SiteGround Відгуки травень 2020 – 100 або більше користувачів не можуть помилитися

Я в ЛЮБОВІ з SiteGround.


Я використовував їх роками, рекомендував їх усім своїм клієнтам, і вони продовжують вражати.

Чи не любите ви добру історію андерґаґу, де той, хто насправді стає найкращим у бізнесі? Це SiteGround.

майданчик героя на майданчику

Я маю на увазі, їх розпочав адвокат у Софії, Болгарія з усіх місць – хто б міг подумати, що вони захоплять захопити серця та розум власників сайтів у всьому світі.

Вони кращі, тому що вони більше працюють. Вони є незалежною компанією, яка надає пріоритет для клієнтів (це звучить як Amazon чи Nordstrom), і у них немає цін на акції та корпоративних оверлодів, щоб відповісти на.

Маючи 450 000 доменів по всьому світу з центрами обробки даних в США, Нідерландах, Великобританії та Сінгапурі, вони справжня угода, а не шалений запуск..

Contents

Які основні особливості хостингу SiteGround?

Я вирішу погоню, це те, що вам важливо з хостингом, і SiteGround забезпечує:

 1. Обслуговування клієнтів:
  Я ставлю цей номер один, оскільки їхні послуги для клієнтів є видатними. Вони відповідають на квитки на підтримку протягом декількох хвилин, а не години. І підтримка детальна та доброзичлива. Вони йдуть вище і далі.
 2. Ціноутворення: Мені справді подобається, що їх ціноутворення недороге, але не надто дешеве. Причина полягає в тому, що я знаю, що вони продають за стабільними цінами, і вони можуть скористатися цим прибутком для реінвестування в свою платформу. Здогадайтесь, що, якщо ви платите іншій компанії $ 1 на місяць за хостинг, це або хитро, або ви збираєтеся згодом продати.
 3. Особливості: Вони були одними з перших хостів, які зосередилися на сайтах WordPress (разом із WP Engine), і тому вони знають, як відповідати ринку. Їх план GoGeek оснащений епічними особливостями: постановка, пріоритетна підтримка та преміум-резервне копіювання (цього вам потрібно).

Інші дивовижні речі включають 99,99% гарантії безперервного часу, просту установку WordPress, безкоштовний сертифікат SSL через Let’s Encrypt та багато іншого.

Це дійсно чудовий хост для блогерів, власників сайтів електронної комерції та власників бізнесу, як із передовими, так і зручними для початківців інструментами.

Мінуси SiteGround включають обмежені витрати на зберігання та інші приховані витрати, які ми покриваємо нижче. Дивіться офіційний сайт

Наш SiteGround Редакційний огляд

SiteGround має чудову підтримку та дуже корисний персонал. А за ціною ваш домен постачається з набором корисних інструментів, які інші хости не надають. В цілому, SiteGround – це вигідний і простий у використанні варіант для тих, хто не потребує тонни пропускної здатності для свого сайту. Але якщо ви користувач живлення з великою базою даних і плануєте широко використовувати функції інсценізації та SG-Git, вам слід витратити час на порівняння хостів, перш ніж натиснути на курок.

Краща частина? Ваша початкова покупка – 60% + знижка (із посиланням).

Найкращі характеристики хостингу на сайті

SiteGround вибиває його з парку для більшості користувачів. Ідеальне поєднання дешевого хостингу та відмінна підтримка – воно майже не покращиться.

Користувачі електроенергії підштовхують функції до своїх меж і можуть стикатися з деякими проблемами вниз.

Особливості майданчика на майданчику

1. Обслуговування клієнтів SiteGround: Відмінний час реагування

Швидкість, з якою SiteGround відповідає на квитки, не має собі рівних.

Вам буде важко знайти хостинг-компанію, яка може перемогти їх 15-хвилинний середній час відгуку.

У них немає можливості спілкуватися в чаті, але важко зрозуміти, що це щось, для чого вони стикуються, коли вони, як правило, відповідають на квитки на підтримку протягом декількох хвилин із продуманою корисною відповіддю.

Підтримка чату дає вам миттєве розпізнавання, але притаманна стислість цього формату може ускладнити перенесення складних проблем та отримання їх відповідно складних відповідей.

Наприклад, GoDaddy підштовхує вас зателефонувати на їхню телефонну лінію підтримки, що може означати багато часу, проведеного на утриманні.

А Rackspace в середньому перевищує тривалість відгуку квитків за 30 хвилин. Але команда SiteGround 24/7 швидко та ефективно потрапляє до основної частини вашого питання.

2. Ціноутворення на сайті: великий вибух за ваш долар

Ще одне розширення обслуговування клієнтів світового класу на етапі придбання представника продажів SiteGround знадобиться час, щоб по-справжньому зрозуміти ваші потреби та дати розумні рекомендації.

Вони не розпродадуть вас у функціях та місцях для зберігання, які вам не потрібні.

Чому ні? Оскільки більшість кожної функції, яку коли-небудь знадобиться середньому власнику веб-сайту, вже включена в базову ціну: функції конфіденційності, автоматичні резервні копії, cPanel, FTP-доступ, безкоштовне доменне ім’я, стандартна безпека, Joomla, Drupal та багато іншого.

SiteGround лише трохи дорожче, ніж конкурент HostGator з великими іменами, але підтримка, функції та безпека додаються набагато вище.

3. Сумісність WordGround WordPress

Якщо у вас вже є веб-сайт WordPress, SiteGround перемістить ваш сайт безкоштовно. Це простий, разовий процес, який не вимагає керівництва.

Вони також надають багато ресурсів, щоб допомогти початківцям блогерам розпочати роботу.

Крім того, персонал служби SiteGround неймовірно обізнаний у WordPress і може допомогти вам у будь-яких питаннях, які можуть виникнути у процесі розробки вашої сторінки..

Відносини WordGress WordPress – це суцільне, що не повинно давати пауз давнім користувачам WordPress.

4. Ціни насправді доступні за допомогою частої пропозиції

Так, ми повторюємо себе, але по-іншому. Це оновлення останніх угод.

Вони роблять серйозні кроки там, у Софії. Останнім часом вони знижують свої ціни, 70% знижується при реєстрації до колосальних $ 3,95 / місяць для початку (станом на цей огляд). Це кілька серйозно хороших цін.

Якщо ви намагаєтеся врятувати якомога більше чеддарів, але все ж хочете міцних рис – хай людина – це прекрасний баланс.

Ви можете подумати, що за допомогою дивовижних функцій, які вони за замовчуванням включають у свої плани, та дивовижної підтримки клієнтів, що вони будуть набагато дорожчі, ніж подібні Bluehost або Hostgator.

Не так.

Здається, вони оптимізували свої системи таким чином, що вони можуть запропонувати як цінні ціни, так і переваги вбивць. Тільки недолік: вам потрібно зареєструватися на 3 роки. Але я вам кажу, ви не збираєтесь їхати ні з ким іншим!

5. Постановка одним натисканням клавіші – це вам потрібна рятівниця …

… Що ти ніколи не знав, що хочеш. Серйозно. Якщо ви підприємець, маркетолог або починаючи розробник, який редагує сайт, ви, мабуть, ковбойський кодер. Що це? Хтось, хто редагує живий сайт.

Більше досвіду розробники веб-сайтів сміються над вами, але що б ви не мали навичок людей ��

Ні, справа в тому, що ви не хочете виправляти двигун під час руху по автостраді. Так само ви хочете відредагувати свій веб-сайт у тестовій області (постановка), а не на веб-сайті (виробництво).

SiteGround робить його легким і легким за допомогою постановки в один клік. Відредагуйте сайт, а потім натисніть, щоб жити. Зроблено.

6. Безкоштовний домен після реєстрації

При певних планах ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я після реєстрації. Гей, це коштує лише 12 доларів, але ми візьмемо його!

Вони роблять безшовними для реєстрації. Вам не потрібно перебирати GoDaddy на домен, просто отримайте з ними весь пакет. На жаль, вам доведеться заплатити за оновлення на наступні роки, але перший рік звучить досить добре!

7. Чудові інструменти для швидкості веб-сайтів для швидкого розміщення хостингу

SiteGround має власний інструмент Supercacher з чотирма рівнями швидкості та кешування, залежно від плану, який ви маєте.

Лише супер елітні хмарні плани та вище отримують підтримку кешування HHVM, але підйом до Memcache є досить солідним (створено інженерами Facebook).

Вони також підтримують інструмент кешування Google PageSpeed ​​в якості альтернативи, а також пряму інтеграцію з Cloudflare. Вони також дадуть вам Cloudflare повторювану знижку від списку цін.

Ці варіанти можуть стати досить переважними, але не бояться. Просто поговоріть з їхньою дружньою підтримкою, задайте 100 питань, як я, і вони вирішать вашу проблему!

особливості 2

8. Це керовані хостингові послуги

Гаразд, хто б не купив керований хостинг? Я не збираюся робити будь-які оновлення сервера, я навіть не знаю, як це зробити. У мене є кращі справи.

Але SiteGround піклується про всі супер технічні речі, які люблять робити ІТ-хлопці з хвостиками. Вони забезпечують керований хостинг WordPress, а також для інших платформ – Magento, Drupal, Joomla тощо.

Недоліки хостингу SiteGround

Якщо ви маєте дуже суворий бюджет, або більше енергоспоживачів, вам потрібно по-справжньому порівняти функції планів хостингу SiteGround, перш ніж натиснути на курок. Деякі можливості вищого рівня оснащені прихованими витратами, на які ви, можливо, не заплатили бюджет.

1. Плани сайту: щорічно

Хоча ціна на місяць, як правило, низька, усі плани SiteGround вимагають щорічного контракту.

Для більшості це не має ніякої різниці платити $ 48 / рік або 4 $ на місяць. Але якщо ваш план полягав у випробуванні різноманітних сайтів за короткий проміжок часу, прив’язка до річного контракту може бути не в ваших інтересах.

А деякі з більш досконалих планів можуть передбачати значні авансові витрати. Наприклад, план GoGeek коштує розумних 15 доларів на місяць. Але викласти 180 доларів лише для того, щоб розпочати роботу, може бути занадто великим зобов’язанням.

Можливо, міркування SiteGround полягають у тому, що авансові платежі стримують деяких клієнтів, які можуть зайняти багато часу на підтримку лише для того, щоб стрибнути судно за кілька місяців. Знову ж таки, це проблема не для всіх.

Але відсутність гнучкості, безумовно, може призвести до укладення угод у короткострокових проектах.

2. Приховані обмеження на етапі в один клік

Одне з найбільш важких проблем, що виникає з SiteGround, – це їх інсценування в один клік.

Для того, щоб інсценізація працювала коректно, SiteGround застосовує ліміт баз даних 100MB для спільного хостингу.

Це може здатися розумним обмеженням вартості, але ліміт чітко не визначений для користувачів, коли вони підписуються на свої спільні плани хостингу.

Якщо ви запускаєте веб-сайт WordPress, там є кілька плагінів (гм, перенаправлення), які дуже швидко можуть підштовхнути вас за ваш ліміт в 100 МБ лише через кілька місяців використання.

Це може бути дуже неприємно для проміжних користувачів, які, можливо, тільки що потрапили у свій робочий процес лише для того, щоб змінити його, коли вони потрапляють на ліміт пам’яті.

Постановка в один клік – це величезна точка продажу для SiteGround порівняно з їх конкурентами, але про це обмеження не згадується, поки ви не потрапите туди.

3. Обмеження простору Інде

Друга неприємна проблема полягає в тому, що якщо ви використовуєте більше 80% свого простору inode, ви не можете створити сховище git.

Використання дискового простору SiteGround Git

Використання дискового простору SiteGround Git Обмеження введення може бути дуже дратує!

Знову ж таки, не заявлено наперед, поки ви не заглибите. На щастя, їх співробітники надзвичайно швидко реагують і дуже корисні. inode-git-використання

Крім того, ви не зможете створити сервер для встановлення, якщо ви наблизитесь до краю. Це має сенс, але це ще одне розчарування.

4. Міграція сайту: обмеження на 1 Гб

Якщо ви намагаєтеся перейти з іншого хоста, є Ліміт міграції 1 Гб на веб-сайтах.

Якщо ви хочете отримати їх преміум-службу міграції, вам доведеться заробити 50 доларів, щоб перемістити все.

Звичайно, це не надмірна плата за те, щоб професіонал мігрував ваші дані, щоб вони були безпечними та гарантованими.

Але деякі люди знайомі з цим процесом і скоріше мали б можливість зробити це самостійно. Тут головне питання полягає в тому, що цей прихований регламент не викладений наперед.

Це може викликати роздратування, коли ви цього не зробили на бюджет або не можете зробити це самостійно.

Якщо у вас є велика кількість фотографій, відео та інших великих медіа-активів, ви, ймовірно, досягнете цієї межі. Але поговоріть з їх підтримкою і подивіться, що вони можуть зробити для вас.

5. Зберігання сайту: лише 30 ГБ

30 гігабайт сховища звучить як багато.

І якщо ви ведете простий блог WordPress, це добре.

Але якщо ви розміщуєте кілька сайтів на SiteGround – що є величезною перевагою для роботи з ними – тоді проблеми починають виникати з 30 Гб.

Я маю на увазі, що починається хостинг GoDaddy за $ 1 / місяць (промо) 100 ГБ зберігання! Це не означає, що GoDaddy кращий, але я сподіваюся, що SiteGround підсилює свою гру там. Я б все одно ходив із SiteGround над GoDaddy в будь-який день тижня, але 30 ГБ можуть бути обмежуючими.

Якщо на вашому сайті багато фотографій високої якості (кожен сайт має бути в ці дні), а ви починаєте створювати декілька поетапних копій сайту для безпеки, тоді це ви почнете стикатися з обмеженнями.

Попереджуйте, це обмеження.

Якби я був ти, я б почав з базового або GoGeek плану SiteGrounds, а потім просто знаю, чи стане ваш сайт достатньо великим, у майбутньому вам доведеться перейти на хмарний хостинг.

6. Безпека SiteGround: Відсутня підтримка для злому

Хоча мова на їхній маркетинговій сторінці може говорити про інше, захист SiteGround відсутній у кількох відділах.

Маркетинги говорять на своїй сторінці танці навколо того, що, хоч вони йдуть на бал, коли справа доходить до виправлення атак на сервер, хакінг окремих сайтів знаходиться в їхньому списку пріоритетів.

Насправді вони навіть не повідомлять вас, якщо ваш сайт зламається. Вони просто візьмуть його в режим офлайн і чекатимуть, коли ви зрозумієте, і попросите їх допомогти.

Крім того, відновлення від злому не є безкоштовним. Ви можете придбати службу безпеки від 99 до 199 доларів після того, як ваш сайт зламається, але підтримка цієї команди є поганою порівняно з їх загальним обслуговуванням клієнтів..

Вони працюють у звичайні години, а не 24/7, і тому це може зайняти до 48 годин, щоб повернути все до норми. Це багато втраченого доходу для сайтів електронної комерції.

7. Проблеми із зворотним кінцем SiteGround

Багато компаній занурюють багато грошей на свої маркетингові та інші інвестиції, часто на шкоду їх розвитку та інфраструктурі.

Звичайно, жодна компанія чи постачальник хостингу не є ідеальною, і те саме можна сказати і про SiteGround, проблеми з задньою частиною яких виникають, коли ви глибше заглиблюєтесь у свої розширені можливості.

Проблеми виникають при спробі створити та видалити поетапні копії сайту, і користувачі SG-Git часто помічають привиди видалених субдоменів, що зберігаються дні після видалення – і те, і інше, може бути серйозною проблемою, якщо мова йде про обмеження пам’яті. В обох цих випадках представники служби підтримки визнали, що ці проблеми є питаннями, які ще не вирішені.

Нижня лінія

Для багатьох невеликих веб-сайтів та власників веб-сайтів, які потребують фантастичної підтримки за вигідну ціну, SiteGround хостинг – це шлях.

Підтримка є доброзичливою, швидкою і вийде за межі їх обов’язку, щоб дати вам чудові поради та допомогти вирішити проблему або направити вас у правильному напрямку.

Якщо ви шукаєте щось поза межами вигідного хостингу, який має більше можливостей, SiteGround – це, мабуть, найкраща ставка.

Сумісність SiteGround WordPress є найвищим рівнем, а ціноутворення SiteGround є конкурентоспроможним і включає безліч корисних функцій.

Для більш проміжних для досвідчених користувачів рішення слід ретельно вивчити перед покупкою.

Якби не їхня зіркова підтримка клієнтів, багато питань, викладених вище, могли б стати основними стримуючими факторами для тих, хто потребує розширених можливостей.

Ми радимо перевірити A2 хостинг, якщо вам подобається звучання SiteGround, але у вас є деякі застереження щодо проблем, які ми порушили тут.

На нашу думку, завдяки модернізованій, більш надійній фоновій інфраструктурі SiteGround може уникнути багатьох із цих простих проблем із зберіганням.

Це буде безпрограшним для всіх, хто бере участь: менше непередбачуваних витрат для споживача, менше витрачається час на службу підтримки клієнтів.

Плани хостингу SiteGround

SiteGround пропонує хостингові плани від дешевого спільного хостингу аж до спеціалізованого хостингу. Ми швидко торкнемося деяких найвищих рівнів.

Спільний хостинг SiteGround

спільний хостинг для siteground

Рівень початкового рівня SiteGround коливається від $ 3,95 до $ 11,95 на місяць (акційна ціна). Це поступово ставить це в дешевший кінець веб-хостингу, але при цьому не є занепокоєнням дешевим. Реальність така: коли ви бачите, що ціна занадто низька (наприклад, 0,99 дол. США на місяць), ви знаєте, що це не буде стійким.

Хоча загальний хостинг SiteGround включає такі основні можливості:

 • Цілодобова підтримка через телефон, чат або електронну пошту – технічна підтримка SiteGround справді найкраща, і найкраще, що ви знайдете за цією ціною
 • Швидкі сайти – SiteGround включає в себе кілька рівнів оптимізації швидкості, включаючи PHP 7 та власні інструменти швидкості
 • Безкоштовний SSL
 • Безкоштовні щоденні резервні копії (це величезна кількість)
 • Плани GrowBig і GoGeek включають додаткові функції, такі як премійна підтримка та необмежена кількість сайтів.

Ми рекомендуємо поїхати з План GrowBig починаючи з $ 5,95 / місяць. Варто додатково два долари, щоб розмістити необмежену кількість сайтів.

SiteGround WordPress хостинг

хостинг wordpress хостингу

WordPress-хостинг SiteGround такий же, як і їх спільний хостинг, тому нижче ми виділимо деякі функції, орієнтовані на WordPress.

 • Безкоштовна автоматизована установка WordPress – я спробував це, і це дуже просто
 • Безкоштовний міграційний плагін з вашого поточного хоста WordPress
 • Автоматичні оновлення WordPress – це критично важливо для безпеки.
 • Плани GrowBig та GoGeek включають:
  • Професійна міграційна служба
  • Над кешування WordPress
  • Постановка WordPress в один клік (це величезна кількість для розробників)

Якщо ви плануєте вирощувати свій сайт WordPress, радимо перейти до План GoGeek починаючи з $ 11,95 / місяць, щоб скористатися пріоритетною підтримкою та Git, а також більшою потужністю сервера.

Хмарний хостинг SiteGround

хмарний хостинг для siteground

Працюючи з останнім клієнтом, ми помітили, що спостерігаються величезні сезонні стрибки трафіку, і ми хотіли, щоб додаткова потужність сервера масштабувалась за потребою за потребою. Замість того, щоб стягувати з нас непомірну плату користувачем, як деякі хости, SiteGround пропонує розумні інструменти для масштабування за одним запитом за запитом. Основні характеристики:

 • Виділена IP-адреса
 • Гарантовані ресурси
 • Легке масштабування з автоматичним масштабуванням під час швидкого трафіку

Створіть тут власну конфігурацію хмари

Виділений хостинг SiteGround

присвячений хостингу на майданчику

Більші підприємства, які потребують надійних ресурсів та гарантій, потребують спеціалізованого хостингу. SiteGround пропонує преміальний керований хостинг за цінами, які не порушують квартальний бюджет.

 • Ціна від $ 269 / міс
 • Починаючи від 480 ГБ SSD та пропускної здатності 10 ТБ
 • 24/7 VIP-підтримка
 • Повне управління преміями з налаштуванням сервера, моніторингом та виправленнями реакцій

Ознайомтеся з виділеними планами тут

Відгуки користувачів SiteGround

На даний момент ми щойно перекреслили 100 оціночних знаків користувачів для SiteGround. Вони далеко і далеко не найбільш рецензований хост на нашому сайті як за обсягом, так і за якістю. Ви не можете сперечатися з цією кількістю 5-зіркових відгуків. 

SiteGround Редакційний огляд 4.8 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (254 голосів) Перегляд цін Плюси

 1. Дивовижно швидка підтримка
 2. Чудові ціни
 3. Тон функцій
 4. Сумісність SiteGround WordPress

Мінуси

 1. Приховані обмеження
 2. Тільки щорічне ціноутворення
 3. Злому / обмеження безпеки

SummarySiteGround – один із найкращих рекомендованих хостів для маркетологів, розробників та власників сайтів, які шукають хороший співвідношення ціни та вартості. Ціноутворення на SiteGround включає всі безкоштовні інструменти, яким може знадобитися середній власник сайту. Ви отримуєте команду підтримки, яка базується переважно в Болгарії, але це не є проблемою для більшості громадян, які говорять на англійській мові. Їхній персонал є одним із найшвидших, реагуючи протягом 5-15 хвилин у будь-яку годину. У хостінгу WordGress WordPress розміщені функції постановки та функції WordPress git, які багато господарів не продають. Підтримка5 Швидкість4.5Особливості5Залежність5Телевидність4.5 Переглянути інші функції

Порівняйте SiteGround та інших хостів

Хочете порівняти SiteGround та інших хостів? Ми створили широкий набір порівнянь, щоб ви могли вирішити, який саме хост вам потрібен.

SiteGround vs WP Engine

SiteGround – це більш цінний і недорогий хост для всіх, тоді як WP-Engine – це більш висококласний хост, котрий ціни починається майже в 10 разів, ніж починається SiteGround.

Для реального бізнесу вартість не є головним фактором, але для фрілансерів це велика справа.

Перегляньте порівняння WP Engine та SiteGround

Поширені запитання щодо хостингу на сайті

Що відрізняє SiteGround від інших хостів?

SiteGround створив кілька нових технологій, щоб забезпечити своїм клієнтам найкращу підтримку та сервіс. SiteGround виграв кілька галузевих нагород за доступний хостинг, бюджетний хостинг, хостинг посередників та обслуговування клієнтів.

Які спільні плани хостингу пропонує SiteGround?

SiteGround має три окремі плани хостингу, які починаються від $ 3,95 на місяць за базовий план StartUp, що ідеально підходить для невеликих магазинів та сайтів, що мають менше 10 000 унікальних відвідувачів щомісяця. Це чудово для одного сайту, оскільки пропонує 10 Гб місця.

Їх спільні плани пропонуються в одно-, дво- або трирічних контрактах, а не на місяць.

Усі плани SiteGrounds включають основні елементи веб-сайту, такі як:
● Безкоштовне доменне ім’я, налаштування та передача
● Безкоштовні щоденні резервні копії
● Сервери з підтримкою HTTP / 2
● доступ до cPanel та SSH
● SSD-накопичувач
● Безкоштовний CloudFlare CDN
● Безкоштовно шифруйте SSL-адреси
● Необмежена кількість електронних листів та баз даних

Крім того, кожен план включає безкоштовні доменні імена, налаштування та передачу, розробник веб-сайтів та 24/7 технічну підтримку.

План GrowBig починається від $ 7,95 щомісяця і розрахований на клієнтів, які хочуть, щоб усі їх сайти були в одному обліковому записі. Він також додає в резервне копіювання веб-сайтів, преміальну електронну комерцію, підтримку та безпеку, необмежену кількість веб-сайтів, кешування Joomla та WordPress та більш високі швидкості.

Основний план, GoGeek, починається від 14,95 доларів на місяць, і він був розроблений для обробки веб-сайтів з високим трафіком, веб-сайтів з високими ресурсами, веб-сайтів електронної комерції та дотримання ПКІ сервера. Сервери, що розміщують Веб-сайти в цих планах, обмежені, тобто ресурси діляться між меншою кількістю користувачів.

Які спеціальні хостингові плани пропонує SiteGround?

Компанія пропонує центри обробки даних у США, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та дозволяє клієнтам вибрати найближче географічне положення. Усі три плани операційної системи на базі Linux включають пропускну здатність 5 Тб, підтримку VIP 24/7 та повне управління, що включає налаштування, оновлення та постійний моніторинг.

Програма Server Entry коштує 229 доларів щомісяця і працює з процесором Intel Xeon E3-1230.
● тактова частота процесора 3,2 ГГц
● 4 ядра CPU
● 8 потоків процесора
● 8 Мб кеш процесора
● 4 Гб оперативної пам’яті DDR3
● 500 Гб жорсткого диска SATA II

План Power Server SiteGround, який коштує 329 доларів, працює з процесором Intel E3-1270 з тактовою частотою процесора 3,5 ГГц. Інші функції включають:
● 4 ядра CPU
● 8 потоків процесора
● 8 Мб кеш процесора
● 16 Гб оперативної пам’яті DDR3
● 1 Тб жорсткий диск SATA II

План Enterprise Server коштує $ 429 і забезпечує найвищий рівень функціональності. Програма працює з двома процесорами Intel Xeon E5-2620 з тактовою частотою 2,00 ГГц.
● Два 6 ядра процесора
● Два 12 потоку процесора
● 15 Мб кеш процесора
● 16 Гб оперативної пам’яті DDR3
● Чотири 500 ГБ жорсткого диска SATA III / RAID 10

Чи пропонує SiteGround хостинг для торговельних посередників?

