Хостинг A2 проти хостингу BlueHost – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Існує кілька важливих елементів для вибору правильної послуги веб-хостингу для вашого бізнесу. Порівнюючи дві компанії з веб-хостингу, зверніть увагу на такі елементи, як ціноутворення, підтримка клієнтів та доступні функції. Погляньте на це порівняння A2 хостингу та BlueHost.


Простоя / пробіг

Порівняння надійності починається з ознайомлення з тим, що Bluehost може запропонувати своїм клієнтам. Компанія не зупиняється на наданні фактичного відсотка часу, коли їх хостинг-сервіс підтримує вас та працює. Однак нинішні клієнти вказують, що їх послуга доступна в 99,9 відсотків часу. Коли у вас спостерігається падіння сервісу, відновлення відбувається швидко, і ви резервного копіювання та роботи запущені в найкоротші терміни. У вас є можливість підвищити надійність хостингових служб із шифруванням SSL та SSH.

Хостинг A2 не ухиляється від заяви, що їхні хостингові послуги доступні у 99,9 відсотків часу. Вони пропонують історичні доповіді, які вказують на ефективність роботи їх серверів з моменту появи хостингової послуги. Вони діють за умови, що надання якісного обслуговування означає не зберігати нічого прихованого. Служба хостингу робить надійність ще на крок, пропонуючи інструмент відкату, який дозволяє відновити веб-сайт до попереднього сервісного пункту при виникненні проблем. Усі сервери системи A2 розміщені в Мічигані, а також проводяться під жорсткими заходами безпеки.

Особливості

BlueHost не розчаровує, коли мова йде про доступні вам функції з їх сервісом. У кожному обліковому записі доступно необмежену кількість дискового простору, облікових записів електронної пошти та FTP-акаунтів. Ви також маєте можливість розмістити кілька різних веб-сайтів домену. BlueHost не обмежує кількість доменів, якими можна керувати в будь-який момент часу. Існує підтримка різних типів кодування, включаючи PHP, Perl 5, Javascript та Flash. Якщо ви користуєтеся веб-сайтом електронної комерції, у вас є сучасні кошики для покупок.

Хостинг A2 не пропонує стільки функцій, як інші послуги хостингу. Однак те, що ви отримуєте, вражає. Кожен план їх сервісу включає необмежену передачу даних та зберігання RAID-10. Ви можете мати стільки облікових записів електронної пошти, скільки потрібно вашого сайту, а також контролювати управління кількома доменами одночасно. Ви можете безкоштовно принести домен, який знаходиться на іншому веб-сайті хостингу, до вашого облікового запису хостингу A2. У пакетах доступний CPanel для ефективного контролю ваших сайтів.

Підтримка клієнтів

Судячи з нинішніх коментарів клієнтів, BlueHost має зробити багато роботи у відділі обслуговування клієнтів. Хостинг-сервіс стверджує, що може бути доступний своїм клієнтам цілодобово через чати, електронні листи та системи підтримки телефону. Існує бібліотека відеоуроків, яка також доступна для вирішення нагальних проблем. Більшість клієнтів, хоча бачать речі інакше. Вони повідомляють, що з хостинговою службою важко зв’язатися, і вони не мають жодної підтримки, як тільки ви можете звернутися до фахівця. Клієнти також отримують незначну допомогу через відеоуроки.

A2 хостинг світить у відділі підтримки клієнтів. Усі їхні сервісні працівники працюють за межами Сполучених Штатів, завдяки чому розмови легко доступні протягом чотирьох основних часових поясів. Служба хостингу робить їх підтримку ще на крок, надаючи вам розробників на іншому кінці вашого запиту підтримки. Ці люди розуміють мову коду та інші технічні мови, що може полегшити пояснення вашої проблеми. Послуги підтримки доступні через чати в реальному часі, розмови електронною поштою, телефонні дзвінки та систему онлайн-квитків.

Ціноутворення

Структура цін на BlueHost починається з $ 3,95 на місяць для їх базового рівня спільного хостингу. Залишилися спільні хостингові плани поширюються до 13,95 дол. США на місяць і містять як мінімум 50 ГБ простору сайту, 100 Мб зберігання облікових записів електронної пошти та роботу принаймні одного домену веб-сайту. Їх пакети VPS-хостингу починаються від $ 29,99 на місяць і включають 2 Гб оперативної пам’яті, до двох IP-адрес на рахунок та 2 ядра процесора. Помітно відсутня цінова особливість цієї послуги хостингу – це існуюча політика гарантії повернення грошей. Коли щось піде не так, або ви передумаєте скористатися їх послугою, ви втратите гроші, які ви заплатили до цього моменту.

A2 хостинг робить кращу роботу у відділі ціноутворення. Їх спільні плани хостингу починаються від $ 3,92 на місяць і поширюються до 9,31 $ на місяць. За ці ціни ви отримуєте необмежений простір для зберігання та передачі даних, безкоштовний SSD, п’ять баз даних і сервіс, що в 20 разів швидше, ніж конкуренція. Інші пакети включають VPS хостинг, починаючи з $ 32,99 на місяць та виділений сервер хостингу, який починається від $ 99,59 на місяць.

Рекомендація

A2 хостинг та Bluehost – це чудові хостингові компанії, які надають безліч чудових функцій для клієнтів. Обидва послуги хостингу мають доступні ціни та надійні щодо часу, коли ваш веб-сайт буде працювати. Хостинг A2 – кращий варіант, зрештою, завдяки увазі до деталей та високоякісних функцій обслуговування клієнтів.

Хто кращий веб-хостинг, AWS або A2 хостинг? Дізнайтеся, прочитавши наш порівняльний пост AWS проти A2 Hosting. Крім того, прочитайте наш пост Bluehost vs. GoDaddy, щоб побачити, який із цих майстер-сервісів маркетингового хостингу виходить на першокласну собаку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map