Bezmaksas vietņu veidotāji: kā jūs izveidojat vietni bez maksas? (2020. gada maijs)

Nopietni? Vai maza uzņēmuma īpašnieks – bez projektēšanas prasmēm un ar mazu budžetu vai bez tā – var bez maksas izveidot vietni??


Atbilde ir jā. Un jums nav pat jābūt tehniskam, lai to izdarītu.

Kā izveidot vietni bez maksas?

Daudzi jaunizveidoti uzņēmumi nav gatavi tērēt lielus dolārus vietnes izveidošanai. Bet šeit ir problēma: ja jums nav vietnes, vai kāds zinās, ka jums ir uzņēmums? Cilvēki vairs neatrod uzņēmējdarbību, meklētājprogrammas atrod uzņēmumu vietnes.

Tātad, kā jūs sākāt veidot savu bezmaksas vietni? Mēs jums palīdzēsim tieši to izdarīt.

Vietnes izvēles iespējas

Tiešām ir divi veidi, kā izveidot vietni, nemaksājot profesionālam, kurš jums palīdzēs: Iemācieties kodēt vai izmantot bezmaksas vietņu veidotāju.

Kodēt iemācīšanās ir lielisks plāns – šeit ir daži bezmaksas resursi, lai palīdzētu – bet tas jūsu vietni ātri neatjaunos. Tiešsaistes vietņu veidotāji piedāvā daudz ātrāku un vienkāršāku iespēju.

Tie nav perfekti, taču maziem uzņēmumiem, īpaši ar ierobežotām tīmekļa prasmēm un ierobežotu budžetu, tie var palīdzēt jums ātri un lēti izveidot profesionālu vietni..

Plusi un mīnusi bezmaksas vietņu veidotājiem

Plusi

 • Veidojiet vietni, netērējot naudu
 • Vienkārši lietojams – lieliski piemērots maziem uzņēmumiem
 • Nav vajadzīgas tehniskās vai projektēšanas prasmes
 • Iekļautas veidnes un rīki
 • Piemaksu plāni ir pieejami, pieaugot

Mīnusi

 • Sludinājumi parādās jūsu vietnē
 • E-komercijas iespējas ir ļoti ierobežotas, izmantojot bezmaksas plānus
 • Ne vienmēr to ir viegli pielāgot
 • Iestatiet kā patentētu – grūtāk pārvietot savu vietni
 • Premium plāni ir daudz dārgāki nekā tradicionālie tīmekļa mitinātāji

Apskatīsim iemeslus, kāpēc, mūsuprāt, vietņu veidotāji ir lieliski piemēroti iesācējiem, kuri šobrīd vēlas izveidot bezmaksas vietni.

Kāpēc izmantot bezmaksas vietņu veidotāju

Lai izveidotu savu vietni, ja jums nav tehniskā pamata, galvenie ir pareizie rīki. Šeit ir daži no lieliskajiem rīkiem un funkcijām, kas ir standarta lielākajā daļā bezmaksas vietņu veidotāju.

Vilkt un nomest

Viss vilkšanas un nomešanas mērķis ir ļaut jums izmantot kursoru, lai ievietotu vai pārvietotu vienumus tīmekļa vietnē. Jūs norādāt un noklikšķiniet, velkot attēlu vai logrīku uz vietu, kur vēlaties, un tad vienkārši atlaidiet.

Tas ir viegli un intuitīvi – kods nav nepieciešams – un rezultātus redzat tūlīt. Ja jums tas nepatīk, noklikšķiniet uz X, lai to izdzēstu, un velciet kaut ko citu.

Pielāgots domēna vārds

Ja esat domājis par vietni, iespējams, jūs jau esat iegādājies savu domēna vārdu. Labas ziņas ir tas, ka jūs joprojām varat to izmantot – jūsu domēns ļauj meklētājprogrammām jūs vieglāk atrast.

Kad esat izvēlējies veidotāju, varat tam pievienot savu domēna vārdu. Informējam, ka vairums celtnieku iekasē ikmēneša maksu par domēna pievienošanu jūsu vietnei.

