Веб-сайт для фотографів: 4 найкращі варіанти створення сайту (2020)

Веб-сайт для фотографів: 4 найкращі варіанти створення сайту (2020)

Веб-сайт для фотографів: 4 найкращі варіанти створення сайту (2020)

Ви фотограф, але у вас немає веб-сайту.


Ваш Instagram прекрасний, але ви розгублені.

З чого ви починаєте зі створення та розміщення веб-сайту для фотографій?

Давайте розглянемо чотири найкращі варіанти для роботи фотографів.

фотограф створення веб-сайту

Створення веб-сайту для фотографічного бізнесу сильно відрізняється від вашого середнього сайту.

ПОВИННІ зосередитись на красивій фотографії, а все інше є другорядним.

Крім того, зображення можуть займати багато місця для зберігання, тому ви не можете мати справу зі слабкими обмеженнями.

фотограф веб-сайт будівельник

Ось чому, як фотограф, переглядаючи різних розробників веб-сайтів, важливо підібрати правильну форму, щоб продемонструвати свою роботу та деталізувати варіанти обслуговування.

Як фотограф, у вас вже достатньо роботи над своєю табличкою в плані налаштування та фотографування; редагування та торкання фотографій; а також організувати їх у презентабельний альбом.

Найчастіше фотографи хочуть веб-сайт, який дозволяє їм легко проектувати та створювати свій сайт. Для цих конкретних можливостей ви хочете знайти дуже швидкого та простого конструктора сайтів.

Тим не менш, ти все ще хочеш веб-сайт, який дозволяє гнучкість у налаштуванні, щоб ви могли підлаштувати свій сайт під ваш унікальний стиль.

фотограф в дорозі до веб-сайту

Ви також хочете, щоб хост пропонував різноманітні варіанти CMS та параметри галереї зображень, щоб ви могли бути впевнені, що ви отримаєте потрібний вигляд.

Ще одна важлива якість, яку потрібно шукати у розробника веб-сайтів надійне резервне копіювання та швидкість. Веб-сайти для фотографій, де ви демонструєте свою роботу, потребують великої кількості пам’яті через вимогливі вимоги до зберігання великих, якісних та відредагованих фотографій.

Ідіть з хостом, який підтримує свою швидкість і можливості, навіть якщо він стикається з великою кількістю зберігання.

Перш за все, ви хочете вибрати розробника веб-сайту відмінне обслуговування клієнтів та підтримка користувачів. Незалежно від того, наскільки добре оцінений конкретний, можуть виникнути проблеми з сервісом, або вам можуть знадобитися лише деякі вказівки щодо певних функцій веб-сайту. Хороша команда підтримки клієнтів може змінити всю вашу присутність в Інтернеті.

Давайте зануримось у найкращі варіанти веб-сайтів для фотографів.

1) Формат: найкращий рейтинг для будівельників портфоліо

Формат це веб-платформа, спеціально розроблена для професіоналів мистецтва, які хочуть показати своє професійне портфоліо. Опитування в 2016 році, проведене mudbuy.com, показало, що Формат мав найвищий рівень задоволеності клієнтів серед онлайн-будівельників портфеля – 95%.

Формат дозволяє художникам та фотографам налаштувати та налаштувати свій сайт під стиль, який, на їхню думку, найкраще відповідає темі їх роботи. Формат – це веб-платформа для багатьох висококваліфікованих та неповних професійних фотографів.

Формат забезпечує простий у користуванні веб-конструктор, який є дуже гнучким і налаштовується під дизайнерські потреби замовника. Компонент продажів в Інтернеті та електронної комерції є на кожному рівні ціни веб-хостингу формату. Оскільки фотографи постійно редагують їхній вміст та дизайн свого сайту. Формат зробив дуже безболісним внесення змін та налаштувань навіть за допомогою планшетного ПК або мобільного пристрою.

Формат ретельно відповідає потребам фотографів, які хочуть підтримувати послідовний та багатий на контент компонент свого сайту. Їх потужне ведення блогів на основі зображень робить фотографії блогів швидкими та безболісними для створення, перегляду та редагування.

Багато інших веб-розробників веб-хостингу не вдається адекватно вирішити цей компонент. Формат є одним із найцінніших хостів щодо функцій, які він надає фотографам.

Формат також забезпечує чудовий особливість перевірки клієнта що дозволяє експертно упакувати свою роботу для клієнтів.

Підтримка клієнтів формату є корисною та ефективною. Більшість клієнтів вирішують свої проблеми протягом 23 годин.

