Namecheap vs GoDaddy Огляд хостингу – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Namecheap vs GoDaddy Огляд хостингу – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Namecheap vs GoDaddy Огляд хостингу – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

У сучасному сучасному світі створити та створити веб-сайт ніколи не було простіше. Незалежно від того, чи є ви малим бізнесом, який хоче звернутися до своїх клієнтів, або ви хочете завести спеціальний блог, щоб заробити гроші, створення веб-сайту – це те, що майже кожен може зробити, за умови, що вони знають, де шукати.


На жаль, оскільки там існує така обжерливість різних сайтів хостингу, важко визначити, який з них найкраще підходить для ваших потреб. Хоча ми не можемо порівняти їх усіх одразу, ми зробимо це з двома найвищими рейтингами хостів сьогодні; Namecheap і Godaddy.

Порівнюючи ці два хости, ми будемо вимірювати їх за тими самими можливостями та перевагами, а також покажемо, який із них краще для вас, залежно від ваших потреб.

Ціноутворення

Що стосується витрат, найважливіше, на що слід звернути увагу, – скільки потрібно зареєструвати новий домен. Хоча для створення веб-сайту можуть бути й інші оновлення, щоб все було просто, ми просто розглянемо ціну домену, а також оновлення. Припускаючи, що ви хочете тримати довгий час активний сайт, вам доведеться щорічно його поновлювати, щоб підтримувати його в прямому ефірі та доступності.

Ім’ячек

 • Пакет цінності: 9,88 дол. США для встановлення, поновлення на рівні 38,88 дол. США після першого року
 • Професійний пакет: $ 19,88 за перший рік та 78,88 $ за поновлення
 • Остаточний пакет: Налаштування та оновлення коштують 29,88 дол. США на рік у 129,88 дол
 • Бізнес Pro: $ 19,88 на місяць

Godaddy

 • Економіка: $ 1 на місяць / тоді 7,99 дол
 • Делюкс: $ 5,99 на місяць / тоді 10,99 дол
 • Кінцева: $ 9,99 на місяць / тоді 16,99 дол

Переможець: Імпекс може бути дорожчим спереду, але якщо ви плануєте розміщувати свій сайт роками, то ви зможете заощадити гроші, поїхавши з цим хостом.

Підтримка клієнтів

Навіть якщо ви технічний гуру, неминуче виникають випадки, коли вам доведеться звернутися до служби підтримки, щоб виправити проблему. Зважаючи на це, важливо, щоб хост надав достатньо каналів, щоб ви могли з ними зв’язатися з будь-якими проблемами, а також якнайшвидше повернутися до вас. Існує три основні типи підтримки клієнтів, тому давайте подивимось, що пропонують ці хости.

24/7 доступ

У цьому випадку Namecheap дозволяє зв’язатися з ними з будь-якими проблемами вдень або вночі, включаючи вихідні дні. Що стосується Godaddy, вони відповідають лише на запити з понеділка по п’ятницю, це означає, що якщо ви зіткнулися з проблемою протягом вихідних, вам доведеться почекати, щоб її вирішити..

Переможець: Імпульс із зрозумілих причин.

Чат в прямому ефірі

Щоб допомогти вам вирішити свою проблему в режимі реального часу, багато господарів запропонують безкоштовну кімнату для спілкування, де ви можете звернутися за допомогою та отримати відповідь відразу. І Google Namecheap, і Godaddy мають функції чату в реальному часі, однак Namecheap доступний 24/7 та не потребує часу, щоб підключитися. З Godaddy у них є певні години, коли ви можете зайнятись сеансом чату, це означає, що ви не зможете вирішити проблеми в будь-який час.

Переможець: Ще раз ім’я

Підтримка телефону

У той час як більшість людей вважають за краще спілкуватися електронною поштою або текстом у ці дні, іноді спілкування з живою людиною – найкращий спосіб вчасно вирішити вашу проблему. У обох цих хостів є номер телефону, за яким можна зателефонувати, але у Godaddy знову є обмежений час, коли ви можете зв’язатися з ними, і шанси на те, що вам доведеться чекати довше, щоб знайти людину на іншому кінці.

