Volan Hosting İncelemeleri: Volan sizin için uygun mu?

Contents

Volan Nedir?

Flywheel, Omaha, Nebraska merkezli, Sydney, Avustralya’da ofisleri bulunan, yönetilen bir WordPress hosting şirketidir. 2013 yılında kurulan şirket, müşteriler için canlı bir başlangıç ​​web siteleri yapan tasarımcılar ve geliştiriciler için barındırma hizmetlerini kullanıyor.


Volan Barındırma Ne Kadar İyi?

Volan, havasız, WP Engine gibi daha pahalı yönetilen hosting şirketlerine rakip olmak için kalça ve uygun fiyatlı yönetilen bir WordPress barındırma seçeneği sunar. Volan, amatör web yöneticileri için değil, müşterilerinin büyük kısmı tasarımcılar ve geliştiriciler tarafından oluşturulmuştur. Volan desteği son derece bilgilidir ve karmaşık geliştirme konularına aşinadır ve planları ölçeklendirilmek üzere oluşturulmuştur. Hosting şirketlerinden esneklik isteyen dijital reklamlar için Volan’ı öneririz. Başlangıç ​​seviyesindeyseniz veya yönetim konusunda son derece istekli bir kurumsal varlığı temsil ediyorsanız diğer seçenekleri keşfedin.

Resmi Web Sitesine Bak Flywheel 3.5 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Özel WordPress Yönetimi
 2. Ziyaretçi Başına Maliyet Pazarlık Edilebilir
 3. Ücretsiz Göçler / Ücretsiz Demo Siteler
 4. Kolay Geri Yükleme İşlemiyle Otomatik Yedekleme
 5. Geliştirici & Tasarımcı dostu özellikler
 6. Eksileri

  1. Destekte yavaş dönüş süreleri, 7/24 erişim yok
  2. Siteler yavaş olabilir
  3. Evreleme hala beta aşamasında

  Support3Speed3Features3.5Value4Transparency4

  Resmi Volan İncelememiz

  Volan, diğer pek çok hosting şirketinin eksik olduğu sinirli ve çekici bir his veriyor. HostGator gibi büyük isimlerin karikatürize görünüşü veya Rackspace gibi elit barındırma şirketlerinin havasız hissiyle karşılaştırıldığında, Volan temiz bir nefes alır. Müşterileri için site başlatmak isteyen tasarımcılar ve geliştiriciler için tasarlanan Flywheel, nişlerini yönetilen WordPress barındırma pazarında buldu. Flywheel’ın özelliklerinin çoğu birinci sınıftır ve amaçlanan müşterileri için mükemmel bir seçimdir. Bununla birlikte, bazı küçük sıkıntılar bazı kullanıcıları caydırıcı olabilir. Ayrıca aylık milyonlarca ziyaret alan siteler için Volan’a karşı tavsiyede bulunuruz.

  Flywheel Hosting’in En İyi Özellikleri

  WordPress’te yollarını gerçekten bilen ve bu nedenle güvenlik ve güncellemelerinin yönetiminde dış kaynak kullanımının zaman ayırmaya değer olduğunu bilmek için yeterince iyi bilen tasarımcılar ve geliştiriciler için oluşturulmuş volan. Bu adamlar anlayışlı ve teknik servis müşterilerinin bir barındırma hizmetinde tam olarak ne istediğini biliyorlar, yani hız, yenilikçi ve sezgisel özellikler, güvenlik ve düzenli yedeklemeler.

  Uygun Fiyatlı, Özel WordPress Yönetimi

  WordPress’in dünya çapında kullanılan bir numaralı CMS olması nedeniyle, yönetilen WordPress hostinginin son yıllarda sıcak bir endüstri haline gelmesi şaşırtıcı değildir. Volan, GoDaddy’nin yönetilen WordPress barındırma platformunu (ayda 3.99 $ ‘dan başlayan) kullanarak acemi web yöneticileri ve WP Engine’in ultra profesyonel sürümünü (29.99 $ / ay) kullanarak milyonlarca dolarlık şirket arasındaki boşluğu güzel bir şekilde dolduruyor. Volan, birden fazla siteye ev sahipliği yapmak isteyenler için esnek ölçeklenebilirlikle ayda 15 ABD dolarından başlar.

  Ziyaretçi Başına Maliyet Pazarlık Edilebilir

  Özel WordPress yönetim şirketleri arasında popüler olan faturalandırma metriklerinden biri, bir WordPress’in bir web sitesinin alması beklenen ziyaretçi sayısıdır. Bu şirketlerin çoğu, belirli sayıda ziyaretçi için belirli bir miktar para talep etme politikasına sıkı sıkıya bağlı. Volan farklıdır – ziyaretçi fiyatları başına maliyet üzerinde pazarlık yapabildik. Bu, zamanla ölçeklendirmeyi planlayan siteler için çok değerlidir.

  Tüm WordPress Web Siteleriniz İçin Tek Bir Giriş

  Birkaç WordPress web sitesinin web yöneticisi olduğunuzda, kullanıcı adı ve şifrelerle dolu küçük bir kara kitapla kendinizi bulabilirsiniz. Ancak, Volan ile durum böyle değildir. Volan, tüm WordPress web sitelerinizi tek bir kimlik altında taşımanıza izin verir. Bunun da ötesinde, başkalarıyla işbirliği yapmanız gerekiyorsa, Volan her kişiye kendi giriş bilgilerini verecektir. Bu özellik, Volan’ı birden fazla web sitesini yöneten tasarım ve geliştirme ajansları için kolay bir seçim haline getirir.

  Ücretsiz, Hızlı Geçişler

  Mevcut WordPress yönetim şirketinizden memnun değilseniz, Flywheel mevcut tüm web sitelerinizi sunucularına güvenli ve ücretsiz olarak taşıyacaktır. Ayrıca, süper hızlıdırlar ve göçler genellikle 24 ila 48 saat sürer. Ve gerçekten hızlı bir şekilde istiyorsanız, 49 $ karşılığında 8 saatlik bir hızlandırılmış taşıma sunarlar.

  Ücretsiz Demo Siteler

  Flywheel genellikle alan adı başına ücretlendirirken, sınırsız demo ve sahneleme yeteneklerine izin verir – yine de onları profesyonel geliştiriciler ve tasarımcılar için mükemmel kılan başka bir özellik. Bu siteler canlı olmasa da, müşterilerin bir web sitesi oluşturmasına ve işlevselliğini tam olarak test etmesine izin veriyorlar..

  Top Notch Security, Ücretsiz SSL içerir

  Flywheel, sitelerinizi sürekli olarak kötü amaçlı yazılımlara karşı tarar ve başka bir WordPress güvenlik eklentisi yüklemenize gerek kalmayacak kadar kapsamlı bir iş yapar. Sitenizin saldırıya uğraması durumunda, ekibi sorunu çözmek ve sitenizi normale döndürmek için yorulmadan çalışacaktır. Ayrıca, kendilerine kaydettiğiniz her alan adıyla ücretsiz bir SSL atarlar.

  Kolay Geri Yükleme İşlemiyle Otomatik Yedekleme

  Volan otomatik günlük yedeklemeler gerçekleştirir. Bu, Flywheel’in her gün, web sitelerinizin bütünlüğünün bozulmadan kalmasını sağlamak için tüm değişikliklerinizi yedekleyeceği anlamına gelir. Sitenizle ilgili bir sorun olursa, Volan 1 tıklama işlemiyle geri yükleme işlemini kolaylaştırır. Bu özellik tek başına web sitenizdeki verilerin bütünlüğünü korumak için hiç bir zaman bulmak ve çevrimiçi yedekleme şirketi güçlük kurtarabilir.

  Volan Barındırma Downsides

  Volan Müşteri Hizmetleri Gerçekten Akıllıdır, ancak Her Zaman Erişilemez

  Volan barındırma, fantastik destek sağlama konusunda bir üne sahiptir. Ekipleri, genel müşterileri kadar asil ve neredeyse her zaman karşılaştığınız teknik sorunların derinliklerinde buluşabilir. Bununla birlikte, canlı sohbet desteği sunmuyorlar ve telefon ve destek bilet saatleri normal iş süreleriyle aşağı yukarı sınırlı. Biletlerin çoğu 24 saat içinde yanıtlanır ve nazik, yardımcı yanıtlar alırken, bu herkes için yeterli olmayabilir. Farklı bir saat diliminde yaşıyorsanız, garip saatlerde çalışıyorsanız veya çok fazla teknik desteğe ihtiyaç duyacağınızı tahmin ediyorsanız, Volan size hemen geri dönmek için gerekli kaynaklara sahip olmayabilir. Bu, daha ucuz fiyatlı planlarda beklenebilir, ancak ayda 100 $ ödemeye başladığınızda, 7/24 destek standart olmalıdır. Volanın en iyi rakibi olan WP Engine, daha yüksek seviyedeki müşterilere 7/24 müşteri desteğine erişim sağlar.

