Squarespace vs WP Engine: що краще? Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

У нас є нескінченний квест, щоб надати високоякісні огляди найкращих хостингових сайтів, і це наш останній внесок. Сьогодні ми розглянемо двох хостів, які мають дуже різні підходи до надання вмісту для своїх користувачів, тому перш ніж ми навіть розпочнемо, ми повинні почати з відмови від відповідальності. WP Engine – це послуга, яка займається виключно WordPress, в той час як Squarespace призначений для початківців та творців, які хочуть більше зосередитись на вмісті, ніж на веб-побудові. Це два різних сегменти користувачів, тож залежно від того, який ви будете матимете схильність до того чи іншого.


З цього приводу, давайте подивимось, як вони стикуються один з одним і де вони перетинаються, щоб ви могли знати, що вони пропонують. Ще одна відмова від відповідальності тут полягає в тому, що важко розібратися, який з них “найкращий”, оскільки вони задовольняють дві різні потреби, тому ми постараємося максимально об’єктивно ставити речі..

Ціноутворення

Як і у всіх наших оглядах, ми спочатку хочемо повідомити, що ви можете очікувати щодо вартості. Зазвичай люди роблять це одним із своїх головних пріоритетів, тому ми усвідомлюємо, що це може бути заборонною особливістю будь-якого сервісу, хостингу чи іншого. Однак у цьому випадку, якщо ви збираєтесь базувати своє рішення тільки на ціні, це буде трохи складним завданням, оскільки кожна послуга пропонує стільки для того, що вони роблять. Як ви побачите, WP Engine коштує набагато дорожче, ніж Squarespace, але кількість отриманої вами вартості може зробити додаткові збори вартими. Ми підемо на це пізніше, але ми просто хочемо, щоб ви знали, чому існує така невідповідність.

Квадратний простір

 • Особистий пакет: 16 доларів на місяць, 12 доларів за рахунок щорічних платежів
 • Бізнес-пакет: 26 доларів на місяць, 18 доларів за рахунок щорічних платежів
 • Основний Інтернет-магазин: 30 доларів на місяць, 24 доларів США, якщо виставляти їх щорічно
 • Розширений Інтернет-магазин: 46 доларів на місяць, 40 доларів за рахунок щорічних платежів

WP двигун

 • Особистий план: $ 29 / місяць
 • Професійний план: 99 доларів США / місяць
 • Бізнес-план: $ 249 / місяць
 • План премій: Попросіть цитату

Зрозуміло, що Squarespace має перевагу у відділі ціноутворення, особливо, тому що у вас є більше варіантів, які знаходяться в одному відносному діапазоні. Це означає, що якщо вам потрібен сайт з голими кістками, ви не платите більше, ніж потрібно. Загалом, ми повинні дати виграш Squarespace, але якщо ви шукаєте більше функціональності, то WP Engine стане кращим вибором.

Переможець: Квадратний простір

Гарантія повернення грошей

Ще один аспект вартості хостингової послуги – це те, як довго вони дають вам передумати. Створення веб-сайту – це не те, що можна швидко зробити (відносно кажучи), тому ви хочете мати можливість вивчити та пограти зі своїми можливостями та перевагами, перш ніж приймати остаточне рішення. У цьому випадку Squarespace дозволяє вам безкоштовно пробувати їхні послуги протягом чотирнадцяти днів, тоді як WP Engine дає шістдесят запиту на повне повернення коштів. Як ви, напевно, помітили, є значна різниця між ними в тому, що Squarespace не вимагає грошей наперед, але мати лише два тижні – це недостатньо часу, якщо ви хочете побачити все, що він може запропонувати. Загалом, WP Engine має вигіднішу угоду.

Переможець: WP двигун

Підтримка клієнтів

Ми вже обговорювали важливість вартості над витратами, і один з найкращих способів визначити, яку цінність ви отримуєте від послуги – це те, наскільки добре вони ставляться до своїх клієнтів. У цьому випадку і Squarespace, і WP Engine мають відмінні часи реакції, але про це йдеться дещо інакше.

Підтримка телефону

Для багатьох людей розмова з кимось по телефону – це найкращий спосіб забезпечити вирішення своєї проблеми, оскільки ви можете залишатися на лінії, поки не переконаєтесь, що все виправлено. Єдиний мінус очікує на очікування, але WP Engine досить добре стосується обмеження часу очікування для своїх клієнтів. З іншого боку, у просторі квадрата немає номера телефону, тому навіть не намагайтеся зателефонувати їм. Це не означає, що вони недоступні, але ви не зможете ні з ким спілкуватися.

Переможець: WP двигун

Чат в прямому ефірі

Це наступне найкраще, ніж телефонний дзвінок, оскільки він забезпечує той самий рівень безпосередності без будь-яких музаків чи незграбних мовчанок. Обидва хости мають чудові сервіси чату, які швидко реагують і допоможуть вирішити будь-яку проблему за короткий час.

Переможець: краватка

Електронна пошта

Під час складання цих двох хостів Squarespace світить над WP Engine. Залежно від часу доби, WP може або не повернутися до вас одразу електронною поштою. Ви повинні відкрити квиток і чекати відповіді. Хоча вони не займають надто довго (як правило, кілька годин або близько того), Squarespace зобов’язується відповідати на електронні листи протягом години, незалежно від часу доби. Таким чином, вам ніколи не доведеться занадто довго чекати, щоб отримати відповідь на що-небудь.

Переможець: Квадратний простір

Форуми

Якщо ви тип людини, яка любить розбирати речі для себе, то форуми та поширені запитання – це найкращий спосіб, оскільки це дає змогу дізнаватися про додаткові послуги та послуги, не зв’язуючись ні з ким. Обидва хости мають у своєму розпорядженні такі ресурси, але оскільки Squarespace більш обмежений у тих видах діяльності, які він може робити, інформація не така глибока, як те, що ви можете знайти в WP Engine.

Переможець: WP двигун

Зрештою, обидва господарі мають чудові записи щодо обслуговування клієнтів та досвід, тому незалежно від того, кого ви обираєте, ви впевнені, що швидко та ефективно вирішите свої проблеми, що є прекрасним знаком хорошого господаря.

Швидкість

Тепер ми розберемося в тонких деталях кожного хоста і подивимось, що вони можуть запропонувати щодо продуктивності. Ви не хочете, щоб ваша веб-сторінка вийшла з ладу, і ви також не хочете, щоб вона вічно завантажувалася. У цьому випадку ми хочемо побачити, як ці сервіси забезпечують найкращі результати для вашого сайту, щоб ваша аудиторія отримала фантастичний досвід кожного разу, коли вони відвідуватимуть вашу сторінку. Для цього ми переглянули середню оцінку обох сайтів, щоб побачити, який із них кращий. Крім того, оскільки Squarespace автоматично оптимізується для мобільних пристроїв, ми також маємо оцінку і для цього. Подивимось, як вони зробили.

Квадратний простір

 • Рейтинг робочого столу: 70
 • Рейтинг мобільних пристроїв: 40

WP двигун

 • Рейтинг робочого столу: 95
 • Рейтинг мобільних пристроїв: Н / З

Ми не змогли знайти достовірних даних, які б показували, наскільки швидкий WP Engine на мобільному пристрої, але враховуючи, наскільки добре він працює на робочому столі, ми маємо уявити, що він все-таки кращий, ніж Squarespace. Частина причини того, що WP Engine настільки краща, полягає в тому, що вони зосереджуються на формі та функціонуванні, тоді як Squarespace в основному побудований для естетичної цінності. Таким чином, це не одна з найкращих служб за швидкістю.

Переможець: WP двигун

Простоя / пробіг

Інша сторона функціональності веб-сайту полягає в тому, чи взагалі відбувається збій. І WP Engine, і Squarespace використовують хмарний хостинг, щоб мінімізувати час простою, а це означає, що вони мають винятковий досвід. Насправді різниця – незначні 0,01%, тому вони практично зв’язані.

Площа квадрата: 99,99% тривалості роботи

WP Engine: 99,98% тривалості роботи

Як бачите, вам ніколи не доведеться турбуватися про збій вашого веб-сайту з будь-якої причини, що робить їх обома високоякісними хостами в цьому плані..

Переможець: краватка

Особливості

Ми говорили вам, що врешті-решт ми зосередимось на особливостях та цінності кожного хоста, тому зараз саме час ми зануримось у різні речі, які вони пропонують. Ми також говорили про те, що кожна послуга орієнтована на різні типи користувачів, тому вам доведеться пам’ятати про це, дивлячись на функції та переваги, які ви отримуєте від кожного хоста.

Квадратний простір

 • Особистий пакет: безкоштовний домен, 20 сторінок, необмежена кількість даних і пропускна здатність, безпека SSL, можливість електронної комерції
 • Бізнес-пакет: безкоштовний домен, необмежена кількість сторінок, пропускна здатність та дані, безпека SSL, облікові записи електронної пошти, електронна комерція
 • Основний Інтернет-магазин: безкоштовний домен, необмежена кількість сторінок, пропускна здатність та дані, безпека SSL, плата за транзакції, відстеження товарних запасів
 • Розширений Інтернет-магазин: безкоштовний домен, необмежена кількість сторінок, пропускна здатність та дані, безпека SSL, плата за транзакції, відстеження товарних запасів, бухгалтерські послуги, послуги доставки

Зрештою, ці пакунки створені, щоб допомогти вам легко та без обмежень запускати магазин електронної комерції чи блог. Якщо ви робите транзакції за персональним або бізнес-пакетом, тоді Squarespace стягує плату, тому майте це на увазі. Тим не менш, вони роблять максимально простим відкриття інтернет-магазину.

WP двигун

 • Особистий план: один веб-сайт, 25K відвідувачів на місяць, 10 Гб пам’яті, необмежений обсяг даних, безпека SSL
 • Професійний план: 10 веб-сайтів, 100 тис. Відвідувачів на місяць, 20 Гб пам’яті, необмежена кількість даних, безпека SSL
 • Бізнес-план: 25 веб-сайтів, 400 тис. Відвідувачів на місяць, 30 Гб пам’яті, необмежена кількість даних, безпека SSL
 • План премій: 150 веб-сайтів, 1 мільйон відвідувачів, 100-300 ГБ пам’яті, необмежена кількість даних, безпека SSL
 • План підприємства: 150 веб-сайтів, 5 мільйонів відвідувачів, 400 ГБ-1 ТБ пам’яті, необмежена кількість даних, безпека SSL

Ви можете бачити, що ці плани стосуються збільшення функціональності та трафіку. Завдяки WP Engine ви також отримуєте доступ до всіх програм та шаблонів WordPress, а це означає, що ви можете зробити набагато більше, ніж на своїх веб-сайтах, ніж ви вважали можливим. Крім того, легко додати варіанти електронної комерції до них, що робить цей хост ще одним ідеальним вибором для інтернет-магазинів.

Важко сказати, який веб-сайт кращий за інші, оскільки вони такі різні. З одного боку, Squarespace полегшує творцям та новачкам створення красивого веб-сайту, а з іншого боку, WP Engine надає вам більше функціональних можливостей. Однак одна з показників, на яку ми повинні звернути найбільшу увагу, – це продуктивність, і WP Engine може робити кругообіг навколо Squarespace. Зрештою, ваш сайт може виглядати казково, але він завантажується не так швидко. Таким чином, ми повинні дати назву WP Engine.

Переможець: WP двигун

Щоб побачити, як WP Engine виступає проти інших служб хостингу, перегляньте нашу WP Engine проти GoDaddy або нашу WP Engine проти HostGator Post.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map