Переможець: Ім’ячек

Швидкість

Якщо припустити, що ви хочете, щоб ваш веб-сайт був доступний будь-кому в будь-який час, важливо отримати хост, який забезпечує достатню швидкість, щоб ви не стикалися з періодами затримок регулярно. Хоча майже кожен хост буде стверджувати, що вони пропонують 99,99% тривалості роботи, у багатьох випадках це просто не так, це означає, що вам доведеться перевірити їх самостійно, щоб знайти, хто з них має кращі показники.

За даними незалежного тестера швидкості hostbenchmarker.com, ось результати для обох цих сайтів.

Ім’ячек: середня швидкість навантаження – 3,4 секунди, найшвидший час – 2,85 секунди, а найповільніший – 72,7 секунди.

Godaddy: Середня швидкість – 3,14 секунди, найшвидша – 2,38, а найповільніша – 37,97 секунди.

Переможець: Як бачите, Godaddy козирує Namecheap в цілому, як із середньою, так і з низькою швидкістю. Частина цього полягає в тому, що у Godaddy є набагато більше користувачів, і, як результат, є більш швидкі сервери для їх розміщення.

Час роботи

Як ми вже згадували, більшість хостингових сайтів гарантують практично 100% тривалість роботи, а це означає, що ваш сайт не повинен виходити з будь-якої причини. Знову ми подивилися на hostbenchmarker.com, щоб побачити, як ці хости склалися один проти одного.

Ім’ячек: Середній відсоток тривалості тривалості 99,93%, найнижчий – 92,92%.

Godaddy: Середній час роботи становить 99,95%, а найнижчий – 94,72%

Переможець: Знову ж таки, наявність більшої кількості користувачів означає, що Godaddy має набагато кращу інфраструктуру, ніж Namecheap, в результаті чого в цілому є більш надійними. Також варто зазначити, що обидва хости іноді забезпечують 100% часу роботи, тому врахуйте це також.

Значення

Порівнюючи два хости, вам потрібно порівняти, яке значення ви отримуєте з підпискою. Здебільшого це значення визначається тим, скільки доменів ви можете мати, скільки місця на жорсткому диску ви отримаєте та скільки баз даних ви отримаєте в цілому.

Ім’ячек

 • План вартості: 3 домену, 20 ГБ місця на диску, 50 баз даних та 50 облікових записів електронної пошти.
 • Професійні: 10 доменів, 50 Гб дискового простору, 100 баз даних та 100 облікових записів електронної пошти
 • Кінцева: До 50 доменів, необмежений простір на диску та необмежена пропускна здатність
 • Бізнес Pro: Необмежений домен, 20 Гб місця на диску та пропускну здатність 5000 ГБ

Godaddy

 • Економіка: 1 домен, необмежена пропускна здатність, 100 Гб місця на диску
 • Делюкс: Необмежений домен, сховище та пропускна здатність
 • Кінцева: Все від Deluxe, включаючи інструмент управління DNS та однорічний сертифікат SSL

Як бачимо, лише Namecheap включає такі речі, як додаткові домени та облікові записи електронної пошти, а це означає, що якщо вони цінні для вас, то Namecheap стане кращим вибором. Однак якщо продуктивність є більшою точкою продажу, то Godaddy може стати найкращим варіантом. Хоча електронні листи не входять в комплект з планами Godaddy, ви можете скористатися ними лише $ 5,99 на місяць, що зробить вашу загальну ціну ще вищою.

Переможець: Іменна скринька електронних листів та доменів, Godaddy для швидкості та продуктивності

Особливості

Поряд з тим, яка цінність ви отримуєте від свого веб-хоста, ви також повинні зрозуміти, які додаткові функції він надає вам, щоб зробити налаштування свого веб-сайту ще простіше. Ось деякі загальні функції, якими користуються ці хости.

