11 vietas, kurās iemācīties kodēt tiešsaistē (2020. gada maijs)

Jūs vēlaties iemācīties kodēt, bet jums nav ne jausmas, kur sākt.


Tas ir biedējoši, es tur esmu bijis.

Jūsu ģeniāli jaunās tīmekļa lietotnes ideja tikai gaida, kamēr jūsu smadzenes to sasniegs un programmēs.

Patiesība ir tāda, ka nekad nav bijis tik viegli iemācīties kodēt kodu no viena no daudzajiem avotiem – gan bezmaksas, gan maksas.

Bet kur jūs sākat?

Mēs iedalām savus iecienītos avotus un sakām, kas jums varētu būt vislabākais.

Mācīšanās kodēt pēc valodas

HTML

 

CSS

 

Javascript

 

Python

 

SQL

 

iOS

 

Datu zinātne

 

Mobilo lietotņu izstrāde

Android

 

iOS

Labākais veids, kā mācīties – atšķirīgs ikvienam

Vairāk nekā jebkuru citu priekšmetu, jūs varat iemācīties daudz kodēšanas tiešsaistē bez maksas. Tomēr tam ir pilnīga jēga, jo viss internets ir veidots uz koda. Iesakām bezmaksas avotus iesācējiem, kuri nav gatavi ieguldīt naudu maksas tiešsaistes kursos. Kad esat saņēmis kodēšanas kļūdu, ir jēga ievērot strukturētu programmu, kuru izveidojuši pieredzējuši izstrādātāji.

1. Vietne W3Schools.com

Šis vietne apgalvo, ka tā ir “pasaulē lielākā tīmekļa izstrādātāju vietne”. Ja jūs patiešām vēlaties iepazīties ar vietņu kodēšanas un strukturēšanas priekšrocībām, tas ir lielisks resurss. Tas ir vienkārši izveidots, un tajā ir sadaļas HTML (hiperteksta iezīmēšanas valodas) un CSS (Cascading Style Sheets) apguvei. Šī mācību vietne jūs iepazīstinās ar HTML grafikas, JavaScript, servera puses programmēšanu, Web veidošanu un XML (paplašināma iezīmēšanas valoda) apmācībām..

Skola nodrošina pilnu mācību materiālu, piemēru un nodarbību komplektu. Jūs varat arī saņemt sertifikātus HTML, HTML5, CSS, JavaScript, JQuery, PHP, XML un Bootstrap programmēšanas valodās. Kāpēc uztraukties iegūt sertifikātu? “Dokumentācija savu prasmju līmenis ļauj organizācijā virzīties uz augšu. ” Un kā prēmija, ja jūs kādreiz pāriet ārpus sava pašreizējā projekta, šie sertifikāti un prasmes ir ļoti viegli nododamas. Visi sniegtie vingrinājumi, instrukcijas un atsauces ir pilnīgi bez maksas. Šis avots būtu lielisks veids, kā iemācīties bez maksas kodēt to, kurš vislabāk mācās darot.

2. Udemy

Ūdemija neapšaubāmi ir viens no labākajiem veidiem, kā iemācīties kodēt, jo īpaši iesācējiem. Šī vietne sola, ka jūs “uzzināsit, kā nekavējoties publicēt savu vietni tīmeklī, izmantojot šo tīmekļa mitināšanas avārijas kursu.” Izmantojot īsu videoklipu sēriju, tas māca jums, kā ātri izveidot un publicēt savu vietni. Pati vietne ir diezgan plaša, un tajā ir saites uz vairāk zināšanu un vairāk iespēju apgūt programmēšanu un kodēšanu. Vislabākais ir tas, ka Web hostinga avārijas kurss ir pilnīgi bezmaksas. Vairāk kursu ir pieejami par nelielu samaksu. Bet šī vietne padara to ļoti vienkāršu, lai sāktu.

3. Izstrādātāju tīkls Mozilla

Šai vietnei ir virkne ceļvežu, rakstu, mācību materiālu utt., Tā piedāvā tik daudz praktiskas pieredzes, cik daudzas citas programmas šajā sarakstā. Ņemot to vērā, tas joprojām ir lielisks veids, kā iemācīties kodēt bez maksas, un tam ir arī citi lieliski resursi, kad esat pabeidzis mācīties kodēt, kas var palīdzēt apgūt citas svarīgas prasmes, kas saistītas ar mitināšanu. Šis konkrētais raksts iedziļinās vienkāršā, bet ļoti detalizētā veidā par to, kā izmantot pāris vienkāršas vietnes publicēšanas iespējas.

Lai pilnībā kontrolētu savu vietni, jūs vēlaties izīrēt serveris vietu no mitināšanas uzņēmuma (SiteGround vai BlueHost) un iegādājieties domēns vārds, lai pārliecinātos, ka neviens cits nevar no tevis ņemt tavu vārdu. Izmantojiet tiešsaistes publicēšanas pakalpojumu, piemēram, GitHub, Google App Engine vai Dropbox. Varat arī izmantot tīmekļa IDE (integrētu izstrādes vidi), piemēram, Thimble.

4. Kods.Orgs

Šī vietne nepiedāvā savas klases, tomēr viņi jūs savieno ar kursiem no dažādiem avotiem, kas aptver jebkādu pieredzes līmeni. Vietne ir sadalīta trīs daļās, K-5, 6-12 un ārpus K-12. K-5 kursi jums solīs palīdzēt “iemācīties izveidot pats savu spēli, lietotni vai datora zīmējumu”. 6–12 valstis to iemācīs jums: “Veidot reālas darba lietotnes, spēles un vietnes, izmantojot blokus, JavaScript, CSS, HTML un citas”. Visbeidzot, ārpus K-12 dod jums iespēju “Pāriet ārpus Code.org un apmeklēt universitātes kursus tiešsaistē vai iemācīties jaunu programmēšanas valodu”.

Kā jūs varētu gaidīt, ņemot vērā faktu, ka tā kursi sākas tik jauni, tas izskatās diezgan bērnišķīgs. Neļaujiet sevi apmānīt, taču šajā vietnē ir fantastisks saturs. Es to uzskatītu par labāko veidu, kā iemācīties kodēt bērnu, tomēr tajā patiešām ir daži pārsteidzoši bezmaksas kursi visu vecumu cilvēkiem.

5. Codecademy

Codecademy lepojas, ka jūs varat “iemācīties kodēt bez maksas”. Galvenā lapa ir diezgan tukša; jums ir jāreģistrējas vietnē, lai faktiski varētu izmantot apmācības un mācību materiālus. Jūs to darāt, kaut arī ar mācību materiāliem tiek nodrošināta lieliska mijiedarbība. Galvenā lapa tomēr piedāvā nedaudz atsauksmes no tiem, kuri šo vietni ir izmantojuši, kā arī no tiem, kuri ir pārvarējuši šķēršļus, lai sasniegtu savus sapņus. Tajā iemācīs izveidot un palaist vietni. Tas aptver arī CSS un Java, kā arī dažādas citas noderīgas programmēšanas valodas.

6. Hanas akadēmija

Šī ir interaktīva kopiena izstrādātāju mācīšanās kopā. Vietne veicina mijiedarbību ar citiem lietotājiem un sadarbību projektu izstrādē, un tajā ir vieta, kur dalīties ar jūsu pašreizējiem vai iepriekšējiem projektiem ar atgriezenisko saiti un palīdzību. Tas aptver zīmēšanu & animācija, HTML / CSS tīmekļa lapas, ievads SQL, uzlabots JavaScript, python un vēl daudz vairāk. Šī vietne aptver gandrīz visas tēmas, kuras varat iedomāties attiecībā uz datorzinātnēm un tīmekļa attīstību. Tas tiek darīts ar pilnām konsultācijām, video un pilnu interaktīvo skolotāju un izglītojamo kopienu. Tas ir lieliski piemērots iesācējiem.

7. Kursa

Coursera.org ir skaista vietne, līdzīga Hanas akadēmijai. Tas viss ir saistīts ar mācīšanos, mācīšanos, mācīšanos. Šī ir vēl viena pilna tūkstošiem izglītojamo kopiena, kas mijiedarbojas un sadarbojas projektos un mācībās. Tas piedāvā daudzus kursus jebkurā programmēšanas valodā, kuru jūs, iespējams, vēlēsities apgūt. Tas ietver kursus, ko tiešsaistē pasniedz universitāšu profesori. Vislabākais, iespējams, ir HTML, CSS un Javascript tīmekļa izstrādātājiem protams. Tas aptver visas šīs programmēšanas valodas un to, kā tās efektīvi izmantot, lai izveidotu tieši to, kas jums nepieciešams. 

8. EdX.org

Šī ir vēl viena atvērto mācību kursu vietne, piemēram, Khan Academy un Coursera. Tas piedāvā vairāk nekā 165 datorzinātņu kursus. Tātad, atkarībā no tā, cik padziļinātu vēlaties iegūt, šī vietne ir ideāla. Jūs varat atrast tik daudz resursu, kā apgūt programmēšanas valodas un strādāt ar tīmekļa mitināšanu un attīstību. Šeit ir īss saraksts ar kursiem, kas saistīti ar tīmekļa attīstību un piedāvāto programmēšanu, ja izvēlaties turpināt šo ceļu. Arī dažus no šiem kursiem iegūst diezgan padziļināti. Bet atkal: jo vairāk jūs mācāties, jo labāk apgūstat un nododat prasmes.

9. Google izstrādātāju apmācība

Šim resursam ir dažas ļoti vienkāršas tīmekļa attīstības apmācības visizplatītākajām valodām, piemēram, HTML, CSS un Javascript. Tomēr tas, kas patiešām atšķir šo programmu no pārējām šajā sarakstā, ir koncentrēšanās uz mobilo ierīču programmēšanu android un paša Google mobilās platformas Firebase. Viņi piedāvā “apmācības nodarbības, kurās aprakstīts, kā veikt konkrētu uzdevumu ar koda paraugiem, kurus var atkārtoti izmantot savā lietotnē”. Tas darbojas, palīdzot jums izveidot mazākus projektus, kurus var izmantot reālās pasaules lietojumprogrammu veidošanā. Tāpat kā dažās no šīm citām vietnēm, arī Google izstrādātāju apmācībai ir citi lieliski resursi, kurus varat izmantot, ja jūtaties ērti kodējot un vēlaties uzzināt vairāk.

10. Kodu atskaņotājs

Šī vietne ir vēl viens pilnīgs kopienas sadarbības pasākums, tas palīdzēs jums “Uzzināt HTML5, CSS3, Javascript un vairāk …”. Tajā ir sniegti video pārskati par to, kā izveidot jebkuru projektu, ko varat iedomāties. Tas ved jūs cauri reālās pasaules projektiem, kuri jau ir izrādījušies veiksmīgi, nodrošinot, ka jūs zināt, ko viņi māca, kas patiesībā strādās.

11. Bezmaksas kodu nometne

Šī vietne, kā jūs varētu gaidīt no nosaukuma, vislabāk ir apkopota kā bezmaksas tiešsaistes kodēšanas sāknēšanas vietne. Tas dod jums iespēju strādāt savā tempā, kas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš ir aizņemts. Tie sīki aptver HTML, CSS un Javascript. Lieliska loma šajā vietnē ir arī tas, ka, pabeidzot mācību programmu, jūs saņemsit sertifikātu, kas apliecina, ka esat pabeidzis kursu. Jūs pabeidzat mācību programmu, izpildot 5 gala projektus, kas ļauj iegūt reālas pasaules pieredzi ar prasmēm, kuras jūs vēlaties apgūt.

Starp visām šīm programmām mēs jūtamies pārliecināti, ka jūs atradīsit vislabāko veidu, kā iemācīties jums kodēšanu, neatkarīgi no tā, vai meklējat bezmaksas kursus, bezmaksas tiešsaistes kodēšanas sāknēšanas kameru, maksas kursus. Šajos avotos tas viss ir. Tie būs nenovērtējami, mēģinot apgūt HTML, CSS, Javascript, Python, SQL, iOS un / vai datu zinātni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map