WP Engine проти хостингу Bluehost – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

WP Engine проти хостингу Bluehost – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

WP Engine проти хостингу Bluehost – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Якщо ви порівнюєте WP Engine і Bluehost, добре, що це яблука з апельсинами.


WP Engine – це всебічна машина, оптимізована WordPress.

Bluehost дешевий… і добре відомий.

Швидка відповідь? Якщо ви справжній бізнес, який потребує швидкості та надійності, займіться WP Engine (знижка 10% за посиланням). Якщо ви намагаєтеся їхати якомога дешевше і не можете дозволити собі додаткових послуг, займіться Bluehost (величезна знижка за посиланням).

Хочете довгої відповіді? Давайте зануримось у ціноутворення, плани, особливості та інше!

WP Engine проти ціни на Bluehost

WP Engine:

Усі плани, запропоновані системою WP, мають 60-денну пробну перевірку без ризиків, щоб ви могли спробувати їх і побачити, що кожен може запропонувати, перш ніж реально взяти на себе зобов’язання використовувати план. Їх самий основний план – особистий рівень, який коштує 29 доларів на місяць. Потім у них є професійний план на вибір, який дозволяє отримати більше функцій, орієнтованих на професійний веб-сайт, зберігаючи при цьому низьку вартість 99 доларів на місяць. Нарешті, бізнес-план – це чудовий вибір для тих, хто хоче все найкраще, щоб ви отримали багато чудових функцій для обробки всього трафіку, який ви отримуєте на своєму веб-сайті, – 249 доларів на місяць. WP Engine також має два різні плани, вищі, ніж Бізнес-план, але вони, безумовно, орієнтовані більше на бізнес високого класу.

Bluehost:

Bluehost – один з кращих веб-хостів, який ви збираєтеся знайти, коли мова заходить про цю область, оскільки у них є тонна цінових точок. Компанія пропонує багато спеціальних та вступних тарифів, але оскільки це лише тимчасові ціни, усі ціни, що обговорюються нижче, – це повний, регулярний тариф, який вам стягуватиметься після закінчення акції. Для початку їх основний план складає всього 7,99 дол. США на місяць і має достатньо можливостей, щоб зробити його чудовим варіантом для приватних осіб або власників малого бізнесу..

Далі йде план Plus, який доходить до $ 10,99 на місяць і включає ті самі функції, які ви знайдете в базовому плані, з додаванням необмеженого доступу до всього, а також захисту від спаму. По-третє, існує пакет Prime, запропонований Bluehost, який поєднує в собі все, про що ви вже говорили, а також включає конфіденційність домену та автоматичну резервну копію у випадку, якщо з вашим веб-сайтом щось станеться.

І останнє, але не менш важливе, є план Go PRO, який пропонується зі $ 23,99 на місяць. За допомогою цього ви дізнаєтесь, що отримаєте все, про що говорили у попередніх планах, але також отримаєте виділений IP, високопродуктивний сервер та сертифікат SSL, а це означає, що це найкращий вибір для всіх, хто може відчуйте високий трафік на своєму сайті.

Переможець:

За ціною та вартістю Bluehost є переможцем.

Підтримка клієнтів

WP Engine:

Як і майже кожен веб-хост, на який ви дивитесь, обслуговування клієнтів, що пропонується WP Engine, є чудовим і гарантуватиме вам велику підтримку, коли вам це потрібно. На веб-сайті є багато посилань, щоб надати вам будь-яку підтримку, яка вам може знадобитися, і нагородами від WP Engine є можливість допомогти вам 24 години на день, 7 годин на тиждень, 365 днів на рік.

Bluehost:

Якщо мова йде про більшість платформ веб-хостингу, ви побачите, що клієнтське обслуговування, яке ви отримуєте, є аналогічним для всіх. Для Bluehost вони оснащені величезним довідковим центром, який гарантує вам, що у вас є все, що вам можливо знадобиться. Від посібників до відеоуроків до багато іншого, вам буде легко подивитися і навчити себе того, чого ви не знаєте. Окрім цього, є 24.7 підготовлені внутрішні фахівці, які завжди можуть поговорити з ними про будь-яку проблему.

Переможець: Краватка

Швидкість

WP Engine:

Одне з найважливіших місць, де WP Engine пишається, – це швидке враження кожного веб-сайту, на якому вони розміщені. Вони працюють надзвичайно швидко для завантаження ваших сторінок завдяки висококласному спеціальному апаратному забезпеченню, яке розповсюджується на декілька серверів. Крім того, у них є своя специфічна система, яка допомагає завантажувати сторінки за частки секунд.

