Кінцевий посібник з міграції хостингу веб-хостингу – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Кінцевий посібник з міграції хостингу веб-хостингу – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Кінцевий посібник з міграції хостингу веб-хостингу – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Підтримка присутності в Інтернеті є важливою складовою вашої ділової діяльності. Ваш веб-сайт виступає як віртуальна репрезентація вашого бренду і працює на підвищення знань, які мають ваші клієнти та потенційні клієнти щодо переваг, які ви їм надаєте. У міру зростання вашого бізнесу потреби вашого веб-хостингу, ймовірно, змінюватимуться в процесі. Перемістити веб-сайт до нового хоста не так просто, як просто упакувати кілька коробок і завантажувати вантажівку, що рухається.


У віртуальному світі потрібно виконати кілька кроків, щоб перейти на веб-сайт з однієї хостингової служби на іншу. Кінцева мета – не мати простоїв, коли клієнти та потенційні клієнти не можуть отримати доступ до вашого веб-сайту. Виконуючи ці кроки, ви зможете виконати це завдання без віртуального світу, помітивши зміни.

 1. Знайдіть постачальника веб-хостів

Веб-хостинг – це послуга, яка дозволяє вашому бізнесу мати веб-сайт, доступний будь-кому, хто має Інтернет. Тому постачальник веб-хостів – це компанія, яка надає вам місце в їх базі даних для паркування файлів, необхідних для роботи вашого веб-сайту. Вибір постачальника веб-хостів – це не рішення, яке потрібно приймати з легкістю. Ось кілька речей, про які слід пам’ятати, шукаючи постачальника веб-хостів.

 • Матч операційної системи

Одним з найважливіших елементів, який потрібно шукати в новому провайдері веб-хостингу, є операційна система, яка існує. Вам потрібно переконатися, що це та сама система, яку використовує ваш старий веб-хостинг-провайдер. Утримання тієї ж операційної системи допомагає впорядкувати процес міграції, не викликаючи перерв у сервісному обслуговуванні.

Більшість хостингів – на сервері Linux, а більшість великих хостів автоматично розміщуються в цій операційній системі. Однак є хости, які використовують Windows для своїх серверів, тому слідкуйте за цією невідповідністю під час переключення. Більшість хостів на Linux, але будьте в курсі.

 • Надійна технічна підтримка

Підтримувати веб-сайт досить просто, коли початкова установка завершена і веб-сайт працює безперебійно. Будуть випадки, коли вам потрібно буде оновлювати інформацію про вміст або сторінки, які існують на вашому веб-сайті.

Оновлення та підтримка вмісту та коду переднього сайту вашого веб-сайту – одне, підтримка сервера та баз даних – інша річ. Я пережив болі випадково видалити базу даних свого веб-сайту WordPress і мені довелося тісно співпрацювати з хостинг-компанією, щоб відновити її. Так само ви можете ненавмисно додати застарілі плагіни або розширення до застарілого веб-сайту WordPress або Magento, що спричиняє помилку в базі даних або фронтальних даних, яку ви не можете самостійно виправити. Вирішення проблеми, ймовірно, потребуватиме більше технічних знань, ніж ви володієте. Якщо ви спробуєте вирішити проблеми, це може зайняти години та дні, тоді як хороша команда підтримки хостингу, така як команда на Siteground, може виправити це за лічені хвилини. Коли це станеться, вам буде потрібен постачальник веб-хостів з надійною технічною підтримкою. Наявність можливості отримати технічну підтримку через чат, електронну пошту чи телефон – це рятівник.

 • Наявність місця на диску

Ваш веб-сайт потребує значної кількості дискового простору, щоб файли та інші необхідні інгредієнти могли працювати поза кадром. Хоча ви, можливо, не зовсім розумієте, як все працює, вам потрібно вибрати постачальника веб-хостів, який пропонує ту саму кількість дискового простору, що і ваш поточний постачальник. Ви не можете перемістити веб-сайт до облікового запису постачальника з меншим обсягом дискового простору. Це призведе до того, що веб-сайт не працює належним чином, що може спричинити час простою вашого веб-сайту. Це заважає вашим клієнтам та потенційним клієнтам отримувати доступ до вашого веб-сайту, поки ви не вирішите проблему.

