WP Engine vs iPage: що краще? Хостинг – Порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

Що стосується пошуку потрібного веб-хоста, ви можете витратити весь свій час на перегляд окремих служб, записуючи, які функції та переваги вони пропонують, а потім порівнювати деталі самостійно. Або ви можете покластися на нас, щоб зробити для вас порівняння і заощадити час. У нас є нескінченна серія оглядів, які підбирають кращих господарів один проти одного, щоб ви могли бачити, як вони складаються поруч. У цьому розкладі ми розглядаємо WP Engine і iPage хостинг.


Тут важливо зазначити, що WP Engine не є стандартним веб-хостом. Тоді як більшість сервісів надають вам різноманітні веб-сторінки, WP Engine призначений виключно для WordPress. Таким чином, якщо ви не зацікавлені у створенні веб-сайту WordPress або хочете більше варіантів, вам потрібно буде шукати в іншому місці.

Крім того, оскільки WP Engine доступний лише для сайтів WordPress, ми збираємося порівняти ці два на основі подібних функцій. Не було б справедливо перераховувати ціни та характеристики iPage, які стосуються стандартних веб-сторінок, оскільки у WP Engine немає нічого порівнянного. Таким чином, наш процес огляду буде дещо іншим, ніж зазвичай, але результати будуть більш рівномірними.

Ціноутворення

Як завжди, ми хочемо спочатку звільнити вартість. Для багатьох людей ціноутворення може бути непомітним, тому ми хочемо переконатися, що ви знаєте, що ви отримуєте, перш ніж ми заглибимось у кожен сайт. Однак, дізнавшись ціну, яку ви хочете побачити, яку вартість надає кожен хост, щоб ви могли зрозуміти, чи отримуєте ви найбільше грошей на свій долар. Ось стандартні ціни на обидва сайти.

WP двигун

 • Стандартний хостинг: $ 29 / місяць
 • Професійний хостинг: 99 доларів США / місяць
 • Бізнес хостинг: $ 249 / місяць
 • Хостинг преміум класу: Контакт для тарифів

iPage

 • WP Starter хостинг: $ 3,75 / місяць для початку, потім рухається до $ 10,49 / місяць
 • Основний хостинг WP: $ 6,95 / місяць для початку, потім йде до $ 12,49 / місяць

Як бачите, WP Engine істотно вище, ніж iPage, а це означає, що ви, можливо, більше схильні рухатися з дешевшим варіантом. Однак, як ми дістанемось згодом, є критична причина невідповідності цін, що знову ж таки має відношення до вартості. Загалом, якщо ви серйозно ставитесь до створення якісного WordPress сайту, то WP Engine може запропонувати ще багато. Однак якраз перевага iPage має чітку перевагу.

Переможець: iPage

Гарантія повернення грошей

Ще одна річ, на яку варто звернути увагу щодо ціни – це те, чи хост запропонує повне повернення коштів, якщо ви вирішите, що послуга вам не подобається. Оскільки для створення веб-сайту потрібен час і існує стільки складних фрагментів, які повинні працювати разом, проблеми з сервісом можуть бути не очевидними, а це означає, що ви можете дізнатися, що вам не вистачає важливої ​​деталі лише після створення вашого сайту і біг. Таким чином, багато господарів пропонують гарантію повернення грошей, що дозволяє спочатку перевірити послуги, щоб переконатися, що все відповідає вашим стандартам. Обидва господарі пропонують таку гарантію: iPage надає тридцять днів, щоб передумати, а WP Engine дає шістдесят.

Мало того, що краще мати більше часу, щоб пограти з особливостями сервісу, але наявність такого довгого вікна також показує, що WP Engine впевнений, що вам сподобається те, що ви отримаєте. Це головний бонус при порівнянні двох господарів.

Переможець: WP двигун

Підтримка клієнтів

Щодо цінності, хоча важливо судити кожного хоста на основі функцій, які вони надають, ми вважаємо, що насправді краще бачити, як вони реагують, коли щось піде не так. Незалежно від того, наскільки добре ви створили свій сайт, неминуче трапиться щось, що змусить вас звертатися в службу підтримки клієнтів, тому вкрай важливо, щоб вони були чуйними та корисними щоразу. Зважаючи на це, є чотири чіткі області, в яких хост може надати підтримку, тож давайте порівняємо їх у кожному аспекті.

Підтримка телефону

Якщо вам потрібна проблема, вирішена відразу, як правило, найкращий метод – викликати когось, щоб допомогти вам. Якщо говорити про створення веб-сайтів, завжди краще, якщо ви можете зв’язатися з ким-небудь у всі години дня, на випадок, якщо ви працюєте пізно вночі і зіткнетеся з проблемою. Зважаючи на це, обидва хости надають підтримку телефону цілодобово, і жоден з них не змусить вас занадто довго чекати на очікуванні.

Переможець: краватка

Чат в прямому ефірі

Це ще один популярний варіант, оскільки він дозволяє отримати миттєві результати, не слухаючи нудного Музака, поки ви чекаєте. Знову ж таки, важливим тут є те, що ви можете звернутися до представника вдень або вночі, щоб виправити свою проблему негайно. Як і в телефоні, обидва хости забезпечують цілодобовий доступ та швидкий час відповіді.

Переможець: краватка

Електронна пошта

Якщо у вас є проблема, яка не потребує негайної уваги, але ви все ще хочете зв’язатися з кимось, то відкриття квитка та надсилання електронного листа – це чудовий спосіб вирішити його. Однак ви хочете бути впевнені, що вам не потрібні дні очікування для відповіді; інакше це зробить весь процес суперечливим. І iPage, і WP Engine мають систему квитків, і ви можете очікувати відповіді, як правило, в той же день або принаймні протягом 24 годин, залежно від того, коли ваш квиток було відкрито.

Переможець: краватка

Форуми / навчальні посібники

Нарешті, для тих, хто любить дізнатися більше про виправлення проблем, не покладаючись на професіонала технічної підтримки, багато господарів нададуть доступ до форумів, де можна знайти відповіді на поширені проблеми та дізнатись, як їх виправити в разі їх виникнення. З цього приводу обидва хости мають великі статті та навчальні посібники, які охоплюють майже всі теми, які ви могли собі уявити, і обидві вони добре організовані, так що ви не витрачаєте половину свого часу на пошук потрібної інформації.

Переможець: краватка

Як ви бачите, коли мова йде про підтримку, ви отримуєте велику цінність як із iPage, так і з WP Engine, тобто, незалежно від того, якого саме ви обрали, ви не будете висіти.

Швидкість

Тепер настав час розібратися у більш технічних аспектах господарів. Перше, що ми дивимось – це наскільки швидким буде ваш сайт, як тільки він з’являється в реальному часі, оскільки це, мабуть, одна з найважливіших речей для вашої аудиторії. Незалежно від того, наскільки добре створена ваша сторінка чи наскільки вона інтерактивна, якщо вона не завантажується швидко, ви не зможете набрати достатньо людей, щоб витратити на неї час. Тому необхідно, щоб час завантаження був швидким, тобто для цього потрібно лише кілька секунд або менше. Якщо вашій аудиторії доводиться чекати десять-двадцять секунд для вашої сторінки, вони не будуть триматися, щоб побачити, що на ній.

WP двигун

 • Кращий час завантаження:69 секунд
 • Найгірший час завантаження:94 секунди
 • Середній: 48 секунд

iPage

 • Кращий час завантаження: 965 мілісекунд
 • Найгірший час завантаження: 30 секунд
 • Середній: 90 секунд

Як бачите, iPage має кращу середню та швидкість. Однак це базується на стандартних веб-сторінках і не враховує його веб-сайти WordPress. Таким чином, щоб краще зрозуміти, наскільки добре працює WP Engine, ми повинні дивитись лише на інших хостів WordPress. При цьому WP Engine краще, ніж більшість, для завантаження деяких хостів потрібно 30 секунд. В цілому, що стосується хостингу WordPress, WP Engine знаходиться на вершині.