  CPanel’i seviyor musunuz? Başka Yere Bakın.

  Flywheel’ın özel kontrol paneli süper şıktır ve bir ton yardımcı araç içerir, ancak cPanel’in ölümünde bir hayranıysanız ve başka bir arayüz öğrenmek konusunda isteksizseniz, Volan sizin için değildir. DreamHost, cPanel’i kendi kontrol panelleri lehine paylaşan paylaşılan barındırma konusunda uzmanlaşmış başka bir ev sahipliği yapıyor. Çoğu WordPress uzmanı bununla ilgili bir sorun çıkarmaz, ancak sizin veya iş arkadaşlarınızın günlük olarak etkileşime girdiğiniz düzinelerce farklı pano arayüzünü takip etmek için mücadele edip etmediğini düşünmek gerekir.

  Evreleme Alanı Beta’da

  Bir evreleme alanı, web sitenizde birkaç kaydedilmemiş değişiklik yapabileceğiniz ve daha sonra değişiklikleri canlı siteye gönderebileceğiniz yerdir. Volanın aşama alanı Beta’dadır. Yakında Beta’da olmayacağını iddia ediyorlar, ancak şimdilik tamamen işlevsel bir sahne alanı elde edemeyebilirsiniz. WP Engine onları bu alanda yeniyor, şimdilik en azından.

   Yükleme Süreleri En Hızlı Değil

  Volan yüksek hızlara sahip olduğunu iddia ediyor, ancak deneyimlerimize göre bu biraz boş bir iddia olabilir. Ortalama boyutlu bir WordPress yüklemesi yüklemek bir saatten fazla sürdü ve bazen daha karmaşık web sayfaları yüklenmek için taranırdı. Önbellekleme özellikleri kesinlikle bu sorunlara yardımcı oluyor, ancak o zaman bile hızları WP Engine’de deneyimli olanların önemli ölçüde altındaydı. Sayfa yükleme sürelerine katkıda bulunan tonlarca faktör var, ancak Flywheel’ın istenen bir şey bıraktığını gördük. Süper yüksek hızlar için A2 Hosting ve optimize edilmiş WordPress kurulumlarını öneriyoruz.

  Sonuç olarak

  WP Engine gibi yönetilen WordPress barındırma şirketlerinin beyaz eldiven tedavisine alışkınsanız veya büyüdüyseniz, Volan’a geçmenizi önermiyoruz. Çok başlangıçlı bir his veren çok daha küçük bir şirket olan Flywheel, kendileri için her şeyin profesyonel perçinleme ile ele alınmasını isteyenleri hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak, barındırma için esnek, uygun fiyatlı ve anlayışlı bir seçenek arayan cılız serbest çalışanlar için, Volan bir rüya gerçek oluyor. Onların gösterge paneli, müşterilerinizin web sitelerini sorunsuz bir şekilde yönetmek için inşa edilmiştir ve her ay, canlı başlatma sitelerini yapanlara tam olarak yeni özellikler ve teklifler sunar. Uygun bir seçenek arıyorsanız ve DIY tutumuna sahipseniz, aradığınız her şeyi Volan yönetimli WordPress hostinginde bulacaksınız.

  Daha Fazla Özellik Görüntüle

  Volan Soruları ve Cevapları

  Volan, herkesin kullanabileceği kadar kolaydır ve herkes nasıl kullanılacağını anlayabildiğinden, etrafında birçok soru vardır. Neyse ki, bu soruların cevapları var, burada bulacaksınız. Tüm sorularınız için tek noktadan alışveriş yapmanız Flywheel’ın web siteniz için istediğiniz barındırma sitesi olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, yeni müşterilerin Volanla ilgili sık sorulan birçok soruyu yanıtlamalıdır.

  Kişi tek bir siteden toplu bir plana nasıl geçebilir??

  Orijinal siteyi yedeklemek ve siteyi klonlamak istiyorsunuz. Ardından ödeme yönteminizi seçmeniz gerekir. Daha sonra, bir demo sitesi değilse veya henüz yayınlanmıyorsa, atlayabileceğiniz DNS’yi yeni siteye yönlendirebilirsiniz. Orijinal siteyi iptal ettiğinizden ve sildiğinizden emin olmak istersiniz. Yeni siteniz düzgün çalışmalıdır ve herhangi bir sorunuz varsa, sorunları çözmek için yardım web sitelerine başvurabilirsiniz..

  Kişi nasıl sahnelemeye başlar??

  Evreleme hala beta biçimindedir, bu nedenle doğrudan Volan’dan erişim talep etmeniz gerekecektir. Erişim sağlayabildiğinizde, Hazırlama’yı Gelişmiş Sekmesi altında açık konumuna getirebilirsiniz. Özellikle siteniz oldukça büyükse, Hazırlama işleminin hazır hale gelmesi biraz zaman alabilir. İşlem tamamlandığında, yeni Aşama sekmesi sitenizin Volan kontrol panelinde olacaktır. Hazırlama sitesine, Hazırlama Sekmesindeki URL aracılığıyla erişebilir ve WordPress kimlik bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Sitenizi üzerinde çalışırken sitenizi koruyan bir şifre vardır ve istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz.

  Bir sitenin veri merkezi konumunu değiştirmek mümkün müdür??

  Bir siteyi veri merkezleri arasında taşımak mümkün değildir, aynı sonuçları elde etmek için sorunu çözebilirsiniz. Orijinal siteyi yedeklemek ve klonlamak istiyorsunuz. Ödeme yönteminizi ve göndermek istediğiniz veri merkezini seçmeniz gerekir. Daha sonra DNS’yi yeni siteye yönlendirebilirsiniz ve orijinal siteyi iptal etmek veya silmek istersiniz. Kabaca planlarınızı değiştirme süreci.

  WordPress Core dosyalarını yeniden yükleyebilir miyim?

  WordPress Core dosyalarını yeniden kurmanız gerekirse, baştan başlamak daha kolay olabilir. Yapmak istediğiniz değişiklik türlerine bağlı olarak, her zaman bir demo sitesi oluşturabilir ve hazır olduğunuzda sitenize ekleyebilirsiniz. Volan Kontrol Panelindeki “Yeni Site” düğmesini tıklayabilirsiniz. Formu tercih ettiğiniz ayarlarla doldurmak istiyorsunuz. Faturalandırma yöntemi olarak “Müşterim daha sonra ödeyecek” seçeneğini belirlemek istiyorsunuz. Üzerinde çalışabileceğiniz 14 günlük bir demo siteniz olacak ve değişiklikleri yapmaya hazır olduğunuzda, siteyi yeni siteye taşıyabilir ve ardından bu siteyle canlı olarak yayınlayabilirsiniz..

  Bir site SSL’yi zorlayabilir?

  Bir sitenin SSL eklentisi Volan’da etkinleştirildikten sonra, SSL’yi sitenize zorlamak iyi bir fikirdir. Siteyi daha güvenli hale getirmek için trafiği HTTP protokolü üzerinden HTTPS’ye yönlendirmek istiyorsunuz. Gelişmiş Sekmesine gidip “HTTPS’yi Zorla” seçim seçeneğini değiştirmek istiyorsunuz. Sitenizin trafiğini otomatik olarak HTTPS’ye yönlendirir.

  Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için indirim var mı?

  Üyesi olduğunuz kâr amacı gütmeyen kuruluşa bağlı olarak, belirli indirimler için uygun olabilirsiniz. 501 (c) 3 sektörünün bir parçası olan kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, Volan’a kuruluşunuzun bilgileriyle e-posta gönderebilirsiniz. Volan, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak indirimler bulabilmelidir.

  Flywheel’da nasıl canlı yayınlanabilir?

  Sitenizi yayınlamak için izlemeniz gereken bazı adımlar vardır. Volandaki şifre korumasını kaldırmak istiyorsunuz. Daha sonra, sitenize yönlendirilmesini istediğiniz alanları ekleyebilirsiniz. Daha sonra birincil etki alanına doğru etki alanını ayarlayacaksınız. Bu tamamlandıktan sonra, alan adı DNS’sini Volan’daki alan listesine işaret edebilirsiniz.

  Beyaz ekran / 500 hatası ne anlama geliyor?

  Normal ekranınızın olması gereken beyaz bir ekranınızın olmasının birçok nedeni vardır. Birçok neden var, ancak 505 hatasının varsa, bilgisayarınızın çökmeyeceği anlamına gelir. Bunun nedeni eklentiler veya tema çakışmaları, PHP sözdizimi hataları veya sunucudaki bitmiş bellek olabilir. Sitede PHP hatalarını değiştirmek için kullanabileceğiniz bir ayar vardır. Gelişmiş sekmesi altında WP_DEBUG ayarını değiştirmek istiyorsunuz. Daha sonra sorunun kaynağını bulmaya çalışarak sorunu kolayca çözebilirsiniz..

  Yönetilen WordPress Hosting’in anlamı nedir?

  Volan, her siteyi ayrı ayrı ele alır ve bu da herkesin siteleri için kişiselleştirilmiş bir stile sahip olmasını sağlar. Volanın yönetilen önbelleğe alma ve performansı, sunucular sayesinde sitenizi eklenti olmadan kurmanıza olanak tanır. Volan, bilgisayar korsanları ve kötü adamlar için bir hedef olduğunu ve site saldırılarını önlemek için sunucu düzeyinde çalıştığını düşünerek WordPress’teki güvenliği yönetir. Volan yazılımınızı günceller, böylece her zaman WordPress’in en güncel sürümünü kullanıyorsunuz. Ayrıca Volan üzerinden uzman WordPress desteği de alıyorsunuz. Siteniz için kişiselleştirilmiş bir sekretere sahip olmak gibi.

  Volana SSH üzerinden erişilebilir mi??

  Ne yazık ki, Volan’ın sağladığı güvenlik önlemleri ve performansı nedeniyle Flywheel hiçbir siteye SSH erişimi sağlamamaktadır. Flywheel’a SFTP üzerinden erişebilir ve veritabanına ulaşabilirsiniz. SSH aracılığıyla yapmak istiyorsanız Volan desteğine başvurabilirsiniz ve sorularınız için size yardımcı olabilirler.

  Demo site nedir?
   • Demo siteler bir web sitesi için bir uygulama gibidir. Bir site oluşturabilir ve siteye ödeme yapmadan önce bir gösterim oluşturabilirsiniz. Bu, bir müşteri için web sitesi oluşturan herkes için yararlıdır. Web sitesinin ne olduğuna, nasıl görüneceğine ve ücretsiz olduğuna dair bir örnek verebileceksiniz. Ödemeleri halletmeye hazır olduklarında bir web sitesini bir müşteriye teslim etmenin iyi bir yoludur.
   • Bir demo sitesi kurmak istiyorsanız, yeni bir site oluşturacaksınız. Fatura bilgileri açıldığında “Müşterim daha sonra ödeyecek” seçeneğini belirleyebilirsiniz. Siteyi müşterinize yükleyebilir, faturalandırmayı aktarabilir ve ardından siteyi canlı hale getirebilirsiniz. Bir siteye para yatırmadan önce gitmenin iyi olduğundan emin olmanın iyi bir yolu.
  Volan’a göre ziyaret nedir?

  Bir web sitesine yapılan ziyaretler, web sitesine kaç kişinin geldiğini takip etmek için önemlidir. Volan, her ay alacağınız ziyaret sayısına bağlı olarak bir plan önerecektir. Volan’a göre yapılan bir ziyaret, 24 saatlik bir sürede benzersiz bir IP adresidir. Aylık bir toplamdır ve tek bir adresin kaç sayfayı ziyaret ettiği önemli değildir. Ziyaretçilerinizi ölçmek için dengeli bir yoldur ve onları takip etmek kolaydır. Sitenize gelen ziyaretçi sayısını da kontrol edebilirsiniz. Bunu kendiniz takip etmek zorunda olmadığınızı bilmek canlandırıcı.

  Şifrelerin korunmasının bir nedeni var mı?

  Bir site için, özellikle demo siteler için çok fazla koruma olmasının birçok nedeni vardır. Site ödenene kadar korunur ve ödeme yapıldıktan sonra şifre korumasını ayarlayabilirsiniz. Parola koruması açıkken bir ziyaretçi sitenize geldiğinde, siteye erişmek için kimlik bilgilerini girebilir. Demo sitenizi, bir araya getirirken sızdırılmaya veya çalınmaya karşı korumanın bir yoludur.

  Volan çoklu siteyi destekleyecek mi?
   • Volan, çeşitli planlarda çoklu siteyi destekleyecektir. Tiny planıyla birlikte sağlanmaz ve özelleştirilmiş planınız çoklu siteyi kullanmanızı sağlar. Ancak, çok siteli kurulumdaki tüm siteler, hepsi birlikte eklendiğinde disk sınırlarını aşmamalıdır..
   • Çoklu siteyi etkinleştirmek istiyorsanız, eklentiler sekmesinde bunu yapabilir ve çoklu siteyi açabilirsiniz. Volan, çok bölgeli fonksiyonun tek bir kurulumu ile birden fazla benzersiz alan adı çalıştırır. Bu süreçte size yardımcı olmaları için Volan desteğine başvurmanız gerekecektir..
  Flywheel’ın sunucularının adları nelerdir?