Якщо ви розробник чи дизайнер і шукаєте вигідні ціни, швидкісні швидкості та чуйне обслуговування клієнтів, унікальна кредитна програма SiteGround пропонує всі три у своєму плані реселлерів.

Кожен кредит дорівнює року хостингу, і коли ви купуєте більше кредитів, ціна падає. Один-чотири кредити коштують 49 доларів за кожен кредит; п’ять-десять кредитів коштують 45 доларів за кредит, а 11 і більше кредитів коштують 42 долари за кредит. Торговельні посередники можуть почати з придбання п’яти кредитів, які ніколи не закінчуються.

Облікові записи торговельних посередників враховують ряд факторів і забезпечують 10 Гб веб-простору, необмежену передачу даних, безкоштовне щоденне резервне копіювання та акаунти електронної пошти та ідеально підходять для приблизно 10 000 відвідувань. SiteGround гарантує 99,99 відсотків тривалості роботи, без фірмового оновлення cPanel та приватних DNS, що дозволяє реселерам надавати власним клієнтам найкращі програми та послуги. Торговельні посередники можуть встановлювати власні ціни, щоб сприяти зростанню їх бізнесу.

Як щодо партнерських пільг?

SiteGround надає своїм філіям щедрий компенсаційний пакет, який сплачує комісії щотижня і має короткий 30-денний термін утримання між продажем і комісією..

Партнери, які здійснюють від одного до п’яти продажів, заробляють 50 доларів за кожну продаж; шість-десять продажів приносить 75 доларів за продаж; Від 11 до 20 продажів заробляє 100 доларів за продаж; і 21 або більше продажів заробляє філію 125 доларів за продаж.

SiteGround пропонує відстеження в реальному часі для своїх філій, що дозволяє їм стежити за своїми продажами та комісійними коштами, переглядати історію платежів та бачити результати різних кампаній. Вони пропонують різноманітні інструменти маркетингу та продажу, як банерна реклама, логотипи, посилання та своєчасний вміст та новини, а також пропонують надійних, чуйних менеджерів облікових записів..

Які ще програми хостингу пропонує SiteGround?

SiteGround має безліч різноманітних сервісних та хостингових програм

Плани розміщення послуг починаються від $ 3,95 щомісяця.

 • Хостинг електронної пошти пропонує різноманітні підручники електронної пошти, клієнтів веб-пошти, безкоштовні акаунти та електронну пошту на ваше доменне ім’я. Клієнти можуть створювати та керувати необмеженими обліковими записами електронної пошти у своїх доменах, розміщених на серверах SiteGround. Вони пропонують захищені протоколи електронної пошти, запускають Spam Assassin з MailFoundry та SpamExperts та пропонують управління cPanel. Інтерфейси включають RoundCube, Horde та SquirrelMail, і вони сумісні з Outlook, Thunderbird та MacMail.
 • FTP-хостинг надає клієнтам можливість працювати з будь-яким клієнтом FTP, з необмеженими обліковими записами та без обмежень розміру для файлів. Вони пропонують анонімний FTP і включають щоденне резервне копіювання та домени як стандартну частину їхніх планів. Протокол передачі файлів SSH дозволений у всіх планах SiteGround, а також у безпечній передачі через TLS / SSL.
 • Хостинг PHP надає клієнтам, які працюють на цій мові сценаріїв, більш швидкими та безпечними веб-сайтами. Вони пропонують п’ять версій PHP (PHP 7, PHP 5.6, PHP 5.5, PHP 5.4 та PHP 5.3). Існує понад 70 модулів PHP, і вони працюватимуть із клієнтами, яким потрібен модуль, який не входить у їхні стандартні плани.
 • Хостинг MySQL надає клієнтам необмежену кількість баз даних MySQL, менеджер phpMyAdmin та більш безпечні, більш безпечні бази даних. У них є окремий диск для MySQL та виконується внутрішній кеш запитів MySQL.
 • Хостинг cPanel пропонує спеціально налаштовані та прості у користуванні шкури та дозволяє клієнтам швидко керувати файлами та папками веб-сайтів, а також виконувати різноманітні адміністративні завдання. Партнерство з Softaculous, CloudFlare CDN, SpamExperts та 1h.com підвищує продуктивність, а SuperGacher SiteGround збільшує швидкість.

SiteGround дуже підтримує безкоштовні програми; як результат, це чудовий вибір для блогерів та дизайнерів. Вони пропонують широкий вибір шаблонів Joomla та WordPress, щоб допомогти користувачам розпочати роботу. Плани хостингу додатків також починаються від $ 3,95 на місяць.