Навіть якщо якийсь провайдер веб-хостингу пропонує велику кількість дискового простору, все ж є деякі приховані речі, які вони не розповідають про те, що вам потрібно. Наприклад, навіть якщо хост пропонує 30 Гб місця на диску, багато хто вимагає, щоб певна кількість була доступна постійно з міркувань продуктивності.

Ще один предмет тонкого друку – це введення. Вузоли є “база даних про всю інформацію про файл, крім вмісту файлу та імені файлу”. Це дещо вдосконалений предмет, але хороший господар може допомогти вам очистити або керувати ними. Вони є прихованим елементом веб-хостингу, про який не говорять занадто часто.

 • Наявність передачі даних

Простір даних веб-сайту працює так само, як і місце на диску. Ваш веб-сайт містить певну кількість файлів даних для належної роботи. Дивлячись на потенційних постачальників веб-хостів, зверніть увагу на кількість доступних даних для передачі даних. Потрібно мати можливість перенести весь ваш веб-сайт, не втрачаючи місця для передачі.

Деякі хости пропонують необмежену кількість трансферів, деякі обмежують її. Будьте уважні до різниці в особливостях між хостами, адже часто один обмежує вас однією функцією, а не іншою.

 • Налаштування бази даних

Знання того, який тип баз даних використовує потенційний постачальник веб-хостів, має важливе значення для визначення того, чи буде вона корисною для вашого веб-сайту. Більшість постачальників веб-хостів використовують бази даних MS SQL, які працюють на операційних програмах Windows. Постачальники, які працюють на операційній програмі на базі Linux, будуть використовувати бази даних MySQL.

MySQL дуже популярний і більшість, якщо не всі розробники веб-сайтів знають, як користуватися базою даних. Будьте уважні до цього, перш ніж переключити хости, щоб переконатися, що там немає проблем.

 • Мова сценарію

Мова скриптів – це метод програмування спілкування, який ваш веб-сайт використовує для виконання різних завдань, які є вимогою для правильної роботи. Це щось, що відбувається за кадром і вимагає базового розуміння, в кращому випадку, з вашого боку.

Вам потрібно знати про тип мови скриптів, який зараз використовує ваш веб-сайт. Якщо ваш сайт вимагає спеціальних вимог до мови скриптів, таких як PHP, CGI або ASP, вам потрібно буде проконсультуватися у нового постачальника веб-хостів, щоб переконатися, що ці мови доступні на цьому веб-сайті. Якщо цього не зробити, ваш веб-сайт не працюватиме належним чином, як тільки ви перемістите все до нового постачальника.

Слідкуйте за тим, як часто хост оновлюватиме скрипт на своєму сервері. Наприклад, для деяких плагінів або платформ, таких як WordPress, вам знадобиться мати останню версію PHP. Іноді хост вимагає від вас вручну попросити їх оновлювати PHP. Це може призвести до виникнення напруги в майбутньому, і це необхідно знати.

 • Хороші показники

Ваш веб-сайт є лише цінним аспектом вашої ділової діяльності, коли він належним чином функціонує. Вибраний постачальник веб-хостів відіграє важливу роль у забезпеченні належного функціонування серверів. Коли ці сервери опускаються, ваш веб-сайт стає недоступним для клієнтів та потенційних клієнтів. Прочитайте відгуки клієнтів та веб-сайт провайдера веб-хостів, щоб отримати інформацію про те, як часто їх сервери опускаються. Більшість провайдерів надають відсоток часу, коли їх сервери надійні.

Якщо ви серйозна компанія, що займається електронною комерцією, або бренд, який має підтримувати репутацію, ви не хочете скупіти на ціноутворення в цьому аспекті. Якщо хост не має хороших даних про час роботи, слід уникати їх або планувати надмірності. Не варто ризикувати втраченими продажами чи пошкодженням репутації бренду.

Якщо ваш веб-сайт тільки починає працювати або у вас немає тонни обсягу, час роботи не буде настільки важливим для ваших операцій.

 • Надійне обслуговування

Основним аспектом вибору постачальника веб-хостів є надійне обслуговування. Ви хочете уникнути вибору постачальника лише для того, щоб виявити, що він не надає функції та зручності, які вони виділяють на своєму веб-сайті. Ваш постачальник веб-хостів повинен бути доступним і готовим допомогти вам, чи потрібно вирішити проблему, або просто задати питання.

Перш ніж обрати нового хоста, слід пройти їхні канали обслуговування клієнтів і перевірити їх час відгуку. Перевірте їхню підтримку чату та електронної пошти. Якщо вони повільно відповідають на запити продажів, вони, швидше за все, будуть повільно відповідати на запити підтримки клієнтів.

 • Масштабованість

Коли ви вперше створили веб-сайт, ваша компанія все ще може перебувати на стадії запуску. На той момент потреби у вашому веб-хостингу в кращому випадку мінімальні. Однак, з ростом вашої компанії, ваш веб-сайт також потребує збільшення. З цієї причини вам потрібно вибрати постачальника веб-хостів, який надасть вам все більше місця для вашого веб-сайту. Дивлячись на доступні варіанти, подумайте довгостроково і подивіться на послуги найбільшого пакету, який пропонує постачальник. Знайдіть постачальника веб-хостів, який пропонує вам масштабованість, яка може сприяти зростанню потреб вашого веб-сайту.

Багато стартапів та компаній перейшли до веб-служб Amazon (AWS) через їх швидку здатність до масштабування. Якщо ви стартап або бізнес з високим ростом, це, безумовно, одна з найважливіших особливостей, яку слід враховувати, оскільки це може означати зростання або стагнацію для вашої компанії. Ви не хочете брати участь у хостинг-компанії, яка не має масштабів.

 • Легка міграція сайту

Міграція сайту – це процес переміщення цифрових файлів вашого веб-сайту та розташування хоста від одного постачальника хостів до іншого постачальника хостів. Будьте обережні щодо постачальника веб-хостингу, який може стягнути вам плату за цю послугу. Більшість авторитетних постачальників послуг веб-хостингу пропонують цю послугу безкоштовно, як спосіб подякувати вам, що вибрали їх для потреб хостингу вашого веб-сайту.

 • Система панелі управління користувачем

Більшу частину вашого часу, працюючи над налаштуванням вашого веб-сайту або оновленням вмісту та сторінок, потрібна система панелі управління, що постачальники вашого веб-хостингу постачають ваш обліковий запис. Це сфера управління веб-сайтами, з якою вам потрібно ознайомитись та володіти робочими знаннями щодо використання. Переглядаючи потенційних постачальників веб-хостів, визначте, чи вони використовують систему cPanel або систему WHM. Ви хочете шукати варіант, який відповідає системі контрольної панелі вашого поточного постачальника веб-хостів. Це полегшить перехід на нового постачальника.

Деякі хостинг-провайдери, такі як Rackspace та GoDaddy (спадщина), не використовують cPanel, але мають власні системи панелі управління. Якщо ви вже використовуєте cPanel, переключення та вивчення нового інтерфейсу може бути болісним.

 1. Підтвердьте свою власність на домен

Важливим кроком для переміщення вашого веб-сайту до нового постачальника веб-хостів є спочатку належне володіння доменом. Ім’я домену – це адреса веб-сайту, яку клієнти та потенційні клієнти вводять у панель браузера, щоб перейти на ваш веб-сайт. Вам потрібно щороку зберігати право власності на це доменне ім’я та всі відповідні реквізити, такі як контактна інформація та спосіб оплати..

Якщо дані про право власності на ваш домен уже встановлені, вам потрібно визначити, чи збираєтесь ви перенести реєстрацію домену своєму новому постачальнику веб-хостів або перейти на новий сервер доменних імен. Ось додаткова інформація про обидва варіанти, які допоможуть у вашому процесі прийняття рішень.

