Labākie SSL sertifikātu sniedzēji 2019. gadā (atjaunināts 2020. gada maijā)

SSL sertifikāts nav izvēle – tā ir nepieciešamība.


Jūs aizsargājat sava lietotāja datus.

Pārlūkprogrammās jūs iegūsit drošu simbolu “https”.

Vēl labāk – Google apbalvos jūsu vietni ar labāku meklēšanas klasifikāciju.

ceļvedis SSL

Tiešsaistes drošība ir kaut kas tāds, ko mēs visi šodien ļoti labi apzināmies. Interneta vecajos laikos jums nevajadzēja pārāk daudz uztraukties par vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru. Mūsdienās šķiet, ka kaut kas slēpjas katrā tīmekļa stūrī.

Par laimi, kamēr hakeri mēģina nozagt mūsu datus, ir daudz metožu, kuras mēs varam izmantot, lai novērstu šāda veida notikumus.

Viena no efektīvākajām un plaši izmantotajām metodēm ir SSL sertifikātu izmantošana. Šodien mēs dziļi iedziļināsimies tiešsaistes šifrēšanas pasaulē un redzēsim, kā tā aizsargā internetu, it īpaši, ja tiek pārsūtīta sensitīva informācija.

Mēs arī veiksim SSL sertifikātu salīdzinājumu, lai palīdzētu jums atrast labākais SSL sertifikāts un labākais SSL sertifikātu sniedzējs jums.

Kas ir SSL sertifikāts??

Termins SSL ir saīsinājums, kas apzīmē drošu kontaktligzdas slāni. Tas nozīmē, ka jūsu dati tiek sadalīti dažādās daļās vai ligzdās, lai novērstu to, ka tos pārtver kāda trešā puse, piemēram, hakeris.

Darbības veids ir divpakāpju process. Pirmkārt, informācija tiek šifrēta, ievietojot to socke, un pēc tam vietne, ar kuru jūs sazināties, tiek pārbaudīta kā reāls darījums..

Piemēram, ja jūs kaut ko iegādājaties no tiešsaistes veikala, SSL sertifikāts ir veids, kā pārliecināties, ka vietne ir verificēta un tā nav hakera izveidota fiktīva lapa..

Kāpēc pirkt SSL sertifikātu??

Tehniski runājot, jebkurai vietnei, kas vēlas pārliecināties par tās drošību, ir jāizmanto SSL šifrēšana.

Tas nodrošinās, ka lapas netiks inficētas vai pievienotas hakerim, kas pēc tam pakļauj riskam ikvienu, kurš apmeklē vietni.

Ir vairāki dažādi sertifikātu veidi, kurus var iegūt vietnes (kurus mēs mazliet iedziļināsimies), kas nozīmē, ka ne visas lapas tiks šifrētas vienādi.

Piemēram, kāds, kurš pārvalda emuāru, var izvēlēties vienkāršotu versiju, jo tas nenodarbojas ar sensitīvu informāciju, bet jebkura veida tiešsaistes veikalam ir jābūt uzlabotai šifrēšanai, lai nodrošinātu, ka netiek pārkāpti klientu dati.

SSL sertifikātu izmantošanas priekšrocības

Ja esat vietnes pārvaldnieks, ir diezgan daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu iegādāties un izmantot SSL sertifikātus. Papildus acīmredzamajam labumam, kas jums un jūsu apmeklētājiem tiek garantēts, SSL var piedāvāt arī šīs priekšrocības.

 • Uztur to profesionāli: galvenā atšķirība starp amatieru lapu un profesionālo lapu ir sertifikāta esamība. Tātad, ja vēlaties, lai jūs nopietni uztver kā biznesa vai tiešsaistes zīmolu, jums tas ir jāpastiprina.
 • Samazina atlēcienu līmeni: Tiklīdz cilvēki sapratīs, ka jūsu vietne nav droša, viņi pametīs pēc iespējas ātrāk. Tātad, lai piesaistītu auditoriju, jums jāpārliecinās, ka viņiem ir patīkama pieredze.
 • Novērš atzīmēšanu: ja jūsu vietne tiek uzlauzta tāpēc, ka jums nav SSL sertifikāta, meklētājprogrammas var jūs uzskaitīt kā nedrošas, un pretvīrusu programmas var aizliegt lietotājiem apmeklēt jūsu lapu pavisam. Mēģinot izveidot tiešsaistes klātbūtni, tas jums var būt milzīgs šķērslis.
 • Piedāvā uzticību: pat ja klienti nav pazīstami ar jūsu zīmolu, redzot, ka lapā ir augsts šifrēšanas līmenis, parāda viņiem, ka esat drošs un ka jums var uzticēties ar sensitīvu informāciju.
 • Uzlabo rangu: jūsu atrašana meklētājprogrammā var izraisīt vai pārtraukt jūsu klātbūtni tiešsaistē, un augstāks drošības līmenis palīdzēs jums sasniegt meklēšanas rezultātus augstāk, lai jūs varētu pārspēt konkurenci.