Bluehost:

Швидкість будь-якого веб-хоста є важливим і важливим фактором, про який потрібно пам’ятати, і ви побачите, що Bluehost любить говорити про їх швидкість і стверджує, що вони є найшвидшими послугами веб-хостингу на ринку. Якщо ви не платите за послугу преміум-класу, яка спеціально присвячена високошвидкісному обслуговуванню, швидкість дещо порівнянна в усіх планах. Вони використовують свою платформу для забезпечення необмеженої пропускної здатності на швидких серверах, так що ви дійсно закінчуєтесь найкращими швидкостями, які ви можете знайти.

Переможець: WP двигун

Значення

WP Engine:

Однією з найприємніших проблем, з якою ви збираєтеся зіткнутися, коли мова йде про WP Engine, – це той факт, що їх програми трохи дорожчі, ніж деякі конкуренти. Однак у багатьох випадках ви отримуєте набагато більше функцій, які допоможуть зробити її вартісною. Тільки тому, що вони дорожчі, не означає, що вони не будуть коштувати ваших грошей у довгостроковій перспективі.

Bluehost:

Майже все, що стосується Bluehost, буде корисним. Від швидкості до функцій до режиму безперервного часу, дуже важливо любити багато. Існує також безліч різних варіантів для вибору, коли мова заходить про плани, тому це робить хорошим вибором, якщо ви новачок у цьому чи якщо у вас веб-сайт з високим трафіком. Плани, запропоновані Bluehost, мають не лише велику кількість чудових функцій, але вони також є недорогими, тому у вас немає проблем із оцінкою цінності, яку ви отримуєте від покупки..

Переможець:

Через різноманітність варіантів з Bluehost та можливість вибрати найкращий план для вас Bluehost є переможцем у цій категорії.

Особливості

WP Engine:

Деякі функції, які ви збираєтеся знайти, коли мова йде про WP Engine, – це багато нових та вдосконалених технологій. Вони мають найкраще в архітектурі класу, а надзвичайно успішні системи допомагають забезпечити безпеку вашого сайту та швидку роботу. Щодня вони надають своїм клієнтам 800 годин підтримки, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб змусити когось звернутися за допомогою. Нарешті, у них є повноцінна команда інженерів, яка працює над тим, щоб бути в курсі всіх останніх та найкращих технологій.

Bluehost:

Хоча про деякі інші функції та технічні характеристики вже говорилося, саме тут ви побачите, що Bluehost має безліч чудових функцій, які працюють разом, щоб забезпечити вам найкращий досвід, який ви можете знайти в цілому. Що стосується Bluehost, деякі ключові речі, які вам сподобаються, включають підтримку цілодобово у всіх їхніх планах, встановлення одним кліком, підтримка майже мільйона систе, управління ресурсами, перевірений досвід успіху, швидко обслуговує та отримує доступ до захищеної оболонки SSH, щоб захистити ваш сайт у будь-який час.

Переможець: Краватка

Простоя / пробіг

WP Engine:

Підраховуючи щомісяця, ви виявите, що двигун WP може похвалитися приблизно 99,95%, що саме там, де ви хочете бути, якщо мова йде про час роботи. Звичайно, це може бути краще, але це справді чудовий час роботи, і вам подобається мати набагато більше часу роботи в порівнянні з іншими веб-хостами.

Bluehost:

Що стосується часу безперервної роботи, ви хочете спробувати знайти щось, що залишається на рівні понад 99,95% і протягом 12-місячного періоду, Bluehost може похвалитися приблизно 99,93%, що все ще дуже добре, якщо врахувати все, що є розглянути. Це все ще нижче межі, на яку ви хочете бути, коли йдеться про режим безперервного часу, тому майте це на увазі, оскільки на ринку є деякі господарі, які мають час роботи приблизно на 99,98%, що було б значно краще, ніж пропонують Bluehost.

Переможець: WP двигун

Остаточний вердикт

Якщо уважно ознайомитись з усіма різними функціями та технічними характеристиками, які надаються цими двома веб-хостами, ви побачите, що кожен з них має деякі сильні переваги, а кожен має і деякі негативи. Коли мова йде про те, щоб вибрати, який з них найкращий, насправді немає чіткого і очевидного відповіді, тому що кожна людина має різні потреби і хоче, коли справа стосується веб-хостингу. Нижче наведено мої рекомендації, коли мова йде про деяких людей, яким може знадобитися послуга веб-хостингу.

Розробник: WP двигун

Маркетолог: WP двигун

Власник малого бізнесу: Bluehost

Компанія електронної комерції: WP двигун

Чи може Bluehost топ AWS? Дізнайтеся та вивчіть варіанти хостингу за допомогою нашої AWS хостингу проти Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector