7 кращих служб підтримки веб-хостингу та обслуговування клієнтів

Ви заслуговуєте на найкращу підтримку веб-хостингу, тому що ви дивовижні. І занадто зайнятий, щоб витрачати свій час.


Найкраща підтримка веб-хостингу - ви цього заслуговуєте!

Найкраща підтримка веб-хостингу - ви цього заслуговуєте! Найкраща підтримка веб-хостингу – ви цього заслуговуєте!

Погана підтримка клієнтів залишає вас розгубленими, сердитими і втрачаючи гроші.

Це, мабуть, найбільше важливе для веб-хостингу.

Чому??

Якщо ви не веб-розробник чи ІТ-виробник, ви зіткнетеся з проблемами вашого веб-хостингу.

Це факт життя, як смерть та податки.

То кому ви можете довіряти, щоб отримати зоряну підтримку клієнтів? Ми шукали високо та низько для найкращих та приносили їх вам сюди.

1. SiteGround – Найкращий хост підтримки

SiteGround абсолютно не виводить його з парку за підтримки клієнтів.

Вони швидкі, ввічливі та йдуть вище і далі щоб підтримати вас.

Цей веб-сайт розміщений на SiteGround, тому що вони просто вражаючі.

Я не можу вам сказати, скільки разів у мене виникли проблеми з кістками, і вони допомогли мені відразу.

Насправді їхні часи підтримки клієнтів – найкращі в бізнесі.

Моє власне тестування показує, що вони відповідають у відповідь менше однієї хвилини в прямому чаті та менше десяти хвилин коли ви опублікуєте квиток.

Зараз це лише моє власне тестування, але багато хто скаже те саме.

Якщо ви просто хочете загального найкращого хоста для підтримки клієнтів – перейдіть з SiteGround. я мав це на увазі.

PC Mag сказала про це про SiteGround: “Ви платите трохи більше за трохи менше за технічні характеристики, але міцна безпека, обслуговування клієнтів та навчальні посібники роблять цей веб-хостинг надзвичайно привітним для малого бізнесу та нових веб-майстрів”.

2. Двигун WP – найкращий для ділових сайтів на WordPress 

Однією з найбільших переваг платформи WP Engine є їх вбудовані послуги резервного копіювання та зловмисного програмного забезпечення. Оскільки це включено в службу хостингу домену, ви можете заощаджувати тонни грошей щомісяця.

WP двигун відомий тим, що надає деякі найшвидші хостинги на ринку. Багато споживачів вказали, що швидкість роботи сайту значно покращується після переходу на сервери компанії. Крім того, простий процес міграції спрощує відновлення веб-сайту на WP Engine.

Підтримка клієнтів також світиться в WP Engine. Для тих, хто використовує WordPress для створення сайтів, персонал WP Engine особливо добре розбирається у вирішенні проблем на популярній платформі побудови сайтів. Огляди клієнтів посилаються на пристрасть хостингової компанії, кажучи, що вони відчувають свою оцінку і що їхні питання є головним пріоритетом.

Мабуть, найкращі функції WP Engine як хостинг-провайдера, однак, це відмінна функція розміщення сайту. За допомогою цієї функції ви можете легко запускати свій веб-сайт так, ніби він перебуває в мережі перед публікацією, що дозволяє перевірити наявність помилок та інші важливі потенційні проблеми.

Перегляньте публікації, як і WP Engine. Такі якості, як необмежена передача даних, щоденне резервне копіювання, сканування зловмисного програмного забезпечення та їх розміщення на сайті, поєднуються, щоб WP Engine стала популярною платформою.

3. Хостинг A2 – Супер швидкий хостинг та підтримка

Якщо мова йде про дешевий І швидкий спільний хостинг, A2 хостинг бере торт. З швидкістю до 20 разів швидше, ніж інші спільні хостинг-провайдери, я напевно рекомендую їх над “стандартними” спільними хостами.

Подаючи висококласні пакети для споживачів енергії, A2 хостинг – прекрасний вибір для користувачів, які шукають послуги преміум-хостингу. A2 пропонує послуги конфігурації автоматичного сервера, які дозволяють завантажувати сторінки WordPress до 6 разів швидше. Крім того, ви отримуєте доступ до унікальних URL-адрес для входу в WordPress та автоматичних оновлень, оптимізованих для A2. Щоб доопрацювати переваги, які вони пропонують користувачам WordPress, A2 дозволяє користувачам отримувати доступ до технології ReCaptcha на своїх сторінках входу в WordPress.

Хостинг A2 був оцінений як один з найпопулярніших сайтів для надання актуальних варіантів прозорості щодо статистики та тарифів на час безперебійного користування. Відповідно, компанія забезпечила стандартні тарифи на 100% для своїх клієнтів після того, як вони переобладнали свій сайт на серверах компанії..

Безпека для користувачів – ще один головний пріоритет команди хостингу A2. Завдяки резервній копії на сервері назад та безкоштовним сервісам HackScan ви гарантуєте не лише безпечні домени, але й гроші, заощаджені на інакше дорогих службах безпеки та антизлому..

Нарешті, A2 хостинг присвячений ініціативам обслуговування клієнтів. Фактично, BBB дав компанії рейтинг A + в обслуговуванні клієнтів. Якщо у вашій компанії зареєстровано лише чотири скарги клієнтів протягом трьох років, ви знаєте, що ви правильно працюєте з клієнтами. A2 часто пропонує опитування клієнтів, щоб підтримувати практику підтримки.

Вони можуть похвалитися досить швидким часом підтримки, гарною технічною підтримкою та безліччю функцій. Нещодавно було багато балакань про те, що їх підтримка була трохи повільною, але їх команда сказала мені, що це було лише тимчасово.

Перш ніж зареєструватися, спершу поспілкуйтеся зі службою продажу, і подивіться, як вам це подобається.

Хочете більше читати? Ознайомтеся з нашим повідомленням A2 Hosting vs SiteGround, щоб прочитати, який із двох, на нашу думку, кращий.

4. Kinsta – справжні ІТ-техники, що допомагають тобі

Отже, одне, що робить Kinsta абсолютно зоряним – це той факт, що ви отримуєте агенти підтримки першого рівня. Замість “підтримки клієнтів” ви отримуєте справжніх ІТ-техніків та справжніх веб-розробників, які допомагають вам. Вони знають, що WordPress всередині і зовні, і не потрібно “питати свого менеджера” про основні технічні проблеми.

Уілет це може бути дорожчим для Кінста, тобі краще. І хоча Kinsta може почати трохи вище на своїх хостинг-планах, ми вважаємо, що це абсолютний непродуманий для реального бізнесу. Якщо ви задумаєтесь, хороший розробник WordPress або технік, який допомагає виправити низькоякісну програму хостингу, поверне вам 50 – 150 доларів годину. Але плани Kinsta починаються всього з 30 доларів на місяць – математика там дуже проста.

Більше того – скажіть, яка вартість зламу вашої компанії? Згідно з дослідженнями, зловмисне програмне забезпечення, злом, DDO тощо коштують компаніям в середньому

5. Bluehost – нова та вдосконалена підтримка

Bluehost знають усі. Ми всі знаємо, що вони дуже дешеві, але їх підтримка не найбільша, правда?

Ну, вони насправді надзвичайно покращилися за останні кілька років. Після скарг користувачів вони активізували свою гру та почали надавати кращий продукт із кращою підтримкою.

З одного боку, нам подобається, що вони є великим хостом, який має низькі ціни та гідну підтримку, з іншого боку, ми рекомендуємо ще декілька інших хостів на цій сторінці над ними.

6. Хостинг InMotion – 100% команда підтримки США

Обслуговування клієнтів часто розміщується спереду і в центрі маркетингу InMotion, і це з поважних причин. Завдяки 100-відсотковій службі обслуговування клієнтів у США ви можете бути впевнені, що ви можете легко повідомити свої проблеми професіоналам InMotion. Завдяки широкому спектру можливостей підтримки, включаючи чат, електронну пошту, телефон та інші функції підтримки, ви можете зв’язатися негайно з будь-якої точки світу..

InMotion довів, що частота продовження роботи, яку вони надають для сайтів, які повторно відвідують свої сервери, є бажаною. Постійно досягаються стандартні показники промисловості в 99,9%, і вони повністю уникають будь-яких серйозних перебоїв, як це мали деякі інші компанії, що займаються хостингом в недавньому минулому.

Оглядові сайти із задоволенням вказують на безліч безкоштовних інструментів, які InMotion надає своїм клієнтам, а також їх чудові можливості обслуговування клієнтів. Фактично, PC Mag обрав InMotion своїм головним вибором для керованого хостингу WordPress.

7. Маховик – приємна підтримка дизайнерських агентств

Flywheel зробив це місце у світі як хостинг-компанія дизайнерських агентств. Вони пропонують плани, які спрощують творчі агенції перепродавати та керувати хостингом своїх клієнтів. Тож якщо ви агентство – вони ідеально підходять для вас, і їх підтримка цілодобово повертається до вас.

Про свою підтримку вони заявляють:

Підтримка. Наша команда доступна 24 години на день, сім днів на тиждень через чат наживо. Вони всі фахівці галузі, тому вони можуть допомогти у всьому, від незвичайної помилки до рекомендації щодо плагіна.

Недоліком підтримки Flywheel є те, що вони пропонують підтримку чату лише для клієнтів, які платять <250 доларів на місяць. Якщо ви хочете підтримати телефон, вам доведеться платити більше. Зрештою, я особисто боявся телефонувати в службу підтримки по телефону, тому зі мною це все добре, але це дійсно залежить від ваших уподобань.

Ваш контрольний список щодо хостингу

Гаразд, ми знаємо, що підтримка клієнтів є критичною, але що ще слід враховувати, приймаючи рішення про хоста? Там є мільйон хостингових планів – як ви навіть починаєте розбирати найкращий?

Плутати такі терміни, як LInux, cPanel, CDN тощо? Ми отримали. Ось що слід врахувати:

 • Що тип веб-хостингу вам потрібно? Там багато чого. Загалом, якщо ви невелика компанія, ви можете скласти спільний план хостингу, наприклад, те, що пропонують SiteGround та Bluehost. Якщо ви трохи більше бізнесу, вам слід розглянути або хмарний хостинг, або VPS хостинг. Ще більший? Поїдьте з виділеним хостингом.
 • Чи включено доменне ім’я? Для бізнесу це не велика справа. Але якщо ви малий бізнес, хост, який пропонує безкоштовне доменне ім’я, дуже корисний.
 • Безкоштовні сертифікати SSL Тому багато господарів пропонують безкоштовний сертифікат SSL в наші дні, я, напевно, не вірю тим, хто цього не робить.
 • Перебіг та простої. Ви повинні очікувати, що хост буде прозорим щодо цього. Ви хочете щось на кшталт 99,99% тривалості роботи. Зрештою, хост із 98% часу роботи означає, що ваш веб-сайт працює повністю 7+ днів на рік!
 • Додатки – це дуже багато, але ви хочете взяти до уваги, якщо ви збираєтеся забити і затьмарити кожну маленьку надбудову, або якщо хостинг-компанія великодушна і пропонує вам багато чого безкоштовно. Ми виявили, що SiteGround – один з найкращих, що включає в себе безліч функцій за низькою ціною, а також WP Engine і A2 хостинг.
 • Гарантія повернення грошей: більшість господарів пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. Суперзірки люблять Пропозиція WP Engine 60 днів.

Ви вже починаєте добре – ви займаєтесь своїми дослідженнями та робите хороші порівняння. Світло враховує ваше рішення!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map