 

SSL sertifikātu veidi

Kā mēs minējām, ir vairākas dažādas SSL sertifikātu šķirnes, un katra no tām ir definēta ar parametru kopu, kas jums ir jāatbilst.

Lai arī visi sertifikāti jūsu vietnei piedāvā aizsardzības līmeni, tikai noteikti sertifikāti (piemēram, EV SSL) var nodrošināt, ka visi dati ir šifrēti un hakeriem nepieejami. Šeit ir visizplatītākie sertifikātu veidi, kurus varat atrast.

Domēna validācijas SSL

Ja jūs izmantojat zema līmeņa vietni (piemēram, emuāru) un neveicat nekādu sensitīvu informāciju, tad lieliska iespēja varētu būt DV SSL. Tas ir salīdzinoši lēts un viegli atrodams, taču tas nepiedāvā tik lielu aizsardzību.

Iemesls, kāpēc šis sertifikāts ir vismazāk drošs, ir tāds, ka SSL nodrošinātājam tas nav jāapstiprina. Tas nozīmē, ka jums kā vietnes īpašniekam pirms sertifikāta saņemšanas nav jāpārbauda visa sava uzņēmuma informācija.

Tāpēc tos ir tik viegli iegūt, jo tas ir daudz vienkāršāks apstiprināšanas process.

Organizācijas validācijas SSL

Nākamais solis virs DV SSL ir organizācijas validācija. Lai iegūtu šāda veida sertifikātu, jums jāsniedz pārbaudāma informācija par jūsu fizisko biznesu, piemēram, adrese un tālruņa numurs.

Šis sertifikāta veids ir ideāli piemērots organizācijām, kurām ir ķieģeļu un javas atrašanās vieta, kā arī vietne. Tomēr joprojām nav ieteicams rīkoties ar sensitīvu informāciju, piemēram, kredītkartēm.

Paplašinātas validācijas SSL

Šis ir visaugstākais drošības līmenis, kāds jums var būt, un tas ir nepieciešams jebkuram tiešsaistes biznesam, kas nodarbojas ar darījumiem ar nosaukumu “e-komercija”. Tātad, ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu vai banku sistēmu, jums nepieciešama EV SSL. Šāda veida sertifikātam ir nepieciešams stingrs novērtējums no iestādes, kas to jums izsniedz.

Tikai tad, kad esat nokārtojis visas verifikācijas procedūras, varat saņemt apstiprinājumu. Otra EV SSL statusa iegūšanas priekšrocība ir tā, ka jūsu vietne adreses joslā tiks parādīta ar zaļu slēdzenes simbolu.

Tas apmeklētājiem parāda, ka jūsu vietne ir maksimāli droša un aizsargāta. Galu galā šis ir labākais SSL sertifikāts, ko varat iegādāties.

Aizstājējzīmju SSL

Lielākoties vietnēm nav vienāds šifrēšanas līmenis katrai lapai. Tas ir tāpēc, ka to darīt var būt dārgi un laikietilpīgi.

Tomēr vienkāršs veids, kā apiet šo problēmu, ir iegūt aizstājējzīmju SSL sertifikātu, kas ļauj šifrēt visus apakšdomēnus no savas bāzes vietnes.

Piemēram, ja jūsu standarta domēns ir www.mysite.com, tad jūs varat saņemt aizstājējzīmes sertifikātu, kas aptver visus apakšdomēnus, piemēram, blog.mysite.com, mail.mysite.com un tā tālāk. Parasti jums ir jāsniedz tikai verifikācija, vai šie apakšdomēni ietilpst jūsu kopējā vietnē, taču dažos gadījumos, lai saņemtu apstiprinājumu, jums, iespējams, ir jāizveido atsevišķas IP adreses..

Kopumā tiem, kam nepieciešama aizstājējzīmju SSL, ir tie, kuri pārvalda daudz apakšdomēnu un vēlas visu saglabāt pēc iespējas vienkāršāk.