  Volan’ı işaret ederken ad sunucularını güncellememeniz önerilir. A kaydını ve CNAME DNS kayıtlarını, alan adınızı Volan’a yönlendirecek şekilde değiştirebilirsiniz. Kullandığınız ad sunucularını değiştirmekten daha kolaydır. Trafiği Volan üzerinden alan adınıza yönlendirmek yerine, Volan trafiği web sitenize yönlendirecektir. Tek yapacağınız IP adresini alan adının bulunduğu yere değiştirmek.

  Doğru Volan planı nedir?

  Volanın sunduğu üç ana plan vardır, ancak özel planlar da vardır. Planlar ayda 15 $ ‘dan başlar ve siteniz için ihtiyacınız olan plana bağlı olarak artar. Ziyaret sayısı, disk alanı, bant genişliği, SSL desteği, CDN desteği ve çoklu site desteği gibi şeyler fiyata göre değişir. Çok fazla disk alanına veya bant genişliğine ihtiyacınız yoksa planınızı özelleştirebilirsiniz. Yanlış bir plan yoktur ve sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olması için Volan desteğiyle konuşabilirsiniz.

  Volan bir sitenin taşınmasına yardımcı olacak mı??
   • Evet, Volan bir sitenin taşınmasına yardımcı olacak ve bir WordPress sitesini taşımanın ne kadar zor olduğunu göz önünde bulundurarak, Volan bir siteyi ücretsiz olarak taşıyacaktır. Önceki barındırma hesabınızla ilgili bazı ayrıntıları kapsayan bir istekte bulunmanız gerekir. Volan sitenizi aktarır ve bir demo olarak ayarlar. Sitenizi canlı yayınlamadan önce nasıl performans gösterdiğini görmek için demoyu önizleyebilirsiniz..
   • Bir siteyi aktarma adımları kolaydır. Sitenizin yedeğini almak istiyorsunuz ve Flywheel hesabınızda bir demo sitesi oluşturuyor. Veritabanında arama yapabilir ve eski URL’leri değiştirebilirsiniz. Volan siteyi kötü amaçlı yazılımlara karşı tarar, performansı ve görünümü doğrular ve her şeyin düzgün çalıştığından emin olur. Her şey kontrol edildiğinde site ödeme için aktarılır. Genellikle bir ila iki gün sürer.
  DNS nasıl kurulur?

  Etki alanı kayıt kuruluşunu kullanarak DNS’yi yönetmeniz önerilir. Etki alanını satın aldığınız yer. Kayıt şirketi, DNS’inizi yönetmenize izin verecek şekilde ayarlanmış ad sunucularına sahip olmalıdır. Volan, DNS ile ilgili herhangi bir sorunuzda size yardımcı olabilir, bu da anlamanız ve doğru olmanız çok kafa karıştırıcıdır. Her şeyin kontrol edildiğinden ve gitmeye hazır olduğunuzdan emin olmak için Volan DNS Sağlık Denetleyicisi.

  Bir siteye SFTP üzerinden erişilebilecek mi??

  Volan kullanırken SFTP kullanıcı adlarını ve şifrelerini paylaşmanız gerekmez. Herkes SFTP’de oturum açmak için kendi kişisel kullanıcı adını ve şifresini kullanacak ve tüm sitelere anında erişebilecek. Ayarları değiştirmek için Volan şifrenizi sıfırladınız ve herhangi bir sorunuz varsa Volan size yardımcı olacaktır. Volan tüm büyük SFTP istemcilerini destekler, bu da herhangi bir SFTP kullanan herkes için idealdir.

  Flywheel SSL sertifikaları sunuyor mu??

  Evet, Flywheel SSL sertifikaları sunmaktadır. Let’s Encrypttm ile ortaklık kuruyorlar. Volan, SSL sertifikası oluşturmanın ve kurmanın ücretsiz ve otomatik bir yolu olan Basit SSL’yi sunar. Üçüncü taraf bir SSL sağlayıcısından geçerli bir sertifika sağlamanız gereken bazı durumlar vardır. Önceki sertifika ne olursa olsun, Volan ücretsiz olarak kurmanıza yardımcı olacaktır. Henüz bir hesabınız yoksa, GoDaddy, RapidSSL veya Anında SSL aracılığıyla bir tane bulabilirsiniz..

  GetFlywheel.com hakkında daha fazlası

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map