 • Інструменти WordPress включають інсталятор одним кліком, автоматичне оновлення та WP-CLI на кожному плані. Їх два найкращі плани також пропонують SuperCacher, який забезпечує більш високі швидкості, WordPress та інтерактивний інтерфейс Git. Завдяки їх сервісу WordPress дав SiteGround офіційну рекомендацію. Це партнерство дозволило їм запропонувати керований WordPress для кожного облікового запису. SiteGround працює з сервера, щоб надати клієнтам найкращий досвід, піклуючись про глюки, що надходять із оновленнями, і резервне копіювання даних.
 • Хостинг Joomla простий та економічно вигідний. SiteGround забезпечує встановлення одним кліком, безкоштовні перекази, шаблони та установки та доменне ім’я. Їх консистенція виключає простої. Є 30 щоденних резервних копій кожного сайту Joomla, і облікові записи ізольовані для подальшого захисту. Joomla назвав SiteGround як офіційним господарем, так і спонсором подій.
 • Плани хостингу Magento ідеально підходять для інтернет-магазинів, із Cloudflare CDN та Railgun, легкими передачами та встановленнями та SSD-накопичувачами. SiteGround надає своїм клієнтам виправлення рівня безпеки на сервері, інтеграцію Git та захист від злому облікових записів.
 • Плани хостингу для Drupal містять багато тих же функцій, що й інші плани хостингу додатків, а також попередньо встановлений Drush, інтерфейс командного рядка, що налаштовується безкоштовно, що дозволяє швидко та легко працювати з кодом Drupal для модулів, тем та профілів.
 • Хостинг PrestaShop був налаштований на покращення обслуговування та продуктивності, надаючи крамницям та їх клієнтам найкращий досвід. Вони також пропонують підтримку для комерційної торгівлі.
Чи є якісь галузеві хостинг-програми з SiteGround?
 • SkaDate хостинг: якщо ви хочете запустити соціальну мережу, ручне хостинг-рішення веб-сайту SiteGround було розроблено для оптимізації вашого веб-сайту знайомств.
 • WP електронна комерція, розміщена на серверах SiteGround, гарантовано працює бездоганно, з високим рівнем безпеки та підтримки.
 • Навчальні заклади можуть скористатися спеціальними пропозиціями SiteGround для академічних організацій. Компанія надає велику цінність освіті, спонсорських курсах у Вірджинії Інтермонт-коледж, MACC та DePaul University, серед інших. Студенти отримують рахунки з 10 Гб пам’яті, FTP, SSH та Git, безкоштовну електронну пошту, необмежену базу даних MySQL та автоматичні щоденні резервні копії за 1,99 долара щомісяця. Викладачі можуть отримати безкоштовний акаунт, а також безкоштовну установку LMS для своїх класів та студентів. Сторінка реєстрації завершується за день, і студенти можуть отримати безкоштовний веб-хостинг з усіма функціями, хоча на сторінці викладача.
 • Іспаномовці можуть отримати інсталяцію та налаштування рідною мовою, а також підтримку іспанською мовою. SiteGround пропонує навчальні посібники та електронні книги, щоб допомогти своїм клієнтам досягти максимального потенціалу за допомогою легко зрозумілих ресурсів.
Що таке підтримка користувачів SiteGround?

Компанія планує свої штатні схеми у своєму європейському офісі, який обслуговує обслуговування клієнтів, щоб переконатися, що клієнти дуже мало чекають, коли вони звертаються за підтримкою. В середньому, квитки отримують відповідь протягом 15 хвилин, а клієнти чекають менше однієї хвилини на підтримку телефону та чату.

Супервізори та менеджери регулярно ревізують та оцінюють ефективність роботи та швидкість роботи кожного працівника та відстежують результати роботи команди, щоб вони могли забезпечити, щоб клієнти отримували найкращі можливості. Крім того, SiteGround інвестує у швидку, ефективну підтримку їх технологій. Вони щомісяця виділяють у своєму блозі своїх головних представників підтримки, ділячись точною кількістю клієнтів, яких обслуговує представник, а також відсотком задоволених клієнтів..

Лідери SiteGround пишаються тим, що створюють середовище, яке робить щасливим співробітників, зазначаючи, що рівень задоволеності працівників збільшує рівень задоволеності клієнтів. Вони проводять регулярні зустрічі та тренінги компанії в штаб-квартирах, які включають столи біля басейну, кімнати для відеоконференцій, зону відпочинку з тенісним столом, кольори та дизайн, які надихають та мотивують працівників. Засновники в своєму блозі відзначають, що коли працівники почуваються комфортно і вдома, вони реагують на клієнтів так, ніби вони були рідними або друзями.

Представники проходять навчання з певних програм, заохочують проходити курси безперервної освіти та можуть надавати поглиблену допомогу – від розширень сценаріїв та плагінів до шаблонів та ситуацій, пов’язаних із додатками. Інші написали докладні навчальні посібники для проходження клієнтів через загальні потреби. SiteGround має базу знань, яку можна шукати, що включає понад 1740 інформаційних та інструктивних статей. Вони створили серію вебінарів із демонстрацією та майстром налаштування, щоб допомогти кожному новому клієнту знайти потрібну інформацію та інструкції. Сайти можна створити за лічені хвилини завдяки їх спрощеному ефективному процесу.