Kā jūs varat iegūt SSL sertifikātu?

Pirmkārt, SSL sertifikātus piešķir tikai daži pakalpojumu sniedzēji, tāpēc pirms darba sākšanas jums tas jāatrod. Mēs apskatīsim labāko pārdevēju sarakstu un to, kur vēlāk tos atrast

Bet ir svarīgi zināt, ka sertifikātu nevar iegūt tikai no jebkuras vietas.

Parasti sertifikātu iestāde pieprasa trīs līmeņu informāciju no vietnes, kas pieprasa SSL šifrēšanu. Atkarībā no saņemtā sertifikāta veida, iespējams, jums būs jāsniedz vairāk vai mazāk verificējamas informācijas.

IP adrese

Drošības nolūkos vienai IP adresei var ģenerēt tikai vienu sertifikātu. Atkal, aizstājējzīmju SSL var ietvert arī apakšdomēnus, taču jums joprojām ir jābūt pārbaudāmam primārā domēna IP. Ja jums nepieder domēns, tad par to nevar saņemt sertifikātu.

Sertifikāta un paraksta pieprasījums (CSR)

Šis ir vispārējs termins šifrētai formai, kas var saturēt sensitīvu informāciju. CSR tiek izmantoti dažādiem mērķiem, ieskaitot pieteikšanos uz SSL sertifikātu. Jūsu sniegtās informācijas apjoms būs atkarīgs gan no iestādes, gan no vēlamā sertifikāta veida.

Parasti dati ietver fizisko adresi, uzņēmumu nosaukumus, atrašanās vietu un izcelsmes valsti.

Daudzos gadījumos sertifikātu izdevējiestādei (CA) būs CSR veidlapa, kuru varēsit aizpildīt, taču dažreiz jums, iespējams, būs jāveido tā pati. Kopumā, kamēr uzskaitītā informācija ir precīza un pārbaudāma, jums nevajadzētu radīt problēmas ar apstiprināšanu.

WHOIS ieraksts

Ja jūs neesat pazīstams ar šo terminu, WHOIS dati attiecas uz informāciju, kas norādīta attiecīgā domēna īpašniekam. Iegādājoties domēnu, jums ir jāsniedz tādi dati kā vārds un kontaktinformācija, lai ikviens, kurš mēģina atrast vietnes īpašnieku, varētu to izdarīt ātri un viegli.

Piesakoties SSL sertifikātam, SI salīdzinās jūsu CSR veidlapas datus ar WHOIS ierakstu, lai pārliecinātos, ka tie atbilst.

Ja kāda iemesla dēļ tie neatbilst, tad jums ir jāpielāgo WHOIS dati, lai tie atspoguļotu pašreizējo informāciju, kas norādīta jūsu CSR veidlapā. Pretējā gadījumā jūs netiksit apstiprināts.

Kas ir LetsEncrypt?

Parasti, kad saņemat SSL sertifikātu, visa sarakste starp jums un pakalpojumu sniedzēju notiek manuāli. Tomēr LetsEncrypt ir automatizēts pakalpojums, kas to visu dara jums bez jebkādas cilvēka iejaukšanās.

Viss process ir nedaudz tehnisks, taču šāda veida sistēmas priekšrocība ir tā, ka tas var padarīt visu darbību daudz gludāku, un tas joprojām nodrošina visu verifikāciju un autentifikāciju bez jebkādām problēmām.

Tā kā programma darbojas tikai tad, ja vietne ir verificēta, ne SSL sniedzējam, ne pieprasījuma iesniedzējam nav jāuztraucas par sistēmu, kas pieļauj kļūdas vai nepilnības drošībā.

Kas nodrošina SSL sertifikātus?

Tur ir diezgan daudz SI, no kurām jūs varat iegādāties sertifikātu, un dažas no tām ir vairāk pazīstamas nekā citas.Jums jāpārliecinās, ka tās ir likumīgas iestādes, lai jūsu sertifikāts būtu derīgs un darbotos.

Divas no lielākajām iestādēm tur ir Comodo SSL un Verisign, tāpēc droši pārbaudiet tos, ja vēlaties iegūt sertifikātu.

Ir vēl viens veids, kā jūs pērkat SSL sertifikātus, un tas ir jādara caur jūsu mitināšanas uzņēmumu. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvā SSL kā pakalpojuma iespēju, kas nozīmē, ka viņi apstrādā visu papīru un nodrošina, ka viss darbojas nevainojami. Viņi faktiski ir starpnieks starp jums un izdevējiestādi.