Wix

Interneta veikals (e-komercija)

Kad varat bez maksas izveidot tiešsaistes veikalu – tas noteikti ir liels darījums. Vietnes veidotāji to arī atvieglo, taču, bez šaubām, šeit ir arī savas robežas.

Lielākā daļa e-komercijas iespēju norādīs jūsu krājuma lielumu – bieži ierobežots līdz piecām vienībām. Viņi kontrolē tādu maksājumu apstrādātāju skaitu, kuriem ir tendence uz tradicionāliem pārdevējiem, piemēram, PayPal.

Bet tie jums dod iespēju sākt pārdot tiešsaistē jau tūlīt, un, ja nepieciešami vairāk resursu, varat pāriet uz apmaksātu plānu.

weebly

Bezmaksas domēns

Lielākā daļa celtnieku piedāvā jums bezmaksas domēna vārdu. BET… tas faktiski ir apakšdomēns. Ja, piemēram, izmantojāt Wix, jūsu domēns būtu: www.mywebsite.wixsite.com. Meklētājprogrammas neatbalsta šāda veida iestatījumus.

Parasti domēnu var iegādāties par aptuveni 12 USD. Nosaukums ir lieliska vieta, kur to izdarīt, jo tajos bez maksas ir iekļauta domēna konfidencialitāte.

ucraft

Tīmekļa mitināšana

Bezmaksas vietņu veidotājs mitina jūsu domēnu – viņi ir jūsu tiešsaistes saimnieks. Apmaiņā pret bezmaksas mitināšanu jūsu apmeklētāji redzēs sludinājumus.

Tā kā jūsu vietne palielina trafiku, iespējams, vēlēsities lielāku joslas platumu vai funkcijas bez reklāmām. Ikvienam bezmaksas celtniekam ir piemaksu plāni, kā palīdzēt, taču tie var būt

Ievērojami dārgāk nekā vietnes mitināšana pie parastā pakalpojumu sniedzēja.

tīmekļa vietnes

Intuitīvs

Bezmaksas celtniekus ir viegli izmantot un vieglāk izdomāt. Tas ir viņu bizness – padarīt jūs un jūsu mazo biznesu vienkāršu tiešsaistē.

Džimdo

Atsaucīgs dizains

Adaptīvs dizains nozīmē, ka jūsu vietne reaģē uz tā ekrāna izmēru, kurā tas tiek parādīts. Apmēram 48% no tiešsaistes darbībām notiek mobilajās ierīcēs, tāpēc būtiska ir reaģējoša konstrukcija.

Lielākā daļa celtnieku piegādās veidnes vai motīvus, lai palīdzētu jums izveidot jūsu vietni. Vienmēr pārbaudiet to dažāda lieluma ierīcēs un dažādos pārlūkos.

mozello

Sociālo mediju integrācija

Lielākajā daļā vietņu veidotāju būs iekļauti daži sociālo mediju rīki vai logrīki. Lielākā daļa no tām ietver kopīgošanas ikonas, lai parādītu jūsu ziņas un lapu, lai cilvēki varētu kopīgot saturu, kas viņiem patīk.

Daži piedāvā logrīkus, lai nodrošinātu saites uz jūsu kontu vai pat parādītu tweets vai ziņas tieši jūsu vietnē.

tīmekļa plūsma

Meklētājprogrammu optimizācija

Bezmaksas vietņu veidotāji piedāvā dažus pamata atbalstu, lai meklētājprogrammām būtu vieglāk atrast jūsu vietni. Tas ir viss SEO priekšmets.

Šie rīki parasti ietver veidlapas, lai pievienotu meta datus vai SEO nosaukumus, kā arī tekstu, lai aprakstītu jūsu attēlus. Lai arī šie rīki ir noderīgi, lai uzlabotu savu pozīciju meklēšanas lapu rezultātos (SERP), ir nepieciešams daudz plašāks tīkls.

imperators

Maziem uzņēmumiem draudzīgi

Iesācēji laipni gaidīti! Šie celtnieki atkal ir domāti mazo uzņēmumu īpašniekiem, dodot viņiem iespēju ātri piekļūt tiešsaistē bez nozīmīgiem naudas ieguldījumiem.

zoho

Satura pārvaldības sistēma

Satura pārvaldības sistēma (CMS) ir saskarne, kas lielākajai daļai cilvēku šķiet pazīstama un viegli lietojama. Tas izskatās līdzīgi bezsaistes programmatūras lietojumprogrammām, piemēram, Microsoft Word, ar pamata formatēšanas opcijām satura pievienošanai.

vietne123

14 labākie bezmaksas vietņu veidotāji

Kura no tām ir piemērota jūsu mazajam biznesam? Šeit mēs uzņemamies vadošos būvniekus šodien.

