Labākās bezmaksas emuāru vietnes 2020. gada maijā

Ja jūs nekad iepriekš to neesat izdarījis, emuāra izveidošana izklausās drausmīgi.


Neskaidrība, bailes no neveiksmes, nezināšana, kur sākt. Tās visas ir bieži sastopamas reakcijas.

Bet, lai jūs turpinātu, pietiek ar to, ka slaveni emuāru autori nopelna nopietnu naudu tiešsaistē.

Kur jūs pat sākat? Kā izvēlēties labāko vietu sākšanai? Tālāk tiks apskatīti daži no šiem jautājumiem.

Pirms mēs runājam par tehniskajiem lēmumiem, mums ir jāpārdomā domāšana un jāpārliecinās, ka jūsu redzējums ir saskaņots ar praktiskām idejām.

3 lietas, kas jādara pirms darba sākšanas

Pirms sākat, jums ir jāplāno dažas lietas stratēģiski, kas jums palīdzēs ilgtermiņā.

1. Izvēlieties savu nišu vai fokusa zonu

Newsflash – jūs nekļūsit par nākamo personīgo finanšu emuāru miljonāru vienas nakts laikā.

Tas prasa graudu un neatlaidību. Viens no maniem favorītiem – Naudas ūsas kungs – pulksteņi, kas tagad satur nelielu naudas daudzumu, bet viņš ir paveicis smagu darbu ar vairāk nekā 100 aizrautības pilnas emuāra ziņas kopš 2011. gada (viņa pirmais amats).

Naida tehnoloģija? Neuzņemiet klēpjdatoru emuāru tikai tāpēc, ka jūs domājat, ka tas ir izdevīgi.

Vai jums vajadzētu rakstīt par nāras? Es domāju, ka tā bija briesmīga ideja, kas nenopelnīs naudu, bet acīmredzot tā darbojas Viss nāriņa emuārs.

Tāpēc izvēlieties kaut ko tādu, par ko varat rakstīt 10 gadus. Pat ja jūs plānojat blogošanu tikai 5 cilvēkiem.

Daži nišu piemēri, kurus varat apsvērt:

 • Ceļot
 • Māmiņa / Vecāki
 • Ēdiens
 • Veselība
 • Fitness
 • Tehnoloģija / Internets
 • Izklaide
 • Finanses
 • … Saraksts turpinās

Šis nav pārliecinošs saraksts, un katru no tiem var vēl vairāk sadalīt!

Patiesībā labāk sākt sākt mazāku un pēc tam no turienes nokļūt līdz izvērstai nišai.

2. Izrakstiet savas tēmas pirms laika

Atcerieties, kā skolā, kad pienāca papīrs, jūs sēdējat tur un stundām ilgi skatījāties uz to?

Tas daudz notiek ar emuāru veidošanu.

Izņemot gadījumus, kad jūs vienīgais nosakāt termiņu, jums būs tik liela nosliece uz atlikšanu, ka atskatīsities un sapratīsit, ka sešu mēnešu laikā neesat blogojis.

Viena taktika ir apvienot procesus un plānot visu pirms laika. Tāpēc tā vietā, lai domātu par to, ko rakstīt katru reizi, apsēžoties, ideālā gadījumā kontūra jau būtu uzrakstīta.

Pirms sākat savu emuāru, padomājiet par piecām vispārīgām tēmām, kuras vēlaties iekļaut savā nišā. Šīs būs jūsu augsta līmeņa koncepcijas, par kurām runās jūsu ziņas.

Pēc tam ik pēc trim mēnešiem pavadiet trīs stundas, rakstot idejas par virsrakstu, kas iekļaujas vienā no šīm tēmām. Pirms jaunas tēmas izveidošanas jums vajadzētu uzrakstīt apmēram piecas labas emuāra ziņas par katru tēmu.

Tad reizi mēnesī vienā sesijā uzrakstiet to mēnesi gaidāmo ziņu izklāstu. Ja tajā mēnesī jūs rakstāt četras ziņas, tad katrai ziņai jūs izveidosit kontūru.

Tad, kad esat gatavs rakstīt – uzplaukums -, tas ir ļoti vienkārši. Kontūra jau ir iestatīta, jums vienkārši jāaizpilda nepilnības amatā.

3. Atšķirt sevi

Jums vajadzētu mīlēt savu nišu, izmantot savas tēmas un būt gatavam to kādu laiku slīpēt bez atalgojuma un neuzteicības.

Bet, pirms jūs to visu darāt, jums jāzina nozare. Iespējams, ka jūs jau esat lasījis blogu savā nišā, taču šeit vajadzētu rīkoties taktiski.

Jums jāizvēlas, kā jūs izceļas. Kādas stratēģijas viņi izmanto? Kā jūs varat mācīties no viņu labākajām stratēģijām, bet arī pievienot pats?

Ja jūsu galvenais konkurents ir saistīts ar īsu ziņu un sociālo mediju rakstīšanu, vai jūs varat izcelties, sagatavojot autoritatīvas rokasgrāmatas, kas virza adatu?

Šīs ir lietas, kas vispirms jāņem vērā.

Labi, ienirsim iekšā.

 

Pirmais: labākās bezmaksas emuāru vietnes

 

WordPress.com

Vai jūs zinājāt, ka WordPress tagad darbina gandrīz 30% tīmekļa?

Oho.

Kā jūs varat iedomāties, tas nozīmē, ka šai platformai ir daudz ko piedāvāt gan emuāru autoriem, gan uzņēmumiem. Kopumā WordPress jūs saņemat daudz vairāk funkcionalitātes un veiktspējas nekā jūs varētu iegūt ar jebkuru citu emuāru veidošanas vietni, tāpēc mēs to vērtējam kā pirmo..

Bet kāpēc WordPress ir tik īpašs? Nu, tas viss nāk uz pielāgošanu. Šī platforma ir atvērtā koda, kas nozīmē, ka ikviens var ienākt un uzlabot kodēšanu, lai to uzlabotu. Kopš tās izveidošanas ir veikti neskaitāmi sistēmas jauninājumi, kas lietotājiem ļauj izveidot tik daudz iespēju, veidojot savu emuāru.

Neraugoties uz to, jums, iespējams, vajadzētu pats mitināt emuāru, izmantojot WordPress, nevis mitināt to vietnē. Vēlāk mēs iepazīsimies ar pašattīstības priekšrocībām, taču tas nozīmē, ka, lai sāktu, jums ir jāmaksā par mitināšanas pakalpojumu.

Tomēr, ja neesat pārliecināts, ko vēlaties sasniegt ar savu emuāru, varat sākt darbu bez maksas un pēc tam doties tālāk. Mēs iesakām jums pārbaudīt ūdeņus un izdomāt, kurā virzienā vēlaties doties, lai jūs varētu atrast hostinga pakalpojumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem.

WordPress.com kopsavilkums

Plusi

 • Ērti lietojams – maza mācīšanās līkne
 • Neticama pielāgošana
 • Tūkstošiem veidņu un spraudņu
 • Ideāli piemērots reklāmai un mārketingam
 • Vieglāk nopelnīt naudu nekā citas platformas

Mīnusi

 • Lai iegūtu visas labākās iespējas, jums pašam ir jāuzņem saimniekdators
 • Ir iesaistīta kaut kāda kodēšana

Emuāru autors

Šis pakalpojums, kas agrāk bija pazīstams kā BlogSpot, kādu laiku darbojas. To atbalsta arī Google, tāpēc tas jau ir diezgan iespaidīgs ciltsraksti. Blogger ir lieliska platforma, ja nemeklējat daudz laika vai enerģijas veltīt aizmugurei (t.i., kodēšanai). Tā kā vietni ir ļoti ērti izmantot, tā ir ideāli piemērota ikdienas emuāru autoriem vai tiem, kas raksta vairāk par savu prieku, nevis naudu.

Tomēr, ja vēlaties, varat izmantot Google AdSense, lai mēģinātu gūt peļņu no sava emuāra. Lai arī tas nav tik visaptverošs kā WordPress, tas tomēr sniedz jums iespēju gūt ienākumus no sava darba.

Kopumā, ja esat iesācējs un vēlaties izveidot emuāru bez sarežģījumiem, Blogger ir lieliska izvēle. Tomēr, ja nākotnē plānojat paplašināties vai kļūt lielāks, tā vietā varat nolemt pāriet uz WordPress.

Emuāru autora kopsavilkums

Plusi

 • Vienkārša uzstādīšana un iekāpšana
 • Iespēja nopelnīt naudu, izmantojot AdSense
 • Atbalsta Google
 • Stabila un lietotājam draudzīga sistēma

Mīnusi

 • Ne tik daudz funkcionalitātes
 • Ierobežota pielāgošana
 • Mazāks atbalsts nekā citas iespējas

Tumblr 

Tehniski runājot, Tumblr ir vairāk sociālo mediju platforma, nevis tradicionāla emuāru veidošanas sistēma. Tā vietā, lai izveidotu ziņas, kuras varat saistīt un kopīgot dažādos profilos, Tumblr ziņas drīzāk atgādina kaut ko tādu, ko jūs varētu atrast Facebook vai Instagram.

Neraugoties uz to, jūsu saturs un tā koplietošana visā sistēmā ir nedaudz vairāk kontrolējama. Kopumā Tumblr ir īpaši izveidots attēliem un īsiem teksta ierakstiem, nevis garu formu emuāru rakstiem.

Viena no Tumblr priekšrocībām salīdzinājumā ar citām emuāru veidošanas vietnēm ir tā, ka jūs tam varat piekļūt un pārvaldīt savu kontu, izmantojot mobilo ierīci. Tas ir daudz lietotājam draudzīgāks mazākā ekrānā, kas ļauj atjaunināt emuāru visur, kur atrodaties.

Kopumā mēs iesakām sākt darbu ar Tumblr, ja neesat pārliecināts, ko vēlaties darīt ar savām emuāru idejām, vai kā veids, kā papildināt pašreizējo vietni. Tumblr var būt vienkāršs rīks, lai dalītos ar jūsu viedokli internetā, padarot to par ideālu lielākajai daļai iesācēju.

Ja vēlaties nopelnīt naudu vietnē Tumblr, tas ir nedaudz sarežģītāk nekā citas emuāru veidošanas platformas. Tas nenozīmē, ka tas nav izpildāms, bet tas ir grūtāk. Noslēgumā mēs iesakām izmantot Tumblr citu materiālu reklamēšanai, nevis mēģināt no tiem gūt peļņu.

Tumblr kopsavilkums

Plusi

 • Ērti lietojams – sāc publicēt dažu minūšu laikā
 • Viegli pārvaldiet vairākus emuārus
 • Mobilam draudzīga pieredze

Mīnusi

 • Grūtāk nopelnīt naudu
 • Nav lieliski piemērots garu formu rakstīšanai
 • Grūtāk izcelties no citiem emuāriem

Wix

Ja vēlaties maksimāli izmantot savu emuāru, jums tas jādarbojas kā jūsu vietne. To darot, jums var būt pielāgots domēns (t.i., www.myblog.com), un jums ir lielāka kontrole pār visu, kas notiek jūsu vietnē.

Wix ir vietņu veidotājs, taču tas piedāvā bezmaksas iespēju emuāru autoriem, kuri vēlas sākt darbu bez jebkādām investīcijām. Neraugoties uz to, jūs vēlēsities jaunināt, ja plānojat paplašināt savu emuāru (palielināt trafiku) vai no tā nopelnīt. Tomēr tas ir lielisks veids, kā sākt savu emuāru veidošanas karjeru, jo tas nodrošina vienkāršu iestatīšanu un darbību.

Wix piedāvā dažādas tēmas un spraudņus, lai gan jums visiem būs jāpiešķir piemaksa. Tas arī ļauj jums reklamēt savu emuāru ar dažādām mārketinga stratēģijām, piemēram, SEO.

Vēl viena Wix priekšrocība ir tā, ka jūs varat pievienot lietotnes savai vietnei (ar piemaksu), lai jūs varētu izmantot to kā tiešsaistes veikalu vai padarīt to interaktīvāku jūsu auditorijai. Tomēr galu galā tas joprojām nepiedāvā tik daudz funkciju kā WordPress, tāpēc paturiet to prātā.

Wix kopsavilkums

Plusi

 • Viegli sākt
 • Neatkarīgs domēns
 • Pievienota funkcionalitāte un pielāgošana

Mīnusi

 • Lai iegūtu pilnu pakalpojumu komplektu, ir jāveic jaunināšana uz premium
 • Ierobežota motīvu un spraudņu izvēle

 

Weebly

Izmantojot citus vietņu veidotājus, jums vienmēr ir iespēja iedziļināties kodā un mainīt lietas apkārt, kā jums liekas. Lai gan lielākajai daļai emuāru veidošanas vietņu jums būs nepieciešama augstākā līmeņa piekļuve, lai to izdarītu, tā joprojām ir kaut kas jums pieejams, ja nepieciešams.

Izmantojot Weebly, tas tomēr stingri velk un nomet. Ja jūs tikko sākat darbu un vēlaties vienkāršu emuāra veidošanas veidu, tas ir daudz vienkāršāk nekā mēģināt to ieprogrammēt vai izmantot kodu. Tomēr, ņemot vērā to, citas platformas ļauj vilkt un nomest, vienlaikus saglabājot iespēju pielāgot lietas aizmugurē, tāpēc paturiet to prātā.

Kopumā Weebly ir daudz kā Wix. Tas piedāvā jums iespēju izveidot unikālu domēna vārdu, un jūs varat izveidot savu vietni pēc saviem ieskatiem. Tāpat kā Wix, jums ir jājaunina uz premium iespēju, lai iegūtu pilnu pakalpojumu klāstu, taču jūs varat sākt bez ieguldījumiem.

Weebly piedāvā arī gatavību mobilajām ierīcēm, lai jūs varētu atjaunināt savu emuāru, atrodoties ceļā. Tomēr daži spraudņi vai izkārtojumi ir draudzīgāki mobilajām ierīcēm nekā citi, tāpēc ņemiet to vērā.

Weebly kopsavilkums

Plusi

 • Viegli izmantot
 • Kodēšana nav nepieciešama
 • E-komercijas opcija

Mīnusi

 • Ierobežota pielāgošana
 • Mazāka kontrole nekā citām iespējām

Citas bezmaksas emuāru vietnes

Lai arī iepriekš norādītās vietnes nodrošinās jūsu emuāram labākos risinājumus, tas nenozīmē, ka tās ir vienīgās iespējas. Šeit ir vēl dažas vietas, kur jūs varat sākt.

 • Vidējs: šī vietne ļauj dažādu disciplīnu emuāru autoriem dalīties ar savu darbu. Tas ir vienkārši un ērti lietojams, taču tam ir daudz ierobežojumu. Proti, cik lielu kontroli un pielāgošanu tas piedāvā.
 • Penzu: darbojas vairāk kā tiešsaistes žurnāls, jūs varat rakstīt privāti vai publiski. Tas ir lielisks veids, kā pierast pie regulāras rakstīšanas, bet ne tad, ja vēlaties nopelnīt naudu.
 • Svtble: ja jums ir grūti cīnīties par ideju ieviešanu lapā, šī vietne palīdzēs jums izveidot labāku saturu. Kā tāds tas ir labs rīks, ko izmantot sava darba izstrādei, kuru pēc tam varat migrēt uz mārketingam draudzīgāku platformu.
 • Web: tas ir vēl viens vietņu veidotājs. Lai sāktu, tas ir jāpiepūlas, taču tam ir ierobežots skaits tēmu un spraudņu. Tomēr tas piedāvā e-komercijas iespēju, ja vēlaties pārdot produktus savā emuārā.
 • Laukuma laukums: kopumā šī vietne ir paredzēta radošiem profesionāļiem. Jums ir jāmaksā, lai izmantotu vietni (lai gan tā piedāvā bezmaksas izmēģinājumu), taču tā sniedz jums daudz kontroles un pielāgošanas iespēju.

Labākā vieta emuāra izveidošanai: Pašpasūtīšana un emuāru veidošanas vietne

Izdomājot, kā izveidot savu emuāru, viena no pirmajām lietām, kuru vēlēsities noteikt, ir tā, vai plānojat to mitināt pats vai vietne nodrošina mitināšanu jums. Ja pats uzņemat vietni, tas nozīmē, ka jūs izvēlaties mitināšanas pakalpojumu, kas uztur jūsu emuāru tiešsaistē.

Tur ir daudz dažādu saimnieku, un liela daļa no tiem ir patiešām pieņemami emuāru veidošanai. Kamēr jums nav nepieciešams tonns back-end funkciju (piemēram, īpaša servera), dažos gadījumos jūs varat sākt darbu tikai ar USD 3 mēnesī..

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties sākt emuāru, izmantojot platformu, kas nodrošina savu mitināšanu. Katrā vietnē, kuru mēs jums parādījām, ir šī opcija, kas ievērojami atvieglo uzcelšanu un darbību.

Šeit ir īss abu iespēju salīdzinājums.

