedienus. Viņi zīst, atbildot, viņi ir nelietderīgi, viņi nevēlas kompromisu.

Vai varbūt jūs nekad agrāk neesat izveidojis vietni un nav ar ko sākt.

Varbūt esat redzējis simtiem “labāko tīmekļa mitinātāju” sarakstu un nezināt, kam uzticēties.

Nu šodien es jūs mazliet tuvināšu. Izmantojiet šo kontrolsarakstu, lai palīdzētu noteikt, kam vajadzētu būt jūsu nākamajam tīmekļa mitinātājam.

Iesācēja Web Host kontrolsaraksts

Šajā sadaļā aprakstīti pamati. Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis resursdatoru, sāciet šeit. Rakstā tālāk mēs runājam par uzlabotajām funkcijām, kas var kļūt pārāk mulsinošas. Tātad, ja jūs tikko sākat darbu, apmeklējiet šo sarakstu. Tas palīdz apkopot Excel dokumentu, salīdzinot hostinga kompānijas, kuras jūs apsverat, un to, cik labi tās atbilst zemāk norādītajiem kritērijiem.

 • Kāda veida atbalstu piedāvā hostinga uzņēmums? 24 stundas diennaktī meklējiet atbalstu pa tālruni, e-pastu un tērzēšanu. Daudzas ārkārtas situācijas mitināšanas laikā nenotiek darba laikā.
 • Cik ātrs ir atbalsts? Daži uzņēmumi var atbildēt uz biļetēm stundās vai dienās (Rackspace). Citi ir īpaši ātri un uzreiz atbild (SiteGround).
 • Cik daudz vietņu var uzturēt mitināšanas plāns? Daži sākuma komplekti tādos resursos kā WP Engine atļauj tikai vienu vietni. Kamēr citi, piemēram, SiteGround un HostGator, atļauj neierobežotu vietņu skaitu. Šī ir svarīga iezīme, bet nepamatojiet savu lēmumu tikai ar šo.
 • Kāda ir uptime garantija?? Vai mitināšanas uzņēmums piedāvā 99,99% uptime garantiju? Tas nozīmē, ka viņi garantē, ka jūsu vietne gandrīz nekad nesamazināsies. Lasiet mitināšanas pārskatus visā tīmeklī, lai redzētu reālu lietotāju pieredzi.
 • Vai uzņēmēja piedāvā bezmaksas migrāciju?? Vietnes migrēšana uz jaunu resursdatoru ir biedējošs uzdevums. Pat pieredzējuši izstrādātāji un vietņu īpašnieki, pārvietojot saimniekus, pieļauj kļūdas. Ja jūsu mitināšanas uzņēmums to jums piedāvā, tas ir milzīgs brīdis.
 • Vai viņi automātiski dublē jūsu vietni? Kļūdas notiek. Labākie mitinātāji automātiski dublē jūsu vietni. Daži negodīgi mitinātāji to neiekļauj, un, ja nejauši izdzēšat savu vietni, tā var iekasēt maksu no USD 150 vai vairāk.
 • Vai saimniekdators ietver vieglu instalēšanu populārām vietņu platformām? Īpaši bieži tīmekļa mitinātāji iekļauj instalācijas ar vienu klikšķi tādām populārām lietojumprogrammām kā WordPress, Magento, Drupal utt. Pārliecinieties, vai jūsu resursdators piedāvā šo, ja nē, tas ir sarkanais karodziņš..

Papildu tīmekļa mitinātāja kontrolsaraksts

Pārejot pie dažām modernākām funkcijām, šīs ir lietas, kuras nevēlaties palaist garām, ja jums ir mazliet vairāk pieredzes. Šīs ir lietas, ar kurām jūs, iespējams, esat saskāries pagātnē, un kuras ir ārkārtīgi nomākta palaist garām. Pat ja esat iesācējs, ja jums ir diezgan liela vai sarežģīta vietne, jūs vēlēsities tos ņemt vērā.

 • Vai resursdators piedāvā inscenējumu ar vienu klikšķi? Izveidojot iestudējuma kopiju vietnes izstrādei, ir ārkārtīgi svarīgi. Iestudēšanas domēnu izveidošana un pārsūtīšana var sagādāt sāpes. Izvēlieties saimnieku, kas to padara vienkāršu.
 • Vai jums ir ierobežots datu bāzes lielums, lai varētu izveidot pārejošu kopiju?? Pat mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā viena klikšķa iestatīšanu, varētu būt ierobežots datu bāzes lielums. Tas var būt ļoti neapmierinoši. Jūsu datu bāzes lielumam ir nozīme attēlu lielumā un kvalitātē, lapu skaitā, neatkarīgi no tā, vai atrodaties e-komercijas platformā, vai citos datu punktos..
 • Vai vietne piedāvā Git integrāciju?? FTP ir vecās skolas veids, kā atjaunināt jūsu vietni. Patiesie vietņu izstrādātāji izmanto kaut kādu izmaiņu pārvaldības veidu, piemēram, Git. Labi mitinātāji piedāvā vieglu jūsu vietnes integrāciju.
 • Ierobežots inodu daudzums, lai Git varētu strādāt? Inodes ir mazi faili, kurus izveido jūsu vietne, un tos bieži var pievienot, ja izmantojat e-komercijas vietni vai citu vietni, kurā ir daudz datu punktu. Tas var būt ļoti satraucoši, ja jums ir “neierobežots” mitināšana, un tad jūs saprotat, ka tas neattiecas uz inodiem.
 • Kas notiek, ja jūsu vietne tiek uzlauzta? Klienta vietne, kurā es strādāju, tika uzlauzta, un tīmekļa mitinātājs SiteGround aizņēma visu mūsu vietni, lai novērstu citu vietņu inficēšanu koplietotajā mitināšanas vietnē. Tas varētu būt vajadzīgs no viņu viedokļa, bet mums tas nešķita taisnīgi. Viņi mūs pienācīgi brīdināja, un tas sagādāja milzīgas galvassāpes.
 • Vai resursdators piedāvā ļaunprogrammatūras uzraudzību? Vēl viena patīkama prece, lai gan jums vajadzētu arī saņemt īpašu pakalpojumu, piemēram, Sucuri.net, lai patiešām pārliecinātos, ka esat pārklāts.

Ir daudz citu priekšmetu, kas jāmeklē, izvēloties jaunu saimniekdatoru. Apskatīt cenu ir tikai viens aspekts. Ja veidojat nelielu hobija vietni, jums šķitīs lētākais, ko varat atrast ar pienācīgām atsauksmēm. Bet, ja jūsu bizness ir atkarīgs no jūsu augstas kvalitātes vietnes, jums būs jāiegūst saimnieks, uz kuru varat paļauties. Saimnieks ar nepieciešamajām funkcijām un kvalitāti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map