1. Weebly vietņu veidotājs

vietņu veidotājs

Weebly ir viens no populārākajiem bezmaksas celtniekiem. Tas ir ārkārtīgi viegli lietojams, lai pievienotu vairāk funkcionalitātes, CMS ietver vilkšanas un nomešanas veidotāju, SEO rīkus un lietotņu skaitu. Bezmaksas plānā ir ietverts apakšdomēna nosaukums, atbalsts, izmantojot tērzēšanu un e-pastu, kā arī SSL sertifikāts. (SSL sertifikāts ir drošības pārbaudes rīks – mainot savu domēnu no HTTP uz HTTPS.) Varat izmantot viņu bezmaksas mobilo lietotni, lai pārvaldītu savu vietni, atrodoties ceļā..

Weebly ietver standarta dizainu (veidnes), bet izvēle ir nedaudz ierobežota. Diezgan kaitinošs ierobežojums ir multivides bibliotēkas trūkums – katrs attēls ir jāielādē katru reizi, pat ja jūs to jau esat izmantojis.

Interneta veikalā nav iespēju izvēlēties bezmaksas plānu vai pat plānu, kas savieno jūsu pielāgoto domēnu ar vietni. Ja vēlaties sākt e-komercijas vietni, jums jāpieturas pie viņu Pro plāna.

Plusi

 • Vienkāršā, intuitīvā CMS ietver vilkšanas un nomešanas veidotāju
 • Bezmaksas plānā ir iekļauta SSL
 • Mobilā lietotne piekļuvei vietnei no jebkuras vietas
 • Tērzēšana un bezmaksas e-pasta atbalsts

Mīnusi

 • Ierobežots veidņu skaits
 • Bezmaksas plānā nav e-komercijas iespēju
 • Nav multivides bibliotēkas attēliem

Apmeklējiet Weebly šeit

2. Wix vietņu veidotājs

Wix vietņu veidotājs

Wix ir bezmaksas vietņu veidotājs, kam ir tik daudz iespēju, ka tas liks jūsu galvai griezties. Viņiem ir ļoti daudz adaptīvu dizaina veidņu, kuras ir diezgan viegli pielāgot. Iespējams, ka labākā īpašība iesācējiem ir Wix ADI – mākslīgā dizaina intelekts. Būtībā jūs atbildat uz dažiem jautājumiem, un Wix izveido pielāgotu veidni jūsu vietnei.

Bezmaksas smēķēšanas plāns ietver piekļuvi plašajai veidņu bibliotēkai, bezmaksas apakšdomēnam un mitināšanai, kā arī ierobežotu e-komercijas iespēju. Viņi skaidri nenosaka, kuras funkcijas ir bezmaksas un kuras – augstākās klases, tāpēc noteikti jautājiet.

Divas lietas, kas jāņem vērā. Pirmkārt, Wix nav kautrīgs, kad runa ir par reklāmu. Jūsu vietne ir papildināta ar reklāmkarogu. Otrkārt, lai arī veidnes ir satriecošas, tās nav savstarpēji aizvietojamas. Ja vēlaties mainīt, jūs zaudējat visu veikto saturu vai pielāgojumus.

Plusi

 • Tonnas reaģējošu veidņu
 • Viegli lietojams vilkšanas un nomešanas veidotājs
 • Mākslīgā dizaina intelekta saskarne var izveidot pielāgotu vietni, kuras pamatā ir atbildes uz jautājumiem par krājumiem
 • Saprātīgas iespējas mazam interneta veikalam bezmaksas plānā
 • Neierobežots fontu, animāciju, video fona un parallaksa efekts.

Mīnusi

 • SEO, kuru ietekmē apakšdomēns, kas piešķirts brīvajā plānā
 • Mēneša maksa par sava domēna izmantošanu
 • Agresīva reklāmas izvietošana uz bezmaksas plānu

Uzziniet vairāk par Wix

3. WordPress.com

WordPress

WordPress.com sāka darboties kā bezmaksas blogošanas platforma ar pielāgotu CMS. (Tas pats CMS ir bezmaksas lietojumprogramma apmaksātiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.) WordPress.com ir lieliski piemērots pamata emuāram, taču iesācējam, kas mēģina izveidot mazā biznesa vietni, tas var prasīt nedaudz vairāk pūļu..

WordPress.com nodrošina dažas bezmaksas tēmas, kad reģistrējaties. Jūs saņemat apakšdomēnu un dažus spraudņus, ieskaitot Jetpack, kas nodrošina daudz papildu iespēju. Nav vilkšanas un nomešanas veidotāja, un informācijas panelis iesācējiem ir mazāk intuitīvs. Viena no lieliskām funkcijām ir spēja eksportēt jūsu saturu – tāpēc šo bezmaksas mitināšanas platformu ir vieglāk mainīt nekā vairumam citu bezmaksas veidotāju.

Mazajiem uzņēmumiem piemaksu plāni ir apmēram četrreiz dārgāki nekā tradicionālā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja un tā paša CMS izmantošana.

Plusi

 • Lieliska blogošanas platforma
 • Viegli lietojams vilkšanas un nomešanas veidotājs
 • Attēlu bibliotēka, bezmaksas motīvi un spraudņi
 • Saturu var eksportēt uz migrācijas vietni
 • Bezmaksas plāns ir vienkāršs veids, kā apgūt WordPress CMS pamatus

Mīnusi

 • SEO ietekmē apakšdomēns
 • Ļoti dārgi prēmiju plāni
 • Spraudņi un motīvi ir ierobežoti un kontrolēti pat premium plānos

Apmeklējiet vietni WordPress.com

4. Vietnes123 vietņu veidotājs

Vietnes123 vietņu veidotājs

Vietnei123 ir atšķirīga pieeja nekā konkurentiem – nav vilkšanas un nomešanas veidotāja. Tā vietā jūs vienkārši augšupielādējat savu saturu, un tas ir izveidots atsaucīgā dizainā. Vietni varat izveidot patiešām ātri.

Vietne 123 ir augsta klientu apkalpošanas līmeņa ziņā, nodrošinot 24 stundas diennaktī atbalstu, izmantojot tērzēšanu, e-pastu un biļešu sistēmu. Tas ir iekļauts bezmaksas plānā kopā ar jūsu bezmaksas apakšdomēnu, SEO rīkiem un piekļuvi vairākām reaģējošām dizaina veidnēm. Varat saņemt e-komercijas iespēju pie konkrēta veikala veidotāja, taču tam ir nepieciešams piemaksu plāns.

Vietne 123 norāda, ka tā ir ļoti draudzīga SEO, taču tā faktiski neattiecas uz nevienu vietni ar apakšdomēnu. Piemaksu plāniem ir vienota likme un 14 dienu naudas atdošanas garantija, ja izvēlaties doties šajā maršrutā.

Iepazīstieties ar vietni123

Plusi

 • Laba atsaucīgu dizaina veidņu izvēle
 • Ēka nav nepieciešama – vienkārši augšupielādējiet saturu
 • Bezmaksas attēli, kas iekļauti iestatīšanas vednī
 • Ļoti pozitīvas atsauksmes par klientu apkalpošanu
 • Premium plānā ietilpst domēna reģistrācija

Mīnusi

 • Nav bezmaksas e-komercijas iespēju
 • Prēmiju plānu cenas nav pārredzamas
 • Pakotnes plāni ir virzīti, bet sīkākas ziņas nav izskaidrotas

5. Pārsteidzoši vietņu veidotājs

Pārsteidzoši vietņu veidotājs

Pārsteidzoši ir jaunāks vietņu veidotājs. Izmantojot viņu bezmaksas plānu, jūs iegūstat apakšdomēnu, mitināšanu un viena produkta tiešsaistes veikala iespēju. Viņu reklāmas ir mazāk uzmācīgas nekā citas, izvēloties vietnes kājenē pievienot emblēmu.

