14 labākie vietņu uzraudzības pakalpojumi (2020. gada maijs)

Ja pārvaldāt vietni, tad pārliecinieties, vai auditorija var apmeklēt un mijiedarboties ar to bez jebkādām problēmām vai kavējumiem. Mūsdienās nokavējuma laiks un servera darbības pārtraukumi vietnei var izraisīt ievērojamas neveiksmes, kas noved pie sliktas tiešo lietotāju pieredzes.


Bet kā jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu apmeklētāji gūst vislabākos rezultātus? Kā jūs varat pārbaudīt savu vietni dažādos serveros, lai redzētu, vai ir problēmas? Par laimi, jūs varat izmantot vietnes uzraudzības pakalpojumu, lai sekotu savām lapām, lai nodrošinātu, ka jūsu saturs tiek piegādāts tā, kā vajadzētu.

labākie vietņu uzraudzības pakalpojumi

labākie vietņu uzraudzības pakalpojumi Mūsu labākais mēģinājums tam, kā varētu pārraudzīt vietni ar palielināmo stiklu.

Šodien mēs apskatīsim labākos vietņu uzraudzības pakalpojumus un parādīsim, ko viņi dara un kā viņi var nodrošināt jūsu vietnei visaugstāko veiktspēju visā pasaulē, visu diennakti. Iedziļināsimies un redzēsim, ko viņi var piedāvāt.

Kas ir vietnes uzraudzības pakalpojums?

Tā pamatā uzņēmums, kas piedāvā uzraudzības pakalpojumus, mijiedarbosies ar jūsu vietni no dažādiem serveriem. Galīgais mērķis ir precīzi noteikt tādas problēmas kā latentums, lēciens vai nokavējuma laiks. Piemēram, ja serveris nedarbojas, piemēram, Lielbritānijā, jūs vēlaties būt drošs, ka vietne tiek novirzīta tā, lai apkārtnes cilvēki, apmeklējot jūsu lapu, nesaņemtu kļūdas ziņojumu.

Šie monitori lielākoties jums nosūtīs pārskatus, kas ir aizpildīti ar detalizētām diagrammām un grafikiem, aprakstot dažādas problēmas, kas var ietekmēt jūsu vietni. Arī veiktspējas uzraudzība reāllaikā var jūs informēt par visām radušajām problēmām, lai jūsu tīkla komanda varētu ātrāk atrast risinājumu. Daži no svarīgākajiem datiem, ko apkopo šie pakalpojumi, var ietvert-

 • Vietnes veiktspēja: vai dažu lapu vai saišu ielāde prasa vairāk laika nekā citu? Kādi elementi jūs bremzē?
 • Tīkla veiktspēja: kā jūsu vietējais tīkls ietekmē jūsu vietnes darbības laiku un ātrumu? Zinot šo informāciju, jūs varat pārdalīt resursus, lai izvairītos no pārsprieguma, kas var palielināt reakcijas laiku.
 • Serveru veselība: vai ir sastrēgumu vietas, kas nākotnē var radīt problēmas? Kuriem serveriem ir problēmas un kuri darbojas perfekti?

Dažos gadījumos jūs, iespējams, varēsit kontrolēt servera iespējas un resursus aizmugurē sadalīt ar vietnes uzraudzības pakalpojumu. Ja jūsu rīcībā nav speciālas IT komandas, var būt nenovērtējama pieeja šiem papildu uzraudzības rīkiem, lai jūs varētu rīkoties, nevis skatīties, kā jūsu vietne iet uz leju bez jebkādas iespējas.

Kas ir servera Uptime uzraudzība?

Uptime ir likme, ar kādu jūsu vietne paliek aktīva. Kamēr serveri darbojas nevainojami, nevajadzētu būt iemeslam, kāpēc cilvēki nevar piekļūt jūsu vietnei jebkur citur pasaulē. Tomēr neatkarīgi no tā, cik uzmanīgi cilvēki var būt, serveri vienmēr būs daļēji atbildīgi.

Izmantojot servera darbības laika uzraudzību, jūs saņemsit paziņojumu par pārtraukumu, lai jūs varētu sākt darboties. Ņemot vērā to, ka, lai jūsu vietne darbotos nevainojami, jums ir jāpaļaujas uz dažādiem serveriem (t.i., datu serveri, e-pasta serveri, FTP serveri utt.), Noteikti ir jāredz, kā tie darbojas noteiktā laikā.

Daudzi vietņu uzraudzības pakalpojumi to piedāvās kā daļu no jūsu standarta paketes, taču dažreiz tas būs papildu pakalpojums, jo tas prasa reāllaika atsauksmes un paziņojumus. Lai arī tas būtu nodrošināts, jums jāpārliecinās, ka tas jums ir, lai nejustos dīkstāve, kas jums maksās.

Kā izveidot tīmekļa vietnes uzraudzības pakalpojumu

Par laimi, nekad nav bijis tik viegli izmantot vietnes uzraudzības pakalpojumu. Lielākoties viss, kas jums jādara, ir abonēt un ievadīt vietnes datus, lai viņi varētu tos pārbaudīt.

Izvēloties jūsu vajadzībām piemērotu pakalpojumu, tas palīdz pārliecināties, vai tie labi darbojas jūsu vietnes lielumā. Ja, piemēram, satiksme ir liela, jums ir nepieciešami sīkāki pārskati, lai jūs varētu informēt IT komandu par visām iespējamām problēmām.

Lielākoties daudzām no šīm programmām būs dažādi pakalpojumu līmeņi, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Jūs vēlēsities izpētīt un izpētīt, kāda ir katra opcija, kas jums nepieciešama, lai nepaliktu uzticams apakšdaļai.

Lielākā daļa programmu, kuras mēs jums parādīsim, piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versijas. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka pastāv atšķirība starp bezmaksas abonementu un bezmaksas izmēģinājumu. Pēdējais nozīmē, ka jums būs jāmaksā nauda, ​​lai turpinātu izmantot to pašu pakalpojumu, savukārt pirmais vienmēr būs bez maksas neatkarīgi no tā, cik ilgi paliksit aktīvs.

Labākie bezmaksas vietņu uzraudzības pakalpojumi

Ja jūsu vietne joprojām atrod savu auditoriju, var būt grūti pamatot dūšīgas ikmēneša maksas samaksu par veiktspējas uzraudzību, it īpaši, ja jums nav daudz trafika. Tāpēc mēs vēlamies sniegt jums dažas bezmaksas iespējas, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Katrs no šiem pakalpojumiem nodrošina arī maksas iespējas, tāpēc, ja jums patīk tas, ko viņi piedāvā, varat jaunināt un iegūt labāku veiktspēju īsā laikā.

Statuscake

Apskatot bezmaksas uzraudzības pakalpojumus, vēlaties būt pārliecināti, ka varat saņemt pienācīgu atdevi, par to nemaksājot papildus. Lielākoties bezmaksas plāni tiks ievērojami ierobežoti, salīdzinot ar augstākās kvalitātes opcijām, kas nozīmē, ka jūs vienkārši saņemat pamata informāciju par jūsu vietnes veiktspēju bez daudz papildu informācijas.

Izmantojot Statuscake, to bezmaksas variantā ietilpst

 • 10 testi – pārraugiet ne vairāk kā 10 vietrāžus URL
 • Piecu minūšu pārbaudes ātrums – tiek atsvaidzināts ik pēc piecām minūtēm
 • Nejaušas pārbaudes vietas – jūs nevarat izvēlēties, no kurienes pārbaudāt
 • Neierobežots e-pasta brīdinājums – saņemiet brīdinājumu ikreiz, kad jūsu vietnei rodas problēmas
 • Sabiedriski pārskati ar zīmoliem – parādiet savus rezultātus auditorijai (pārskatam ir Statuscake logotips)
 • Pārbaudiet tagus – filtrējiet savus testus, lai rezultāti būtu skaidrāki

Kopumā par bezmaksas pakalpojumu mums patīk tas, ko var piedāvāt Statuscake. Tomēr, ja jūsu vietnei ir vairāk nekā desmit lappušu, jums mazliet pietrūkst veiksmes. Par laimi, apmaksātie plāni nav pārāk dārgi.

Apmaksātas iespējas

 • Augstākā cena: USD 24,49 mēnesī – ideāli piemērota maziem uzņēmumiem
 • Bizness: USD 79,99 mēnesī – ideāli piemērots lielākajai daļai vidēju / lielu vietņu

Viņiem ir arī uzņēmuma uzraudzības risinājums, ja jums ir vairāk lapu vai jums ir nepieciešama lielāka kontrole pār jūsu datiem. Biznesa plāns var pārbaudīt līdz 300 vietrāžiem URL un piedāvā 30 sekunžu atsvaidzes intensitāti.

Statuscake piedāvā arī citus uzraudzības risinājumus, ieskaitot

 • Lappuses ātruma uzraudzība
 • SSL uzraudzība
 • Vīrusu skeneris
 • Domēna uzraudzība
 • Servera uzraudzība

Uptime Robots

Sākot ar 2010. gadu, Uptime Robot izstrādātāji tic piedāvāt bezmaksas uzraudzības pakalpojumus visām vietnēm. Tā kā ikvienam ir obligāti jāuztur savas vietnes un jādarbojas, viņi vēlas masām piedāvāt vienkāršu un efektīvu risinājumu..

Izmantojot viņu bezmaksas plānu, jūs varat iegūt līdz 50 testiem ar piecu minūšu atsvaidzes intensitāti. Arī Uptime Robot reģistrēs jūsu veiktspēju līdz diviem mēnešiem, lai jūs varētu redzēt, kā laika gaitā mainās jūsu vietne. Vienīgais mīnuss ir tas, ka jūs nesaņemat piekļuvi dažādām uzraudzības vietām. Pakalpojums atrodas Dalasā, TX, tāpēc citas valstis var būt plankumainas.

Salīdzinot ar citiem bezmaksas pakalpojumiem, tas ir līdz šim labākais risinājums. Dažos gadījumos jums, iespējams, nav jājaunina uz viņu premium versiju. Tomēr, ja jūs to darāt, tas mēnesī ir 48 USD, un tas piedāvā-

Vairāku serveru atrašanās vietas ārpus ASV

 • 1000 URL monitoru
 • Vienas minūtes atsvaidzes intensitāte
 • 12 mēnešu žurnāli
 • 80 SMS brīdinājumi mēnesī

Kopumā mums patīk Uptime Robot kā bezmaksas pakalpojums, taču tam trūkst daudz papildu funkciju, ko varat atrast kopā ar citiem uzņēmumiem. Piemēram, tie nesniedz ieskatu lappuses ātrumā, tāpēc jūs nevarēsit redzēt, cik ātri tiek ielādēta jūsu vietne. Tādējādi, ja jūs plānojat maksāt par piemaksu pakalpojumu, iespējams, vēlēsities izvēlēties citu.

Montastic

Lai gan šī vietne tehniski piedāvā bezmaksas iespēju, jums nevajadzētu plānot to regulāri izmantot. Tas ļauj pārbaudīt tikai trīs URL, un atsvaidzes intensitāte ir 30 minūtes. Ja jums ir mazs emuārs vai kaut kas tāds, tas var palīdzēt iegūt tūlītēju čeku, taču nav vērts abonēt, ja vien jūs nemaksāsit.

Montastic piemaksas iespēja ir USD 29 mēnesī, un tā ļauj pārbaudīt līdz 200 URL ar piecu minūšu atsvaidzes intensitāti. Tas piedāvā tikai e-pasta brīdinājumus (bez īsziņām), un tas jūs informēs gan tad, kad vietne samazināsies, gan atjaunosies (jauks bonuss).

Atkal, ja jūs pārvaldāt nelielu emuāru vai līdzīgu vietni, iespējams, jums pietiks ar Montastic. Tomēr, tā kā tajā trūkst daudz detalizētu funkciju, kas ir citos uzraudzības pakalpojumos, mēs iesakām maksāt prēmijas cenas kaut kur citur.

Labākie apmaksātie vietņu uzraudzības pakalpojumi

Kā mēs minējām, vairums šo vietņu piedāvās bezmaksas izmēģinājumus. Mēs ļoti iesakām tos izmēģināt pirms līguma parakstīšanas, tikai tāpēc, lai būtu drošs, ka neradīsit problēmas.

Pingdom

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Plānotās cenas: USD 9,95 īpašas – USD 199 mēnesī

Čeku numuri: 10–250 (ir pieejamas uzņēmuma iespējas)

Piedāvātie ieguvumi

 • Uptime Monitorings
 • Lappuses ātruma uzraudzība
 • Servera uzraudzība
 • Aktīvie brīdinājumi
 • Darījumu uzraudzība
 • Apmeklētāju ieskats

Papildus darbspējas un lappuses ātruma uzraudzībai viena no lietām, ko piedāvā Pingdom, ir apmeklētāju ieskats. Šeit jūs iegūstat faktiskus datus no cilvēkiem, kas apmeklē jūsu lapas, lai redzētu, kā jūs veicat darbību reāllaikā. Šie dati var palīdzēt veikt izmaiņas jūsu vietnē, pamatojoties uz to, kā cilvēki to visbiežāk izmanto. Darījumu uzraudzība ir noderīga arī tad, ja jūs izmantojat tiešsaistes veikalu. Noskaidrojiet, vai kādi apstrādes jautājumi var izraisīt klientu neapmierinātību.

LogicMonitor

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Plānotās cenas: jāpieprasa piedāvājums (trīs plāna iespējas)

Pārbaudiet numurus: 10-300

Piedāvātie ieguvumi

 • Tīkla uzraudzība
 • Servera uzraudzība
 • Vietnes uzraudzība
 • Mākoņu uzraudzība
 • Lietotņu uzraudzība
 • Tīkla konfigurācija

Kopumā LogicMonitor ir paredzēts IT komandām. Pārskatus un analītiku varat pielāgot, lai tie atbilstu jūsu noteiktajiem kritērijiem, un informācijas panelī varat novērst problēmas. Lai arī URL pārbaužu skaits ir ierobežots, lielākajai daļai uzņēmumu ar to vajadzētu pietikt.

Jauns relikts

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Cenu noteikšana: USD 149 mēnesī

Čeku numuri: neierobežots

Piedāvātie ieguvumi

 • Lietotņu veiktspējas metrika
 • Infrastruktūras uzraudzība
 • Mobilā uzraudzība un konfigurēšana
 • Ieskats un Analytics
 • Sintētika – klienta uzvedības dati un projekcijas
 • Pārlūka optimizācija

New Relic patiešām ir patīkami, ka tas piedāvā daudz vairāk risinājumu nekā vairums vietņu uzraudzības pakalpojumu. Ja vēlaties vairāk kontrolēt savus datus un to, kā tos izmantot, tad plānojat iegūt New Relic. Kopumā tas ir paredzēts lieliem uzņēmumiem, kuri vēlas visaptverošu risinājumu paketi, kā arī vērtīgu datu ieskatu par saviem lietotājiem. Par dažiem no šiem pakalpojumiem jums būs jāmaksā papildus, taču tie var būt tā vērti par saņemto analīzi un kontroli.

UpTrends

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

Plāna cena: 11,33 USD – 158,61 USD / mēnesī

Čeku numuri: 10–250 (pieejami uzņēmuma risinājumi)

Piedāvātie ieguvumi

 • Uptime Monitorings
 • Lappuses ātruma uzraudzība
 • API uzraudzība
 • Īsta lietotāja uzraudzība (RUM)
 • Servera uzraudzība
 • Lietojumprogrammu uzraudzība

UpTrends atšķirīgs ir tas, ka tie piedāvā pamata un uzlabotas uzraudzības paketes. Izmantojot uzlabotās opcijas, jūs varat pielāgot visu, sākot no pārbaužu skaita līdz intervālu ātrumam. Turklāt jūs saņemat neierobežotu informāciju par lietotāju, un jums var būt neierobežots skaits operatoru, kas piekļūst sistēmai.

RapidSpike

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 10 dienas

Plāna cena: 36,95 USD – 106,95 USD / mēnesī

Pārbaudes numuri: 3-10 lappušu monitori (vairāk pieejami jaunināšanai)

Piedāvātie ieguvumi

 • Laika un lapu ātruma uzraudzība
 • SSL un Whois uzraudzība
 • Drošības uzraudzība un aizsardzība
 • SEO izsekošana un uzraudzība
 • RUM

Lai gan jūs saņemat tikai nedaudzas inteliģentas lapu pārbaudes, RapidSpike nodrošina arī RUM, API un drošības uzraudzības testus. RapidSpike ir atšķirīgs ar to, ka tas ne tikai pārbauda darba laiku un lappušu ātrumus, bet arī saņem visaptverošu vietnes veiktspējas nolasījumu, lai jūs varētu attiecīgi pielāgoties.

Tomēr tas, kas mums nepatīk, ir tas, ka jums ir jāmaksā daudz par papildu pārbaudēm. Arī intervālu laiki parasti ir 10-20 minūtes, kas ir daudz lēnāk nekā vairums citu pakalpojumu. Kopumā RapidSpike piedāvā daudz dažādu datu un analīzes, taču tas ir daudz dārgāks nekā citas līdzīgas iespējas.

Monīts (Iepriekš Monitor.us)

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Plāna cena: Pielāgota

Pārbaudiet numurus: Pielāgots

Piedāvātie ieguvumi

 • Pilnībā pielāgojami plāni
 • Vietnes uzraudzība
 • RUM
 • Servera uzraudzība
 • Lietojumprogrammu uzraudzība
 • Tīkla uzraudzība

Monitis piedāvāja Monitor.us kā atsevišķu bezmaksas pakalpojumu (lai gan bija arī premium iespēja). Tagad viņi ir apvienojušies, lai nodrošinātu labākas uzraudzības iespējas. Ļoti patīkami par Monīti ir tas, ka jūs varat izvēlēties visu savam plānam. Ievadiet vēlamo monitoru skaitu mēnesī un saņemiet pielāgotu cenu. Katru monitoru atdala pēc klases (t.i., uptime vs security), tāpēc jūs maksājat tikai par nepieciešamo. Monitis vajadzības gadījumā piedāvā arī risinājumus uzņēmumiem un tālākpārdevējiem.

Vietne24x7

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

Plānotās cenas: 9 USD – 225 USD mēnesī

Pārbaudes numuri: 10–100 (vairāk par uzņēmuma risinājumiem)

Piedāvātie ieguvumi

 • Vietnes uzraudzība
 • Servera uzraudzība
 • Lietojumprogrammu uzraudzība
 • Īsta lietotāja uzraudzība (RUM)
 • Tīkla uzraudzība

Kopumā vietne24x7 ir pieejama un visaptveroša. Katrs uzraudzības risinājums nodrošina daudz dažādu datu opciju un atbalstu, lai jūs varētu novērst iespējamās problēmas. Mums tas patīk, jo tas darbojas gan vietnēs ar zemu, gan intensīvu satiksmi, padarot to par dzīvotspējīgu un pieejamu iespēju ikvienam.

Saimnieks-izsekotājs

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

Plāna cena: USD 9,92 – USD 74,92 mēnesī

Pārbaudes numuri: 10–150 vietrāži URL

Piedāvātie ieguvumi

 • Pieejamības pārbaude
 • Melnā saraksta uzraudzība
 • AdWords pārvaldība
 • Servera uzraudzība
 • Lappuses ātruma uzraudzība
 • Domēna un SSL pārbaude
 • Pielāgojami pārskati

Host Tracker ir patīkami, ka jūsu ērtībai tie ir vienkāršoti. Tas ir samērā vienkāršs process, vienkārši dodiet viņiem savus URL, un viņi pārējos apstrādā. Ja vēlaties vietņu pārraudzībā izmantot mazāk intensīvu pieeju, Host Tracker jums var būt laba iespēja. Turklāt jūs saņemat dažus papildu pakalpojumus, piemēram, AdWords pārvaldību, un varat redzēt, vai esat iekļauts melnajos sarakstos.

SmartBear

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 14 dienas

Plānojiet cenu: atkarīgs no pakalpojuma

Pārbaudes numuri: mainīgs

Piedāvātie ieguvumi

 • API dzīves cikla programmas
 • Programmatūras pārbaude
 • Vietnes iekšējā un ārējā uzraudzība
 • Koda sadarbība un optimizācija
 • Mobilo ierīču optimizācija un testēšana

Salīdzinot ar citām vietnēm šajā sarakstā, SmartBear ir daudz vairāk nekā tikai vietņu uzraudzības rīks. Šī programma ir izstrādāta izstrādātājiem un programmētājiem, lai viņi varētu darīt gandrīz visu, kas viņiem jādara vietnes veiktspējas uzlabošanai. SmartBear piedāvā visaptverošus risinājumus visdažādākajām problēmām. Ir tik daudz iespēju izvēlēties, ka tas var būt nedaudz milzīgs. Kopumā tas ir domāts profesionāļiem. Ja nezināt, kas jums nepieciešams, pieturieties pie iesācējiem draudzīga pakalpojuma.

GeckoBoard

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

Plāna cena: no 25 USD līdz 599 USD mēnesī

Pārbaudes numuri: Nav

Piedāvātie ieguvumi

GeckoBoard ir atšķirīgs pakalpojuma veids, jo tas ļauj jums izveidot informācijas paneļus vietnes metrikas parādīšanai. Tā vietā, lai sniegtu uzraudzības pakalpojumus, šī programma tiek integrēta ar citu uzraudzības pakalpojumu un jūsu ērtībām to projicē uz ekrāna. IT birojiem, kas var gūt labumu no centralizēta informācijas paneļa, šis pakalpojums patiks, taču tikai zināt, ka tas faktiski nepārbauda un neuzrauga datus. Tā vietā tas vienkārši to savāc un ļauj jums pielāgot tā attēlošanas veidu.

SatursKing

Bezmaksas izmēģinājuma versija: 30 dienas

Plāna cena: USD 11,26 – USD 342,52 mēnesī

Pārbaudes numuri: 100–1 miljons lapu

Piedāvātie ieguvumi

 • Satura pārskats
 • Satura optimizācija
 • Satura uzraudzība
 • Sadarbība satura jomā

Šis pakalpojums ir paredzēts satura veidotājiem. Tātad, ja pārvaldāt emuāru vai kaut ko līdzīgu, jums patiks tas, ko piedāvā ContentKing. Ļoti patīkami cenu noteikšanas struktūrā ir tas, ka jūs izvēlaties savu lapu skaitu un tad, pamatojoties uz šo numuru, jūs saņemat visus viņu piedāvātos pakalpojumus..

Varat optimizēt savu saturu dažādām ierīcēm, atļaut sadarbību starp platformām un uzraudzīt, kā laika gaitā mainās jūsu saturs.

Secinājums

Jūsu vietne ir būtiska jūsu biznesa sastāvdaļa. Pārliecinieties, ka jūs to efektīvi uzraugāt, un vienmēr iepazīstieties ar problēmām, pirms tās rodas. Izmantojot pareizos vietņu uzraudzības rīkus, jūs varat visu laiku optimizēt vietni, lai tā darbotos visaugstākajā līmenī. Laipni lūdzam nākotnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map