Kontrole

Ja vēlaties saglabāt pilnīgu kontroli pār savu emuāru, jums pašam ir jāuzņem saimniekdators. Lai gan vietnes izmantošanu, kas jums to dara, ir ērtāk izmantot, tas tomēr nozīmē, ka jums jāievēro viņu noteikumi un ierobežojumi.

Lietošanas ērtums

Lielākoties sevis mitināšanai ir nepieciešama neliela datoru kompetence, lai tā darbotos. Ja esat pilnīgi analfabēts datorā, iespējams, nevēlaties sākt maksāt par kaut ko tādu, ko, iespējams, nevarēsit izmantot. Kopumā mitinātas emuāru veidošanas vietnes ir daudz labākas iesācējiem, un tas ļaus jums uzzināt, kā notiek process, pirms tam nodot naudu.

Monetizācija

Vai jūs sākat emuāru, lai nopelnītu naudu? Ja tā, tad labākā izvēle būs pašmāju uzturēšana. Lai gan ir platformas, kas ļauj reklamēt sevi un gūt ienākumus, tās nekad nenodrošinās tādu pašu monetizācijas līmeni, kādu jūs varētu iegūt, mitinot to pats. Turklāt daudzos gadījumos viņi pat var samazināt jūsu ienākumus.

Kā uzsākt emuāru bez maksas

Sākumā emuāra izveidošana var būt nedaudz satriecoša. Piedāvājot tik daudz dažādu iestatīšanas iespēju, kā arī veicināšanas un monetizācijas iespēju, var būt grūti zināt, kā sākt darbu..

Tāpēc, ņemot vērā to, mēs vēlamies sniegt jums vienkāršu soli pa solim rokasgrāmatu, kā padarīt jūsu emuāru pieejamu. No turienes jūs varat redzēt, kur tas jūs aizved.

Kopumā var paiet gadi, kamēr jūsu emuārs iegūst vajadzīgo trafiku, tāpēc jums jābūt pacietīgam. Ņemot to vērā, neatsakieties tikai tāpēc, ka tas prasa vairāk laika, nekā jūs vēlētos.

Emuāru vietnes, kas maksā

Līdz šim mēs runājām par to, kā izveidot savu emuāru no nulles. Kā būtu, ja vēlaties izveidot saturu, neveicot visu smago darbu vietnes izveidē un sava materiāla reklamēšanā?

Ja tas izklausās pievilcīgi, šeit ir dažas vietas, kur jūs varat iesniegt materiālus un saņemt samaksu par to. Lai gan tas nozīmē, ka jums nav radošas iespējas kontrolēt savu darbu, tas var būt lielisks veids, kā iegūt papildu ienākumus un ekspozīciju, ko pēc tam varat izmantot sava emuāra izveidošanai..

 • HubPages: šī platforma ļauj rakstīt par visu, kas jums patīk, un nopelnīt naudu to darot. Jūsu raksti tiek publicēti, un pēc tam saistītās reklāmas tiek novietotas blakus. Jūs saglabājat procentuālo daļu no naudas, kas nopelnīta ar šīm reklāmām.
 • ListVerse: ja jums patīk rakstīt rakstus, kuru pamatā ir saraksti, šeit ir vieta, kur tos ievietot. Viņi maksā vienotu likmi 100 USD par gabalu, bet viņiem jābūt vismaz 10 sadaļām, kas jāņem vērā.
 • ProBlogger: šeit jūs varat atrast darba ziņojumu, lai nodrošinātu saturu visdažādākajiem klientiem.
 • Ārštata rakstīšanas darbi: šī ir vēl viena vietne, kas var savienot jūs ar darbiem, kuriem nepieciešams augstas kvalitātes saturs.

Meklējiet dažādas vietnes, kurās maksā rakstnieki, kas piedalās, un iesniedziet savu materiālu apstiprināšanai. Daudzos gadījumos jūs varat nopelnīt līdz USD 100 vai vairāk par rakstu, un labākie piedāvās procentus, pamatojoties uz to, cik populārs ir jūsu raksts..

Secinājums

Tagad, kad jūs zināt, kas nepieciešams, lai sāktu blogošanu, kas jūs kavē? Izejiet tur un lieciet šīm bezmaksas emuāru veidošanas vietnēm darboties jūsu labā. Tā ir jūsu aizraušanās, kāpēc gan nepārvērst to par kaut ko īstu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map