 • Передача реєстрації домену

Передаючи реєстрацію домену новому постачальнику веб-хостів, ви переміщуєте все, що стосується послуги розміщення вашого веб-сайту, до нової компанії. Це процес, який займає до декількох днів часу для обробки, щоб завершити, хоча найчастіше це відбувається за годину. Потрібно надати старому постачальнику веб-хостів наступну інформацію.

 • Ваша контактна інформація
 • Скасування приватного або захищеного параметра реєстрації
 • Дозвіл на ініціювання передачі домену
 • Нова інформація про постачальника веб-хостів

Коли процес завершиться, ваш попередній постачальник веб-хостів надішле вам електронне підтвердження про завершення передачі.

 • Переключення серверів доменних імен

Переключення серверів доменних імен – це простіший маршрут, який слід пройти, коли ви працюєте над переміщенням свого веб-сайту до нового постачальника веб-хостів. Реєстрація домену залишається недоторканою та залишається у постачальника вашого оригінального сервера доменних імен (DNS). Популярні компанії DNS включають GoDaddy, NameCheap та Network Solutions. Ці компанії більш відомі тим, що є реєстраторами доменів, ніж приймаючими компаніями, хоча вони обидва. Зі своїм новим обліковим записом постачальника веб-хостингу вам просто потрібно вказати сервери доменних імен зі старої хостингової компанії на вашу нову веб-хостинг-компанію.

 1. Відкрийте новий обліковий запис веб-хостингу

Для Вашого веб-хостингу доступні різноманітні постачальники веб-хостів. В основному кожен пропонує ті самі функції та зручності, які ви отримуєте під час переміщення свого веб-сайту на їхні серверні місця. Деякі з найбільш помітних веб-провайдерів хостингу включають наступні компанії.

Список лише починає дряпати поверхню доступних для вас опцій веб-хостингу. Проведіть пошук веб-хостингу, що надає компанії, і ознайомтеся з усіма можливостями, можливостями та зручностями, які надає кожна з них. З цього списку виберіть компанію, яка, здається, найкраще підходить для вас. Для реєстрації в хостинговій службі потрібна буде основна контактна інформація, спосіб оплати, ім’я домену та чи будете ви переносити реєстрацію домену чи просто перемикати сервер доменних імен.

Кожен сервіс веб-хостингу встановлює власну ціну, типова сума становить 4,95 до 9,95 дол. США на місяць за послуги хостингу. Якщо ви серйозна компанія, не скупіться на функції за ціною. Якщо у вас є прив’язані гроші, і ви тільки починаєте, то добре почати з надійних недорогих постачальників.

 1. Передача даних зі старого хоста

Коли ваш новий обліковий запис хостингу зараз активний, настав час почати переносити все зі свого старого облікового запису послуги веб-хостингу. Уникайте закриття вашого старого облікового запису веб-хостингу, поки всі ваші дані та відповідна інформація не передадуть новій службі хостингу. Після закриття вашого старого облікового запису постачальник хостингу видаляє всі дані вашого веб-сайту та відповідну інформацію зі своїх серверів. Після цього ви втрачаєте доступ до будь-якої інформації, яка все ще може залишатися на цих серверах.

Немає можливого способу отримати цю інформацію після видалення, що дозволяє вам починати з нуля та потребувати створення нового фундаменту веб-сайту. Ви втратите цінний час доступу до веб-сайту під час відновлення веб-сайту. Цей втрачений час дорівнює втраченому доходу та потенційним клієнтам, оскільки клієнти та потенційні клієнти не можуть отримати доступ до вашого веб-сайту, поки він не працює.

Зважаючи на це, ви завжди повинні робити резервні копії свого сайту щодня, щоб навіть у вищенаведеному сценарії ви змогли отримати файли свого веб-сайту. Створіть резервні копії за допомогою декількох плагінів та служб, щоб усе було безпечним.

 1. Завантажте свої резервні файли

Перш ніж почати переміщувати все зі свого старого постачальника веб-хостингу до нового постачальника веб-хостингу, вам потрібно створити файл резервної копії всіх поточних даних веб-сайту. Це дасть вам бар’єр захисту, якщо щось піде не так, коли ви розпочнете процес передачі нової послуги веб-хостингу.

Процес резервного копіювання починається з входу в систему панелі керування користувача. З цього моменту вам потрібно отримати доступ до розділу панелі управління, на якому розміщено мітку “резервна копія” чи щось подібне. Точне ім’я файлу залежить від кожної окремої послуги веб-хостингу, яку ви використовуєте. У цьому розділі потрібно вибрати папку “public_html” і знайти варіант для завантаження резервних копій.

Натиснувши на розділ “завантаження резервних копій”, ви побачите доступні варіанти резервного копіювання. Ви можете вирішити, чи завантажувати всі файли резервної копії веб-сайту або розділи файлів резервного копіювання піддоменів. Для вас це простіший процес просто завантажити всі файли резервного копіювання вашого веб-сайту в цілому. Зосередження уваги на файлах субдоменів створює можливість випадкового перегляду критичного файлу, необхідного для роботи вашого веб-сайту.

Завантажте всі резервні файли у стисненому форматі, які згодом ви завантажите на існуючі сервери на своєму новому веб-сайті провайдера веб-хостингу. Уникайте розпакування будь-якого з цих файлів, оскільки це автоматично зробить ваш новий сервер веб-хостингу під час завантаження ваших резервних файлів. Після завершення завантаження збережіть файли на своєму комп’ютері, вийдіть із системи управління панеллю користувача та перейдіть до системи панелі управління користувачем, яку використовує ваш новий веб-хостинг-провайдер.

 1. Завантажте резервні файли на новий рахунок

Створивши новий обліковий запис у постачальника веб-хостів, ви отримаєте електронний лист із конкретною інформацією щодо послуги вашого домену. Інформація в цьому електронному листі надасть вам сервери доменних імен та дані про IP-адресу для обраного вами плану хостингу. Ця інформація вам знадобиться для завантаження резервних файлів на нові сервери веб-хостингу.

Процес завантаження резервного файлу починається з того, що ви увійдете в систему панелі керування користувача на своєму новому обліковому записі веб-хостингу. Шукайте позначку розділу “резервне копіювання” чи щось подібне на головній сторінці панелі керування. У цьому розділі ви хочете знайти поле для завантаження файлів для проведення повного завантаження резервного копіювання на сайт. Натиснувши на цю кнопку, ви матимете можливість знайти файл резервного копіювання на жорсткому диску комп’ютера та вибрати цей файл для завантаження.

Коли сервер почне завантажувати файли резервного копіювання вашого веб-сайту, ви почнете бачити на екрані оновлення статусу. Сервер відображатиме стан по черзі, коли кожен файл резервної копії успішно переміщується до нового місця розташування сервера. Звичайний процес завантаження містить дві сторінки, і ви дізнаєтесь, що процес завершено, коли друга сторінка закінчить завантаження. На екрані відображається оновлення стану, яке дає вам знати, що ви можете почати працювати над внесенням будь-яких коригувань веб-сайту, які вважаєте за потрібне.

 1. Перевірте функцію бази даних

Оскільки система працює над тим, щоб перенести всі файли резервного копіювання вашого веб-сайту на нове місце сервера, вона автоматично видаляє будь-яку відповідну інформацію про ім’я користувача та пароль, що є частиною вашого облікового запису My SQL. З цієї причини вам потрібно буде знайти відповідний розділ користувача бази даних в основній системі панелі управління та ввести цю інформацію в систему.

Вам також потрібно буде оновити ім’я користувача та іншу основну інформацію в розділі облікових записів FTP на ваших серверах веб-хостингу. Для цього вам слід зайти в базу даних облікових записів FTP через інформацію про IP-адресу веб-сайту. Потім ви зможете внести будь-які необхідні зміни до імені користувача, паролів, дозволів веб-сайту та іншої відповідної інформації. Обов’язково збережіть свої зміни, перш ніж виходити з цієї частини системи панелі управління. Зміни, які ви вносите в цій частині процесу, є важливими елементами позакласних операцій вашого веб-сайту.

 1. Переключення серверів доменних імен

При правильній роботі закулісної інформації вам потрібно зосередитись на поданні інформації про веб-сайт, яку бачать клієнти та потенційні клієнти, коли вони доходять до домашньої сторінки вашого веб-сайту. У цій частині процесу міграції ви зміните розташування серверів доменних імен. Процес починається з входу в панель управління реєстрацією вашого облікового запису постачальника веб-хостингу.

Ви шукаєте розділ «сервери доменних імен» або щось із подібною назвою. Інформація, яку ви бачите в цьому розділі, буде схожа на цю.

 • Old-Webhost.com
 • Old-Webhost.com

Ви заміните цю інформацію інформацією про сервер доменних імен для нового облікового запису хостингу веб-сайтів. Інформація про заміну цього процесу міститься в електронному листі підтвердження, яке ви отримуєте, відкриваючи новий обліковий запис веб-хостингу з новим постачальником. Внесіть зміни, замінивши розділ «old-webhost.com» даних сервера доменних імен на інформацію new-webhost.com. Після завершення можна зберегти зміни та вийти із системи панелі керування користувача.

 1. Уникайте внесення змін на веб-сайт

Під час переходу на новий сервер доменних імен уникайте будь-яких змін у зміст чи макет вашого веб-сайту. Оскільки сервери працюють над внесенням запитів на зміни, будь-яка нова інформація, яку ви додаєте, може не відображатися у вашому новому веб-сайті. Крім того, будь-яка інформація, яку ви видаляєте протягом цього перехідного періоду, все ще може з’являтися у вмісті після завершення зміни сервера.

Проходження змін сервера доменних імен може зайняти від 12 до 24 годин. Протягом цього часу ваші клієнти та потенційні клієнти продовжуватимуть бачити той самий звичний зовнішній вигляд веб-сайту, коли вони завітають на вашу домашню сторінку. Ваш веб-сайт залишатиметься відкритим для покоління продажів та потенційного потенціалу захоплення, як звичайного, оскільки вся робота, що відбувається за кадром.

 1. Перевірте зміни в веб-хостингу

Після завершення зміни сервера доменних імен ви отримаєте електронний лист з підтвердженням від вашого нового постачальника веб-хостингу. З цього моменту ви можете скасувати послугу веб-хостингу у свого старого постачальника, оскільки тепер у вас є впевненість у тому, що ваш веб-сайт має змогу нормально функціонувати в новому місці. Офіційно завершені зміни вам потрібно перевірити веб-сайт, щоб переконатися, що все працює належним чином.

Під час тестування вашого веб-сайту в його новому місці перевірте основні функції, переконавшись, що всі ваші зовнішні та внутрішні посилання працюють належним чином. Надішліть пробне повідомлення електронною поштою до служб підписки на свій блог чи розсилку. Перегляньте кожну свою сторінку, щоб переконатися, що макет відображається правильно та весь вміст на своєму місці.

Заключна думка

Процес міграції веб-сайту від одного постачальника веб-хостів до іншого постачальника веб-хостів досить простий, але також може бути складний. Це те, що кожен власник бізнесу проходить хоча б раз у своїй кар’єрі, оскільки бізнес перевершує його поточну ситуацію з провайдером хостингу. Попутно можуть бути розчарування в повному розумінні того, як змінити розділ, завантажувати нові файли або вносити інші відповідні зміни.

З цієї причини вигідно мати надійного постачальника веб-хостів із повністю функціональною системою технічної підтримки. Важливо пам’ятати під час переміщення вашого веб-сайту на нового постачальника послуг – це робити крок за кроком. Забезпечити наявність резервного файлу, який є готовим як бар’єр захисту, якщо щось піде не так. Як тільки процес міграції завершиться, зітхніть полегшення і пишайтесь своїм новим технологічним досягненням.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector