WP Engine vs SiteGround Hosting: Особливості, швидкість, плюси і мінуси 2020 року

Порівняння WP Engine і SiteGround дуже поширене для тих, хто шукає хостинг WordPress із зарядженими пристроями з чудовими можливостями та чудовою підтримкою.


З одного боку, WP Engine, що базується в Остіні, штат Техас, – розпочав керовану революцію хостингу WordPress і став усталеним джунґнаутом.

З іншого боку, у вас є SiteGround, розташований поза межами Болгарії, з дивовижними можливостями за економічною ціною, яка вибухає майже будь-яку іншу хостинг-компанію.

Порівняння цін: Доступне проти преміум класу

Ціни на двигуни WP – Преміум

WP Engine пропонує два типи планів, і залежно від плану ви можете заплатити набагато більше, ніж ви очікували. Для їх особистого плану це 29,99 доларів на місяць, а за професійний план можна розраховувати платити 99,99 доларів на місяць. Не ідеально, якщо ви тільки починаєте і намагаєтесь зарекомендувати себе своєю присутністю в Інтернеті.

Пам’ятайте це: для реального бізнесу різниця між хостингом, який коштує 10 доларів на місяць, та хостингом, який коштує 50 доларів на місяць, є дрібницею. Але для початківця блогера це різниця між тим, як запустити сайт, а не. Тож якщо ви росте бізнес, не прищіпуйте тут ні копійки. Подивіться на цілу картину, подивіться всі особливості.

Ціноутворення на сайті – доступне

Якщо ви хочете заощадити гроші, SiteGround пропонує різноманітні плани дивовижне значення для функцій, які ви отримуєте.

Їх стартовий план починається від $ 3,95 на місяць, з варіантами продовження плану до трьох років. Їхній план Grow Big починається від $ 7,95 на місяць і включає плани, які можуть тривати до трьох років без зміни ціни.

Переможець: SiteGround

Перегляд ціни допоможе вам визначити, який хостинг-сайт краще підходить для вас та ваших потреб. SiteGround пропонує безліч варіантів своїх планів, і вони не надто дорогі. SiteGround – переможець цього туру.

Підтримка клієнтів: І те, і інше – відмінне

WP Engine: цілодобова підтримка в США

Спочатку WP Engine виділявся своєю власною підтримкою. Вони справді вірять, що обслуговування клієнтів є важливим для їхньої компанії, і їх підтримка показує, як вони працюють. 

Найкраща частина – це маленький звук, коли ви спілкуєтесь з їх представниками безпосередньо з інтерфейсу адміністратора хостингу.

Вони забезпечують захист від запису на диску, обмеження на запис на диску та резервне копіювання. Ви можете отримати доступ до бази знань, підтримки електронної пошти та обслуговування телефону.

SiteGround: Супер швидкий, вище та далі

SiteGround надзвичайно дивовижний, коли справа стосується підтримки клієнтів.

Їх агенти з обслуговування клієнтів розташовані по всьому світу, доступні цілодобово. Ви можете зателефонувати їм 24/7, що WP Engine не пропонує.

Переможець: Краватка

Обидві компанії мають чудову підтримку клієнтів, але переваги стосуються WPE, особливо якщо вам потрібно зосередитись на WordPress. WPE також включає базу знань, до якої ви можете отримати доступ, якщо вам потрібно виконати перевірку. Якщо ви не збожеволіли мати базу знань, SiteGround пропонує багато інформації, яка допоможе вам вирішити будь-які проблеми зі своїм веб-сайтом.

Швидкість

WPE

Хоча швидкість хороша для будь-якого веб-сайту, ви повинні переконатися, що у вас є компанія, що займається хостингом, яка не надто повільна. WPE має чудову швидкість, і сторінки можуть завантажуватися приблизно за 1,3 секунди, що дозволяє відвідувачам швидко перетягувати сайт. Це практично для тих, кому потрібен хостинг-сайт, який має чудові часи відгуку.

SiteGround

SiteGround також має чудову швидкість, і працює на 1,3 секунди. Однак вони мали більш високу швидкість, але через приплив клієнтів, які підписалися, це взяло невелику плату на сервери. Зважаючи на те, що SiteGround підтримує понад 250 000 клієнтів, зрозуміло, чому SiteGround працює повільніше. Вони мають сервери в інших країнах, що повинно допомогти їм створювати більш високі швидкості.

Переможець

Хоча обидві компанії забезпечують відмінні швидкості, якщо ви один переможець, WPE є переможцем. У них не так багато людей, які забивають систему, що може зробити вашу швидкість ще швидшою. Оскільки ви не змагаєтесь з понад 250 000 WPE, це буде трохи швидше, ніж SiteGround.

Значення

WPE

Залежно від того, що вам потрібно для вашого веб-сайту, ви можете вважати інші функції більш цінними. WPE має 10 або 20 ГБ дискового простору у своїх планах, включає власну панель і забезпечує відмінну підтримку клієнтів. Хоча це може бути добре, ви також повинні врахувати здоровенні цінники разом з планами.

SiteGround

Якщо ви шукаєте найбільше грошей на свій долар, SiteGround, безумовно, надає безліч особливостей вашого плану. Вони включають cPanel, 10 або 20 Гб дискового простору та вільний домен. Включіть їх службу підтримки, і SiteGround – відмінний вибір. Вони не тільки містять багато функцій, але і ціни на них надзвичайно конкурентоспроможні.

Переможець

Хоча кожен визначає цінність по-різному, виходячи з кількості елементів, які ви отримуєте з SiteGround, він пропонує найкраще значення. Ви отримуєте набагато більше за свої гроші, і вам не потрібно розкладати занадто багато шекелів для базових функцій. Це одне лише робить SiteGround переможцем у стовпці значення.

Особливості

WPE

Розділ функцій для WPE ідеально підходить, але лише для користувачів WordPress. У них багато функцій, яких ви не знайдете на інших хостинг-сайтах. Ви матимете доступ до програм, які ексклюзивні для WordPress, кешування технологій, готових SSL та CDN та технології кешування. Непогано для ексклюзивної хостингової компанії.

SiteGround

SiteGround пропонує безліч функцій, включаючи функції, які підходять для WordPress. Їх плани включають електронні листи, передачу чи налаштування сайту, установку одним клацанням миші та цілодобову підтримку клієнтів. Їх доменні імена також безкоштовні на все життя, що робить його практичним для всіх.

Переможець

Обидва хостинг-сайти хороші для користувачів WordPress, і вам може бути важко вирішити, який сайт буде кращим. Обидва варіанти хороші, і в цьому раунді немає чіткого переможця. Це краватка, але це добре, щоб тут було краватку. Обидві компанії пропонують відмінні функції, які зроблять ваш веб-сайт попсовим.

Простоя / пробіг

WPE

Коли ви користуєтесь веб-сайтом, вам потрібен хостинг-сайт, який забезпечує чудовий час роботи. WPE виявила деякі невідповідності за останній квартал, але WPE заявляє про 99,9% часу роботи. У лютому цього року вони відчували значні простої протягом тижня, але є багато факторів, які можуть спричинити простої.

SiteGround

SiteGround також гарантує 99,9% часу роботи, і за останній квартал цифри це підтвердили. У них було більше відключень, ніж у WPE, але вони були нетривалими. Ще раз, це може бути пов’язано з кількістю клієнтів, які вони мають на своїх серверах.

Переможець

Кожен, хто має веб-сайт, потребує значного тривалості роботи, і обидві компанії надають 99,9% часу роботи. Хоча такі речі, як обслуговування та простої можуть перешкоджати веб-сайту, може бути багато факторів. Залежно від того, чи зможете ви скористатися більш короткими періодами простоїв або меншими, але великими, але великими, час простою може бути кращим, ніж інший. Цей раунд – краватка.

Для кого це?

Маркетологи

Коли ви продаєте маркетинг, вам потрібен хостинг-сайт, який працює майже в 100 відсотків часу. SiteGround – кращий варіант, хоча вони можуть переживати часті простої, але вони не тривають довго. Мало того, але у вас буде доменне ім’я, яке збережеться назавжди, що є приємною функцією, яка вам потрібна, якщо ви плануєте займатися брендінгом. Мало того, але їх конкурентоспроможні ціни змусять будь-якого маркетолога закохатись у SiteGround.

Розробники

Розробники люблять використовувати WordPress, оскільки ви можете використовувати майже все, що хочете, щоб покращити свій веб-сайт. У WPE доступні вбудовані кешування та поетапні роботи, що містять щоденні резервні копії, що дозволяє зберегти всю роботу. Хоча це може бути дорожче, ви все одно отримаєте якість з WPE. WordPress простий у використанні через WPE, і якщо ви розробник, використання WPE допоможе вам більше, ніж SiteGround. Хоча SiteGround пропонує безліч відмінних варіантів, є більше речей, які кращі для розробників через WPE. Ви повинні визначити, як потрібно використовувати доступні варіанти, щоб переконатися, що WPE підходить саме вам.

Власники малого бізнесу

Оскільки у власників малого бізнесу може не вистачити часу, щоб розпочати роботу свого веб-сайту, SiteGround – відмінний вибір для них. Створити веб-сайт легко, у вас буде відмінний час роботи, безліч чудових функцій, і не потрібно постійно оновлюватись. Як власник малого бізнесу, ви можете все налаштувати і відпустити. Дозвіл хостинг-сайту на обробку більш технічних речей може заощадити власнику малого бізнесу більше часу.

Компанії з електронної комерції

Компанії електронної комерції є величезними, і розміщення хостинг-сайту, який дозволяє їм обслуговувати своїх клієнтів, величезна. WPE є прекрасним вибором для компаній, що займаються електронною комерцією, оскільки веб-сайт може задовольнити конкретні ринки, і є більше варіантів, яким компанія, що займається електронною комерцією, повинна залишатися конкурентоспроможною. Однак якщо вони виявлять, що з WPE занадто багато простоїв, SiteGround – це відмінна альтернатива. Мало того, але вони дешевші за WPE, не потрібно стільки уваги, і використовують різні рівні кешування. Це чудово, якщо ваша компанія з електронної комерції намагається донести свою продукцію до більшої кількості людей. Жодне з них не є страшним рішенням, і воно може звестись до ціни кожної хостингової компанії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map