Kinsta Відгуки травень 2020: Найкращий хостинг для WordPress?

Відгуки Kinsta – найкращий новий хост WordPress?

Робота з постачальником хостингових послуг WordPress, який не пропонує нічого, окрім послуг, побудованих навколо двигуна WP, може стати різним фактором. Kinsta хостинг – це компанія, яка за останні роки набула великої тяги як керований постачальник WordPress. Вони пропонують платформу, побудовану на вершині системи Google Cloud, що означає, що для людей, які потребують постійного веб-хостингу, буде менше турбот щодо того, як центр обробки даних залишатиметься. Їх ціна також узгоджується з багатьма найкращими в класі керованими постачальниками WordPress.


кінста

Чи відповідає ефективність роботи Kinsta як місця для розміщення сайту WordPress? Давайте розглянемо їх пропозиції та плюси та мінуси їх платформи в цьому огляді Kinsta.

Хто такий Кінста?

Kinsta – компанія, яка була створена в 2013 році. Штаб-квартира знаходиться у більшому регіоні Каліфорнії Лос-Анджелесі, вони мають членів команди у Л.А., Лондоні, Берліні та Будапешті. Компанія орієнтована на використання платформи Google Cloud, щоб забезпечити надійний хостинг WordPress і нічого іншого. Учасники команди спочатку вважають себе розробниками, але їх мета – надати таку послугу

 • Робить хостинг WordPress доступним для людей, які не походять з хардкор-технологій
 • Підходить як можна ближче до рішення в один клік

Дивіться офіційний сайт

Особливості

Якщо ви зосереджені лише на створенні веб-сайту WordPress, Kinsta хоче, щоб ви відчували, як працюєте за допомогою кваліфікованих розробників. Хоча вони не вирішуватимуть всю роботу для вас, їх система та їх служба підтримки пропонують велику допомогу.

Для клієнтів, що переходять від інших хостинг-компаній, таких як Cloudways, DreamHost та Flywheel, доступні безкоштовні міграції з повністю керованою підтримкою. Просто повідомте людям на хостингу Kinsta про те, де знаходиться ваш сайт, і вони допоможуть вам з рештою. Для всіх облікових записів, окрім найнижчого рівня, користувачі WordPress також можуть звернутися за допомогою у виконанні робіт із клонування сайту.

У всьому світі компанія підтримує понад 15 центрів обробки даних на 5 континентах. Часи завантаження просто вражаючі, тому що за замовчуванням тема «Двадцять сімнадцять» від WP вимагає лише відтінку понад 300 мс для відповіді. Платформа, яку Kinsta створила, розроблена для максимального реагування, використовуючи:

 • MariaDB
 • Nginx
 • PHP 7
 • Контейнер LXD

Апаратне забезпечення також оптимізоване для швидкості, тому що накопичувач обробляється SSD-накопичувачами.

Особливості безпеки теж означають багато. Kinsta пропонує живий сайт для моніторингу потенційних загроз, включаючи DDoS-атаки. Вони також вживають активних заходів для запобігання запуску шкідливого коду. Безкоштовні сертифікати Let’s Encrypt також доступні як рішення одним натисканням кнопки. Резервне копіювання даних проводиться щодня, а збереження даних починається з 14 днів за найдешевшими планами і триває до 30 днів на найвищих рівнях.

Якщо вам набридло спілкуватися з панелями управління старої школи, такими як cPanel або Plesk, ви будете в захваті від пропозицій у Kinsta. Інформаційна панель MyKinsta призначена для розміщення всього в одному місці.

Люди, які намагаються отримати новий сайт для приготування їжі, будуть раді дізнатись про місце постановки. Постановочне середовище – це зарезервоване місце на веб-сайті, яке дозволяє розробникам та дизайнерам швидко розгортати та тестувати ідеї, не переходячи їх до широкої публіки. Це повністю функціонуюча версія нового сайту, що працює на основній хостинговій платформі. Після того, як ви будете задоволені своїми версіями, ви можете просто перенести їх на ваш головний сайт.

kinsta особливості

Плюси хостингу Кінста

1) доступ

Однією з найбільш цікавих речей щодо сервісу хостингу Kinsta є те, як він вирішує адміністративні завдання. Як вже було сказано раніше, компанія пишається величезною гордістю за те, що саме вона працює для вас.

Багато інших хостинг-компаній на ринку лише для WordPress пропонують щось подібне, але вони, як правило, трохи підробляють речі для більш досвідчених користувачів. Іншими словами, якщо ви хочете отримати більш жорсткі функції, такі як доступ до SSH та можливість імпортувати сертифікати SSL, більшість конкурентів викликають біль або обіцяють це, а потім не доставляють.

Хостинг Kinsta фактично пропонує адміністративний доступ і змушує його працювати. Хоча обізнані користувачі, які вільно кодують PHP 7, не є ціллю компанії, Kinsta та команда підтримки не заважають людям, які хочуть копатись у кишках своїх сайтів..

2) Майбутні докази

Плани хостингу вже налаштовані на підтримку таких речей:

 • HTTP / 2
 • Давайте шифруємо
 • HHVM
 • PHP 7
 • WP-CLI
 • Git
 • Регулярні контрольні роботи
 • Щоденне резервне копіювання

Це може здатися великою кількістю технобалів для людей, які працюють виключно як графічні дизайнери чи маркетологи, але все це зводиться до того, що ваш сайт буде готовий до майбутнього. У вас також буде можливість вибрати місце вашого центру обробки даних, що дозволить вам оптимізувати швидкість сайту для регіону, де проживає основна частина ваших користувачів. Користувачі WordPress також можуть підключити свої сайти до мережі доставки вмісту, яку вони обрали.

3) та приладова панель

Приладна панель Kinsta має чистий сучасний дизайн, який надає все під рукою. Інтерфейс добре працює як у настільних, так і в мобільних середовищах, що дозволяє не відставати від кількості відвідувачів, будь то в офісі чи в дорозі. Існує навіть надійний пакет аналітики, який допоможе вам визначити, як процвітає ваш сайт і що ви можете зробити краще.

4) CDN

Варіант CDN, який використовується при використанні Kinsta, є знахідкою. Більшість вашого трафіку, ймовірно, надходить у формі трафіку на статичні сторінки, які не потрібно буде постійно оновлювати. Що ще важливіше, Kinsta не зараховує трафік проти вашого стандартного числа відвідувачів.

5) Освітні ресурси

kinsta ресурси

Хоча Kinsta не переживає себе, щоб зробити свої освітні ресурси безкоштовно доступними для світу, насправді є хороша база знань ховаючись на майданчику. Kinsta пропонує:

 • Поради для новачків та плюсів
 • Посібник із використання Kinsta та приладної панелі MyKinsta
 • Статті про WordPress
 • Новини про тенденції дизайну
 • Оновлення поточного стану двигуна WP
 • Поради та рекомендації щодо оптимізації встановлень для швидкості сайту
 • Доступ до інформації про усунення несправностей
 • Маркетингові поради

6) Ваш веб-сайт для постановок

Важко перебільшувати, наскільки важливо мати корисну пісочницю при розробці або дизайні WordPress. Невеликий перехід до рядка коду або додавання декількох плагінів WordPress може призвести до того, що сайт повністю перетвориться на мережу. У той же час у WP немає жодного способу тестувати що-небудь, окрім того, як запустити код, завантажити веб-переглядач і подивитися, що відбувається. Ніхто не хоче, щоб їх виробничий майданчик знаходився в режимі побачити, що відбувається, і саме тому чудово, що Kinsta використовує постановочне середовище, щоб зробити цей процес меншим від досвіду “.

Мінуси хостингу Кінста

1) Немає продажів доменних імен

Це може здатися невеликим каламбуром, але необхідність налаштувати доменне ім’я в обліковому записі однієї компанії, а потім підключити його до свого облікового запису Kinsta все ще працює. Також трохи боліти, щоб слідкувати за одним законопроектом від Kinsta та іншим рахунком від того, з ким ви зареєстрували свій домен. На щастя, управління DNS – це легкий вітер, тож ви, принаймні, матимете відносно легкий час підключення до двох кінців цього випуску.

2) Невдалий час

Продовження роботи Каністи не робить його найкращим варіантом хостингу WordPress у своєму класі. Хоча випробування на швидкість дають йому хороші бали за чуйність, час роботи у найгіршому місяці був відтінком нижче 99,8%. Більшість користувачів WordPress хочуть побачити щось близьке до 99,99%. Простой час може бути коротким, але вам рекомендується стежити за цим на інформаційній панелі та користуватися власними інструментами зовнішнього моніторингу..

Предмети змішаної сумки

1) Ці вільні міграції

Kinsta не приховує від цього факту, але також не виходить зі шляху, щоб зрозуміти, що вони пропонують лише безкоштовну міграцію сайтів із певного списку хостинг-компаній. Це трохи “читання дрібного шрифту”, про яке ви хочете знати. Якщо ви маєте справу з чимось на зразок веб-сайту WordPress на незалежно розміщеному сервері, процес міграції стане більшою проблемою, ніж у деяких інших компаній.