Переможець: Технічно iPage, але WP Engine краще, якщо його класифікувати проти своїх однолітків

Простоя / пробіг

Наступне, на що слід звернути увагу на швидкість, – це безперервний час. Це відсоткова ставка, коли ваш веб-сайт залишається в режимі очікування і не зазнає збоїв або простоїв. Зазвичай господарі пропонують гарантію на цей рейтинг, тобто якщо у вас тривалість тривалості роботи нижче певного відсотка, то ви маєте право на певну форму компенсації. WP Engine пропонує гарантію 99,95%, але iPage не має. Ось середні відсотки для кожного.

 • WP Engine: 95%
 • iPage: 84%

Хоча ви бачите, що WP Engine трохи краще, оскільки різниця вимірюється частками відсотків, ми можемо сказати, що вони практично однакові. Однак, враховуючи той факт, що WP Engine надає гарантію, це означає, що вони в цілому краще.

Переможець: WP двигун

Значення

Отже, тепер, коли ми побачили, наскільки надійні обидва хости, як вони складаються на функції та переваги? Які послуги ви отримуєте за свою щомісячну ціну? Ось короткий огляд того, що можна очікувати від обох компаній.

WP двигун

 • Стандартний пакет: 1 веб-сайт, 25K відвідувань щомісяця, 10 Гб пам’яті, необмежена кількість даних, безкоштовні сертифікати SSL
 • Професійний пакет: 10 веб-сайтів, 100 тис. Відвідувань на місяць, 20 Гб пам’яті, необмежена кількість даних, безкоштовні сертифікати SSL
 • Бізнес-пакет: 25 веб-сайтів, 400 тис. Відвідувань на місяць, 30 Гб пам’яті, необмежена кількість даних, безкоштовні сертифікати SSL
 • Преміум-пакет: 150 веб-сайтів, 1 мільйон відвідувань на місяць, 100-300 ГБ пам’яті, необмежена кількість даних, безкоштовні сертифікати SSL
 • Пакет для підприємств: 150 веб-сайтів, 5 мільйонів відвідувань на місяць, 400 ГБ-1 ТБ пам’яті, необмежена кількість даних, безкоштовні сертифікати SSL

iPage

 • Пакет запуску WP: 1 безкоштовний домен, необмежений простір на диску, необмежена кількість облікових записів пошти, індивідуальна панель управління, попередньо встановлені теми та плагіни
 • Основний пакет WP: 1 безкоштовний домен, необмежений простір на диску, необмежена кількість облікових записів пошти, мільйони відвідувань на місяць, підтримка експертів, розширена безпека

На жаль, iPage дещо розпливчастий щодо всіх деталей, які ви отримуєте з підпискою, тому ми не в змозі надати більше детальних даних про те, що ми розмістили. Однак, як бачите, вони порівнянні: iPage виходить на перше місце з необмеженим обсягом пам’яті та більшою кількістю відвідувань на місяць. WP Engine, з іншого боку, дозволяє створювати більше веб-сайтів і має необмежену пропускну здатність, що є обома необхідними компонентами.

Зрештою, здається, що хостинг iPage WordPress ідеально підходить для всіх, хто не знайомий із системою та не хоче робити більше одного чи двох сайтів. iPage допомагає вам, надаючи інструменти для створення основної сторінки із плагінами та шаблонами, так що набагато простіше розпочати роботу.

Однак якщо ви добре розбираєтесь у WordPress і хочете зробити набагато більше, ніж просто один сайт, то WP Engine – це кращий шлях. Ви не тільки отримуєте більше можливостей, але і отримуєте додаткові функції, які допоможуть вам створити сучасні веб-сайти. Враховуючи, що все інше приблизно рівне щодо швидкості, часу роботи та обслуговування клієнтів, здавалося б, що обидва сайти можуть запропонувати багато.

Переможець: iPage для початківців, WP Engine для експертів

Щоб дізнатися більше варіантів хостингу, подивіться, як WP Engine тримається проти Squarespace в нашому посту Squarespace vs. WP Engine. Чи може WP Engine топ Bluehost? Дізнайтеся в нашому WP Engine vs. Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map