Ось загальні функції формату, включені до всіх планів:

 • Швидка та доброзичлива підтримка 24/7
 • Відформатувати додаток галереї
 • Опублікуйте та оновіть форму Adobe Lightroom
 • Клієнтське підтвердження
 • Розумна типографія
 • Динамічні теми
 • Гнучкі сторінки та макет

Ось ваші варіанти хостингу у форматі:

Ентузіаст $ 6 / місяць

 • 100 зображень
 • 3 Зберігайте товари
 • 15 Сторінок

Про $ 12 / місяць

 • 1000 зображень
 • 20 Зберігати товари
 • Безлімітні сторінки та повідомлення в блогах
 • 5000 зображень для коректури
 • Безкоштовний домен
 • Спеціальне редагування CSS та HTML

Необмежений $ 25 / місяць

 • Безлімітні зображення
 • Продукти необмеженого магазину
 • Безлімітні сторінки та повідомлення в блогах
 • Необмежена перевірка зображень
 • Безкоштовні преміум теми
 • Безкоштовний домен
 • Спеціальне редагування CSS та HTML

Усі ці веб-хостинги забезпечують чудову платформу веб-хостингу для фотографів, які створюють свій власний веб-сайт.

Перш ніж вирішити, з яким веб-хостом ви хочете пройти, ви повинні пройти те, що ви хочете та очікувати від свого сайту. Спробуйте скласти опис вашої поточної роботи, зрозуміти, під яку художню категорію потраплятиме ваша робота. Це допоможе вам вирішити, як ви хочете продемонструвати свою роботу та яку аудиторію ви намагаєтесь охопити.

2) Квадратний простір: Легкий запуск і красиві шаблони

Квадратний простір є популярним вибором серед фотографів для їх професійного, елегантного, якісного, але спрощеного дизайну веб-сайтів. Квадратний простір широко використовується серед фрілансерів, які роблять великий акцент на естетиці свого сайту.

Попередньо встановлені шаблони дизайну, які Squarespace пропонує своїм користувачам, надають високоструктуровану основу, яка вишукано відображає вашу роботу для оптимальної естетики. Крім приголомшливих шаблонів, веб-розробник Squarespace дуже простий у користуванні та популярний серед фотографів.

Squarespace пропонує безліч функцій, призначених для висвітлення вашої художньої роботи. Ці мистецькі особливості включають сучасні шаблони, редактор стилів, вбудований у веб-сайти для мобільних пристроїв, користувацький CSS, налаштований макет вмісту, безкоштовні шрифти google, блоки діаграм та фони відео.

Хоча Squarespace прихильний багатьма творчими професіоналами за свої мистецькі можливості, багато творчих фрілансерів можуть вважати це обмежуючим. Простір квадрата налаштовується з точки зору макета вмісту, шрифтів та стилю, але багато хто скаржиться, що загальні шаблони не відповідають спеціалізованій темі дизайну. Для цієї групи професіоналів може бути сприятливим хост із веб-розробником, який пропонує високо настроювані шаблони.

Квадратний простір також пропонує: 14-денна безкоштовна пробна версія, хоча це не дає вам багато часу для експериментів з веб-хостингом з точки зору можливостей SEO, це дозволить вам пограти з аспектами дизайну Squarespace, щоб побачити, чи подобається вам формат.

Ціноутворюючий простір пропонує послуги веб-хостингу за середнім та середнім високим ціновим діапазоном. Якщо ви просто хочете показати свою роботу у фотогалереї з інформацією про себе та свою роботу, то, можливо, ви захочете вибрати особистий план. Але якщо ви хочете продати свої оригінальні відбитки на своєму веб-сайті, найкращим варіантом може стати найкращий варіант для бізнесу або основного варіанту інтернет-магазину.

Особистий план: $ 12 / місяць

 • Безлімітно, сторінки, галереї та блоги з необмеженою пропускною здатністю та двома учасниками
 • Веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв
 • Показники веб-сайту
 • Безкоштовна спеціалізована безпека домену SSL включена
 • 24/7 Служба підтримки клієнтів

Бізнес-план: $ 18 / місяць

 • Усі особливості особистого плану
 • Професійний електронний лист від Google
 • 100 дол. США в кредиті Google AdWords
 • Продайте необмежену кількість товарів та приймайте пожертви
 • 3% комісії за транзакцію
 • Рекламні спливаючі вікна
 • Повністю інтегрована електронна комерція

Квадратний простір також пропонує 50% знижки на перший курс для студентів, які зареєструються зі своєю академічною електронною адресою.

3) WP Engine + Semplice: найкращий вибір для передових фотографів

Хочете чогось більшого, ніж просто стандартного розробника веб-сайту заводу?

Можливо, ви хочете більше контролю та налаштування, але не хочете кодувати з нуля.

Ми маємо для вас нове рішення: поєднайте тему Semplice від дизайнера Spotify Tobias Van Schneider з WP Engine для максимальної потужності.

Те, що ви отримуєте, – найкраще з обох світів.

Ви перебуваєте на потужному, дуже швидкому хостингу та маєте прекрасну тему, створену лише для фотографів.

попередній перегляд теми semplice

Це найкраще для просунутих фотографів, яким потрібно більше місця для зберігання, налаштування та загального контролю.

Ми не рекомендуємо цю налаштування для початківців, оскільки це може ускладнити справи та уповільнити ваш прогрес.

Багато фотографів і фрілансерів надають перевагу використанню платформи WordPress для простоти використання, ознайомлення та інших переваг. Якщо ви входите в цю групу, ви знайдете цілий новий світ варіантів веб-хостингових компаній, які спеціалізуються на WordPress хостинг.

Веб-хост хостингу для WordPress хостингу для фотографів повинен бути WP Engine. Великою проблемою для фотографів є те, що їхній вміст, як правило, має високі вимоги до зберігання, наприклад більші фотографії з високою роздільною здатністю вони можуть бути сильно відредаговані або торкнутісь.

Це може спричинити навантаження на швидкість веб-сайту, що сильно негативно вплине на його можливості SEO. Таким чином, може бути корисніше вибрати високоякісний швидкий хост із більшою кількістю пам’яті, якщо бюджет дозволяє.

Хоча WP Engine не відомий тим, що має дуже спрощений та простий у користуванні веб-конструктор, варто поставити його сюди, щоб виділити його високу якість та професійні можливості.

Ось чому WP Engine дуже шанується та використовується професійними фотографами. WP-движок пропонує високоякісний хостинг з великою кількістю зберігання та високою швидкістю. Відомий WP Engine також був дуже гнучким і налаштованим під Вашу конкретну тему дизайну.

WP Engine також має одну з найбільш допомагаючих та ефективних служб підтримки клієнтів у галузі веб-хостингу. Вони також пропонують безкоштовну міграцію, якщо ви переходите з іншої послуги веб-хостингу.

Хоча двигун WP дорого надходить за $ 35 / місяць для плану запуску, він, безумовно, окупиться, якщо ви отримаєте високий щомісячний трафік. Якщо ви не впевнені в крутій ціні, WP Engine пропонує 60-денну гарантію повернення грошей, тож якщо ви спробуєте її і не думаєте, що послуга варта ваших грошей, ви отримаєте її все назад.

WP двигун

Ось що включає план запуску WP Engine ($ 35 на місяць):

 • 10 Гб локального сховища
 • 50 ГБ пропускної здатності
 • Dev, Stage, Prod середовища
 • Передавальні сайти
 • PHP 7 готовий
 • Великий ФС
 • Глобальний CDN
 • Ефективність сторінки
 • Автоматизовані сертифікати SSL
 • Цілодобова підтримка чату

Плюс – за нашим посиланням ви отримуєте 3 місяці безкоштовно

4) Wix: простий у використанні, але має недоліки

Вікс для веб-сайтів для фотографій

Wix широко використовується серед фотографів дуже настроюється і простий у користуванні веб-конструктор. Wix доступний безкоштовно на скільки завгодно, але якщо вам потрібні такі професійні функції, як ваше власне доменне ім’я чи пріоритетна підтримка, ви повинні вибрати один із п’яти преміальних планів. Безкоштовний план Wix пропонує безліч корисних функцій, таких як:

 • Доступ до нашої широкої колекції зображень, зображень та ікон. Всі повністю настроювані та 100% БЕЗКОШТОВНІ для використання на вашому сайті Wix.
 • 500 Мб пам’яті та пропускна здатність до 500 Мб
 • Необмежений доступ до всіх покрокових покрокових описів, статей, відео-уроків підтримки Wix

Безкоштовний варіант є чудово підходить для початку але якщо ви отримуєте більший обсяг трафіку і вам потрібно більше пам’яті та пропускної спроможності, і ви не хочете, щоб на вашому сайті з’являлися реклами Wix, вам доведеться оновити до преміального плану.

Якщо ви користуєтеся фотографічним сайтом з високим трафіком і великим обсягом зберігання, то преміальний план з найбільшою цінністю буде Безлімітний план на рівні $ 14 / місяць. Цей план пропонує не тільки необмежену пропускну здатність та 10 Гб пам’яті без реклами Wix, але також пропонує цінні функції SEO.

Якщо ви хочете продати оригінальні відбитки на своєму веб-сайті, то Wix дозволяє здійснювати транзакції електронної комерції з їх допомогою плани електронної комерції. Цей план дає 20 Гб пам’яті разом з перевагами інтернет-магазину.

Короткий зміст: Випробуйте кілька, а потім зніміть

фотограф створення веб-сайту

Після того, як ви зрозумієте, до якої аудиторії потрібно звернути увагу, зрозумійте їх поведінку та тип вмісту, який вони бажають споживати. Коли ви врахуєте всі ці фактори, ви, без сумніву, оберете правильного господаря.

Щоб дати вирішальну відповідь, Формат – це наш вибір найкращого господаря для фотографів усіх рівнів. Формат розроблений спеціально для висвітлення робіт художника. Їхня спільнота та підтримка дуже досвідчені у бажанні та проблемах художника, що демонструють свої роботи.

Якщо говорити, що ви фотограф з більш спеціалізованими потребами, вам може бути корисно використовувати інших хостів. Якщо ви більше зацікавлені у продажі великого обсягу безпосередньо зі свого сайту замість того, щоб демонструвати свою роботу та залучати клієнтів, Squarespace може бути хорошим варіантом. Якщо ви дуже досвідчений і високопрофесійний фотограф, який очікує великої кількості трафіку і має багато великих фотографій з високою роздільною здатністю WP двигун також може бути чудовим варіантом.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector