Відгуки про хмару WordPress HostGator у травні 2020 року – чудовий продукт?

Що таке хмарний хостинг HostGator WordPress?

HostGator – це метро хостингу – пристойне, дешеве та скрізь.


Хмара WordPress HostGator відрізняється.

Це їх версія того, що роблять інші хостинг-компанії, орієнтовані на WordPress – такі компанії як WP Engine, SiteGround та A2 хостинг.

Наскільки хороший хмарний хостинг WordPress?

Скажімо, це набагато краще, ніж їх стандартний хостинг – для кращого.

Відгуки про хмару WordPress HostGator 3.7 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (3 голоси) Плюси

 1. 2,5 рази швидший хостинг
 2. Особливості безпеки
 3. Швидкість

Мінуси

 1. Випуск часу очікування підтримки
 2. Проблема поза часом
 3. Резервні збори та ціни

SummaryWordPress Cloud – новий сервіс хостингу для Hostgator.com. Хмарний хостинг WordPress на Hostgator пропонує понад два з половиною рази швидкість, вдосконалені функції безпеки та додатковий бонус за безкоштовні міграції. Hostgator пропонує клієнтам загалом три плани на хостинг WordPress Cloud: План для початківців, Стандартний план та Бізнес-план. По-перше, план для початківців починається від $ 5,95 на місяць і включає розміщення одного веб-сайту, 25 к відвідувань на місяць, 1 ГБ резервного копіювання та понад 50 Гб місця для зберігання. Далі Стандартний план починається з 7,95 доларів на місяць і включає розміщення 2 веб-сайтів, 200 тис. Відвідувань на місяць, 2 ГБ резервного копіювання та понад 150 ГБ пам’яті. І нарешті, Бізнес-план починається з $ 9,95 на місяць і включає розміщення 3 веб-сайтів, 300 000 відвідувань на місяць, 3 ГБ резервного копіювання та необмежену кількість пам’яті. Однак усі три плани мають п’ять важливих особливостей. Усі плани включають глобальний CDN і автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення, можуть розміщувати необмежену кількість електронних адрес користувачів, пропонувати до $ 100 кредиту Google Awards та мати спільні сертифікати SSL. Підтримка3.5Швидкість4Особливості3.5Валуа4 Транспрозрачність3.5

Наш офіційний огляд хмарного хостингу WordPress HostGator

Хмарний хостинг WordPress на HostGator вдвічі швидший, ніж сервіси хостингу WordPress Cloud на інших платформах веб-хостингу.

Ви читаєте це право – в 2 рази швидше!

Він оснащений чистою та зручною у використанні панеллю управління, а також додатковими бонусами безкоштовних міграцій та всією допомогою, яка потребуватиме клієнтів за допомогою кваліфікованої команди експертів із технічної підтримки. Він також має багато інших функцій, а також велику економію та ще більшу цінність.

Детальніше про детальну інформацію про п’ять найкращих функцій (та п’ять недоліків) хостингу WordPress Cloud розміщено на HostGator.

Найкращі функції HostGator WordPress Cloud Cloud (плюси)

Хмарний хостинг WordPress – це лише одна з безлічі різноманітних та чудових веб-хостинг-сервісів, планів та функцій, які HostGator як платформа веб-хостингу може запропонувати.

Одна з найвідоміших та найцікавіших платформ веб-хостингу у світі, HostGator.com може допомогти клієнтам розпочати роботу з розробкою та керуванням власним веб-сайтом (та онлайн-бізнесом) завдяки технічній підтримці HostGator.com 24/7/365, безкоштовні інструменти для створення сайтів, включаючи понад 4500 унікальних шаблонів веб-сайтів, безкоштовне програмне забезпечення для кошика для веб-сайтів та підприємств електронної комерції, 45-денна гарантія повернення грошей та “ідеальний” рейтинг та репутація для розміщення WordPress.