На найнижчих облікових записах ви отримуєте лише одну міграцію сайту. На рівні 30 дол. США ви можете проводити лише одну міграцію на рік.

2) Кількість відвідувачів

20 000 відвідувачів на самий мінімальний пакет – це не так багато. Навіть якщо ви максимально використовуєте мережу доставки вмісту та плагін кешування, ви будете вражені тим, наскільки швидко ці цифри з’їдаються. Масштабованість за рахунок оновлення плану хоч і легко, але будьте готові до оплати.

3) Інтеграція

Якщо електронна комерція пропонується з кожним планом, цей пункт буде розміщений у розділі профі. На жаль, інтеграція деяких доповнень, таких як Woocommerce, не пропонується поза рамками для менших планів хостингу.

kinsta інтеграція

Вирок за цей огляд Кінста

Неважко зрозуміти, чому Kinsta піднявся, щоб стати улюбленцем агентства, маркетингових та дизайнерських наборів. Це рішення для хостингу, яке підтримується експертами WordPress, що дозволяє користувачам відчувати, що їм не доведеться ходити по канату без мережі. Незалежно від того, чи намагаєтесь ви створити новий веб-сайт або вирішити процес міграції, приладна панель MyKinsta розроблена так, щоб зробити цю справу максимально простою.

Ціноутворення, ймовірно, убереже хостинг Kinsta від того, щоб коли-небудь перейти до програми для кодерів, програмістів та розробників. Тим не менш, ніколи не буває справжнього “о, брате”, моменту, коли люди з технічної точки зору знаходяться на стороні адміністратора Kinsta. Вам не доведеться почувати себе ніяково, якщо вам потрібно попросити кодера у персоналу чи фрілансера надати вам руку з речами. Насправді вони, ймовірно, будуть приємно здивовані інструментами, які пропонує їм і Kinsta.

Час реагування – чудовий, хоча час роботи може бути кращим, щоб бути кращим.

Сайт WordPress, керований Kinsta, напевно, не є абсолютним найкращим вибором для людей, яким потрібен якраз найкращий хост WordPress, але він все ще представляє гарну пропозицію щодо того, хто не має часу на швидкість кодування, надбудов. і системний адміністратор на рівні сервера.

Якщо вам потрібен стабільний, захищений веб-сайт, який буде дуже чуйним, це варіант, який ви неодмінно захочете довго заглянути.

Шукаєте іншу премію, керований хостинг без великих витрат? Перегляньте Cloudways – керований хост, який сидить у Google Cloud та AWS, серед інших.

Переглянути інші функції

Ціноутворення

Kinsta пропонує широкий спектр планів хостингу. Структура ціноутворення для кожного включає:

 • Встановіть кількість відвідувачів та кількість місця на диску
 • Безкоштовний сертифікат SSL та CDN за допомогою мережі KeyCDN
 • Встановити WordPress
 • Команда підтримки PHP 7 щонайменше двох членів

Зі збільшенням значення конкретного хостинг плану збільшується кількість відвідувачів, кількість дискового простору та загальна кількість встановлених механізмів WP..

kinsta плани та ціноутворення

У нижньому кінці шкали вони мають 30 доларів на місяць, що включає в себе одну установку WP, 20 000 відвідувань на місяць та 5 ГБ місця на диску. Далі йде план хостингу на рівні 60 доларів на місяць, який подвоює всі ці цифри. План на 100 доларів на місяць включає 5 хостингових установок WordPress, 100 000 відвідувань на місяць та 15 ГБ місця на диску. Пропозиції продовжують зростати в ціні, поки ви не потрапите на першокласні плани підприємств, які досягають 1500 доларів на місяць і не включають 3 000 000 відвідувань на місяць, 200 ГБ дискового простору та 150 встановлень WordPress..

Якщо вам потрібна більша налаштування хостингу або щось більш підготоване, команда підтримки хостингу Kinsta буде рада допомогти вам створити план, який відповідає вашим вимогам. Щорічні варіанти оплати також доступні. Замість того, щоб використовувати будь-яку формулу для розрахунку знижки за місяць на щорічний веб-хостинг, Kinsta пропонує два місяці безкоштовно в рамках щорічного рахункового циклу. Як і слід було очікувати, ці ціни не включають податки, які можуть змінюватися залежно від місця проживання.

Ціни на Kinsta можуть виглядати трохи високими, але компанія пишається тим, що вирішує проблеми на рівні сервера для своїх клієнтів. Вам не потрібно буде бути рівнем техніки, щоб впоратися з проблемами, такими як скидання сервера. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей у кожному з планів.

Претензія на знижку 20%

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map