Kas otsite uut veebimajutajat? Kasutage seda kontrollnimekirja

Kui proovite valida uut veebimajutajat ja olete täiesti eksinud, mõistan teid.


Olen seal varem olnud.

Karjute oma hostingu pakkuja üle nende tugiteenuste kaudu. Nad imevad reageerides, nad on kasutud, nad pole nõus kompromisse tegema.

Või äkki pole te kunagi varem veebisaiti loonud ja pole kuhugi alustada.

Võib-olla olete näinud sadu “parimate veebihostide” loendeid ega tea, keda usaldada.

Noh, täna lähen ma teid natuke lähemale. Selle kontrollnimekirja abil saate kindlaks teha, kes peaks olema teie järgmine veebi.

Algaja veebimajutaja kontrollnimekiri

Selles jaotises käsitletakse põhitõdesid. Kui te pole kunagi hostit kasutanud, alustage siit. Allpool artiklis räägime täpsematest funktsioonidest, mis võivad muutuda liiga segaseks. Nii et kui alles alustate, lugege see nimekiri läbi. See aitab kokku panna Exceli dokumendi, kus võrreldakse teie kaalumisel olevaid hostiettevõtteid ja seda, kui hästi nad vastavad alltoodud kriteeriumidele.

 • Millist tuge pakub hostiettevõte?? Otsige ööpäevaringset tuge telefoni, e-posti ja vestluse teel. Paljud hostimise hädaolukorrad ei toimu tööajal.
 • Kui kiire on tugi? Mõni ettevõte võib piletitele vastamiseks võtta tunde või päevi (Rackspace). Teised on ülikiire ja reageerivad kohe (SiteGround).
 • Mitu veebisaiti mahutab hostimiskava? Mõned alustavad paketid hostides, näiteks WP Engine, lubavad ainult ühte veebisaiti. Kuigi teised, nagu SiteGround ja HostGator, lubavad piiramatu arvu veebisaite. See on oluline omadus, kuid ärge tuginege oma otsuses ainuüksi sellele.
 • Mis on tööaeg garantii?? Kas hostiettevõte pakub 99,99% -list tööaja garantii? See tähendab, et nad tagavad, et teie veebisait ei lähe peaaegu kunagi alla. Tegelike kasutajakogemuste nägemiseks lugege veebimajutustes arvustusi.
 • Kas host pakub tasuta migratsiooni?? Veebisaidi uude hostisse üleviimine on hirmutav ülesanne. Isegi kogenud arendajad ja saidiomanikud teevad hostide ülekandmisel vigu. Kui teie hostiettevõte seda teile pakub, on see tohutu kurn.
 • Kas nad varundavad teie saidi automaatselt? Vigu juhtub. Parimad hostid varundavad teie saidi automaatselt. Mõni petlik host ei lisa seda ja võib oma saidi tahtmatu kustutamise korral võtta teilt tasu vähemalt 150 USA dollarit.
 • Kas host sisaldab populaarsete veebisaidiplatvormide lihtsaid installeerimisi? Äärmiselt tavaline on, et veebihostid lisavad populaarsetele rakendustele (nt WordPress, Magento, Drupal jne) ühe klõpsuga installid. Veenduge, et teie host pakub seda, kui ei, siis see on punane lipp.

Täpsem veebi kontrollnimekiri

Mõne keerukama funktsiooni juurde liikudes on need asjad, mida te ei soovi kahe silma vahele jätta, kui teil on natuke rohkem kogemusi. Need on asjad, millega olete võinud varem kokku puutuda, millest on äärmiselt pettumust valmistada. Isegi kui olete algaja, siis kui teil on üsna suur või keeruline sait, peaksite neid arvesse võtma.

 • Kas host pakub ühe klõpsuga lavastust? Lavastuse koopia loomine saidi arendamiseks on äärmiselt oluline. Lavastusdomeenide loomine ja ülekandmine võib olla valus. Valige host, mis teeb selle lihtsaks.
 • Kas järkjärgulise koopia tegemiseks on andmebaasi suurus piiratud?? Isegi ühe klõpsuga pakkumist pakkuvatel hostiettevõtetel võib olla andmebaasi suuruse piirang. See võib olla väga pettumust valmistav. Teie andmebaasi suurusele aitab kaasa piltide suurus ja kvaliteet, lehtede arv, olenemata sellest, kas olete e-poe platvormil või mitte, ja muud andmepunktid.
 • Kas sait pakub Giti integratsiooni?? FTP on vana kooli viis saidi värskendamiseks. Tõelised saidiarendajad kasutavad teatud tüüpi muudatuste haldamist, näiteks Git. Head hostid pakuvad teie saidile hõlpsat integreerimist.
 • Giti tööks on piiratud arv sisendeid? Sisesildid on vähe teie saidi loodud faile ja neid saab sageli kokku panna, kui kasutate pood- või muud saiti, kus on palju andmepunkte. Piiramatu hostimine võib olla väga pettumust valmistav ja siis saate aru, et see ei kehti sissetungijate kohta.
 • Mis juhtub, kui teie saiti häkkitakse? Kliendi veebisait, kus ma töötasin, sattus häkkimisse ja veebimajutaja SiteGround võttis kogu meie saidi maha, et vältida teiste saitide ühiskasutusse majutamist. Nende vaatenurgast võib see olla vajalik, kuid meie jaoks ei tundunud see õiglane. Nad ei hoiatanud meid korralikult ja see põhjustas tohutu peavalu.
 • Kas host pakub pahavara jälgimist? Veel üks tore omada eset, kuigi peaksite ka spetsiaalset teenust, näiteks Sucuri.net, saama, et veenduda, et olete kaetud.

Uue masina valimisel tuleb otsida hulgaliselt muid esemeid. Hinna vaatamine on vaid üks aspekt. Kui loote väikest hobide veebisaiti, on teil kõige odavam, mida korralike arvustuste hulgast leiate. Kuid kui teie ettevõte tugineb teie kvaliteetsele veebisaidile, peate hankima hosti, kellele saaksite toetuda. Vastuvõtja vajalike funktsioonide ja kvaliteediga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map