На кожному плані, що пропонує HostGator.com, є великі та високоцінні пакети, що містять широкий набір інструментів та гарантій із кожною покупкою послуги плану хостингу. До них відносяться інструменти для створення веб-сайтів, встановлення скриптів та гарантії повернення грошей. До інших функцій належать: немережений простір на диску та пропускну здатність, який не обмежується розміром та / або розміром файлів, що безпосередньо стосуються вашого веб-сайту, а також ніяких обмежень щодо передачі даних; безкоштовні інструменти для створення веб-сайтів, які включають тисячі шаблонів веб-сайтів та найновіші інструменти для побудови перетягування; проста у користуванні панель управління або cPanel, яка вважається найпопулярнішою у світі; можливість створити стільки адрес електронної пошти та переадресації електронної пошти, скільки потрібно, завдяки необмеженій функції електронної пошти, яка включена в майже всі плани хостингу, пропоновані на сайті; технічна підтримка, яка надається 24/7/365 для надання допомоги через різні канали, такі як електронна пошта, чат в реальному часі та телефон; і 45-денна гарантія повернення грошей у випадку задоволення клієнтів протягом перших 45 днів після першої покупки плану. Завдяки безлічі ділових партнерських стосунків, кожен план на HostGator.com, включаючи всі три плани хостингової послуги WordPress, включає ці додаткові переваги: ​​безкоштовний список вашого бізнесу на Yellow Pages, пропозиція в розмірі 100 доларів для Google Adwords, 50 доларів США для пошуку в Bing і пошукові системи Yahoo, і, звичайно, безкоштовний доступ до всіх різноманітних та найновіших інструментів блогів для WordPress.com.

1) Швидкість надзарядки

Хмарний хостинг WordPress на HostGator має швидкість завантаження в два з половиною рази більше порівняно з хостинг-сервісами WordPress Cloud на сайтах своїх конкурентів.

Це багато в чому завдяки суперзарядженій хмарній архітектурі, серверам низької щільності, CDN та безлічі шарів кешування. Користувачі HostGator також зможуть ефективніше керувати вмістом на своїх веб-сайтах, дозволяючи запитам на динамічний контент оброблятись із легкими швидкостями. Хмарний хостинг WordPress на HostGator.com зробить керування та організацію веб-сайтів, а також завантаження та обмін вмістом на цих веб-сайтах набагато швидше та простіше, ніж раніше. Хмарний хостинг WordPress на HostGator.com запобіжить повільному відставанню та завантаженню, а також уповільнення бізнесу користувачів.

2) Зручна простота

Хмарний хостинг WordPress на HostGator надає користувачам простіший доступ до важливих та окремих файлів, відновлення бази даних та декілька облікових записів електронної пошти через єдиний портал.

Це робить управління веб-сайтом (та бізнесом) набагато простішим, зручнішим та ефективнішим. Хмарний хостинг WordPress на HostGator.com також постачається з чистою та зручною у використанні панеллю управління. Панель управління – це хмарний інтерфейс WordPress, орієнтований на підвищення та покращення зручності використання, що означає мінімізацію складності традиційного веб-хостингу. Він також пропонує додаткову перевагу автоматичного резервного копіювання з легким відновленням одним клацанням миші, що робить його налаштованим для повного резервного копіювання або знімка. Панель управління також відповідає за полегшення доступу користувачів до кількох облікових записів електронної пошти.

3) Розширена безпека

Хмарний хостинг WordPress на HostGator.com оснащений розширеними функціями безпеки для кращого захисту веб-сайтів та хмар користувачів (і всієї важливої ​​інформації, що зберігається там, як бізнес-документи, що містять конфіденційні дані клієнта) від злому, вірусів та зловмисного програмного забезпечення та інших загроз кібербезпеки. Ці розширені функції безпеки дозволяють користувачам краще та легше контролювати та розподіляти додаткові ресурси. Користувачі також матимуть повний та тотальний контроль над їх використанням та без сюрпризів.

4) Безшовна масштабованість

Платформа розміщення хостингу HostGator.com обіцяє забезпечити максимальну цінність та багато оптимальних функцій порівняно з іншими планами хостингу WordPress Cloud на веб-сайтах інших постачальників послуг хостингу. Однією з таких оптимальних функцій, що входять до планів хмарного хостингу WordPress HostGator.com, є безкоштовні міграції. Безкоштовна служба міграції з хостингом WordPress Cloud на HostGator.com передасть існуючий користувачу сайт WordPress Cloud на HostGator.com для веб-хостингу. Команда HostGator.com з експертів із технічної підтримки та підтримки клієнтів, про яку буде сказано більш докладно нижче, може допомогти клієнтам через процес переказування, щоб переконатися, що все проходить гладко.

5) Покращена підтримка

На додаток до цього, хостинг WordPress Cloud на HostGator.com пропонує чудову команду експертів, які можуть допомогти клієнтам у всьому, у чому їм може знадобитися допомога. Команда технічної підтримки та підтримки клієнтів HostGator.com надає користувачам відповіді в режимі реального часу та завжди доступні по телефону, 24/7 та 365 днів на рік. Ці консультаційні послуги включені до деяких планів хостингу WordPress Cloud, щоб клієнти мали все необхідне, щоб розпочати роботу на правильній нозі та в правильному напрямку. Також клієнти відкриють дуже цінні поради та інструменти за допомогою керованої платформи WordPress Cloud для керування HostGator.com. Сюди входить легший доступ до популярних шаблонів WordPress на ринку MOJO.

Хоча це п’ять найкращих функцій хостингу WordPress Cloud на HostGator.com, вони не є єдиними дивовижними можливостями, які може запропонувати WordPress Cloud hosting на HostGator.com. Інші великі переваги та функції містяться у великих пакетах кожного плану, який пропонує HostGator.com. Існує широкий набір інструментів та гарантій для кожної послуги, що купується, та послуги хостингу. До них відносяться інструменти для створення веб-сайтів, програми встановлення скриптів та гарантії повернення грошей, а також немерований простір на диску та пропускну здатність, що не обмежується розміром та розміром файлів, безпосередньо пов’язаних із вашим веб-сайтом, а також без обмежень щодо даних. передача; безкоштовні інструменти для створення веб-сайтів, які включають тисячі шаблонів веб-сайтів та найновіші інструменти для побудови перетягування; проста у користуванні панель управління або cPanel, яка вважається найпопулярнішою у світі; можливість створити стільки електронних адрес та переадресацію електронної пошти, скільки потрібно, завдяки необмеженій функції електронної пошти, яка включена в майже всі плани хостингу, пропоновані на сайті; технічна підтримка, яка надається 24/7/365 для надання допомоги через різні канали, такі як електронна пошта, чат в реальному часі та телефон; і 45-денна гарантія повернення грошей у випадку задоволення клієнтів протягом перших 45 днів після першої покупки плану. Завдяки безлічі ділових партнерських стосунків, кожен план на HostGator.com, включаючи всі три плани хостингової послуги WordPress, включає ці додаткові переваги: ​​безкоштовний список вашого бізнесу на Yellow Pages, пропозиція в розмірі 100 доларів для Google Adwords, 50 доларів США для пошуку в Bing та пошукові системи Yahoo, і, звичайно, безкоштовний доступ до всіх різноманітних та найновіших інструментів блогів для WordPress.com.

Недоліки хмарного хостингу HostGator WordPress (мінуси)

1) Складні запити

Загальна скарга, виявлена ​​в відгуках клієнтів щодо якості послуг підтримки HostGator.com для хостингу WordPress Cloud, полягала в тому, що поточна команда підтримки на HostGator.com здається кращою для вирішення більш основних запитів, але не може або не бажає допомагати зі складнішими технічними проблемами..

2) Підтримка часу очікування

Ще одна поширена скарга на відгуки клієнтів щодо якості послуг підтримки HostGator.com для хостингу WordPress Cloud – це кількість часу, якого клієнтам доведеться чекати, щоб зв’язатися з членом команди підтримки. Незважаючи на те, що клієнт та технічна підтримка доступна за телефоном 24/7/365, багато клієнтів скаржилися, що їм довелося чекати десь від 10 до 20 хвилин лише для того, щоб зв’язатися з кимось.

3) Поганий час

Хоча багато клієнтів у цих відгуках високо оцінили чудові функції та переваги, які пропонував хостинг WordPress Cloud на HostGator.com, одна поширена скарга щодо цих особливостей у цих оглядах полягала в тому, що, незважаючи на технічну легкість та перевагу, поганий час роботи був головним недоліком. Під час обігу розуміється кількість часу, за який працює такий технологічний пристрій, як комп’ютер, і наявність поганого режиму роботи означає, що через певний проміжок часу платформою було важче керувати та працювати. Що стосується хостингових сервісів WordPress на HostGator.com, це означатиме, що після використання платформи протягом певного часу, з серверами буде все складніше працювати. Продовження роботи становить лише 99,85%.

4) Резервні збори

Також було знайдено дві поширені скарги у більшості відгуків клієнтів щодо оплати планів і послуг за послуги хостингу HostGator.com для хостингу HostGator.com. Однією з них була додаткова плата за функції автоматичного резервного копіювання. Ці безкоштовні автоматизовані резервні копії – це фактично резервні копії вручну, які вже за замовчуванням включені в cPanel, тоді як фактичні автоматичні резервні копії поставляються з додатковою щорічною платою 15,95 дол..

5) Цінові фокуси

Інша поширена скарга на відгуки клієнтів щодо оплати – хитрості в ціноутворенні, особливо у стандартному плані. Ціни на веб-хостинг можуть бути складними, оскільки вони, як правило, пропонують лише найнижчі ціни на більш тривалі терміни. Наприклад, клієнтам, можливо, доведеться використовувати постачальника послуг веб-хостингу лише 3 роки, поки вони не отримають право на цінові акції, відображені на їх веб-сайті. Якщо спочатку підписуєтесь, якщо клієнти хочуть справжнього місячного чи річного плану з низькими рекламними цінами та платами, відображеними на веб-сайті, ці ціни та збори можуть стрибнути десь від 50% до 150% вище. Постачальники послуг веб-хостингу можуть також обдурити клієнтів, запропонувавши лише ці низькі ціни та плату за перший початковий термін одного з їхніх планів, особливо їх найкращі ціни (у випадку HostGator.com – їх настійно рекомендований Стандартний план). Як тільки термін закінчується, і настав час поновити план, ціноутворення може повернутись до їх “нормальної” або справжньої суми, яка, знову ж таки, може подвоїти або потроїти рекламну ціну, відображену на веб-сайті.

Нижня лінія:

Суть полягає в тому, що, хоча це не ідеально, і є деякі недоліки або проблеми, які потрібно враховувати та усвідомлювати, якщо ви хтось, хто намагається знайти найкращого постачальника послуг веб-хостингу для вас та ваших потреб у веб-хостингу, Хмарний хостинг WordPress на HostGator.com як і раніше є високошвидкісним веб-хостинговим сервісом, який пропонує безліч чудових функцій. Хоча HostGator.com має не дуже зоряну репутацію з обслуговуванням клієнтів, проблемою із поганим режимом роботи та складними платежами, хостинг WordPress Cloud на HostGator.com все ще виграє бали за високу швидкість, просунуту безпеку, простоту та масштабованість. Хмарний хостинг WordPress на HostGator.com – це програма та платформа, яка є чистою, простою та простою у використанні, а також захищеною від загроз кібербезпеки, які можуть напасти на хмарні обчислення та серйозно порушити Інтернет-бізнес, наприклад, зловмисне програмне забезпечення, віруси та хакери. Загалом, хостинг WordPress Cloud на HostGator.com поєднує в собі два найбільші речі в Інтернет-бізнесі: популярний веб-сайт для ведення блогів WordPress та дуже зручне та цінне Cloud, що робить веб-хостинг та керування бізнесом в Інтернеті набагато простішим, ефективнішим та приємнішим.

Але знову ж таки, якщо ви є хтось, хто намагається знайти найкращого постачальника послуг веб-хостингу для вас та потреб вашого інтернет-бізнесу, тоді добре вивчити та порівняти різних постачальників послуг веб-хостингу, щоб побачити, який з них найкраще відповідає вашим потребам та який найкраще підходить для вас та вашого інтернет-бізнесу.

Отже, як WordPress Cloud хостинг на HostGator.com співпадає з планами та послугами хостингу WordPress Cloud на платформах конкурентів HostGator.com?

Щодо економії та вартості, хостинг WordPress Cloud на HostGator.com переважає двох конкурентів: WP Engine та Media Temple. Стандартний план HostGator.com випереджає особисті плани на обох платформах: WP Engine пропонує плани на суму понад 29 доларів на місяць, пропонуючи лише 10 ГБ пам’яті, а Media Temple пропонує плани понад 20 доларів на місяць, пропонуючи лише 20 ГБ пам’яті, і жоден з них планує запропонувати розмістити адреси електронної пошти. Ці два плани бліді порівняно зі стандартним планом HostGator.com на 7,95 дол. На місяць із пропонованим 150 ГБ пам’яті, а також необмеженою кількістю електронних адрес користувачів для розміщення..

Відповідно до недавнього списку, в якому детально описуються кращі постачальники послуг веб-хостингу нового року, HostGator.com займає високе місце у списку почесних згадок. Трійка найкращих переможців кращих постачальників послуг веб-хостингу 2017 року – це порядок, SiteGround, IPage та BlueHost. Для почесних згадок, HostGator.com приходить одразу після EHost і прямо перед хостингом InMotion. HostGator.com також виграв A2 хостинг, JustHost, HostPapa та веб-хостинг-хаб. Виходячи з рейтингів «дуже хороших» редакторів та «хороших» середніх оцінок користувачів, HostGator.com має міцну та надійну позицію багато в чому завдяки своїй репутації одного з найвідоміших і найпопулярніших постачальників послуг веб-хостингу в світі, його здорові довідки про нагороди та позитивні відгуки, прості, але надійні веб-хостингові послуги та плани, які завжди задовольняють, та інші функції, якими кожен може користуватися, такі як прості та необмежені спільні плани та різноманітні VP, торгові посередники та спеціальні плани та пакети веб-хостингу..

Загалом, HostGator.com – чудовий постачальник послуг веб-хостингу, якщо ви дуже роздумуєте над використанням або потребуєте постачальника послуг веб-хостингу для вашого веб-сайту WordPress та веб-бізнесу, що базується на хмарі. Це багато в чому завдяки їх «ідеальному» стоянню з WordPress та їхньому діловому партнерству з самою популярною платформою медіа-блогів. Їх плани та послуги, що стосуються хостингу WordPress Cloud, також мають багато чудових функцій, незважаючи на недоліки, детально перелічені раніше в цьому огляді. Підводячи підсумок, ці цінні функції та переваги включають інструменти для створення веб-сайтів, встановлення скриптів та гарантії повернення грошей. До інших функцій належать: немережений простір на диску та пропускну здатність, який не обмежується розміром та / або розміром файлів, що безпосередньо стосуються вашого веб-сайту, а також ніяких обмежень щодо передачі даних; безкоштовні інструменти для створення веб-сайтів, які включають тисячі шаблонів веб-сайтів та найновіші інструменти для побудови перетягування; проста у користуванні панель управління або cPanel, яка вважається найпопулярнішою у світі; можливість створити стільки електронних адрес та переадресацію електронної пошти, скільки потрібно, завдяки необмеженій функції електронної пошти, яка включена в майже всі плани хостингу, пропоновані на сайті; технічна підтримка, яка надається 24/7/365 для надання допомоги через різні канали, такі як електронна пошта, чат в реальному часі та телефон; і 45-денна гарантія повернення грошей у випадку задоволення клієнтів протягом перших 45 днів після першої покупки плану. Завдяки безлічі ділових партнерських стосунків, кожен план на HostGator.com, включаючи всі три плани хостингової послуги WordPress, включає ці додаткові переваги: ​​безкоштовний список вашого бізнесу на Yellow Pages, пропозиція в розмірі 100 доларів для Google Adwords, 50 доларів США для пошуку в Bing і пошукові системи Yahoo, і, звичайно, безкоштовний доступ до всіх різноманітних та найновіших інструментів блогів для WordPress.com. Якщо ви також хочете розширених функцій безпеки та більшої масштабованості, то WordPress Cloud hosting на HostGator.com може бути просто ідеальним планом та постачальником послуг для веб-хостингу для вас та веб-сайту вашого онлайн-бізнесу..

Переглянути журнал оновлень

 • 5/7/18 – Полегшено оновлюйте частину вмісту протягом граматичних помилок. Поліпшення читабельності шляхом нумерації плюсів і мінусів. Включені корисні посилання для перегляду хоста. Змінено тег заголовка, щоб включити смайли (весело!)

Хмарні плани WordPress HostGator & Ціноутворення

ціноутворення хмари хостгатора

Клацніть на зображення для отримання детальної інформації.

Поглянувши на вищезазначені плани, ми можемо побачити відразу, що ціна є досить доступною. Я маю на увазі, зараз я підписаний на план HostGator з років тому, де я плачу 12 доларів на місяць – я був занадто ледачий, щоб перейти!

Журнал оновлення

12.12.18 – Додано розділ планів ціноутворення з коментарем. Оновлений загальний рейтинг, щоб краще відобразити поточний стан продукту. Більше оновлень незабаром!

Дивіться офіційний сайт

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map