Клієнти, яким потрібно звернутися до представника, можуть перевірити терміни очікування на веб-сайті SiteGround, де вони відзначать, скільки хвилин часу очікування на дзвінки, спілкування в чаті та квитки. Багато хто повідомляє, що по всьому спектру, від потенційних клієнтів до довгострокових клієнтів, з будь-яким рівнем досвіду чи досвіду, представники SiteGround забезпечили високий рівень підтримки та турботи. На питання відповідали майже завжди під час першого дзвінка, а представники компанії активно активувались у виконанні більш складних питань.

Щоб допомогти клієнтам бути в курсі подій компанії, вони підтримують блог, який розповідає не тільки про корпоративне середовище, але й про оновлення системи, розробки та тенденції в галузі, які можуть вплинути на сайти клієнтів, ситуації з будь-якими плагінами. або додатки, і цікаві новини. Блог оновлюється кілька разів на місяць, і клієнти цінують інформацію та відповіді, які вони отримують, коментуючи різні публікації блогу.

Чи має SiteGround гарантія безперебійного користування?

SiteGround – надійний провайдер, з надійним підключенням. Більшість господарів просувають 99,9% часу роботи; SiteGround обіцяє 99,99% тривалості роботи, яку вони доставляють, час їх роботи досягає 100 відсотків. Розробники та дизайнери можуть швидко перевірити час роботи своїх веб-сайтів на веб-сайті SiteGround.

SiteGround обрав для Linux контейнери, які є дуже ефективними та стабільними. Розробники компанії написали власні патчі ядра, які були прийняті в офіційному коді Linux Kernel. Члени команди розробників також розробили внутрішню програму моніторингу сервера, яка не лише попереджає їх про проблеми зі статусом сервера, але й відновлює їх. Він також аналізує ситуацію для прогнозування та запобігання можливих майбутніх проблем.

Вони мають низький середній час простою, з відключенням близько трьох хвилин. Однак, багато рецензентів зазначали, що до того часу, коли зрозуміли, що їхні сайти були знищені, SiteGround вже працював над тим, щоб повернути їх назад.

Наскільки безпечні центри обробки даних SiteGround?

Центри обробки даних SiteGround – у Чикаго, Амстердамі та Сінгапурі; друге європейське розташування було відкрито в Лондоні на початку 2016 року. Вони співпрацюють з багатьма основними перевізниками, щоб забезпечити клієнтам найкращу доступність та швидкість. Кожен центр обробки даних має більше одного джерела живлення, генераторів та технології ДБЖ. Крім того, центри обробки даних завжди захищені охоронцями, і для їх введення потрібен біометричний скринінг. Існують куленепробивні вестибюлі та відеоспостереження для забезпечення вищого рівня моніторингу.

Вони також додали та модернізували свої центри даних у Чикаго у 2014 році до нещодавно закінченого об’єкту, яким керував їхній партнер SingleHop. Завдяки цьому кроку, який значно збільшив швидкість роботи мережі, вони змогли покращити організацію, перемістивши сервери в приватні кабінети. Старші фахівці центрів обробки даних – єдині, кому дозволено працювати на серверах SiteGround.

У 2015 році Siteground запустила власну систему резервного копіювання, яка, на їхню думку, допомогла відновити дані в чотири рази швидше, ніж у попередній програмі.

SiteGround був раннім користувачем безпечної ізоляції облікових записів на спільних серверах, впроваджуючи програму в 2008 році. Варіанти безпеки сервера є широкими, з SpamAssassin та SpamExperts, монітором Leech Protect HackAlert за додаткову плату та інтеграцією CloudFlare, що надає сайтам додатковий захист та швидкість. Їх Softaculous інтеграція гарантує, що на вашому веб-сайті чи всередині кодування не працює зловмисне програмне забезпечення. Щодо цін, кількість функцій безпеки робить SiteGround ідеальним вибором для малого бізнесу та фізичних осіб або компаній, що розпочинають роботу зі своїми веб-сайтами.

Яку технологію використовує SiteGround, щоб переконатися, що мої плагіни залишаються в курсі?

SiteGround створив ряд інструментів, щоб забезпечити послідовне та швидке завантаження сторінок із дуже швидким часом завантаження. Кожен загальнодоступний сервер і хмарний план включає в себе SSD технологію, яка помножує час введення та виведення більш ніж на 1000. SiteGround пропонує шифрувати безкоштовні сертифікати SSL, щоб клієнти могли активувати мережевий протокол HTTP / 2.

Спільні та хмарні плани також використовують технологію сервера NGINX як стандарт; спеціальні плани сервера можуть бути модернізовані, щоб включити бустер. Виходячи з можливостей програми, SiteGround створив SuperCacher, який оптимізує швидкість швидкості Drupal, Joomla та WordPress..

Хоча CloudFlare CDN є видатним інструментом для безпеки сайту, він також сприяє більш швидкому завантаженню сторінок.

Яку політику повернення грошей має SiteGround?

Клієнти SiteGround, які не задоволені їх послугою, можуть скасувати протягом 30 днів щомісячні плани. В цілому, кілька користувачів, які знайшли клієнтів із SiteGround, були недостатньо, щоб перевершити надзвичайні варіанти обслуговування клієнтів та безпеку, які вони надають клієнтам. Детальніше на SiteGround.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map