Bet kāpēc jūs apmeklētu savu mitināšanas pakalpojumu? Galvenais ieguvums no šādas darbības ir tāpēc, ka jūsu tīmekļa mitinātājā ir visa nepieciešamā informācija, lai verificētu savu vietni.

WHOIS datus, IP adresi un citus datus var sniegt un pārbaudīt caur resursdatoru, padarot visu procesu vienkāršāku. Daudzos gadījumos tīmekļa mitinātāji piedāvā šo pakalpojumu par brīvu vai par nelielu cenu, tāpēc galu galā tas var būt vērts ērtības..

Labākie SSL sertifikātu sniedzēji

Lai palīdzētu jums sākt pirkt SSL sertifikātu, šeit ir astoņu labāko sertifikātu autoritāšu saraksts tiešsaistē. Katrs no tiem var sniegt jums nepieciešamo SSL aizsardzības veidu, un tie visi ir augstu novērtēti attiecībā uz drošību.

1. Comodo SSL

Šī CA ir ierindota kā numur viens pasaulē, tāpēc tā ir fantastiska vieta, kur saņemt sertifikātu. Tas, kas padara šo uzņēmumu tik efektīvu, ir tas, ka viņi piedāvā 256 bitu šifrēšanu, un viņiem uzticas visas pārlūkprogrammas.

Tas ne tikai, bet arī Comodo SSL piedāvā plašu tehnisko atbalstu un 250 000 USD garantiju, ja jūsu vietne tiek uzlauzta. EV SSL sertifikāta gada cena ir 249 USD.

2. IdenTrust

Šī iestāde ir labi pazīstama daudzās banku vietnēs, tāpēc jūs zināt, ka tā ir lieliska izvēle. Šeit jūs joprojām saņemat 256 bitu šifrēšanu un lielu atbalstu.

IdenTrust izmanto arī modernu algoritmu, lai nodrošinātu papildu drošību. Pats labākais, ka cenas ir daudz saprātīgākas, jo vairums sertifikātu gadā maksā apmēram no 100 līdz 150 USD.

3. Symantec

Kaut arī šī pakalpojuma sniedzēja cenu punkti ir daudz augstāki nekā kaut kas līdzīgs IdenTrust, jūs saņemat neticamu aizsardzību, kā arī garantijas paraugu.

Lielākā daļa EV SSL sertifikātu ir apdrošināti līdz 1,5 miljoniem USD, bet gadā tie var maksāt vairāk nekā 1000 USD. Tāpat kā citi, Symantec piedāvā 256 bitu šifrēšanu.

4. GoDaddy

Lielākā daļa cilvēku zina par šo Godaddy, taču parasti tas notiek tāpēc, ka viņi vēlas iegūt domēnu vai mitināt vietni. Tomēr šī interneta spēkstacija nodrošina arī SSL sertifikātus, un tie ir daudz pieejamāki nekā konkurence. Cenas svārstās no 69 līdz 300 USD.

5. GlobalSign

Ja vēlaties savai vietnei papildu aizsardzību, nemaksājot pārmērīgas cenas, programma GlobalSign ir lieliska iespēja. Tas piedāvā 2048 bitu šifrēšanu nākotnē, kā arī programmas, kas atklāj pikšķerēšanu. Pats labākais, ka jūs varat reģistrēties vienam domēnam tikai par USD 249 gadā.

6. Digicerts

Digicert ir vēl viena SI, kas piedāvā 2048 bitu šifrēšanu, kas nozīmē, ka tā ir lieliski piemērota visiem tiešsaistes biznesa darījumiem. Lai gan šis pakalpojumu sniedzējs nav tik labi pazīstams kā daži no pārējiem, tos ir vērts pārbaudīt. Digicert sertifikātiem cenas svārstās no 175 USD līdz 595 USD gadā. Viņi ar saviem sertifikātiem nodrošina arī neierobežotu servera licenci.

7. Certum

Ja jums ir budžets un jums nav vajadzīgs augsts šifrēšanas līmenis, šī varētu būt lieliska CA, kuru izvēlēties. Lai gan tas piedāvā tikai 128 bitu sertifikātus, tas ir vairāk nekā pietiekami vietnēm, kas nenodarbojas ar sensitīviem datiem. Arī cenas ir daudz pieejamākas, sākot no 23 USD līdz 299 USD gadā.

8. Uzticēt

Šī CA piedāvā 2048 bitu šifrēšanu, kā arī salīdzinoši pieņemamas cenas. Tas padara to par lielisku iespēju visiem tiešsaistes uzņēmumiem, kuri vēlas iegūt papildu aizsardzību, nemaksājot daudz vairāk. Cenas svārstās no USD 180 līdz USD 575 gadā, un EV SSL atrodas zemākajā spektra galā.

9. Ģeotrust

Geotrust piedāvā gan SSL sertifikātus, kas nodrošina 256 bitu šifrēšanu. Viņi piedāvā arī koda parakstīšanu, kas ir uz sertifikātu balstīta digitālā paraksta izmantošanas metode, lai parakstītu izpildāmās un skriptus, lai pārbaudītu autora identitāti un pārliecinātos, ka kods nav mainīts vai bojāts kopš tā autora parakstīšanas, kurš acīmredzami piedāvā papildu drošības līmeni. Geotrust piedāvātie SSL sertifikāti svārstās no 149 USD līdz 745 USD.

10. Ātrā SSL

Rapid SSL ir Geotrust meitasuzņēmums, un, salīdzinot ar tā mātesuzņēmumu, tas noteikti ir izdevīgāks budžetam. Viņiem ir divas iespējas saviem RapidSSL sertifikātiem, kas sola “Secure a viens domēns ar spēcīgu šifrēšanu. ” par 59 USD. Otra iespēja ir RapidSSL aizstājējzīmju sertifikāti, kas “Secure neierobežoti apakšdomēni ar spēcīgu šifrēšanu. ” par 249 dolāriem. Viņi piedāvā 10 000 ASV dolāru garantiju un arī līdz 256 bitu šifrēšanu. Vēl viena interesanta šīs vietnes iezīme ir tā, ka tā ļauj viegli salīdzināt tās piedāvājumu ar dažiem citiem vadītājiem, piemēram, Godaddy, Globalsign un Comodo SSL šeit.

11. Thawte

Līdzīgi kā Geotrust, Thawte piedāvā arī SSL sertifikātus un koda parakstīšanu. Viņu iespējas svārstās no 149 USD līdz 299 USD gadā, taču viņi piedāvā arī iespējas pievienot aizstājējzīmi SSL par papildu samaksu. Viņu opcija SSL123 sākas ar 149 USD, bet palielinās līdz 745 USD, ja izvēlaties pievienot aizstājējzīmi. Viņu SSL tīmekļa servera cena ir no 199 USD, un, pievienojot aizstājējzīmi SSL, tas palielinās līdz 599 USD. Viņi piedāvā līdz 256 bitu šifrēšanu un 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Arī viņu piedāvātās garantijas svārstās no USD 500 000 līdz 1 500 000.

12. Tīkla risinājumi

Tīkla risinājumi ir vietne, kas piedāvā diezgan daudz visa, kas jums nepieciešama vietnes izveidošanā, acīmredzami iekļaujot SSL sertifikātus. Šim pakalpojumu sniedzējam ir 5 iespējas, sākot no 59,99 USD ar 2 gadu termiņu līdz 579 USD ar 2 gadu termiņu. Viņi piedāvā “garantijas”, sākot no USD 10 000 līdz USD 1 000 000.

Citi apsvērumi attiecībā uz SSL sertifikātiem

Lai gan ir svarīgi, lai jūs saprastu SSL pamatus un kā tas viss saskan. Šis ir “galīgais ceļvedis”, mums jums ir jāsniedz papildu informācija, kas var būt noderīga, izpētot SSL un kā tā var darboties jūsu vietnē. Tāpēc, paturot to prātā, ir dažas citas lietas, kas jāņem vērā, šifrējot savus datus.

Lēnāks kravas ātrums

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka, dodoties uz vietnes norēķinu sadaļu, tās ielādēšana prasa nedaudz vairāk laika nekā pārējo lapu. Tas notiek tāpēc, ka šifrēšana stājas spēkā sekundi vai divas. Būtībā notiek tas, ka lapa ar sertifikātu veic “rokasspiedienu” ar apmeklētāja lietotāja datoru.

Tas nodrošina, ka savienojums ir stabils un drošs, un tas neļaus trešās puses lietotājiem snaudēt un iegūt sensitīvus datus..

Sertifikāta derīguma termiņš

Kā mēs minējām mūsu pakalpojumu sniedzēju sarakstā, SSL sertifikātu cenas tiek norādītas katru gadu. Tas nozīmē, ka jebkurai vietnei, kas ir sertificēta, katru gadu jāmaksā, lai viss tiktu atjaunināts un atjaunināts. Tas nozīmē arī to, ka, ja apmeklējat vietni, kurai ir beidzies sertifikāta derīguma termiņš, tā nav tik droša.

Parasti jūsu pārlūkprogramma vai pretvīrusu programmatūra jums pateiks, vai tas tā ir, un jūs pats izlemjat, vai turpināt rīkoties. Par savu naudu mēs nekādā gadījumā netiktu.

Zaļās atslēgas dati

Kā mēs minēts iepriekš, vietnēm, kurām ir SSL aizsardzība, adreses joslā būs zaļa atslēga. Vietne tiks norādīta arī kā https, nevis kā standarta HTTP. Jums vajadzētu arī zināt, ka, noklikšķinot uz zaļās atslēgas, tiek parādīta visa publiskā informācija.

Šī informācija attiecas gan uz uzņēmumu, kuram pieder vietne, gan uz sertifikātu izdevēju iestādi. Tas ir vēl viens veids, kā apmeklētāji var pārbaudīt jebkuras viņu apmeklētās lapas drošību. Tātad, ja vietnei nav bloķēšanas, jums tas jāuzmanās.

Sertifikāta uzstādīšana

Viena svarīga lieta, kas jāatceras, piesakoties sertifikātam, ir tā, ka tas ir jāinstalē savā vietnē. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc cilvēkiem patīk iziet cauri savai tīmekļa mitinātājai, jo resursdators parasti piedāvās to izdarīt jūsu vietā.

Turklāt, ja jums ir vietne, kas atrodas koplietotā tīmekļa serverī, jums tik un tā nebūs piekļuves tai. Tas ir svarīgi paturēt prātā, lai nejauši nemaksātu par kaut ko tādu, ko pat nevarat izmantot.

HTTP pārtraukšana

Var gadīties, ka tas vispār nenotiek, bet aizvien pieaug ideja, ka visas darbības tiešsaistē ir jānodrošina ar SSL palīdzību. Tas nozīmē, ka vietnes, kurām nav sertifikātu, tiks noņemtas no meklētājprogrammām vai pilnībā pārtrauktas.

Tā pamatā ir doma, ka, pieprasot sertifikātus visām vietnēm, internets kopumā kļūs par daudz drošāku vietu, taču patiesība ir tāda, ka var būt grūti īstenot šādu visaptverošu stratēģiju, jo īpaši, ņemot vērā interneta plašo darbības jomu..

Pašreizējā situācijā vietējie likumi un noteikumi nosaka, kāda veida vietnēm ir nepieciešami SSL sertifikāti. Pašlaik SSL šifrēšana nav nepieciešama tikai tām lapām, kuras tiek klasificētas kā ierakstu vietne, vai visām lapām, kurās netiek apskatīta klientu informācija.

Viena no lielākajām problēmām, kas saistīta ar šādas aizsardzības pieprasīšanu, ir tā, ka tā var maksāt daudz naudas. Maksājot vairākus simtus dolāru gadā, dažām vietnēm var būt pārmērīgi, it īpaši, ja tām jāpārvalda vairāki domēni vai IP adreses.

Varbūt, ja izmaksas samazinātos, būtu vieglāk pakāpeniski pārtraukt visu nedrošo vietņu darbību, taču būs interesanti redzēt, kā tas viss sanāk.

Secinājums

Kā redzat, apskatot SSL sertifikātus, ir jāņem vērā daudz lietu. Kopumā ikviena pienākums ir pārliecināties, ka internets ir droša vieta. Tas nozīmē, ka, ja jūs mitināt vietni, jums tā jāšifrē pēc iespējas ātrāk.

Par laimi, pašreizējā SSL sertifikātu izplatība, kā arī vienkāršā drošas vietnes noteikšanas metode nozīmē, ka vairums cilvēku var būt tiešsaistē, neriskējot inficēties ar kāda veida ļaunprātīgu programmatūru..

Parasti problēma rodas, apmeklējot nedrošu vietni vai lejupielādējot kaut ko no nenodrošināta avota. Tādējādi nav īsta iemesla, ka, sērfojot tīmeklī, jums vajadzētu justies nedrošam.

Cerams, ka šī rokasgrāmata atbildēja uz visiem jūsu jautājumiem par SSL sertifikātiem, un mēs ceram, ka tas palīdzēja jums atrast labāko SSL sertifikātu sniedzēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map