Веб-хостинг iPage vs Amazon: що краще? Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Що стосується веб-хостингу, є два основні методи, якими ви можете скористатися, щоб отримати свій веб-сайт в мережі. Перший – використовувати сайти для споживачів, які дозволять розмістити вашу сторінку на сервері за низькою швидкістю та запропонувати обмежені ресурси. Це працює добре для більшості людей, оскільки для багатьох веб-сайтів не потрібно мати високого класу програмування або функціональних можливостей, щоб виконувати свою роботу. Наприклад, якщо ви ведете блог, ви не хочете платити додатково за такі речі, як бази даних та місце на диску, якщо вони вам не потрібні. З іншого боку, якщо ви розробник, тоді вам потрібно багато різних компонентів, щоб ваші сайти працювали найкраще для вас. Такі речі, як спеціалізовані сервери, інтегроване програмування та хмарні можливості, – це все нарівні з курсом для розробників веб-сайтів, саме тому їм потрібно буде шукати більш всебічні варіанти хостингу. Зважаючи на це, ми пропонуємо вам порівняльний огляд двох хостинг-платформ, які знаходяться по обидва боки спектру. Для хостингу споживачів у нас є iPage, а для хостингу розробників – AWS, який розшифровується як веб-сервіси Amazon. Отже, слід пам’ятати одне, що коли ми проходимо та порівнюємо ці два хости на такі речі, як ціноутворення та функції, вони розроблені для різних типів користувачів.


Ціноутворення Якщо ви порівнюєте більшість веб-сайтів, що займаються хостингом споживачів, ви побачите, що багато з них пропонують конкурентоспроможне ціноутворення, щоб отримати вас у двері. У цьому випадку iPage має фантастичну вступну ціну, доступну майже кожному. Зважаючи на це, ми, як правило, відштовхуємо людей від думки, що нижча вартість – це краще, оскільки набагато важливіше зрозуміти, яку цінність ви отримуєте за свої гроші. Що стосується Amazon, ви отримуєте набагато більше можливостей та переваг, а значить, для їх отримання вам доведеться доплатити. Таким чином, базова ціна для обох цих хостів абсолютно різна.

  • iPage: $ 1,99 на місяць (тоді до $ 10,99)
  • Амазонка: варіюється, але може становити від 19 доларів на місяць до кількох сотень доларів

Переможець: Якщо ми будемо ціною самостійно, то iPage має перевагу. Однак, дивлячись на AWS, причиною того, що важко зафіксувати ціну, є те, що існує стільки різних варіантів, з яких можна вибрати. Навіть настільки просто, як розміщення основної веб-сторінки, є безліч варіантів обслуговування, що може завищити ціну неймовірно швидко. Структура цін Одне важливе відмінність між цими двома службами полягає в тому, що вони виставляють рахунок по-різному. Хоча iPage пропонує щомісячну плату, яка базується на реєстрації на цілий рік, AWS використовує структуру “оплата як ви йдете”, яка може бути набагато більш економічно вигідною, якщо вам потрібен лише тимчасовий хостинг. Крім того, iPage поєднує все в один план, це означає, що ви купуєте послуги, які вам можуть не знадобитися, тоді як AWS стягує плату лише за продукти та програми, які ви використовуєте. Зрештою, якщо ви знаєте, що ви робите, і є стратегічним щодо того, як ви платите, ви можете отримати набагато більше своїх грошей від AWS.

Переможець: AWS

Підтримка клієнтів Незалежно від того, ви початківець веб-дизайнер чи ветеран, настане час, коли вам доведеться зв’язатися з кимось, щоб вирішити проблему. Це може бути пов’язано з вашою веб-сторінкою, або це може бути настільки тривіальним, як питання про виставлення рахунків, але незалежно від того, що ви обов’язково можете негайно влаштувати когось, щоб переконатися, що ваша проблема буде негайно вирішена. Отже, порівнюючи різні методи підтримки, ми зосередимось на чотирьох перших: телефон, чат, електронна пошта та форуми. Перш ніж ми розпочнемо, важливо зазначити, що AWS стягує додаткову плату за комплексні системи підтримки, тоді як iPage включає її в базову ціну. При цьому, AWS має базовий пакет, який входить до вашої стандартної хостингової системи. Таким чином, ми збираємось порівняти ці системи підтримки, а не додаткові параметри, які ви можете знайти на AWS.

Підтримка телефону Як одна з найбільших компаній у світі, Amazon завжди чудово приймає відповіді на телефони та скорочує час очікування. Якщо ви зв’яжетесь із службою підтримки AWS, ви не будете чекати більше декількох хвилин. iPage має подібні налаштування, але якщо ви телефонуєте в години пік, можливо, вам доведеться затриматися трохи довше.

Переможець: AWS

Live Chat Для тих, хто бажає негайних результатів без необхідності спілкуватися з кимось, чат на живо – це фантастичний ресурс у вашому розпорядженні. Обидва послуги хостингу пропонують функцію чату, але AWS дещо бракує базового пакету. Якщо ви оновите, то ви можете отримати персональну допомогу в усі години дня, але якщо ви будете залишатися зі стандартною системою, ви можете знайти довші очікування. iPage в цілому набагато чутливіший, хоча вони все ще мають проблеми в години пік.

Переможець: iPage Електронна пошта Дивлячись на підтримку електронної пошти, найкращий спосіб порівняти їх – це побачити, скільки часу потрібно на відповідь. І iPage, і AWS мають стандартну систему квитків, але AWS, здається, швидше повертається. Однак у цілому вони приблизно рівні.

Переможець: краватка Підручники / Форуми Якщо ви тип людини, який хоче навчитися вирішувати проблему самостійно, вам потрібно отримати доступ до безлічі інформації, яка може допомогти вам у вирішенні загальних проблем, не маючи розмови з ким-небудь. У зв’язку з цим iPage має набагато кращу систему, створену для основних членів, що дає їй перевагу перед AWS. Якщо ви оновите свій план підтримки за допомогою Amazon, тоді у вас є набагато ширший доступ до навчальних посібників та форумів, тому майте це на увазі також.

Переможець: iPage

Швидкість У сучасному сучасному світі люди очікують миттєвих результатів, особливо в Інтернеті. Хоча років тому ви, можливо, чекали хвилин, щоб сторінка завантажилась, у ці дні, якщо це займе більше 0,001 секунди, ваша аудиторія відскочить, перш ніж вони зможуть побачити, що на вашому сайті. Як результат, ви хочете переконатися, що ваш хост має найкращу швидкість і надійність, так що вам не доведеться весь час турбуватися про відставання вашого сайту. У цьому випадку і AWS, і iPage мають високі швидкості завантаження, але AWS має трохи більше розбіжностей. У деяких випадках це може здатися назавжди, а в інший час це швидко. На жаль, послідовність є ключовою, тому iPage має перевагу.

Переможець: iPage

Час роботи Інша річ, на яку слід звернути увагу – це чи є ризик вашого веб-сайту з будь-якої причини. Це відоме як час бездіяльності або простою, і більшість хостингових сервісів дають гарантію того, що ваша сторінка ніколи не зазнає збоїв. Порівнюючи ці два, iPage не має інфраструктури, якою займається Amazon, а це означає, що він не має настільки надійних відсотків часу роботи. Зазначається, різниця становить частку відсотка, тому не думайте, що iPage весь час виходить з ладу порівняно з AWS.

Переможець: AWS, але з невеликим відривом Значення Тепер ми потрапляємо в гайки та болти кожної служби. Як ми вже згадували раніше, AWS створений для розробників та серйозних веб-дизайнерів, тоді як iPage призначений для пересічного споживача, який не знає багато про створення веб-сайтів. При цьому, iPage має досить багато можливостей, тому якщо ви шукаєте щось простіше орієнтуватися, зберігаючи всю свою функціональність, то це може стати відмінним вибором. Ось короткий огляд того, що може запропонувати кожна послуга. iPage Оскільки є лише один базовий план, з якого можна вибрати, ви отримуєте всі найкращі функції, не потребуючи оновлення. Єдине, за що, можливо, доведеться заплатити більше – це пропускна здатність, але це залежить від трафіку вашого сайту та ваших потреб у міру зростання вашої присутності в Інтернеті. iPage дуже легко спрощує створення веб-сайту, оскільки вони пропонують програми, які допоможуть вам розпочати роботу та створити ваші сторінки та кнопки. Крім того, ви можете інтегрувати функції електронної комерції та продавати свою сторінку за допомогою системи iPage. В цілому вони справляються з більшою частиною важкого підйому для вас і пропонують просту і просту у користуванні платформу.

AWS Найбільша сила цього сайту – це також його найбільша слабкість. Оскільки існує стільки варіантів, з яких можна вибрати, це може бути непростим завданням розібратися, що все, що вам потрібно, це означає, що якщо ви новачок у створенні веб-сайтів, ви можете легко загубитися в таргах. Зважаючи на це, якщо ви маєте досвід і знаєте, що шукати, то AWS дозволяє легко налаштувати свій план і створити систему, яка має все необхідне. Якщо ви хочете виділити сервери, більшу пропускну здатність або більше місця для зберігання, AWS пропонує вам величезний вибір. Це також стосується програмування та створення веб-сайтів. Коротше кажучи, хоча iPage робить більшу частину роботи за вас, AWS просто надає інструменти, необхідні для роботи самостійно. Подивіться, як AWS виступає проти інших конкурентів у нашому DreamHost порівнянні зі службою порівняння AWS.

Переможець: Тут важко вибрати переможця, оскільки вони обоє такі різні. Однак, для простоти, треба сказати, що iPage набагато зручніший для користувачів, хоча все ж пропонує налаштовані рішення для тих, хто має більш досвідчений досвід. Незважаючи на те, що AWS, безумовно, може запропонувати більше всього, але може бути важко дізнатися, що все, що вам потрібно, і як ви можете скласти план з нуля..

Висновок Отже, врешті-решт, яка послуга краща? Треба сказати, що AWS є ідеальним вибором, а якщо зручність та простота є більш актуальними для вас, то iPage – це набагато кращий варіант.

Щоб побачити, як iPage співпадає з іншими хостинг-сервісами, не забудьте ознайомитись зі своїм порівняльним дописом iPage vs. A2 Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map