DreamHost проти хостинг-хостингу InMotion – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

DreamHost та InMotion хостинг – як відомі, так і усталені компанії, які пропонують послуги веб-хостингу. Обидві ці компанії практично постійно існують у Internet Internet Years (InMotion Hosting – 14 років, а DreamHost – 20!) Оскільки існує багато компаній, які пропонують веб-хостинг, може бути важко дізнатися, яка компанія пропонує продукцію , ціни та послуги, які найкраще працюють для вас. Якщо ви думали про те, щоб поїхати з будь-якою з цих компаній, ви, можливо, не знаєте, яка з них – кращий вибір. На щастя, ми можемо допомогти вам у цьому. Наведена нижче інформація повинна допомогти вам наблизитися до прийняття обґрунтованого рішення, оскільки ми порівнюємо DreamHost та InMotion хостинг за широким спектром функцій, щоб визначити, який із них пропонує найбільшу співвідношення ціни та якості..


Порівняння функцій

У цьому розділі ми розглянемо деякі основні особливості, які можна очікувати від будь-якого веб-хостингу, щоб побачити, як ці дві компанії складаються одна проти одної.

 • Ціна

Одне з найбільших речей, який хтось шукає в веб-хостингу, – це підсумок – скільки це все буде коштувати? Ну, і DreamHost, і хостинг InMotion пропонують різні рівні обслуговування, кожен з яких має власну ціну. Для DreamHost основна послуга веб-хостингу починається від $ 10,95 на місяць. Однак оплата за рік наперед може знизити ціну цієї ціни, а оплата за три роки відразу знижує ціну до $ 7,95 на місяць.

InMotion хостинг пропонує свій базовий пакет для веб-хостингу за 7,99 доларів на місяць. Як і DreamHost, оплата за рік заздалегідь дає знижку за долар на місяць, і ви також отримуєте вибір платити за два роки наперед, що в цілому знижує суму до 5,99 доларів на місяць.

Обидва сервіси також пропонують і інші продукти, включаючи VPS (віртуальні приватні сервери) та спеціальний хостинг серверів. Звичайно, ці додаткові послуги мають більш високу, але порівнянну ціну.

 • WordPress хостинг

Для тих, хто шукає WordPress хостинг, обидві компанії пропонують цю послугу. DreamHost пропонує свій базовий пакет починаючи з $ 7,95 на місяць, тоді як InMotion хостинг починається від $ 5,99 на місяць. Обидві компанії також мають багаторівневий рівень обслуговування, залежно від ваших потреб. InMotion хостинг має три різні рівні сервісу – базовий пакет уже згадується та два інші рівні сервісу, що перевищує $ 13,99 для його «Pro» рівня WordPress хостингу. DreamHost пропонує те, що називається “DreamPress” за $ 16,95 на місяць, але стверджує, що ця послуга в п’ять разів швидше, ніж її основні варіанти хостингу WordPress, і спеціально створена для вирішення всіх проблем і пропускної здатності..

 • Особливості – схожість

Звичайно, різниця долара чи двох на місяць в незначній мірі незначна; однак, що насправді важливо, це те, що ви отримуєте за ці гроші. У цьому відношенні обидва сервіси дуже схожі тим, що обидва пропонують широкий спектр послуг та можливостей. Наприклад, і DreamHost, і хостинг InMotion пропонують різноманітні функції, які допоможуть вам створити та запустити успішний, чудовий веб-сайт. Обидва сервіси пропонують заздалегідь виготовлені веб-шаблони, які ви можете вибрати, а потім налаштувати відповідно до ваших потреб. Вони обидва пропонують вам можливість створити сайт з нуля, і вони надають вам необмежену кількість пам’яті для вмісту в Інтернеті. Якщо ви шукаєте послугу для розміщення вашого веб-сайту WordPress, здогадайтеся, що? І DreamHost, і хостинг InMotion пропонують це також. Коротше кажучи, обидві компанії мають довгий перелік інструментів та послуг для задоволення ваших потреб.

 • Особливості – Відмінності

Однак є деякі відмінності. DreamHost пропонує безліч хмарних рішень, таких як хмарні сервери та хмарне сховище. Більше того, ви можете фактично безкоштовно створити свій сайт на DreamHost – платити лише тоді, коли вирішите фактично публікувати публікацію. Це означає, що ви можете не тільки витратити стільки часу, скільки потрібно, щоб підготувати свій сайт, але вони не стягуватимуть з вас плату, поки ви бачите все, що вони можуть запропонувати..

Ще одна особливість, яка, здається, дає перевагу DreamHost – це її прихильність до виявлення та усунення зловмисного програмного забезпечення до того, як він коли-небудь контактуватиме з вашими веб-сайтами. Завдяки автоматичному скануванню зловмисного програмного забезпечення та процесу, відомому як “інтеграція в хмарні хвилі”, DreamHost працює на захисті вашого вмісту та вашого бізнесу від потенційних хижаків.

Якщо ви не хочете насправді пройти процес створення власного сайту або з будь-якої причини ви не хочете навчитися використовувати надані інструменти створення веб-дизайну, InMotion хостинг пропонує насправді створити ваш веб-сайт. . Задаючи кілька основних питань, що стосуються ваших потреб, InMotion хостинг фактично розробить і створить ваш веб-сайт для вас, який ви потім зможете налаштувати, як вважаєте за потрібне. Крім того, InMotion хостинг також дозволяє легко інтегрувати Google Apps і соціальні медіа у ваш існуючий веб-сайт. InMotion хостинг також пропонує деякі програми, спеціально розроблені для веб-сайтів, що стосуються комерції, зокрема Magento та Woo Commerce.

 • Підтримка клієнтів

І DreamHost, і хостинг InMotion пропонують цілодобову підтримку клієнтів, маючи можливість спілкуватися з кваліфікованим експертом на іншому кінці лінії. Однак, хоча DreamHost рекламує, що підтримка 24/7 ведеться головним чином електронною поштою та Twitter, хостинг InMotion також спрощує розмову з реальною людиною, використовуючи або номер телефону, на який ви можете зателефонувати, або варіант прямого чату..

 • Швидкість

Обидва хости (звичайно) заявляють, що надають свої послуги з надшвидкою швидкістю, і обидва заявляють, що розміщені вами сайти працюватимуть так швидко, як це дозволяє сучасні технології. В обох випадках ці твердження здаються істинними. DreamHost та хостинг InMotion використовують SSD (твердотілі накопичувачі). Ця технологія дозволяє веб-сайтам, даним та кешам завантажуватись швидше, що дає вашим користувачам загальний швидший веб-досвід.

 • Простоя / пробіг

Обидві послуги пропонують гарантії щодо безробіття. DreamHost спеціально стверджує, що вони мають 100% гарантію безперервного часу, а це означає, що ваш веб-сайт гарантовано завжди працює і працює та працює в повному обсязі. InMotion Hosting може похвалитися 99,9% гарантією часу роботи сервера, що становить майже 100%. Не зовсім. Але майже.

 • Гарантії повернення грошей

DreamHost пропонує приголомшливу гарантію повернення грошей на 97 днів. Це повні три місяці, щоб переконатися, що ви повністю задоволені всім, що вони можуть запропонувати. InMotion хостинг не може бути повністю застарілим, гарантуючи 90 днів. Цей додатковий тиждень дає DreamHost перевагу в цьому відношенні, але в будь-якому випадку, як ви на це подивитеся, це довгий пробний період, щоб переконатися в задоволенні цих компаній. І, як згадувалося раніше, з DreamHost ваша 97-денна безкоштовна пробна версія навіть не починається відразу – коли ви вперше лише налаштовуєте та створюєте веб-сайт, ви можете це зробити безкоштовно. Тож 97-денний пробний період не починається, поки ви не скористаєтесь і не опублікуєте свій сайт. Тож насправді вам потрібен дуже довгий час, щоб переконатися, що DreamHost – це хостингова послуга, яку ви хочете пройти. Це одне твердження, що хостинг InMotion не може відповідати.

 • Значення

Якщо ви подивитесь на всю інформацію, вам може здатися важким вибрати чіткого переможця у вартісній категорії. Обидва ці веб-сервіси пропонують багато грошей для ваших важко зароблених доларів. Незалежно від того, що ви просто створюєте свій перший веб-сайт або ви запускаєте наступну велику річ в інтернет-роздрібній торгівлі, DreamHost і InMotion хостинг пропонують вражаючий набір послуг за дуже доступними цінами. Так чи інакше, ви, безумовно, отримуєте хорошу цінність із щомісячної премії.

Отже, хто виграє?

Отже, якщо це так, яка хостинг-послуга є переможцем? Ну, це справді важкий заклик. Оскільки вони багато в чому подібні, диявол, як то кажуть, в деталях. Хоча обидві компанії схожі, вони мають кілька відмінностей, і за наші гроші переможцем, виходячи з цих деталей, є хостинг InMotion.

Чому? Ну, незалежно від рівня вашої роботи на сайті, InMotion хостинг, здається, має кращі рішення, які допоможуть вам допомогти. Для нового і недосвідченого користувача обидві компанії запропонували широкий набір готових веб-шаблонів, які були майже нескінченно налаштовані. Однак нам сподобалося, що InMotion хостинг фактично створить сайт для вас, якби ви цього хотіли. Слухаючи вас та унікальні потреби вашого незабару веб-сайту, InMotion Hosting може створити для вас сайт із усіма функціями, які вам потрібні для того, щоб покращити функціональність в Інтернеті..

Для більш досвідченого користувача InMotion Hosting, здається, пропонує більш повний спектр послуг. Якщо ви хочете продавати в Інтернеті, інтеграція InMotion хостингу кількох стандартних інструментів електронної комерції справді допомагає перетворити ваш веб-сайт у роздрібну електростанцію.

І на всіх рівнях обслуговування клієнтів InMotion Hosting очевидно виграє, оскільки вони легко доступні через безліч різних каналів комунікації – те, на що DreamHost не може претендувати..

Завдяки цим відмінним можливостям ми надаємо InMotion хостингу тонку, але дуже чітку – перемогу в цьому головному голові!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map