Rediģēšanas informācijas paneli ir viegli izmantot, veidnes ir atsaucīgas un pielāgojamas. Ir kāda interesanta funkcija, kas automātiski izveido jūsu vietni no jūsu LinkedIn lapas. Viņi arī nepieprasa papildu maksu par e-komercijas darījumiem (jums joprojām ir jāmaksā par maksājumiem).

Bet pārsteidzoši tika izstrādāts, lai izveidotu minimālistisku vienas lapas ritināmu vietni – tas ir vienīgais bez maksas pieejamais formāts. Jūs varat izveidot vairāku lapu vietni, taču, lai to izdarītu, jums ir jāpērk premium plāns.

Pārbaudiet pārsteidzoši

Plusi

 • Vienkārši lietojams vietnes redaktors
 • Plašs skaistu, atsaucīgu veidņu klāsts
 • Minimālais vienas lapas stils ir ļoti aktuāls
 • Mazāk uzmācīga reklāma
 • Maksājumu sniedzēja darījumu izmaksām netiek piemērota maksa

Mīnusi

 • Nepieciešams premium plāns, lai vietnē būtu vairāk nekā viena lapa
 • E-komercija, izmantojot bezmaksas plānu, ir ierobežota ar 1 produktu
 • Premium cenu plāni tika apmaksāti jau iepriekš – daudz dārgāk nekā tradicionālie saimnieki

6. Ucraft vietņu veidotājs

Ucraft vietņu veidotājs

UCraft savā bezmaksas plānā ir dažas lieliskas iespējas un nopietni ierobežojumi. Labās ziņas – tās ļauj bez papildu maksas pievienot vietnei pielāgotu domēnu. Tas ir lieliski noderīgi SEO un ir daudz vieglāk atcerēties klientiem nekā apakšdomēns. Varat arī izmantot Google analytics, un jūs saņemat SSL.

Sliktā ziņa, pielāgošana bezmaksas plānam ir patiešām ierobežota. Ucraft tiecas vairāk pievērsties galvenajām lapām nekā lielākām vairāku lapu opcijām. Bezmaksas plānā nav arī tiešsaistes veikalu iespēju, taču tiem ir premium plāni ar 14 dienu bezmaksas naudas izmēģinājuma versiju..

Viņiem ir daudz reaģējošu veidņu, valodas lietotne, bezmaksas logotipu veidotājs un galvenās lapas veidotājs – kas ir ļoti forši. Piemaksu plāni ir diezgan līdzīgi kā citi celtnieki.

Apmeklējiet Ucraft

Plusi

 • Pievienojiet pielāgoto domēnu bez maksas
 • Laba reaģējošu veidņu izvēle
 • Bezmaksas logo veidotājs
 • SSL iekļauts
 • Daudzvalodu vietne ar bezmaksas valodas lietotni

Mīnusi

 • Veidņu pielāgošana ir ierobežota bez maksas
 • Nevienā interneta veikalā nav pieejams bezmaksas plāns
 • e-komercija, kas tiek pārvaldīta caur Shopify – nav pati vienkāršākā vieta

7. Lander vietņu veidotājs

Vietnes Lander veidotājs

Lander veido galvenās lapas – runājiet par zīmola veidošanu. Galvenā lapa parasti ir atsevišķa tīmekļa lapa, kas reklamē noteiktu aicinājumu uz darbību (CTA.). Tas patiesībā nozīmē, ka vēlaties, lai apmeklētājs veic konkrētu darbību – kaut ko iegādājas, pievienojas kaut kam vai zvana kādam..

Runājot par brīvu, Landers šo jēdzienu izstiepj pārāk tālu. Viņi ļāva jums izmantot vienu no viņu piemaksu plāniem 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai. Ja jūs to nepērkat, jūsu vietne joprojām darbojas, taču daudzas funkcijas ir izslēgtas. Šķiet, ka Lander ir orientēts uz digitālā mārketinga firmām, kurām ir noteikts tehnoloģisko zināšanu līmenis.

Droši vien nav labākā izvēle mazajiem uzņēmumiem, kuri veido savu pirmo vietni.

Plusi

 • Jauka atsaucīgu veidņu izvēle
 • Pašreizējie un minimālisma stili
 • Piemērots mārketinga profesionāļiem
 • Daudz integrāciju – Facebook, Mailchimp, Zapier
 • A / B sadalījuma pārbaude

Mīnusi

 • Nav bezmaksas plāna – tikai bezmaksas izmēģinājums
 • Ļoti dārgi prēmiju plāni
 • Vairāk tehnoloģiju prasmīgiem lietotājiem nekā iesācējiem

8. Jimdo vietņu veidotājs

Jimdo mājas lapas veidotājs

Jimdo ir spēcīgs vietņu veidotājs ar lielāko daļu standarta piedāvājumu savā bezmaksas plānā. Bezmaksas apakšdomēns, pieeja reaģējošām veidnēm un tāpat kā Wix, viņi izmanto mākslīgo dizainu, lai izveidotu pielāgotu veidni jūsu vietnei. Bet ir arī daži nopietni ierobežojumi.

Bezmaksas plāns vispār nepiedāvā atbalstu – viņi to sauc par “Play” plānu, kas nozīmē, ka tas nav kaut kas, ko izvēlētos mazs uzņēmums. Ārpus premium plāniem nav SEO rīku un e-komercijas iespēju.

Cenas lielākajai daļai premium klases plānu ir vienādas ar citiem pārdevējiem, taču pilnīgai funkcionalitātei tie ir daudz dārgāki.

Plusi

 • Mākslīgā dizaina process, lai iegūtu pielāgotu vietni
 • Ļoti ātrs veids, kā izveidot vietni un darboties
 • Vienkārši lietojami SEO pamata rīki
 • Viegli savienojiet sociālo mediju kontus
 • Pielāgojiet vietni, pievienojot vai rediģējot esošos blokus

Mīnusi

 • Nav klientu atbalsta par bezmaksas plānu
 • Bez veidnēm – tikai ADI
 • Nevienā tiešsaistes veikalā nav brīva plāna
 • Dārgi prēmiju plāni

Uzziniet vairāk par Jimdo

9. Karda vietņu veidotājs

Karda vietnes veidotājs

Kards ir tāds kā pārsteidzoši – jūs to izmantojat, lai izveidotu vienas lapas vietnes. Tas ir pārsteidzoši pieņemami – piemaksu plāns ir tikai 19 USD gadā. Paša Kārda vietne ir satriecoša, vienas lapas vietne. Dažas veidnes atkārto šo stilu.

Vairāku lappušu vietnei nav reālu iespēju, taču tās piedāvā sadalītu veidni, kurā tiek izmantotas pogas, lai parādītu dažādus satura blokus uz tā paša fona tajā pašā vietā.

Bet jūs varat burtiski sākt veidot savu vietni tūlīt tiešsaistē, nav kredītkartes – jums pat nav konta. Tas ir sava veida traks. Veidnes ir reaģējošas, tās ir ļoti ērti lietojamas, un reklamēšana ir zema.

Atklāti sakot, par USD 19 gadā piemaksa var būt pat labāka nekā bezmaksas. Varat izmantot pielāgotu domēnu, pievienot maksājuma iespējas, tiešo e-pastu sarakstus un citus lieliskus papildinājumus.

Plusi

 • Minimālistiskas vienas lapas vietnes – ļoti aktuālas
 • Reaģējošas veidnes
 • Pārsteidzoši pieņemams piemaksu plāns
 • Zema atslēgas reklāma uz bezmaksas plānu
 • Nav nepieciešams konts – vienkārši izvēlieties veidni un sāciet

Mīnusi

 • Nav vairāku lapu vietņu
 • Nav e-komercijas iespēju
 • Nav atbalsta

Pārbaudiet Cardd šeit

10. Zoho Sites vietņu veidotājs

Vietnes Zoho vietņu veidotājs

Zoho nav bezmaksas, taču tam ir bezmaksas izmēģinājuma versija. (Ko jūs, iespējams, nezināt no viņu galvenās lapas.) Zoho ir vilkšanas un nomešanas veidotājs, kā arī vizuālais veidotājs, kas ļauj strādāt pārlūkā, lai acumirklī redzētu izmaiņas. Viņiem ir adaptīvas veidnes, kas izveidotas, izmantojot sadaļas, un jūs varat mainīt veidnes, nezaudējot saturu.

Tehniskākiem lietotājiem ir koda redaktors un dalītās pārbaudes opcija, lai palīdzētu jums redzēt, kurš saturs darbojas vislabāk. Tajā ir vesela virkne papildinājumu un daudz papildu lietotņu biznesa funkcijām.

Plusi

 • Velciet un nometiet celtnieku, izmantojot informācijas paneli
 • Vizuālais veidotājs, kuru var rediģēt pārlūkprogrammā
 • Reaģējoša veidnes izvēle
 • Sadalīta pārbaude
 • Liela trešās puses lietotņu integrācijas izvēle

Mīnusi

 • Nav brīva plāna
 • Atbalsts darbojas tikai 5 dienas nedēļā
 • Neviens tiešsaistes veikals bez integrācijas

Uzziniet par Zoho vietnēm

11. Google mana biznesa vietņu veidotājs

Vietnes Google mans uzņēmums veidotājs

Tas ir Google, tas ir pilnīgi bez maksas, un tas izmanto informāciju, kuru ievietojāt sava uzņēmuma profilā. Lieki piebilst, ka SEO ir iekļauts.

Lai izmantotu šīs platformas priekšrocības, jums jāpārliecinās par pakalpojumu Google mans uzņēmums. Nav apmaksātu plānu – Google ļauj jums iesaistīties visos viņu pakalpojumos, ieskaitot klientu atsauksmes, analītiku un Google kartes, tiklīdz esat verificējis savu biznesu. (Viņi nosūta pastkarti, lai pārbaudītu jūsu adresi.)

Pēc tam jūs varat izmantot viņu jauno vietņu veidotāju, lai izveidotu bezmaksas vietni, kas iegūst informāciju no jūsu uzņēmuma konta. Varat pievienot attēlus, atjaunināt darba laiku sezonālo izmaiņu veikšanai, vadīt akciju, pievienot atrašanās vietu. Vietnes veidotājs ir atsaucīgs, ērti lietojams, jūs varat pieteikties, izmantojot tālruni – tas ir viss Google, visu dienu.

Plusi

 • Viss bez maksas – bez maksas plāns
 • Bezmaksas mitināšana
 • Integrēta ar Google biznesa informāciju
 • Pielāgots domēns
 • Palieliniet iesaisti ar klientiem

Mīnusi

 • Tikai Google Business dalībniekiem
 • Nepieciešama Google uzņēmuma verifikācija
 • Google galvenais bizness ir reklamēšanas pārdošana

Uzziniet vairāk par pakalpojumu Google mans uzņēmums šeit

12. About.me

About.me vietņu veidotājs

About.me vairāk ir vietņu veidotājs privātpersonām, nevis mazam biznesam. Bet, ja jūs esat konsultants vai praktizējošs ārsts, About.me var būt tieši jums nepieciešamais. Diemžēl, ja vēlaties parādīt portfeli, jums ir nepieciešams prēmiju plāns.

Pastāv bezmaksas plāns, un apakšdomēns ir noderīgāks: about.me/jūsu vārds cilvēkiem, kuri cenšas jūs atrast. Tas arī dod jums iespēju izcelt konkrētu CTA ar pārklājumu un neparastu papildinājumu, lai jūsu vietnei pievienotu ekrānuzņēmumu no jebkura domēna e-pasta.

Pretējā gadījumā šķiet, ka tas drīzāk atgādina tiešsaistes atsākšanu, nevis vietni.

Plusi

 • Lieliski piemērota individuālai paaugstināšanai
 • Bezmaksas mitināšana
 • Reaģējošas veidnes
 • Apakšdomēns ir noderīgs privātpersonām

Mīnusi

 • Nav īsti maziem uzņēmumiem
 • Nav portfeļa brīvā plānā
 • Funkcionalitāte ir ierobežota salīdzinājumā ar citiem celtniekiem

Apmeklējiet vietni About.me

13. Formāts

Vietnes veidotāja formāts

Formāts patiešām ir vairāk par portfeļa veidotāju, nevis vispārīgu vietņu veidotāju. Tā ir lieliska iespēja maziem uzņēmumiem, kuri vēlas parādīt un pārdot savu darbu. Diemžēl tas nav īsti bezmaksas, taču piedāvā divu nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Tāpat kā visi pārējie, arī Format piedāvā atsaucīgas veidnes (tēmas), kas noteikti ir paredzētas vizuālajiem māksliniekiem, dizaineriem un veidotājiem. Ir 3 apmaksāti plāni, vislētākie ar nelielu tiešsaistes veikala iespēju. Nākamajos divos cenu noteikšanas līmeņos vērtīga īpašība ir privāta zona, kurā klienti var tiešsaistē pārskatīt, pierādīt un apstiprināt darba paraugus.

Formāts ir diezgan lielisks rīks atkarībā no tā, ko jūs darāt, bet pamatplāns patiešām ir pamata, tāpēc, ja jūs neinteresē dažas augstākas cenas piemaksu iespējas, iepērieties.

Plusi

 • Lieliski piemērots aģentūrām un vizuālajiem dizaineriem
 • Pievienojiet savu domēnu – nav apakšdomēnu
 • Atsaucīgas tēmas
 • Privāta teritorija, kur klientiem parādīt darba produkta apliecinājumus
 • e-komercijas opcija visiem plāniem

Mīnusi

 • Nav brīva plāna
 • Interneta veikala pamatplāns ir ierobežots
 • Cenu noteikšana ir daudz dārgāka nekā tradicionālajai saimniecei

Iet skatīties Formatēt

14. WordPress + Elementor

wp + elementor vietņu veidotājs

Elementor ir bezmaksas lapu veidošanas spraudnis, kas pievienots WordPress instalācijai tradicionālā mitināšanas platformā, piemēram, GoDaddy vai Bluehost. Lai gan pats spraudnis ir bezmaksas, jums būs jāmaksā par mitināšanu, parasti apmēram USD 80,00 gadā vai mazāk, ja jūs apņematies 3 gadu plānu.

Mēs iekļaujam šo iespēju maziem uzņēmumiem, kuri jau ir iegādājušies mitināšanas paketi un vēlas, lai vilkšanas un nomešanas veidotājs tiktu izveidots ar vizuālo saskarni. Spraudnis ir vietnes veidotājs, un, kad jūs pērkat savu mitināšanu – reklāmas nav un parasti jūs varat saņemt bezmaksas domēnu.

Plusi

 • Eliminator spraudnis ir bezmaksas
 • Bezmaksas atsaucīgas tēmas, kas paredzētas darbam ar spraudni
 • Vizuālais veidotājs, lai veiktu izmaiņas pārlūkā
 • Veidojiet atkārtoti izmantojamus blokus
 • Lapas izkārtojumi un sadaļas, kas iekļautas spraudnī

Mīnusi

 • Nepieciešama apmaksāta mitināšana
 • Var konfliktēt ar tēmām, kas nav paredzētas darbam ar to
 • Nav tik vienkārši lietojams kā citi celtnieki

Uzziniet par Elementor

Summējot

Noteikti ir pieejami bezmaksas vietņu veidotāji. Tās ir viegli lietojamas, tām nav vajadzīgas nekādas dizaina vai tehniskas prasmes, un tās strādā ar visiem dažādiem ekrāna izmēriem – no galddatoriem līdz planšetdatoriem un beidzot ar viedtālruņiem.

Kā jūs izlemjat, kas jums ir piemērots?

 1. Padomājiet par to, cik daudz atbalsta jums ir nepieciešams.
 2. Cik daudz pielāgošanas jūs vēlaties darīt?
 3. Ja vēlaties tiešsaistes veikalu, pārliecinieties, vai esat pārbaudījis prēmiju plānu cenu.
 4. Apsveriet sava domēna reģistrēšanu – tas ir naudas vērts ilgtermiņā.

Vissvarīgākais – neaizmirstiet, ka jūsu vietnei vajadzētu palīdzēt veidot jūsu biznesu. Padomājiet par to, ko jūsu klienti vēlas uzzināt, un ko jūs vēlaties, lai viņi par to izdarītu.

Pēc tam izvēlieties savas vietnes veidotāju un iegūstiet savu mazo biznesu tiešsaistē jau šodien.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map