WordPress хостинг

Як послуга, WordPress швидко перетворюється на розробник веб-сайтів. І Godaddy, і Namecheap пропонують цей стиль хостингу, це означає, що додати функціональність на вашу веб-сторінку слід досить просто, не вивчаючи тон програмування.

cPanel

Це, безумовно, найбільш бажана панель управління для будь-якого веб-сайту, оскільки вона дає вам найбільше можливостей та контроль над вмістом та резервними копіями. І Godaddy, і Namecheap пропонують cPanel для всіх своїх пакетів.

Додано безпеку

З хакерами навколо кожного віртуального куточка обов’язково захищено ваш веб-сайт. Godaddy пропонує захищений захисний шар (SSL), як і Namecheap. Обидва сайти мають різні плани безпеки, які ви можете вибрати, залежно від ваших потреб.

Маркетинг

Одне з найбільших перешкод, яке виникне після створення вашого веб-сайту, – це те, що ви повинні рекламувати його для залучення трафіку та збільшення кількості. Godaddy пропонує різні маркетингові плани, включаючи оптимізацію SEO, маркетинг по електронній пошті та локальне націлювання на рекламу. Схоже, у Namecheap ще немає офіційних маркетингових планів.

Онлайн-платежі

Якщо ви створюєте веб-сайт, який використовуватиме електронну комерцію як основну функцію, обов’язково потрібно зв’язатися з хостом, який може надати вам усі інструменти, необхідні для того, щоб це відбулося. Namecheap дозволяє використовувати програмне забезпечення, яке забезпечує способи оплати, що означає, що ви можете створити цифрову вітрину в найкоротші терміни.

Переможець: В цілому, Namecheap має найкращі функції, хоча Godaddy має чітку перевагу, що стосується маркетингу та веб-дизайну. Насправді ви можете заплатити Godaddy, щоб створити ваш веб-сайт і бренд для вас, це означає, що вам ледь потрібно підняти палець, щоб налаштувати.

Хто виграє найбільше

Отже, ми бачили, що можуть запропонувати обидва хости, але що це означає для вас? Незалежно від того, чи є ви маркетинговим професіоналом чи власником малого бізнесу, як вони порівнюють цих хостів, надаючи вам потрібні вам послуги та функції? Давайте розбимо його.

Розробник

В цілому рівень продуктивності Godaddy вище, ніж Namecheap, це означає, що якщо ви розробник програмного забезпечення, ви, можливо, захочете використовувати Godaddy. Незважаючи на це, жоден із цих сайтів не оптимізований для веб-розробки, тож вам слід шукати інше місце, аби побачити, що ви можете знайти.

Маркетолог

Якщо ви намагаєтеся розробити сайти як спосіб просування подій та бізнесу, може бути вигідніше використовувати Godaddy, оскільки вони вже мають мережу для збуту різних веб-сайтів. Однак, якщо ви хочете більше контролювати, що ви можете зробити, ми б запропонували Namecheap як кращий варіант. Знову ж таки, жоден з цих хостів не оптимізований для подібних речей, тому майте це на увазі.

Власник малого бізнесу

Якщо припустити, що ви є власником малого бізнесу та хочете просувати його на своєму веб-сайті, то краще використовувати маркетингові матеріали та мережу Godaddy на власну користь. Однак якщо ви намагаєтеся мінімізувати підсумок, то Namecheap обійдеться вам дешевше в довгостроковій перспективі.

Компанія з електронної комерції

Оскільки Namecheap дозволяє налаштувати онлайн-платежі, цей варіант ідеально підходить для будь-якого інтернет-бізнесу. Найкраще, що рівень безпеки та підтримки, які ви отримуєте від Namecheap, означає, що ви можете впоратися з будь-якими проблемами оплати відразу.

Як GoDaddy порівняно з іншими хостинг-сайтами? Перевірте наш порівняльний пост GoDaddy проти HostGator, щоб дізнатися це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector